9648 відвідувачів онлайн
16 122 118

Завтра напишу заяву про звільнення з посади заступниці голови МЗС, - Зеркаль

Завтра напишу заяву про звільнення з посади заступниці голови МЗС, - Зеркаль

Заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль планує написати заяву на звільнення 28 листопада.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона заявила в інтерв'ю "Укрінформу".

"Я повертаюся до Києва в середу, в четвер я подаю заяву", - заявила Зеркаль, яка на початку тижня здійснювала візит до Берліна.

Водночас дипломатка запевнила, що "завжди залишається в процесах", навіть якщо формально з ними вже не працює.

"У нас немає наступників, людей, які можуть прийти і розуміти, що вони роблять. Адже коли експерти стають міністрами - це добре, але в них залишається менталітет експертів", - зазначила Зеркаль.

Нагадаємо, 19 листопада заступник голови МЗС Олена Зеркаль заявила, що піде з посади в Міністерстві закордонних справ.

Топ коментарі
+49
действительно !

Лысый не пристроен ещё
показати весь коментар
27.11.2019 12:29 Відповісти
+44
Зеркаль - будущий министр иностранных дел или даже.... Президент Украины.

Патриотизм и компетенцию доказала на отлично !

Вдачі Вам, пані Олено!
Чекаємо на повернення в велику політику !
показати весь коментар
27.11.2019 12:43 Відповісти
+39
Ща вместо неё выпускницу МГИМО щап...дячат. Навыигруем судов у раисси.

Манкурты *******.
показати весь коментар
27.11.2019 12:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
беда для Украины, радость для кацапов.
показати весь коментар
27.11.2019 13:13 Відповісти
Деваха очень толковая. Наверное, если бы пошла в президенты - я б её поддержал. Несмотря на то что баба...
показати весь коментар
27.11.2019 13:15 Відповісти
Значить виграшні справи України в Гаазі зливають на користь кацапам
показати весь коментар
27.11.2019 13:22 Відповісти
Задовбала ця баба заявами. Сім місяців пише... Стіни ними буде клеїти чи що?!
показати весь коментар
27.11.2019 13:25 Відповісти
показати весь коментар
27.11.2019 13:43 Відповісти
"Невозможно работать с непрофессионалом" (с) Если профессионал уходит добровольно с этой команды, то делайте выводы
показати весь коментар
27.11.2019 13:29 Відповісти
Единственная вменяемая тетка в этом петушатнике и та сваливает. Видать дело таки идет к громадному такому цугундеру.
показати весь коментар
27.11.2019 13:32 Відповісти
Завтра напишу заяву про звільнення з посади заступниці голови МЗС, - Зеркаль - Цензор.НЕТ 7602
показати весь коментар
27.11.2019 13:34 Відповісти
"Ведь когда эксперты становятся министрами - это хорошо, но в них остается менталитет экспертов" Она что министром родилась ?
показати весь коментар
27.11.2019 13:40 Відповісти
Ловим на слове. Она уже которое по счету такое заявление делает?
показати весь коментар
27.11.2019 13:45 Відповісти
Это плохая новость для Украины и хорошая для Пристайко - он больше не будет казаться на ее фоне инфантилом
показати весь коментар
27.11.2019 13:47 Відповісти
Да не инфантил он, просто сменил ориентацию на 180 градусов.
показати весь коментар
27.11.2019 13:55 Відповісти
То, что уходят такие люди - это ваших, зебилы, рук дело. "Ви зробили це разом". Теперь сделают вас.
показати весь коментар
27.11.2019 13:54 Відповісти
Олена Зеркаль заявила, що піде з посади в Міністерстві закордонних справ, бо вона не готова дружити з Росією. Це позиція патріота. А зебіли дружать і здають інтереси держави ворогу. Це позиція зрадників України. Зебілам професіонали не потрібні, їм потрібні делітанти і колоборанти. Це зрада і під час війни карається по крайній мірі розстрілом. Зебіли ви підписуєтесь під розстрільною статтею. Прийде час і будете відповідати.
показати весь коментар
27.11.2019 13:58 Відповісти
Українці, якщо у нас ще залишилася гордість та гідність ми повинні на ЙОЛКУ вийти 9-го грудня, бо 10-го вже буде пізно. Коли ворог хоче знищити вашу державу, а вас загнати в рабство, він завжди для цього використовує ворів, корупціонерів, зрадників та жидів.
показати весь коментар
27.11.2019 14:10 Відповісти
Ворог всэ ныщить и ныщить. Вы сами друг друга уничтожаете быстрее сверх звука. . Сколько лет Украине столько лет самая нищая страна в Европе и всё Враг виноват.
показати весь коментар
27.11.2019 14:22 Відповісти
Сверхзвука ,грамотей.
И враг с маленькой.
показати весь коментар
27.11.2019 17:12 Відповісти
Да ведь такая симпатичная девушка,если умная,то должна была написать заявление еще позавчера.
показати весь коментар
27.11.2019 17:21 Відповісти
Сторінка 2 з 2