11329 відвідувачів онлайн
2 175 30

"Нафтогаз" оцінив вартість ГТС України в процесі поділу в 3,2 млрд грн. ДОКУМЕНТ

"Нафтогаз" оцінив вартість ГТС України в процесі поділу в 3,2 млрд грн. ДОКУМЕНТ

Нафтогаз оцінив вартість активів "Укртрансгазу" в процесі передачі української газотранспортної системи від "Нафтогазу" незалежному операторові ГТС в 3,2 млрд грн.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється в опублікованому на сайті "Укртрансгазу" документі.

"Нафтогаз" затвердив ринкову вартість активів "Укртрансгазу" з метою їх передачі до статутного капіталу ТОВ "Оператор газотранспортної системи України" в сумі 3,209 млрд грн (без ПДВ) станом на 1 жовтня 2019 року.

Зазначається, що вартість активів "Укртрансгазу" підтвердили аудитори компанії "Ернст енд Янг".

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський підписав закон про поділ ГТС та "Нафтогазу".

Нафтогаз оцінив вартість ГТС України в процесі поділу в 3,2 млрд грн 01

Топ коментарі
+9
Шулявский мост ,в конечном итоге,выйдет дороже!
показати весь коментар
27.11.2019 11:54 Відповісти
+6
"Труба" за год приносит около 75 млрд доходов, а Нафтогаз оценивает ее в 3 млрд.
По цене металлолома считали?
показати весь коментар
27.11.2019 12:09 Відповісти
+5
120 млн $. За украденные деньги из Привата, фиКало,мойский сможет купить 50 штук.
показати весь коментар
27.11.2019 12:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чому нікому?НАФТОГАЗ Україна не перестає існувати.
показати весь коментар
27.11.2019 11:56 Відповісти
Оценка была сделана для Коломойши...
После того как Моника вернет ему ПриватБанк - он купит и ГТС...
показати весь коментар
27.11.2019 12:09 Відповісти
если так будет, даю 1000$ , а если не будет...ну за свои манипуляции ты бы ответил сполна, на всю короткую бы жизнь запомнил. но вас, тролей, из рашки хер достанешь
показати весь коментар
27.11.2019 12:55 Відповісти
А Коболєв погоджується "оцінити" та продати своє майно (дім, яхту, літак) за 32 копійки... та вислати на допомогу "мамі в Америці" 32 копійки...?
Відновна вартість української ГТС знаходиться в межах 300 мрд. дол. США! А як вони її "оцінили" ? Сама оцінка - ЦЕ ЗЛОЧИН і корупційна підготовка до продажу за безцінь!
показати весь коментар
27.11.2019 14:23 Відповісти
плачущие русские туристы возле перевернутого автобуса в Доминиканской республике ...одной девочке в больнице отрезали сразу две руки ..
показати весь коментар
27.11.2019 11:54 Відповісти
Шулявский мост ,в конечном итоге,выйдет дороже!
показати весь коментар
27.11.2019 11:54 Відповісти
Если уже оценили..значит будут продавать)))
Соответственно цена на газ от не лоха для лохов будет расти!))))

Не прячне ваши денежки по банкам и углам!)))
Они очеееень нужны сейчас Игрь Валеричу!
показати весь коментар
27.11.2019 11:57 Відповісти
Вони брешуть!!!Вартість української ГТС становить близько 14 мільярдів доларів - Коболєв
ПОНЕДІЛОК, 19 ЛИСТОПАДА 2018, 13:44. Економічна правда!!!
показати весь коментар
27.11.2019 12:32 Відповісти
Надо срочно продавать, пока нарид не отямився. Хоча...можно не спішить. Через пару років "Яременки" будуть мати вибір - чи повію замовити, чи ГТС придбати.
показати весь коментар
27.11.2019 11:58 Відповісти
Тепер почнуть ділити.
"Нафтогаз" оценил стоимость ГТС Украины в процессе разделения в 3,2 млрд грн - Цензор.НЕТ 3879
показати весь коментар
27.11.2019 11:58 Відповісти
В роли Папандопало из Одессы конечно же ЗЕ и его команда))))
...и мудрый украинский нарИд...которому останутся от мертвого осла уши!)))
показати весь коментар
27.11.2019 12:03 Відповісти
120 млн $. За украденные деньги из Привата, фиКало,мойский сможет купить 50 штук.
показати весь коментар
27.11.2019 12:02 Відповісти
"Труба" за год приносит около 75 млрд доходов, а Нафтогаз оценивает ее в 3 млрд.
По цене металлолома считали?
показати весь коментар
27.11.2019 12:09 Відповісти
а ты уверен, шо эта "труба" и дальше будет приносить доход ? Вот и Нафтогаз явно не уверен.
показати весь коментар
27.11.2019 12:25 Відповісти
40 тыс км труб даже по цене металлолома дороже
показати весь коментар
27.11.2019 12:29 Відповісти
ну якщо ціну виставити в доларах- то таки ближче до правди. а ця ціна штучна, поставлена для певних людей
показати весь коментар
27.11.2019 12:16 Відповісти
Протяженность ГТС 37,6 тыс км. Эта цена не дотягивает даже до стоимости труб если их сдать просто в металлолом. Те кто выбрал ЗЕшариковых во власть- ****** натуральные
показати весь коментар
27.11.2019 12:16 Відповісти
Дотягивает... как же ты собрался транспортировать газ по Украине, а? И при чём тут Зе?

Что ж дипломат всея времён Порошенко не остановил строительство СП-2?
показати весь коментар
27.11.2019 12:29 Відповісти
це ціна брухту ГТС?
показати весь коментар
27.11.2019 12:26 Відповісти
Вартість української ГТС становить близько 14 мільярдів доларів - Коболєв
ПОНЕДІЛОК, 19 ЛИСТОПАДА 2018, 13:44Економічна правда!!!За один рік ціна впала до копійок!!! Де правда???
показати весь коментар
27.11.2019 12:28 Відповісти
Всю разницу он уже продал! 10,8 миллиардов за год украсть, Коболев- Гигант воровского света!
показати весь коментар
28.11.2019 02:24 Відповісти
ГТС напевно вважається пасивом. а не активом.
показати весь коментар
27.11.2019 12:32 Відповісти
Припустимо, що для того, щоб створити це підприємство, кожен з його засновників для формування статутного капіталу СП повинен буде передати в якості внеску певні матеріальні цінності.
Зі сторони України, цими активами, скоріш за все, буде майно та майнові права НАК «Нафтогаз України»: його основні засоби, ліцензії на користування надрами та родовищами нафти і газу, інвестиції у спільну діяльність та незавершені капітальні інвестиції дочірніх підприємств і господарських товариств, де держхолдингу належить не менше 51%.
Для того, щоб внесок іншої сторони - учасника СП - був співрозмірним внеску України, в першу чергу і необхідно визначити дійсну ринкову вартість майна, належного НАК «Нафтогаз України», що вочевидь і зробить ТОВ «Ерст енд Янг», відома та авторитетна компанія, висновки якої будуть визнані на міжнародному рівні.
Що може бути внеском до статутного капіталу такого СП зі сторони міжнародного учасника? По великому рахунку, тільки грошові кошти, які необхідно буде направити на модернізацію існуючої ГТС.
А гроші - це інвестиції в економіку, що позитивно впливає на курс національної валюти, а в масштабах можливої вартості активів НАК «Нафтогаз України» ці інвестиції будуть значними.
показати весь коментар
27.11.2019 12:35 Відповісти
В Украине все дешево.... Бабы, жрачка, ГТС.....
показати весь коментар
27.11.2019 12:40 Відповісти
«Она стоит 300 млрд евро. Запомните эту цифру! Сейчас глава «Нафтогаза» Коболева начал процесс, по сути, передачи ГТС без каких-либо денег. 49% передается в концессию, и они рассматривают способы передачи ГТС практически в собственность зарубежной компании», - заявила председатель партии «Батькивщина» Юлия Тимошенко.
показати весь коментар
27.11.2019 12:56 Відповісти
это как пенсии в лугандон за 1 мес..даше меньше!!! Может долларов а не гривен?
показати весь коментар
27.11.2019 12:59 Відповісти
Что то мне подсказывает, что труба уже давно "продана". Даже с трех попыток можно угадать кому...
показати весь коментар
27.11.2019 14:48 Відповісти
Дешевле металлолома?
показати весь коментар
27.11.2019 15:08 Відповісти
Как они, цену оценки опускают! Наверно готовят к продаже! Разделяй и продавай!
показати весь коментар
28.11.2019 02:16 Відповісти