11954 відвідувача онлайн
4 696 73

У проєкті меморіалу, що фінансується російськими олігархами, центром Голокосту зроблено Бабин Яр. Для мене центр Голокосту - це нацистська Німеччина, - Зісельс

У проєкті меморіалу, що фінансується російськими олігархами, центром Голокосту зроблено Бабин Яр. Для мене центр Голокосту - це нацистська Німеччина, - Зісельс

У проєкті меморіалу Голокосту в Бабиному Яру, ініційованого російськими бізнесменами Михайлом Фрідманом, Павлом Фуксом і Германом Ханом, центром Голокосту представлено Київ, а не Третій Рейх.

Про це він сказав в інтерв'ю "Лівому берегу", повідомляє Цензор.НЕТ.

"Треба розуміти, що концепція не є визначальною під час створення музею - це якийсь історичний наратив, точка відліку. Тим більше, що коли в 2017-му був презентований перший варіант концепції, автори відразу обмовилися, що куратори не зобов'язані в точності її втілювати.

... На розробці концепції роль істориків закінчується, а куратори зобов'язані робити те, що вказують їм спонсори. Чому найбільший фахівець з історії Східної Європи Тімоті Снайдер відмовився увійти до Наглядової ради цього музею? Тому що йому теж не дуже подобається все це.

Крім того, у самій концепції є моменти, з якими я не можу погодитися. Так, центром Голокосту зроблено Бабин Яр, від якого розходяться концентричні кола. Для мене центр Голокосту - це все-таки нацистська Німеччина.

Але найбільше дивує, що в проєкті Фрідмана-Хана зовсім випав період між 1919 і 1941 роком. Адже поведінка співгромадян у 1941-му диктувалася цінностями, засвоєними ними за радянських часів. Саме в ці роки людям прищеплювали байдужість до того, що відбувається навколо. Тому що ти - наступний. Людей виховували в страху нескінченними репресіями і привчили, що або вони беруть участь у насильстві чи доносять, або стають наступною жертвою. Не розумію, як можна реконструювати історію Голокосту, не пояснюючи, чому люди поводилися саме так, а не інакше, чому вони доносили, чому здавали, чому грабували єврейські будинки, чому брали участь у вбивствах чи просто відверталися, коли хтось поруч вбивав або грабував їхніх сусідів", - сказав він.

Зісельс наголосив, що те, яким має бути меморіал у Бабиному Яру, має вирішувати держава Україна і люди, які мають українську ідентичність:

"Що стосується української концепції, то вона, щонайменше, не загрожує іміджу України, хіба що термінами своєї реалізації. Моя позиція проста: якщо музей за проєктом російських олігархів буде побудований, і нічого українофобського там не виявиться, я вибачусь. До того ж вибачусь публічно за те, що підозрював спонсорів у недобрих намірах. А якщо музей побудують, і найгірші побоювання справдяться, кому будуть потрібні вибачення тих, хто підтримував проєкт?

Зрозуміло, і в українському проєкті мене не все влаштовує і як глава єврейської організації я робитиму все, щоб єврейська пам'ять посіла в ньому гідне місце. Але це відбуватиметься в межах українського проєкту - це наша внутрішня українська справа - зрозуміло, не в етнічному сенсі".

За його словами, він пропонував компроміс між двома проєктами, проте він був відкинутий.

"Я сам запропонував цей компроміс минулого року на слуханнях у Верховній Раді. Його суть: об'єднання двох проєктів по всій вертикалі - 50% фінансування забезпечує Україна, другу половину - Фрідман і Хан. Усі етапи реалізуються на паритетних засадах, у кожної сторони є право вето на вузлові точки на всіх рівнях - концепції, дизайну, створення експозиції. На жаль, ця ідея була відкинута".

Нагадаємо, паралельно почали розроблятися і реалізовуватися два проєкти меморіалізації Бабиного Яру. Проєкт, який викликав запитання у Зісельса, - Меморіальний центр Голокосту "Бабин Яр", який здійснюється за підтримки мера Києва Віталія Кличка. Головними ініціаторами та спонсорами проєкту є російські бізнесмени Михайло Фрідман, Герман Хан і Павло Фукс. Пізніше до них приєднався Віктор Пінчук.

Паралельно реалізується підтримуваний Зісельсом державний комплексний проєкт зі спорудження в Бабиному Яру єдиного меморіалу, який має об'єднати в одному комплексі всі існуючі сьогодні пам'ятники, а також два музеї. За прогнозами Зісельса, в разі успішної реалізації державний комплекс може з'явитися через 10-15 років. Для нього буде потрібно 30-40 мільйонів доларів

Топ коментарі
+21
Да всё просто: нужно предложить дополнить проект. Поставить памятник - и создать музей - в честь украинских националистов, убитых там же, в Бабьем Яру, гитлеровцами и их местными коллаборантами.
Увидите: всех российских "доброхотов" как ветром сдует.
показати весь коментар
25.11.2019 12:41 Відповісти
+12
Главный вопрос, какое отношение он имеет к украинцам, титульной нации страны, на которой он зарабатывает свои миллиарды.
Почему он решает когда мы должны забыть преступления убийц украинцев?
показати весь коментар
25.11.2019 13:01 Відповісти
+11
Все для того чтобы наравне с фашистами обвинить украинцев.
показати весь коментар
25.11.2019 12:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Бабий Яр там? Передайте всем тем, кто там погиб, привет" (с)
показати весь коментар
25.11.2019 12:37 Відповісти
Кстати, полчаса назад ваш пороховатный товарищ под ником "Диды выпивали" предложил устроить в Бабьем Яру парк развлечений.
показати весь коментар
25.11.2019 12:40 Відповісти
И что? Коломойский считает что 7-10 лет достаточно того чтобы "забыть кровь". Тут уже 70 лет прошло.
показати весь коментар
25.11.2019 12:53 Відповісти
Какое отношение имеет Коломойским к пороховатным антисемитам?
показати весь коментар
25.11.2019 12:59 Відповісти
Главный вопрос, какое отношение он имеет к украинцам, титульной нации страны, на которой он зарабатывает свои миллиарды.
Почему он решает когда мы должны забыть преступления убийц украинцев?
показати весь коментар
25.11.2019 13:01 Відповісти
Вы вообще о чем? Я написал, что пороховатник хочет устроить парк развлечений в Бабьем Яру. Если у вас зуб на Коломойского, то при чем здесь погибшие?
показати весь коментар
25.11.2019 13:10 Відповісти
"если взять эбонитоую палочку и поставить её в Мемориале Холокоста вместо Меноры, то Украине больше ненужно вырабатывать электричество, потому что для нас это сделают евреи".. шутка от "95 квартала"..
показати весь коментар
25.11.2019 13:14 Відповісти
Я не смотрю подобные пошлые шоу, как "95 квартал". Еще раз повторю свой вопрос, как поведение Зеленского или Коломойского оправдывает антисемитские и античеловеческие заявления пороховатников?
показати весь коментар
25.11.2019 13:18 Відповісти
может зря не смотришь? знал бы больше ...
показати весь коментар
25.11.2019 13:23 Відповісти
ну это же ты написал "пороховатник хочет устроить...", а аргументы с зелеными шмарклями принимать не желаешь ...
и вообще кто ты такой, что бы что то с кого то спрашивать? ... ты никто, а потому можешь только деликатно поинтересоваться и не более!
показати весь коментар
25.11.2019 13:28 Відповісти
Именно так "пороховатник хочет устроить"! Какие еще тут аргументы нужны?!
показати весь коментар
25.11.2019 13:36 Відповісти
аргументы просты, зе-шмаркли от них не отстают ...
показати весь коментар
25.11.2019 13:37 Відповісти
чЄсноков просто кушать нє может (с)
Свине, а де твої обурення були, коли коломИйський не жартував, а говорив цілком серйозно? Тому: до дупи, свине кацапська. Кушать он (чЄсноеоВ) нє может... "Бабий Яр там? Передайте всем тем, кто там погиб, привет" (с) Тут щось пророхкай, свине.
показати весь коментар
25.11.2019 13:40 Відповісти
А что он решал? Не хочешь, не решайся. Он высказал свое мнение, и там 10-15 лет. Собсно, тупые порохоботы не понимают, что он тонко троллил Запад, типа мало нам помогаете, мы и за них воюем
показати весь коментар
25.11.2019 14:14 Відповісти
Из Гуантанами он скоро будет троллить Запад!
показати весь коментар
25.11.2019 17:10 Відповісти
"Пороховатным антисемитам"?
Придержи язык поганый, сявка Сурковская (привет ему на седьмом небе).
Я - порохобот, и я - "жЫдо-бИндеровка".
Я это на российских форумах всегда так пишу, напишу и здесь, Вам, как представителю "одногонароТа".
показати весь коментар
25.11.2019 13:25 Відповісти
это смотря чья кровь
показати весь коментар
25.11.2019 13:14 Відповісти
А що там, по твоєму, зараз?
показати весь коментар
25.11.2019 12:55 Відповісти
Не знаю. Ви натякаєте, зараз там те, що бажає пороховатна братія?
показати весь коментар
25.11.2019 12:57 Відповісти
Иди вон, гнида.
показати весь коментар
25.11.2019 12:55 Відповісти
Зеля знает, что там никого не расстреляли. Поэтому, так говорит.
показати весь коментар
25.11.2019 14:19 Відповісти
та шо там тот Освенцим......
показати весь коментар
25.11.2019 16:42 Відповісти
"К сожалению, эта идея была отброшена"... Кто напомнит, чья коалиция была в Раде в прошлом году?
показати весь коментар
25.11.2019 12:38 Відповісти
Так сколько их должно быть тех проектов? Написано, что один уже реализуется.

"Параллельно реализуется поддерживаемый Зисельсом государственный комплексный проект по сооружению в Бабьем Яру единого мемориала, который должен объединить в одном комплексе все существующие сегодня памятники, а также два музея.
По прогнозам Зисельса, в случае успешной реализации государственный комплекс может появиться через 10-15 лет. Для него потребуется 30-40 миллионов долларов."

Источник: https://censor.net/n3161516
показати весь коментар
25.11.2019 12:41 Відповісти
То відкинена ж вона була не депутатами, бо не депутати це вирішують. А певно Фуксом і ПІнчуком.
показати весь коментар
25.11.2019 12:43 Відповісти
Ви хочете сказати, що депутати БПП продались Фуксу та Пінчуку? Ну, я завжди про це казав.
показати весь коментар
25.11.2019 12:47 Відповісти
Русский, сыру хочется?
показати весь коментар
25.11.2019 12:56 Відповісти
Все для того чтобы наравне с фашистами обвинить украинцев.
показати весь коментар
25.11.2019 12:38 Відповісти
Так шо зря Вова туда два раза ходил по просьбе порохоботов?
показати весь коментар
25.11.2019 12:40 Відповісти
Ну так а чем ещё заниматься кацапским аферистам, как не обустройством музея посвящённому комуняцкой афере с Бабьим Яром?
показати весь коментар
25.11.2019 12:41 Відповісти
Ну там не только кацапские аферисты, там и соевая шваль агрессору усиленно подмахивает. Поцреоты они такие...... За бабло..... Проект, который вызвал вопросы у Зисельса, - Мемориальный центр Холокоста "Бабий Яр", осуществляемый при поддержке мэра Киева Виталия Кличко. Главными инициаторами и спонсорами проекта являются российские бизнесмены Михаил Фридман, Герман Хан и Павел Фукс." Источник: https://censor.net/n3161516
показати весь коментар
25.11.2019 13:39 Відповісти
Да всё просто: нужно предложить дополнить проект. Поставить памятник - и создать музей - в честь украинских националистов, убитых там же, в Бабьем Яру, гитлеровцами и их местными коллаборантами.
Увидите: всех российских "доброхотов" как ветром сдует.
показати весь коментар
25.11.2019 12:41 Відповісти
Гениально!
показати весь коментар
25.11.2019 12:51 Відповісти
А также отдельный мемориал, убитым там красными комиссарами, ещё до Гитлера, украинцам.
показати весь коментар
25.11.2019 14:32 Відповісти
"если взять эбонитоую палочку и поставить её в Мемориале Холокоста вместо Меноры, то Украине больше ненужно вырабатывать электричество, потому что для нас это сделают евреи".. шутка от "95 квартала"..
показати весь коментар
25.11.2019 12:42 Відповісти
После заявлений Квартала я даже не сомневаюсь, что они - на всю голову больные.
Так что я ничему больше не удивляюсь абсолютно.
показати весь коментар
25.11.2019 13:38 Відповісти
это мой ремейк на шуточку Кошевого про разгон Майдана и эбонитовые палочки"
https://www.uaportal.com/ukr/news/yak-aktori-vechirnogo-kvartalu-zhartuvali-nad-pobittyam-majdanu-berkutom-v-merezhi-vibuhnuli-gnivom.htm "А якщо всіх мітингувальників одягнути в вовняний одяг, а беркутівцям роздати ********* палички, чи зможемо ми добувати електрику?" - жартує Євген Кошовий в образі екс-мера Києва Леоніда Черновецького, зазначає цитату користувач під ніком Skala на своїй сторінці в мікроблозі Twitter.

https://www.youtube.com/watch?v=Mtkg1icmmKM видео
показати весь коментар
25.11.2019 13:34 Відповісти
А, это.
Так Квартал - это же быдло, вот просто ското-быдло, как оно есть.
показати весь коментар
25.11.2019 13:36 Відповісти
Сам говорит что Центр Холокоста - Нацисткая Германия, и тут же несет бредятину про 1914 - 1941 год в СССР. Можно подумать что в Российской империи евреев на руках носили. Видать сильно обидели что не послушали и не финансируют его проект.
показати весь коментар
25.11.2019 12:46 Відповісти
Евреи дерутся за денежные потоки на мемориал.
показати весь коментар
25.11.2019 12:52 Відповісти
Как всегда, моральных авторитетов, историков пытаются задвинуть подальше, чтобы не мешали воплощать в жизнь планов громадьё. Эрзац всего - рулит.
показати весь коментар
25.11.2019 12:58 Відповісти
Ху#ло гибридит по всем фронтам. В Собиборе с поляками номер не прошёл, так как власти отказались от финансирования из рф и вообще какого либо их участия в создании мемориала, то он решил в Киеве на костях заколачивать сваи.
показати весь коментар
25.11.2019 13:01 Відповісти
Знаходити і встановлювати географічний центр якоїсь трагедіі,ідеі чи політики - ідіотизм чистої води...Я,наприклад,рекомендував би зробити центром голокосту каналізаційний люк на вулиці Князя Романа у Львові,звідки у 1944-тому році виповзло вісімнадцять євреїв - все що залишилось від ста тисяч...
показати весь коментар
25.11.2019 13:07 Відповісти
Пусть вкладывают деньги. Это хорошо. Это достопримечательность,которая будет интересна туристам. Не понимаю тревог. Любой проект,никогда не может быть закончен до конца. Как и любая картина. Совершенство бесконечно. А это означает,что все можно либо дополнить по вкусу.Либо исправить.
показати весь коментар
25.11.2019 13:11 Відповісти
"Это достопримечательность,которая будет интересна туристам"

ДОСТОПРИМЕЧАТЕЛЬНОСТЬ?
Ах ты ж ёшкин кот, а я то, дура, думала, что Бабий Яр - место скорби, а оказывается, вон оно чё, "достопримечательность".
Скажите, вы из тех русских, которые на кладбище не за просветлением души ходят, вспоминая об умерших, а чтобы напиться до потери сознания?
Ведь вы же - из быдла?
показати весь коментар
25.11.2019 13:30 Відповісти
А зачем во всем видеть скорбь ? Это глупо. Вспомни еще младенцев убиенных Иродом. И заплачь. Как раз западная церковь,не является (трауришь) скорбной.А такой ее сделали местные православные.И шоб ты знал(а),все эти замолоди,строятся в первую очередь для заработка на сувенирах.
показати весь коментар
25.11.2019 13:36 Відповісти
Я же и говорю - вы из быдла, для которых главное поминки (9 дней, 40 дней, Бог дал - Бог взял) чтобы напиться.
Зачем же скорбеть об умерших родных людях, радоваться надо, так ведь?

P.S. какое мне дело до "младенцев Ирода"? А об умерших близких мне людях я вспоминаю каждый день. И нет, я не устраиваю поминки.
Иди, гопничек, иди "на три бу."
показати весь коментар
25.11.2019 13:41 Відповісти
Так уж и каждый день ? )) А если проверю ? ))
показати весь коментар
25.11.2019 13:52 Відповісти
Мест скорби там два если что - это кладбища. А вот называть Бабий Яр местом скорби по другому поводу нет оснований. Точнее есть, если продолжать подыгрывать коммуняцкой пропаганде про неустановленные расстрелы неустановленных людей неустановленными людьми.
показати весь коментар
25.11.2019 15:53 Відповісти
Да давайте.
Рекламируете так: "особенно интересной достопримечательностью для туристов являются сохранившиеся печки крематории Освенцима, которые позволяют прикинуть пропускную способность данного технического устройства".
Нравится?
А ведь именно так рассуждали российские антисемитские тролли на лахтинской зарплате на американском, например, русскоязычном форуме. Я все помню, у меня память хорошая.
Иди, антисемит, иди natribu.org
показати весь коментар
26.11.2019 01:59 Відповісти
Ну если у Вас мозг с копеечку, то это не означает что это норма. Отращивайте наращивайте я не знаю что делайте... Для начала поинтересуйся сколько сжигается тело в современной печи. От часа до двух, толстые грубо час худые грубо два. Берём 200 000 гипотетических "расстреляных" и начинаем жечь в современных крематориях. Одна печка за сутки превратит в тлен макисмум 24 тела, в месяц -720, в год 8640. Для того что бы за год сжечь 200 000 трупов а их нужно где то хранить нужно 23 современные печи. Если нужно за месяцок уложиться - то всего 278 круглосуточно работающих печек на газу.... Тю... Был я в Аушвице, там действительно были печи и сжигали там умерших от болезней, старости и эпидемий. Расскажи как через эти печи пропустить 1.5 млн человек. чувак? Кстати Аушвиц до конца 49года использовался по назначению только уже коммуняками. Т.е. 5 лет нацики юзали потом ещё почти 4 коммуняки. Где тела расстрелянных в Бабьем Яру? Их не сжигали, крематориев не было. Какие ещё версии?
показати весь коментар
28.11.2019 17:49 Відповісти
Евреи, если не обустроят себе хрустальную ночку не успокоятся
Когда Дубинский напялил ермолку
пошел следующий отчет к дате хрустальной ночки

Украинец на работу не ходит в шароварах
чего тебя, такого умного несет? и туда же?
показати весь коментар
25.11.2019 13:18 Відповісти
Дубинский - это четкий типаж красного комиссара
Ему только фуражку с красной сатанинской звездой, кожанку и маузер на перевеси.
показати весь коментар
25.11.2019 17:18 Відповісти
Эталонный образчик того, как ФСБ работает над уничтожением Украины, даже, казалось бы, на отвлеченной от сего дня теме! Ничего святого у "скрепных людей/******"!!!! Готовы даже исторический факт трагедии извратить и вывернуть так, чтобы выставить украинцев исчадьем ада.
показати весь коментар
25.11.2019 13:25 Відповісти
всё уже разъяснилось - зацените,как благородные немецкие солдаты спасали еврейских деток из украинского холокоста :
https://www.youtube.com/watch?v=w9y1F0KwMOw

так что не виноватая я,если кто еще не понял..
показати весь коментар
25.11.2019 13:25 Відповісти
А, это "старая-новая песня", попытка запоребрика раздуть в Украине антисемитизм, "гражданскую", так сказать "войну", стравив украинцев и евреев (украинцев и поляков не вышло, украинцев и венгров не получилось, теперь "третья часть марлезонского балета" - попытка стравить украинцев и евреев).
Очень, очень стараются в последнее время мышебратья, видно, совсем плохи у них дела.
показати весь коментар
25.11.2019 13:34 Відповісти
Напомню , что за каждого убитого немецкого военного на оккупированной территории СССР по приказу Кейтеля ( за это его повесили по решению Нюрнбергского трибунала в 1946 году ) должны быть казнены 50 - 100 гражданских лиц. Зная это , НКВД заминировало в 1941 году все центальные здания на Крещатике радиоуправляемыми фугасами огромной мощности , которые немцы не смогли обнаружить миноискателями после оккупации Киева 18 сентября 1941 . Через неделю полсе оккупации Киева НКВД по радио из мацквы подорвало эти здания , погибло три тысячи немцев . Поэтому немцы кахнили 3 000 х 50 = 150 000 гражданских украинцев . Почему в Киеве это было сделано , а не в Смоленске , Пскове , Новгороде или в Брянске ? Потому что тогда бы немцы убили своих , касапов . А хохлов не жалко , всё равно все обвинили ведь фрицев в этом.
показати весь коментар
25.11.2019 13:30 Відповісти
Курить надо меньше лаптей, будет меньше штырить вероятно...
Память у тебя ни к чёрту, если честно) По приказу Кейтеля должны были быть казнены 50-100 коммунистов, а это две больше разницы и в гражданских лиц просьба их не переименовывать а читать документальные материалы.
"За свідченнями генерала НКВС https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D0%B2_%D0%92%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 В. Дроздова , «під уламками загинули сотні гітлерівських офіцерів». А згідно зі спеціальним повідомленням НКВС УРСР від 4 грудня 1941 року, «в результаті вибуху будівлі німецької комендатури загинуло до 300 німців, кілька десятків автомашин»https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%96%D0%B4%D1%80%D0%B8%D0%B2_%D0%9A%D0%B8%D1%94%D0%B2%D0%B0_1941_%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83#cite_note-%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%8F-17 [17] ). Однак військовий комендант Києва генерал-майор https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D1%80%D1%82_%D0%95%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B4 Курт ******** залишив повідомлення, що внаслідок вибуху загинуло значно більше мирних киян, які прийшли здавати свої радіоприймачі або стояли в черзі в комендатуру на реєстрацію, ніж німців."

Так а де ділись рештки тих 150 000 загиблих в Бабиному Яру? Чому слідів немає від тієї події? Чі може на консерви пистили дотепні німці всіх жертв. Думаю пару років і така версія з`явиться, бо сказати куди ділись рештки небіжчиків ні хто з любителів поточити ляси про Яр не може.
показати весь коментар
25.11.2019 16:09 Відповісти
каких коммунистов ,брехун ленинградский ? За убийство одного Коха немцы сожгли полностью Цуманский и Клеванский районы Ровенской области . За одного -два района ! И там тоже были коммунисты ? Комуняки бежали первыми , за неделю до прихода немцев . Бросали всё -документы , деньги , не смогли провести мобилизацию , бросали документы призывников . В Смоленске немцы захватили архив обкома партии , из которого ущнали о расстреле польских военных в Катыни в 1939-40 годах. Эта инфа была опубликована даже в " Нью- Йорк таймз" . В бабьем Яру немцы установили костедробилки в 1943 году , поэтому определить число погибших нереально , это тоже факт. А сколько погибло немцев и местных при взрыве Крещатика точно неизвестно , пожар бушевал от Пушкинской до Заньковецкой . Также сгорели сотни мирных жителей -украинцев . Ты об этом ни слова не сказал , вонючий
эфэсбешник. Касап = фашист = убийца = подонок
показати весь коментар
25.11.2019 20:25 Відповісти
Открываем материалы Нюрнберга приложение 45 и читаем: "Приказ Кейтеля о беспощадном подавлении освободительного движения в оккупированных странах и расстрелах заложников"
Если клепки хватит можешь языком оригинала, если тупой можешь на кацапском:
Пункт 3, абзацы а) и б):

"3) Исходя из вышесказанного, необходимо действовать в соответствии с нижеизложенными основными принципами:
а) Во всех случаях восстаний против немецких оккупационных властей, независимо от обстоятельств в том или ином случае, необходимо исходить из того, что речь идет о возмущениях коммунистического происхождения;
б) Для того чтобы в зародыше задушить недовольство, необходимо при первых же случаях незамедлительно принимать самые решительные меры для того, чтобы укрепить авторитет оккупационных властей и предотвратить дальнейшее распространение движения. При этом следует иметь в виду, что человеческая жизнь в соответствующих странах в большинстве случаев не имеет никакой цены и что устрашающего действия можно добиться лишь с помощью исключительно жестоких мер. Искуплением за жизнь каждого немецкого солдата в таких случаях должна служить в общем и целом смертная казнь 50-100 коммунистов. Способы этих казней должны еще увеличивать степень устрашающего воздействия.
Всякая другая линия поведения, и прежде всего связанная с относительно мягкими карами, а также ограничивающаяся лишь угрозами применения более суровых мер, не соответствовала бы этим основным правилам и поэтому не подлежит осуществлению;"А потом закрываем своё мерзкое хлебало)
В Бабьем Яру немцы установили костедробилки))) Мозгодробилки они утановили и первым пострадал твой мозг, мой ротожопый друг)
И вдобавок, о каком убийстве Коха ты мелешь? Надеюсь ты о Эрике Кохе говоришь?
показати весь коментар
28.11.2019 18:06 Відповісти
это твои вонючие гэбнявые переводы про " коммунистов" , комуняк близко не было , я об этом писал , тварь ты гэбнявая ,ты напиши почему НКВД именно Киев подорвало , почему не Смоленск и не Новгород . Про это ничего нет в методичке от ФСБ ? Крыть нечем, паскуда за пайку ***** . Далее , весь мир знает о костедробилках в Бабьем Яру , немцы этим скрывали количество жертв , свидетели этого были также убиты немцами , жаль таких как ты они не убили тоже , **** касапская. Про Коха тебе нечего ответить вообще , зачем мацковии знать об уничтожении жителей двух районов в какой-то Ровенской области ? да вы там от радости бухали месяц бояру , столько украинцев убили чужими руками . Голодомор и смерть семи миллионов украинцев тебе тоже никто не забудет , тварь
показати весь коментар
04.12.2019 19:37 Відповісти
""Бабий Яр там? Передайте всем тем, кто там погиб, привет" (с)"

Не удивительно, что Сара "бросила" хлеб, Владимир Александрович.
Странно, если бы было иначе.
Спасаться то где будете, Владимир Александрович, ведь только Израиль вас ОБЯЗАН принять по закону о репатриации.
Не будет ли Вам там тесно, Владимир Александрович, ведь Израиль потомки ашкеназов построили и сейчас там во власти, именно тех ашкеназов, которыми Вы так элегантно передали от "Бени" привет.

P.S. Вы не потомок одного царя, Владимир Александрович (и потому ценный спермоноситель, как Рома Абрамович), нет? Как странно, как же так, что же не подсуетились с родословной?
показати весь коментар
25.11.2019 13:50 Відповісти
Я не антисеміт кажу тільки фактами.

Це тому, що у Бабиному Яру найбільше московити розстріляли українців під час червоного терору, й щоб приховати це злодійство створюють пам'ятник голокосту. Поділюся деякими фактами:

ДОВЕДЕНИЙ ФАКТ, є те , що за тиждень до окупації Києва (1941), 96% євреїв з м. Київ були евакуйовані, й зауважу не пішки та з возиками, їм був наданий транспорт для особистого майна. А в Бабиному Яру російські загарбники розстрілювали масово українців, та циган, молдован й почав він "працювати" не при німцях а при загарбниках московитах (червоний терор з 1918р).
ДОВЕДЕНИЙ ФАКТ, є те, що ХОЛОКОСТ - світова афера євреїв, на якій євреї стягнули з усього світу тисячі мільярдів $ відшкодувань за злочин якого не було,(на ютубі є про це інтерв'ю міністра Ізраїля ,яка каже про це - https://www.youtube.com/watch?v=ok--UGAfyUs ).
ДОВЕДЕНИЙ ФАКТ, є те, що саме євреї-більшовики спланували й здійснили геноцид української нації (1932-33рр).
ДОВЕДЕНИЙ ФАКТ, є те що саме євреї-чекісти влаштували червоний терор в Україні, нечувана й невиправдана жорстокість, нелюдські тортури та катування, масові вбивства українців тільки за мову та національний одяг. -
ДОВЕДЕНИЙ ФАКТ, є те, що євреї у владі спланували й здійснюють новий геноцид української нації починаючи з 2014 - до куди вистачить терпіння українців, або до повного знищення нації.
ДОВЕДЕНИЙ ФАКТ, є те, що у 1113 році Володимир Мономах вигнав жидів з Русі-України, за підрив і плутня в торгівлі, здирництво і таємні зносини з греками, Володимир Мономах прийняв низку законів які обмежували жидівську сваволю в Києві, й не тільки впорядкував і обмежив лихварство, а й вигнав жидів з Русі. (http://www.personal-plus.net/212/1851.html )
Історичний лекторій - (http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fpartiyslovyan.blogspot.com%2F&h=wAQFO5UIo&s=1 http://partiyslovyan.blogspot.com/ …/…/1-13-1902-195-20.html…)
http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fnewspravda.com%2F&h=ZAQEO54qj&s=1 http://newspravda.com/ …/2723-yevreiski-ukrainofoby-vystupyl…
http://www.personal-plus.net/212/1851.html
показати весь коментар
25.11.2019 14:19 Відповісти
Вся история с Бабьим Яром пахнет нехорошо. Все меньше слышно о немцах, расстрелявших евреев, и все больше об украинцах. О чем вообще может идти речь, если до сих пор не предъявлено хоть каких-то следов уничтожения там 200 тыс человек? Не фотофальшивки и парочка "чудом уцелевших свидетелей", а именно реальные следы, доказательства, которые можно приложить к уголовному делу.
показати весь коментар
25.11.2019 14:24 Відповісти
Самый большой очаг коллаборционизма с нацистами был совсем не на территории Украины .
Это так называемая "Локотская республика" - т.е. истинная Эрефия . В отличии от граждан Чехословакии и Польши в Галичине , которые потом пошли в вафен СС , т.е. в полевые части и их было не более 20 тысяч , в той самой "Локотской республики" было несколько бригад именно полиции и карателей .
Единственная женщина , расстрелянная в СССР за массовые убийства была тоже деятелем этой Локотской республики . Она стала потом героиней одной и криминальных серий с Андреем Смоляковым в главной роли . Тоньку играла Толстоганова а её мужа Сидихин .
Так вот в этом фильме главное забыли - упомянуть этот коллаборционисткий анклав , где местных карателей было не менее 25 тысяч и никаких там партизан (которые якобы были по тому фильму) .
Кстати - мужем Тоньки в реальности был еврей-ветеран 2-й мировой Гинзбург . Этот факт тоже в фильме завуалировали . Типа её дочка вышла замуж за начинающего дипломата и у неё были проблемы с визами не оттого , что папашка Гинзбург , а типа мамашка в оккупации была . Тонька-то выдавала ся (по фильму) за знатную партизанку .

Факт остаётся фактом , но территории Брянской , Орловской и Курской областей были под оккупацией чуть больше года , а Галичина почти 3 года и как оказалось , готовых сотрудничать с наци за этот год нашлось больше , чем за те 3 года . И это была не война с Красной армией , а война с мирным населением . Одна Тонька расстреляла из своего "Максима" более тысячи человек . Не зондер команды , как в Бабьем Яру , а именно эта бывшая красноамейская медсестра Тоня и Мацквы .

Кстати , наибольшую антисемитскую пропаганду на оккупированных территориях расспространяли тоже деятели из РОА .
И потому янки и британцы с великим удовольствием выдали Сралину и Власова , и Краснова , и Шкуро , и Фон-Панвица . Да и рядовых казаков . Потому , что они были известными карателями в Италии и Югославии .
А вот ОУНовцев ниодного не выдали !!!
показати весь коментар
25.11.2019 14:31 Відповісти
Потрібно щоб в цих питаннях українські євреї мали вирішувати без кацапських грошей.
показати весь коментар
26.11.2019 14:42 Відповісти