7412 відвідувачів онлайн
7 977 40

Кабмін прийняв рішення щодо проведення аудиту Пенсійного фонду, - Гончарук. ВIДЕО

Кабмін прийняв рішення щодо проведення аудиту Пенсійного фонду, - Гончарук. ВIДЕО

Аудит потрібен для того, щоб оптимізувати цю структуру, і менше витрачати на адміністрування

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, про це сказав прем'єр-міністр Олексій Гончарук на брифінгу після засідання уряду 27 листопада.

"Прийнято рішення щодо проведення незалежного аудиту однією з міжнародних компаній - ми ще вибираємо якою. Є підстави вважати, що значна частина коштів використовується неефективно. Це потрібно для того, щоб оптимізувати цю структуру, і менше витрачати на адміністрування", - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який передбачає виплату пенсій жителям окупованих територій без довідки переселенця.

Топ коментарі
+24
З урахуванням пенсій сєпарам?
показати весь коментар
27.11.2019 16:04 Відповісти
+11
Так. Бо треба ж найти додатков 65 мільярдів.
Такшо, за те, що частина пєнсов проголосувала за Зє, постраждають і ті хто голосував за Порошенка.
« https://www.facebook.com/profile.php?id=100006981015136&__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARD9Ru66WDTQxqR-D99GHhKjd3TXaKkTOVAIUq4hig8aNzSpcdEHbiTX5Or-lEKXjcRjZAKqjYwvifCL&hc_ref=ARQCDv6Hkkf_aYbHZgqpTIp0ftRPac_xl6o4Bd_aPEPtwatJzq0uGGZOLO1FXuK6Ngs&fref=nf Светлана Самборска Новый законопроект от "слуг народу" "Батькивщины" и "ОПЗЖ" - по оплате пенсий в ОРДЛО (пишут, его уже внесли в Раду).

62 миллиарда гривень из карманов украинских налогоплательщиков - на оккупированную территорию!"
62 миллиарда только на пенсии сепарам? Неплохо, неплохо. Давайте, капитулянты, открывайте кошельки, вынимайте куски озо рта своих детей и отдавайте победителям. Устал от войны сидя на диване, проголосовал за капитуляцию? Муляло 1,5% военного сбора? Плати теперь миллиарды дани сепарью.»
показати весь коментар
27.11.2019 16:17 Відповісти
+8
А вы, земанкруты, думали, что только молоко на вредных производствах отберут? Жрите)
показати весь коментар
27.11.2019 16:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
З урахуванням пенсій сєпарам?
показати весь коментар
27.11.2019 16:04 Відповісти
вчителькі пенсіонери вже мажуть ролік зеленського на хліб
показати весь коментар
27.11.2019 16:08 Відповісти
Сєпари -це святе. Можна і своїм не платити, а от ті що кричали -Путєн введі войська!!! Довоєнні пенсії,з розрахунку бакс по вісім.
показати весь коментар
27.11.2019 16:09 Відповісти
У сепаров есть оружие. Они могут и стрельнуть. А у *хохлов* есть только усталость от вайны, даже у тех кто никогда не воевал, миролюбство и покорность- все стерпят.
показати весь коментар
27.11.2019 16:18 Відповісти
Хохлам, не зброя потрібна, а МАЗГІ.
Бо ж потрібно було 21.04.2019 у графі ставити галочку за Порошенка.
Всьго лише.

І всього ось цього не було б.
показати весь коментар
27.11.2019 17:01 Відповісти
Було б ще гірше.
показати весь коментар
27.11.2019 19:45 Відповісти
«В чорном чорном городє, в чорной чорной квартірє, жил чорний, чорний ....
попугай !»
показати весь коментар
27.11.2019 22:41 Відповісти
Дуже змістовна та аргументована відповідь. На інше і не очікував.
показати весь коментар
27.11.2019 22:58 Відповісти
Естественно. И крымчанам... всем будут платить богатые украинцы.
показати весь коментар
27.11.2019 16:09 Відповісти
Так. Бо треба ж найти додатков 65 мільярдів.
показати весь коментар
27.11.2019 16:17 Відповісти
Примите решение об аудите Порошенко. Обещали
показати весь коментар
27.11.2019 16:04 Відповісти
https://www.bbc.com/ukrainian/features-48011503 5 років Порошенка у цифрах і фактах: яку країну лишає президент

Кабмин принял решение о проведении аудита Пенсионного фонда, - Гончарук - Цензор.НЕТ 7506
показати весь коментар
27.11.2019 16:06 Відповісти
Кто тебе, манкрут, обещал?))))
показати весь коментар
27.11.2019 16:10 Відповісти
Это не манкурт. Это Лахта-2. Чистокровная косоглазая русня. Понаблюдай за ним.
показати весь коментар
27.11.2019 16:11 Відповісти
Ты уже карманы пришил, в которые тебе мельйонов насыпют?
показати весь коментар
27.11.2019 16:20 Відповісти
не вопрос. Аудит чего? Рошена? Так он под управлением международной фирмы. Проверяйте, кто вам не дает. Просто вы прекрасно знаете, что там ничего не найти.
показати весь коментар
27.11.2019 16:22 Відповісти
Прем'єр Олексій Гончарук витратив на переліт до Лондона понад мільйон гривень. Зовсім недавно скромний експерт BRDO, а сьогодні високопоставлений "Слуга народу" увійшов у смак і витрачає шестизначні суми тільки на одну поїздку.

https://www.obozrevatel.com/economics/economy/goncharuk-letal-po-kredit-v-samolete-yanukovicha-tolko-perelet-stoil-byudzhetu-million.htm Понты от Януковича: украинский премьер полетел за миллион гривен. За документами

Кабмин принял решение о проведении аудита Пенсионного фонда, - Гончарук - Цензор.НЕТ 7750
показати весь коментар
27.11.2019 16:05 Відповісти
Пенсии фсё?
показати весь коментар
27.11.2019 16:07 Відповісти
Пенсів порахухують...
показати весь коментар
27.11.2019 16:09 Відповісти
А вы, земанкруты, думали, что только молоко на вредных производствах отберут? Жрите)
показати весь коментар
27.11.2019 16:09 Відповісти
Что случилось, Лера, от барыжной груди отлучают?
показати весь коментар
27.11.2019 16:19 Відповісти
Кабмін прийняв рішення про проведення аудиту Пенсійного фонду, - Гончарук - Цензор.НЕТ 5687
показати весь коментар
27.11.2019 16:15 Відповісти
Кацап, слезь уже с бутылки, в Украине сейчас Премьер не Гройсман, а гей Гончарук.
показати весь коментар
27.11.2019 16:20 Відповісти
Комуняко сране, ти статтю прочитало?
показати весь коментар
27.11.2019 16:21 Відповісти
Кабмін прийняв рішення про проведення аудиту Пенсійного фонду, - Гончарук - Цензор.НЕТ 3706
показати весь коментар
27.11.2019 16:15 Відповісти
Днр і Лнр в ПФ внески не сплачують, а пенсіі отримують... Яка може бути ефективність?
показати весь коментар
27.11.2019 16:18 Відповісти
маразм
показати весь коментар
27.11.2019 16:59 Відповісти
оптимизация типа
и так посокращали отделения пенсионного фонда и пенсы и будущие пенсы убиваются там в очереди (электронный вариант это хорошо...но вы ж знаете наших бабушек и дедушек - а поговорить? ) и потом электроника иногда такие умные выдает ответы...что лучше пять раз переспросить у консультанта...
показати весь коментар
27.11.2019 16:25 Відповісти
Это какой-то кошмар... Значит, для того, чтобы пенсионеру платили в два раза больше денег, то ему нужно орать "Путин! Введи войска!"? Надо клясть направо и налево украинцев и Украину, профодить референдум об отсоединении от нас. Вот, оказывается. в чем дело! Вместо того, чтобы всех этих "кормильцев" всей страны послать куда подальше. они им деньги раздают. ПУСТЬ САМИ ПОПРОСЯТСЯ НАЗАД К НАМ! Но и это пофиг! ОНИ НАМ - ТАКИЕ нать не надо! Нафиг с пляжу! Кушайте уголь и радуйтесь результатами референдума!
Это всё даже как-то неприлично получается. С нас весь мир будет ржать! Если уже не ржет. Своих граждан по миру пускаем, а Донбасс облизываем, как карамельку? За что??? Боже, что за правительство Откуда они все "умные" взялись. Нафига нам эти люди нужны... 35 лет, а стороит из себя вундеркинДЕРА)) Всё шиворот-навыворот у них получается.
показати весь коментар
27.11.2019 16:30 Відповісти
Пенсионерам приготовиться - пенсии станут меньше, а то разгулялись слишком.
И ОРДЛО надо ублажать за ваш счет.
показати весь коментар
27.11.2019 16:39 Відповісти
Дивне діло за Зе голосували пенси з підконтрольної території, а пенсії отримають - з непідконтрольних. Закликаю зебілів похилого віку не панікувати - треба дати Бубочці ще 100 днів, а потім подивимось, бо гірше не буде.
показати весь коментар
27.11.2019 16:47 Відповісти
C утра ПФ потребовал от Кабмина бумагу на "нецільове використання коштів пенсійного фонду". После обеда - проверка ПФ. Круто.
показати весь коментар
27.11.2019 16:42 Відповісти
Коли розроблять Державу в смартфоні, передбачте кнопку ПНХ - в першу ж хвилмну ваш сервіс ляже.
показати весь коментар
27.11.2019 16:44 Відповісти
Це тому, що вони не бажали порушувати закон і перераховувати гроші для закриття дірок у бюджеті, які ти і твоя молода команда наробила???
показати весь коментар
27.11.2019 17:25 Відповісти
Конечно нееффективно, там все сгнило... Но троните эту мафию, они устроят "неисправность серверов", другие "трудности" из-за которых пенсионеры не смогут получить свои пенсии и это спровоцирует бунт..
Так что пенсионеры приготовьтесь... Хотя нет, не парьтесь... Это просто одни бандиты при власти запугивают других бандитов от власти (аудитом), чтоб коррупционные и теневые бабки исправно платились кому надо...))
показати весь коментар
27.11.2019 21:13 Відповісти
Аудит своїх зарплат не хочуть провести?
показати весь коментар
27.11.2019 22:20 Відповісти
Пусть проведёт аудит своих трат бюджетных денег!!!!! Лицемер!
показати весь коментар
28.11.2019 08:58 Відповісти
Сказала ****, прокатавшая лимон за один раз.
показати весь коментар
27.11.2019 22:26 Відповісти