11154 відвідувача онлайн
29 874 368

Зеленський провів телефонну розмову з Путіним

Про це повідомляє пресслужба глави держави, інформує Цензор.НЕТ.

"Глава Української держави наголосив на важливості нещодавнього повернення Росією українських кораблів. Водночас Володимир Зеленський наголосив на необхідності повернення всього озброєння, обладнання та документації, що були на цих суднах", - сказано в повідомленні.

У пресслужбі президента додали, що під час розмови сторони торкнулися питання газових переговорів у тристоронньому форматі Україна - Росія - ЄС.

Нагадаємо, 18 листопада командування Військово-морських сил Збройних сил України повідомило, що українські катери "Нікополь", "Бердянськ" і буксир "Яни Капу", захоплені Росією, почали рух в напрямку материкової України. За даними командувача ВМС ЗС України Ігоря Воронченка, "росіяни їх угробили. Зняли навіть плафони, розетки і унітази".

Пізніше колишній військовий прокурор Анатолій Матіос опублікував документ, у якому зазначено перелік пошкоджень і вкраденого майна на українських кораблях "Нікополь", "Бердянськ" та буксирі "Яни Капу".

Начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак заявив, що на кораблях "не військові працювали, це мародери".

У Росії зникнення з кораблів особистих речей українських моряків пояснюють тим, що речі нібито зігнили. Пропажу унітазів представники РФ не коментують.

25 листопада в відеозверненні Зеленський заявив, що звернеться до Росії з приводу обладнання, зниклого з українських кораблів. "Ми звернемося до Росії - вона нам це поверне", - пообіцяв Зеленський.

Топ коментарі
+118
Ну, шо, Вова, мичманские труселя за Донбас выменял, или и Харьковскую область пришлось пообещать?
показати весь коментар
25.11.2019 22:14 Відповісти
+76
Зеленский провел телефонную беседу с Путиным - Цензор.НЕТ 3215
показати весь коментар
25.11.2019 22:14 Відповісти
+72
Зеленский провел телефонную беседу с Путиным - Цензор.НЕТ 9066
показати весь коментар
25.11.2019 22:17 Відповісти

Завантаження...