10685 відвідувачів онлайн
3 698 79

НБУ подав позов проти Дубінського за наклеп

НБУ подав позов проти Дубінського за наклеп

Солом'янський районний суд Києва 12 листопада відкрив провадження за позовом Національного банку України до депутата Верховної Ради Олександра Дубінського про захист ділової репутації центрального банку.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу НБУ.

"Правління Національного банку України переконане, що через Олександра Дубінського, якого в медіа називають рупором олігарха Ігоря Коломойського, реалізується цілеспрямована інформаційна атака на Національний банк. За нею, вочевидь, "стоїть" власне сам ексвласник ПриватБанку, який із часу націоналізації ПриватБанку (три роки тому) намагається уникнути повернення коштів, виведених із банку до входження держави в його капітал", - йдеться в повідомленні.

Нацбанк вимагає спростувати поширену Дубінським недостовірну інформацію в акаунті Dubinsky.Pro на вебресурсах youtube.com і facebook.com.

"Зокрема, депутат повідомив, що керівництво Національного банку в особі Голови НБУ Якова Смолія та першого заступника Голови Катерини Рожкової нібито організувало "злодійську схему", яка полягає у цілеспрямованому виведенні банків із ринку за хабарі від їхніх акціонерів для подальшої виплати їм компенсації з держбюджету. Депутат навів приклад виведення Радикал Банку з ринку у 2015 році та нібито здійсненої сплати з боку Національного банку на користь бізнесмена-втікача Сергія Курченка майнової шкоди у розмірі 128 млн грн.

Національний банк вимагає спростування цієї інформації", - підкреслили в НБУ.

У Нацбанку зазначили, що звинувачення в організації злодійський схеми з виведення банків з ринку є безпідставними, абсурдними і вводять в оману суспільство. Їхня мета - очорнити ділову репутацію керівництва НБУ, дискредитувати реформу банківського сектору і підірвати довіру до Національного банку.

НБУ підкреслює, що інформація про те, що Національний банк "допомагає Сергію Курченку, виплачуючи йому з бюджету 128 млн грн", не відповідає дійсності.

Топ коментарі
+20
Дубинский пердящяя жопа Каломойскава!
показати весь коментар
28.11.2019 15:31 Відповісти
+14
"мама любит скорость!"
показати весь коментар
28.11.2019 15:30 Відповісти
+10
а як туди потрапив сєпар бужанський?
показати весь коментар
28.11.2019 15:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"мама любит скорость!"
показати весь коментар
28.11.2019 15:30 Відповісти
"Соломенский районный суд Киева 12 ноября открыл производство по иску Национального банка Украины к депутату Верховной Рады Александру Дубинскому о защите деловой репутации центрального банка."
В Украине нет центрального банка, центральный банк это на россии.
показати весь коментар
28.11.2019 15:30 Відповісти
"центрального" написали с маленькой.это синоним главного.за зебила голосовал?
показати весь коментар
28.11.2019 15:34 Відповісти
основная формулировка зиждется на синонимах? ну тогда и ...
показати весь коментар
28.11.2019 15:40 Відповісти
Текст статьи может зиждиться на чем угодно. В тексте иска указан "НБУ". Вопрос о голосовании отпал сам собой по причине очевидности...
показати весь коментар
28.11.2019 15:46 Відповісти
Иисус сказал ему - истинно говорю тебе что от Меня отречешься.
показати весь коментар
28.11.2019 16:34 Відповісти
шо, уже?
показати весь коментар
28.11.2019 17:31 Відповісти
Спасибо. Получил удовольствие.
показати весь коментар
28.11.2019 19:07 Відповісти
Зря спешишь. Петр тоже сразу не понял.
показати весь коментар
28.11.2019 19:48 Відповісти
Вы когда порядок в голове наведете, возвращайтесь к нам в реальность.
показати весь коментар
29.11.2019 14:17 Відповісти
Центральные банки есть во всех странах мира, но называются каждый по разному, включительно и центральный.
показати весь коментар
28.11.2019 16:06 Відповісти
Дубинский пердящяя жопа Каломойскава!
показати весь коментар
28.11.2019 15:31 Відповісти
тогда ты пердящая жопа свинарчука))
показати весь коментар
28.11.2019 15:35 Відповісти
клавиша, ты о чем?
показати весь коментар
28.11.2019 15:36 Відповісти
О чем - только совсем бы тупой не понял!
показати весь коментар
28.11.2019 15:43 Відповісти
На от,успокой свою попаболь.
Пусть тебе послужит утешением то,что вазелин - зеленого цвета
НБУ подал иск против Дубинского за клевету - Цензор.НЕТ 1512
показати весь коментар
28.11.2019 15:42 Відповісти
Вот с этим согласен. Как этот жлоб попал к Зеленскому/?
показати весь коментар
28.11.2019 15:36 Відповісти
а як туди потрапив сєпар бужанський?
показати весь коментар
28.11.2019 15:37 Відповісти
потому, что зелупенский сам еще больший жлоб (и вдобавок дурак и предатель).
показати весь коментар
28.11.2019 15:42 Відповісти
Бо він привів Зєєєлю до влади.
Він поливав Порошенка гавном на замовлення Коломойського.
За ударний труд насмоктав на 24 квартири і 17 машин. Все на мамі, бо м"ама любіт скорасть".
А зє!біли голосували б і за шимпанзе, аби бігбордік був "зєльонєнькій"
показати весь коментар
28.11.2019 15:48 Відповісти
А когож тебе старче надо? Ты определись! Все тебе плохие. А может ты сам такой?
показати весь коментар
28.11.2019 16:13 Відповісти
Так это ОН? Слава ему и позор Парашенку!
показати весь коментар
28.11.2019 16:19 Відповісти
Зелю привели к власти 73% избирателей.
показати весь коментар
28.11.2019 16:29 Відповісти
Уймись, стыдобище!.....
показати весь коментар
28.11.2019 19:11 Відповісти
Валера, не хочу вас обидеть, но вы полностью соответствуете вашей фамилии, которую вы тут используете.
показати весь коментар
28.11.2019 20:18 Відповісти
Старый-старый зольдат! Вы повторяетесь в каждом вашем высере.
показати весь коментар
08.12.2019 15:59 Відповісти
Я голосовал бы и за гориллу, лишь бы не ваш "потрох" Парашенко.
показати весь коментар
08.12.2019 16:02 Відповісти
Типова жертва єрейської брехні.
показати весь коментар
08.12.2019 16:50 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=_2JoW4xiiWc Борис Штоколов Дубинушка Эх,дубинушка,ухнем! Boris ...
показати весь коментар
28.11.2019 15:32 Відповісти
мама мьіла раму
і стоячи народила тупинського))
показати весь коментар
28.11.2019 15:36 Відповісти
Безнадежно.
"Наридная" власть квартальных клоунов судит только боевых офицеров, волонтеров, добровольцев.

Сепара, клеветника и вора не тронут.
Потому что власть сама - сепары, клеветники и воры.
показати весь коментар
28.11.2019 15:41 Відповісти
Дыбинський жжет логово поклонников Св Пети и Св Леры.Руки прочь от Св Леры!!
показати весь коментар
28.11.2019 15:41 Відповісти
Гонтарева и Рожкова это кумиры порохосрак и дякуйл.
показати весь коментар
28.11.2019 15:42 Відповісти
НБУ подал иск против Дубинского за клевету - Цензор.НЕТ 6134
показати весь коментар
28.11.2019 15:43 Відповісти
Sehr gut, добрячий абгрейд від "FAB DEFENS"
Тільки от штатний ДТК - не дуже, є вже багато нових розробок.
показати весь коментар
28.11.2019 15:46 Відповісти
"НБУ подал иск против Дубинского за клевету" - и это правильно, за клевету надо наказывать, либо отвечать материально, если это правда, не помню такого случая, чтобы Рошен подал на кого то в суд, хотя его постоянно обвиняли в коррупции и воровстве, значит шоколадное рыло в пуху, потому и делал вид, что ничего не происходит.
показати весь коментар
28.11.2019 15:49 Відповісти
так єт его профессия!! он таким образом на хлебушек зарабатьівает!
Новоспечений нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський заявив, що декларуватиме своє майно навесні 2020 року. Тож ми вирішили допомогти йому зібрати до купи усі його квартири, машини, маєтки і навіть нерухомість та люксовий автопарк мами. Статки Дубінського: 24 квартири, 17 авто і мама з Мазераті

НБУ подав позов проти Дубінського за наклеп - Цензор.НЕТ 617
показати весь коментар
28.11.2019 15:58 Відповісти
Бідняк у порвнянні з https://nv.ua/ukr/biz/top-100-bogatyh/petro-poroshenko-dosye-biografiya-statki-2019-skilki-groshey-u-poroshenka-50051873.html БАРИГОЮ https://nv.ua/ukr/biz/top-100-bogatyh/petro-poroshenko-dosye-biografiya-statki-2019-skilki-groshey-u-poroshenka-50051873.html
показати весь коментар
28.11.2019 16:03 Відповісти
Лахта, ты собралась Форбс разорить за недостоверные данные, что состояние Порошенко не возросло в 82 раза?
показати весь коментар
28.11.2019 16:35 Відповісти
На шоколадную дупу никакого вазелина не хватит.Национальный Банк должен быть национальным,а не филиалом МВФ.https://www.youtube.com/watch?v=TF87jvrjfWc
показати весь коментар
28.11.2019 15:59 Відповісти
В масква уже чебурнет по повній? Чого через vpn вперся?НБУ подав позов проти Дубінського за наклеп - Цензор.НЕТ 7256
показати весь коментар
28.11.2019 16:27 Відповісти
мечеть - mosque (англ.) де ква? Може все вмісті, без жабонів?
показати весь коментар
28.11.2019 17:20 Відповісти
Ознака московського інтернет-троля:агресивні коментарі, мовленнєві помилки.

--------------------------

НБУ подав позов проти Дубінського за наклеп - Цензор.НЕТ 7934
показати весь коментар
28.11.2019 18:10 Відповісти
НБУ подав позов проти Дубінського за наклеп - Цензор.НЕТ 8325
показати весь коментар
28.11.2019 16:01 Відповісти
"Представьте ситуацию: рядом с вашей любимой кофейней горит дом внутри с Зеленским, которого вы можете спасти. Вопрос: с латте или капучино будете наблюдать за пожаром?"
показати весь коментар
28.11.2019 16:04 Відповісти
Барига у нас Коломойський. Він сам хвалився у інтервю, що у 2014 продавав бронежилети ЗСУ за подвійною ціною!
Це ви про нього?
показати весь коментар
28.11.2019 16:23 Відповісти
Лера - за пожежею буду спостерігати з ШАМПАНСЬКИМ !!
показати весь коментар
28.11.2019 16:39 Відповісти
Жирик что-ли?
показати весь коментар
28.11.2019 17:14 Відповісти
КОНЬЯЧОК! Непременно коньячок. К кофе. И хорошее настроение.
показати весь коментар
28.11.2019 17:02 Відповісти
НБУ подав позов проти Дубінського за наклеп - Цензор.НЕТ 7284
показати весь коментар
28.11.2019 16:12 Відповісти
У талмуді все написано!
показати весь коментар
28.11.2019 16:22 Відповісти
яка мерзенна пика..
показати весь коментар
28.11.2019 16:33 Відповісти
Браво, Дуб!
Всякие там Лещ Огненный Разаблачитель и прочие Шибунины локти кусают от зависти!
показати весь коментар
28.11.2019 16:53 Відповісти
ЗеДятлы, вот на днях ваш мастер имитации игры х.... на рояле и по недоразумению нонешний гидрант, подписал Закон о "незаконном обогащении". Скажите, теперь Дубинского и его маму посадят, а имущество конфискуют. И если нет, то почему?
показати весь коментар
28.11.2019 17:01 Відповісти
Петрыле старому совку-всё-бы отобрать.2.7 млн.га с/х земли скомуниздили уже-мать вашу. А 2на1 не-а?https://nv.ua/ukr/biz/top-100-bogatyh/petro-poroshenko-dosye-biografiya-statki-2019-skilki-groshey-u-poroshenka-50051873.html
показати весь коментар
28.11.2019 17:29 Відповісти
Первое - спасибо, что вы не скрываете, что вы из отряда ЗеДятлов. НБУ подав позов проти Дубінського за наклеп - Цензор.НЕТ 2774
Второе - сами то поняли, что написали? НБУ подав позов проти Дубінського за наклеп - Цензор.НЕТ 2774
Третье - не отбирать, а конфисковывать, по ЗАКОНУ, который уже подписан вожаком стаи отряда ЗеДятлов. НБУ подав позов проти Дубінського за наклеп - Цензор.НЕТ 2774
показати весь коментар
28.11.2019 17:33 Відповісти
Первое - спасибо, что вы не скрываете, что вы из отряда ЗеДятлов.
Второе - сами то поняли, что написали?
Третье - не отбирать, а конфисковывать, по ЗАКОНУ, который уже подписан вожаком стаи отряда ЗеДятлов.
показати весь коментар
28.11.2019 17:32 Відповісти
У ******* конфискуют 140-к компаний-возьмутся за мамкины квартиры.Согласен,комуняка?
показати весь коментар
28.11.2019 18:03 Відповісти
Не не не, вы мне ответ дайте по Слуге народа жарнашлюхе Дубинскому и его мамашки. А потом мы и за Петруччо поговорим. Что за манера у ЗеДятлов и парашников уклоняться от ответа.
Кстати, как там вид из окна парашного консульства в США?
показати весь коментар
28.11.2019 19:26 Відповісти
Ти хто такий,старче,аби тобі,хамові чорнорилому відповідати?Питай у Дубинсього-він у доступі на свому каналі:https://www.youtube.com/watch?v=k6DJK1hCTco
показати весь коментар
28.11.2019 19:36 Відповісти
Кто я?
Я Старый зольдат.
Гражданин Украины. Киевлянин.
А вот кто вы?
А Дубинский он не мой, он журнашлюха КОЗЛОмойского, депутат ВР от партейки лгунов, воров, насильников и озабоченных сексуально Унылых кабанов "Слуга народа", а так же подонок незаконно обогатившийся на заказных репортажах от своего босса - банковского афериста, по которому уже скучает суд штата Делавер США и ФБР в том числе.
показати весь коментар
28.11.2019 19:57 Відповісти
Я не комуняка и не понял о 140-к квартирах... 140-к - это как или что или кудой... 🙄
показати весь коментар
28.11.2019 19:31 Відповісти
Підростеш-зозумієш. https://www.bbc.com/ukrainian/politics/2016/10/161023_poroshenko_declaration_ms Порошенко задекларував більше 100 власних компаній
показати весь коментар
28.11.2019 19:53 Відповісти
А сколько задекларировал квартир Зеленский? И сколько компаний он, Зеленский задекларировал?
показати весь коментар
28.11.2019 19:59 Відповісти
Ти точно українец на козлорилому язикові касапському ляпаєш?Не вірю-ти лахтинець,який працює на виродків кланової мафії пітераса х"ла,виродка окупанта.Твоя задача-розпалювати "зраду","капітуляцію",бо шакалам мало 13-ть тисяч жертв,Криму,Донбасу-більше крові хочуть та землі української своїм поросенкам гнидам прикомуніздити,бо тих 2.7 млн.га,що вже вкрали виявилося замало.Нічого не вийде-******* вже програв,а ху'ло не вічний-хоч як їм не старайся вилизувати-ватний смольдат.
показати весь коментар
28.11.2019 20:26 Відповісти
Дурашка из парашки, вы не ответили на мои вопросы. Вам их повторить или вы напряжёте две свои извилины в том, что вы считаете своим мозгом и дадите ответы?
показати весь коментар
28.11.2019 20:29 Відповісти
Касап-дуй на парашу-там відповідь.
показати весь коментар
28.11.2019 20:49 Відповісти
Судя по вашему ответу, я ошибался. За наличие у вас двух извилин. Хорошо, попытайтесь напрячь свою одну извилину в том, что вы считаете своим мозгом и ответе на поставленные вам два вопроса.
показати весь коментар
28.11.2019 21:43 Відповісти
Ну, что, лапотник саратовский, прошли почти сутки, а вы, так и не смогли найди в своем говне, что считаете своим мозгом, даже одну извилину, что бы ответить на два моих вопроса?
показати весь коментар
29.11.2019 19:31 Відповісти
надо что-то делать уже с фейками, и не только через суд
показати весь коментар
28.11.2019 17:33 Відповісти
Дубинскому если опровергнет прийдется вернуть мазератти Каложуйскому)))
показати весь коментар
28.11.2019 18:40 Відповісти
Дави їх першим,бо розчавлятьhttps://www.youtube.com/watch?v=k6DJK1hCTco