11138 відвідувачів онлайн
1 116 35

Йоганніса переобрано президентом Румунії на другий термін

Йоганніса переобрано президентом Румунії на другий термін

Чинний президент Румунії Клаус Йоганніс здобув впевнену перемогу в другому турі виборів глави держави, який відбувся в неділю, 24 листопада.

Йоганніса підтримали понад 60% виборців, його суперницю Віоріку Денчіле – менше 40%, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на zn.ua.

Близько опівночі Центральна виборча комісія повідомила, що підраховано 99,94% голосів. Результат Йоганніса - 63,16%, у Денчіле - 36,82%. На виборчі дільниці у другому турі прийшли понад 9 млн громадян Румунії.

У першому турі Йоганніс заручився підтримкою 36% виборців, Денчіле отримала 24% голосів.

Топ коментарі
+8
Поздравляем румын. Они становятся реально европейской страной, а отличии от совковой Болгарии
показати весь коментар
25.11.2019 09:00 Відповісти
+6
Можна з високою ймовірністю стверджувати, що вони пройшли критичну точку після комуняцького правління. Адже також довго вагалися. Побажаємо їм успіхів.
показати весь коментар
25.11.2019 09:07 Відповісти
+4
Если бы видели какие у них хорошие дороги везде, то так не комментировали
Нам до румын КАК ДО ЛУНЫ
показати весь коментар
25.11.2019 09:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А бывший президент Илиеску обвиняемый в судебном процессе
И никто не кричит про реванш и политические преследования
показати весь коментар
25.11.2019 08:51 Відповісти
Kinder, Küche,
Kirche
показати весь коментар
25.11.2019 08:53 Відповісти
О у Лугандоні вже на фОшистскій мові розмовляють.
показати весь коментар
25.11.2019 08:55 Відповісти
Москаль-шахтьор, йди звідки, тут водки нема.
показати весь коментар
25.11.2019 08:59 Відповісти
Вже час відділити Лугандон від України високим забором,та ровом з крокодилами,доки ви там всі не передохните.
показати весь коментар
25.11.2019 09:07 Відповісти
А ти чи не звідти?
показати весь коментар
25.11.2019 09:13 Відповісти
Ні шановний,в мене алергія на "руський мир".
показати весь коментар
25.11.2019 09:14 Відповісти
В мене навіть не алергія, а потреба зупинити цю заразу, пошесть.
показати весь коментар
25.11.2019 10:28 Відповісти
Одержал победу потому что результаты его работы люди так оценили.ЭТО НА ЗАМЕТКУ ПОРОХОБОТСКИМ ОБИЖЕННИКАМ
показати весь коментар
25.11.2019 09:33 Відповісти
Як прибрали Лауру Ковєші, Румунія знова стала корумпованою країною
показати весь коментар
25.11.2019 08:58 Відповісти
Если бы видели какие у них хорошие дороги везде, то так не комментировали
Нам до румын КАК ДО ЛУНЫ
показати весь коментар
25.11.2019 09:01 Відповісти
А її (Лауру) блаЗЄнський вже запросив до України?
Адже він обіцяв Кевеши та Борщ запросити для боротьби проти корупції. Але, бачу, що в блаЗЄнського хохлобидла лайно стікає з вух
показати весь коментар
25.11.2019 09:05 Відповісти
Навіщо нам іноземці? В нас є принциповий Віктор Шишкін, який вже проявив себе, коли пішов проти Янека, коли той хотів нарізати собі царських повноважень.
показати весь коментар
25.11.2019 10:52 Відповісти
А чи не пішов би до дупи цей "шишкін" разом зі своєю "принциповістю"?
В часи "кучми" він уже був генпрокурором та мав багато важливих посад. Результат: тотальна система корупції. Він був членом Конституційного суду, що незаконно повернув "овочу" повноваження президентської республіки. До дупи "шишкінів"!
показати весь коментар
25.11.2019 11:01 Відповісти
Шишкін був генпрокурором за Кравчука

4 вересня 1991 - 21 жовтня 1993 - Генеральний прокурор України.
Листопад 1993 - квітень 1994 - член Комісії з питань законодавства і законності Верховної Ради України.
Народний депутат Верховної Ради України перших трьох скликань.
Вересень 1996 - березень 2003 - член Вищої ради юстиції.
Серпень 2005 - травень 2008 - член Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права.
Депутат Кіровоградської обласної ради народних депутатів (1990-1994). Член, заступник Голови Конституційної комісії України (1991-1993).
У листопаді 2005 року Президентом України призначений суддею Конституційного Суду України. Присягу склав 4 серпня 2006 року.
У 2015 році був членом конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.
За розробку Конституції України отримав звання заслуженого юриста України (з 1996).
показати весь коментар
25.11.2019 11:10 Відповісти
Меньше надо пить,а то не соображаешь что тявкаешь,дурачок.
показати весь коментар
25.11.2019 09:07 Відповісти
Україна з-поміж своїх сусідів змогла обійти лише Російську Федерацію (28 балів, 138 місце). Натомість решта мають вищі оцінки: Польща - 60, Словаччина - 50, Румунія - 47, Угорщина - 46, Білорусь - 44, Молдова - 33 балів.
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/283891-svihij_rejting_sprijnjattja_koruptsiji_ukrajina_znovu_najgirsha_v_jevropi_okrim_rosiji
показати весь коментар
25.11.2019 11:03 Відповісти
она ушла на повышение, европрокурор всего ес
показати весь коментар
25.11.2019 09:29 Відповісти
Спочатку вона була звільнена, а лише потім була обрана європрокурором.
показати весь коментар
25.11.2019 10:54 Відповісти
ДУРАК ты! Ее уволили ПРОМОСКОВСКОЕ СОССИАЛИСТЫ! Зачем ты эту херню постишь? На москву работаешь?
показати весь коментар
25.11.2019 11:30 Відповісти
Поздравляем румын. Они становятся реально европейской страной, а отличии от совковой Болгарии
показати весь коментар
25.11.2019 09:00 Відповісти
Можна з високою ймовірністю стверджувати, що вони пройшли критичну точку після комуняцького правління. Адже також довго вагалися. Побажаємо їм успіхів.
показати весь коментар
25.11.2019 09:07 Відповісти
На тех выборах,когда выиграли соССиалисты,очень многие не вышли голосовать,потому что подумали -а,все будет хорошо и без меня! А комМУняки чувствуют себя хорошо именно тогда,когда вода по колено (ихний лохторат всегда выходит голосовать!) Во всех других случаях они тонут,-что и доказало вчерашнее массивное голосование!
показати весь коментар
25.11.2019 09:14 Відповісти
И еще,-были созданы все условия для голосования диаспоры,то есть заграничных румын, (были выделены три дня)! Диаспора проголосовала (почти один миллион граждан!)- 94% за Иоханиса и всего 6% за соССиалистку.
показати весь коментар
25.11.2019 09:20 Відповісти
Наочний приклад як румуни відрізняються від українців. Якби українській діаспорі дозволили голосувати, то мільйонна кацапська діаспора нам точно вічно всовувала б якогось "януковича" чи "путіна". Без альтернативи. Ми навічно залишилися б у совку. Утім, материкові українці мало чим відрізняються від совко-кацапні. Alas.
показати весь коментар
25.11.2019 09:26 Відповісти
Без сомнения Вы правы! Вы еще должны помнить,что молдавские украинцы -тоже не ваши!
показати весь коментар
25.11.2019 09:29 Відповісти
И не наши.К сожалению.
показати весь коментар
25.11.2019 09:30 Відповісти
Я про це знаю. Вони -- найгірший ґатунок homo sovieticus. І коли в Україні дехто каже, мовляв вони також українці, то мені в той момент хочеться відхреститися від українства взагалі.
Між иншим, генерал Лєбєдь, один з винуватців кацапських злочинів у Трансністрії, також етнічний українець. Причому його родину було репресовано совком. Що не завадило йому особисто стати патентованим совком.
показати весь коментар
25.11.2019 10:03 Відповісти
румыны своих комуняк к стенке, но нам такое не светит, 73% зекомуняк в стране
показати весь коментар
25.11.2019 09:27 Відповісти
А решта - продажні, мародерські тролі
показати весь коментар
25.11.2019 11:12 Відповісти
жаль в молдове критическая масса ваты...
показати весь коментар
25.11.2019 09:30 Відповісти
...і просвітку не видно.
показати весь коментар
25.11.2019 10:04 Відповісти
Йоханнис бабай.И румыны уже не титульные...
показати весь коментар
25.11.2019 10:30 Відповісти
Лучше румынского немца -умного,порядочного борца за процветающую Румынию,-чем любого румына,(или у Вас украинца) с московским ошейником на шее! ЗАПОМНИТЕ! НИКОГДА московские ставленники НЕ БУДУТ РАБОТАТЬ НА ПРОЦВЕТАНИЕ своей Родины,-В ЛЮБЫХ СТРАНАХ МИРА! И я уверен что ты,"малыш московский",находясь в московском ошейнике ЗНАЕШЬ ЭТО ПРЕКРАСНО!
показати весь коментар
25.11.2019 11:25 Відповісти