9851 відвідувач онлайн
4 403 13

У грудні можна буде користуватися електронними водійськими правами, - Федоров

Електронними водійськими правами можна буде користуватися вже в грудні.

Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв'ю Радіо Свобода, передає Цензор.НЕТ.

"Два-три тижні до нового року вже можна буде насолоджуватися електронними правами", – сказав він.

Він розповів, що нормативно вже все готово для впровадження змін.

"Додаток вже тестується. Тобто я його вже бачив. Кожного дня у нас є зустрічі регулярні з нашими розробниками, з нашою командою. Тобто все на виході. Мені здається, що у перших числах грудня у нас буде вже все готово до релізу. Ми будемо чекати гарної нагоди для того, щоб провести таку велику презентацію, щоб багато людей про це дізналися. Я думаю, що це, можливо, буде на презентації "100 днів роботи уряду". Тобто це середина грудня. Але на початку грудня вже все буде готово", – заявив Федоров.

За даними Міністерства внутрішніх справ, за дев’ять місяців 2019 року до адміністративної відповідальності за відсутність при собі водійських прав чи техпаспорту притягли близько 160 тисяч осіб.

Топ коментарі
+4
это как? теперь вместо прав менты будут телефон забирать?
показати весь коментар
25.11.2019 08:40 Відповісти
+3
И это хорошо.
показати весь коментар
25.11.2019 08:38 Відповісти
+2
З нашим незахищеним ПО, та "дірявим" софтом, такі речі втілювати дуже небезпечно..
показати весь коментар
25.11.2019 08:52 Відповісти

Завантаження...