10258 відвідувачів онлайн
4 259 19

Навчання танкових підрозділів резерву відбулися на Донбасі. ВIДЕО

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба Сухопутних військ ЗСУ.

"Мета військових маневрів - підтримання високого ступеня готовності до реагування на можливий прорив ворога. Хоча танки і відведені з району проведення ООС, але загроза танкового прориву завжди має місце", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що тренування загальновійськового резерву проводяться регулярно. Так, особовий склад виконував дії в різних формах і способах застосування бригади.


Топ коментарі
+2
В этом году войска отведет, в следующем учения будут уже без танков, а там и до развала армии рукой подать. Зеленский продолжает дело Януковича.
показати весь коментар
25.11.2019 21:31 Відповісти
+2
Бухай менше, може пам'ять і відновиться...
показати весь коментар
25.11.2019 21:51 Відповісти
+2
Скільки ви там з клоуном н.п. міст звільнили, хоча б т.з. сірої зони?
показати весь коментар
25.11.2019 21:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В этом году войска отведет, в следующем учения будут уже без танков, а там и до развала армии рукой подать. Зеленский продолжает дело Януковича.
показати весь коментар
25.11.2019 21:31 Відповісти
дело хорошее - при петебохе такого не припомню
тот все больше парады парадировал
показати весь коментар
25.11.2019 21:46 Відповісти
Бухай менше, може пам'ять і відновиться...
показати весь коментар
25.11.2019 21:51 Відповісти
Скільки ви там з клоуном н.п. міст звільнили, хоча б т.з. сірої зони?
показати весь коментар
25.11.2019 21:53 Відповісти
Бро, ти питаєш лахтинського бота. А мо й ордловськог сєпара.
показати весь коментар
25.11.2019 21:56 Відповісти
согласен бро - что там спрашивать лахтинских ботов
ничего что большинство освобожденных городов - считая и Иловайск - освобождены добровольцами
именно вопреки воле торговых партнеров мародера
показати весь коментар
25.11.2019 21:58 Відповісти
уточнение - лахтинские боты - конечно песикопетеботы - свинофермовые ))
показати весь коментар
25.11.2019 21:59 Відповісти
При Яныке тоже тыдыщь регулярно выставочно происходил, а потом раз и армии нет.
показати весь коментар
25.11.2019 21:51 Відповісти
Ви дурні всі! Вороття назад вже не буде! І цього зробити не дамо ми-Українці! Не порошки рвотні не зелебобики тошнотливі а ми-хто зі зброєю на сході ,хто в тилу працює на нашу Армію! Ми Українці , що вже доказали як можеио боронити свою землю! І закінчуйте собачитися, цим з радістю користується ворог.
показати весь коментар
26.11.2019 10:32 Відповісти
Ви дурні всі! Вороття назад вже не буде! І цього зробити не дамо ми-Українці! Не порошки рвотні не зелебобики тошнотливі а ми-хто зі зброєю на сході ,хто в тилу працює на нашу Армію! Ми Українці , що вже доказали як можеио боронити свою землю! І закінчуйте собачитися, цим з радістю користується ворог.
показати весь коментар
26.11.2019 10:34 Відповісти