9784 відвідувача онлайн
8 918 31

Протест по-італійськи: співробітники "Укрзалізниці" страйкуватимуть, доки влада не виконає їхні вимоги

Протест по-італійськи: співробітники

Співробітники "Укрзалізниці" заявляють, що їхні вимоги влада не виконала, тому вони починають довгострокову акцію протесту за принципом "італійського страйку", або, як його називають в УЗ, "робота за правилами".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це йдеться в повідомленні профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

У ньому наголошується, що в середині листопада залізничники вийшли на масову акцію протесту під стіни Офісу Президента України з чіткими вимогами звільнити главу правління Кравцова, зупинити реформу і пояснити співробітникам її суть, підвищити зарплату на 25% і відновити пенсійний вік для виходу на пенсію за вислугою років.

Перераховані вимоги виконані не були, тому, залізничники заявляють, вони починають довгострокову всеукраїнську акцію протесту - "робота за правилами", або "італійський страйк", у результаті чого пасажирські та вантажні перевезення на "Укрзалізниці" можуть бути паралізовані.

"Під час нашого листопадового мітингу нам таки вдалося провести зустріч із заступником глави ОПУ Юлією Ковалів, представниками Міністерства інфраструктури та членами правління УЗ. Ми обговорили проблемні моменти, ще раз донесли до представників влади і керівництва УЗ свої вимоги, але жодних документів або угод за підсумками зустрічі підписано не було. Висновок простий - представники влади просто відмовилися прийняти позицію профспілок", - прокоментував глава профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадим Бубняк.

Він також зазначив, що 22 листопада Рада залізничників і транспортних будівельників ухвалила рішення надіслати президенту Володимиру Зеленському офіційне письмове звернення, в якому знову перерахували всі вимоги і попередили про наміри перейти до другого етапу страйку.

Залізничники повідомили, що вдаються до вимушених заходів і починають довгострокову акцію протесту - "роботу за правилами", за принципами якої співробітники локомотивних депо виходять на роботу, але без дотримання менеджментом усіх норм і правил працювати відмовляються.

"Італійський страйк", або, як його називають в УЗ, "робота за правилами", передбачає, що співробітники підприємства будуть працювати, чітко дотримуючись усіх норм і вимог. А це означає, що локомотивні бригади, які через дефіцит кадрів досі відпрацьовували по кілька змін понаднормово, тепер працюватимуть, тільки дотримуючись норми тривалості робочого часу.

Крім цього, локомотивні бригади суворо дотримуватимуться інструкцій, прописаних у Правилах технічної експлуатації (ПТЕ).

У профспілці заявляють, зараз приблизно 90% рухомого складу УЗ мають несправності, з якими, за Правилами, їх заборонено приймати і випускати на лінії. Наприклад, частина локомотивів пасажирських поїздів їздять з відключеними тяговими двигунами. А це - заборонено ПТЕ, вони взагалі не мають виходити за межі депо, як і локомотиви, бандаж яких менше 45 міліметрів.

Залізничники кажуть, у результаті такого страйку пасажирські і вантажні перевезення рано чи пізно зупиняться самі по собі.

Нагадаємо, "Укрзалізницю" лихоманить уже кілька місяців. Почалося все з рішення глави правління Євгена Кравцова провести реформу на підприємстві, в результаті якої планувалося скоротити 120 тисяч працівників.

Топ коментарі
+17
Хороший почин! Работать по правилам!
показати весь коментар
28.11.2019 15:46 Відповісти
+16
ну так голосовали за зе вот и обраточка прилетела)
показати весь коментар
28.11.2019 15:43 Відповісти
+7
Скорочують персонал УЗ на 120 тис. щоб підготувати УЗ для приватизації по частинам, щоб нові власники не несли додаткові зобов'язання перед персоналом який потрібно звільнити! Глобально все йде до дерибану Укрзалізниці і відділення найбільш прибуткової частини - вантажних перевезень від решти залізниці, щоб передати цю частину в руки наближених олігархів! Це знищить інфраструктуру залізниці, яку вже не буде за що підтримувати в належному стані! Всі гроші від вантажних перевезень заберуть собі олігархи, а всі решта напрямків роботи УЗ - збиткові!
показати весь коментар
28.11.2019 15:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну так голосовали за зе вот и обраточка прилетела)
показати весь коментар
28.11.2019 15:43 Відповісти
ну зельц погоди ,скоро будеш рыгать, а сичас- голова-ноги
показати весь коментар
28.11.2019 19:59 Відповісти
ТО ТО Я ГЛЯЖУ, ОНИ ВСЕ 29 ЛЕТ ПО ПРАВИЛАМ РАБОТАЮТ - ВСЁ БЫЛО ИДЕАЛЬНО, "КОМАР НОСА НЕ ПОДТОЧИТ!"
показати весь коментар
28.11.2019 15:43 Відповісти
Хороший почин! Работать по правилам!
показати весь коментар
28.11.2019 15:46 Відповісти
Нужно сделать этот почин все Украинским! Именно не исполнение правил, и требование руководства их не соблюдать, привело нас к тому что все их нарушают, и не исполняют! А в основном, об них даже не имеют понятия! Чем и нас пользуют!
показати весь коментар
28.11.2019 16:16 Відповісти
пусть хоть месяц по правилам поработают и их всех можно будет увольнять за регулярное нарушение этих самых правил.
показати весь коментар
28.11.2019 15:46 Відповісти
Працювати за правилами на Укрзалізниці - означає вивести з експлуатації 90 % рухомого складу. Відмовитись перевозити пасажирів по причині небезпечності використання потягів - буде гарний такий подарунок зеленим шмарклям.
показати весь коментар
28.11.2019 16:04 Відповісти
якщо працювати по правилам, то перше стануть електрички, бо збиткові, відповідно народ втисне "дзельйоним" по саме нічого, грузові перевезення будуть, бо це їхня зарплата і договора існують, а на пасажирські перевезення, які є збиткові" "забють"

Громадяни, подорожуйте залізничним транспортом!
показати весь коментар
28.11.2019 19:43 Відповісти
Скорочують персонал УЗ на 120 тис. щоб підготувати УЗ для приватизації по частинам, щоб нові власники не несли додаткові зобов'язання перед персоналом який потрібно звільнити! Глобально все йде до дерибану Укрзалізниці і відділення найбільш прибуткової частини - вантажних перевезень від решти залізниці, щоб передати цю частину в руки наближених олігархів! Це знищить інфраструктуру залізниці, яку вже не буде за що підтримувати в належному стані! Всі гроші від вантажних перевезень заберуть собі олігархи, а всі решта напрямків роботи УЗ - збиткові!
показати весь коментар
28.11.2019 15:47 Відповісти
ігор, а чи не ти топив за зе? Просто якийсь знайомий нік. Ну головне не барига.
показати весь коментар
28.11.2019 16:13 Відповісти
Ромчик, відколи ти на Цензорі взявся?
показати весь коментар
28.11.2019 22:03 Відповісти
Просто прикрутило начальство "левак", в то же время себя не обижая....Но ездить не на чем! Металлом однозначный! Всё на перемычках, поэтом подвижной состав постоянно воспламеняется...Машинистов просто кошмарят!
показати весь коментар
28.11.2019 15:47 Відповісти
и жилеты очень кстати на Укрзализныце.
показати весь коментар
28.11.2019 15:50 Відповісти
Протест по-итальянски: сотрудники "Укрзализныци" будут бастовать, пока власть не выполнит их требования - Цензор.НЕТ 6574
показати весь коментар
28.11.2019 15:51 Відповісти
Дичайшая коррупция, схематозная структура и мафиозные производственные отношения в Укрзалiзницi будут преодолены. Секта Евросолидарности и медведчуковские ублюдки ссут против ветра на смех людям. И да, таки передайте Порошенко что он уже не Президент Украины и никогда им уже не будет.
показати весь коментар
28.11.2019 15:52 Відповісти
Генчик, высера рузькой мерзости не засчитываются.
показати весь коментар
28.11.2019 16:33 Відповісти
Высер ссыкуна - сектанта № dd13 засчитывается как испорченный воздух в аудитории сектантом-ссыкуном ахах
показати весь коментар
28.11.2019 19:17 Відповісти
Пукнул? Полегчало?
показати весь коментар
29.11.2019 08:54 Відповісти
Прими пару пилюль - попустит
показати весь коментар
28.11.2019 16:35 Відповісти
Я думал ты уже сдох, ан нет, лечится ещё ахах
показати весь коментар
28.11.2019 19:17 Відповісти
Именно из за того, что все работают на своё усмотрение, у нас такой бардак, и воровство. РАБОТАТЬ ПО ПРАВИЛАМ! И на всё, что не по правилам- отпор руководству!
показати весь коментар
28.11.2019 15:53 Відповісти
я не буду їх підтримувати .... вони охеніли там ... це вже занадто
показати весь коментар
28.11.2019 16:12 Відповісти
Ох блин! Неужели трезвыми, не с угару, на работу будут приходить?
показати весь коментар
28.11.2019 16:28 Відповісти
А ти хоч електровоз вживу бачило,раз таке пи.данув?
показати весь коментар
28.11.2019 19:38 Відповісти
Электровоз нет. А вот какие приходят на работу в вагонное депо, видел.
показати весь коментар
29.11.2019 08:10 Відповісти
Гигиги! Електровозів нема, а депо є!З паровозами мабуть...
показати весь коментар
29.11.2019 15:26 Відповісти
А чем вас Бальчун не устраивал?
показати весь коментар
28.11.2019 16:30 Відповісти
Бальчун на святыню покусился - воровство и откаты. Он же сам признавался, что были угрозы жизни.
показати весь коментар
28.11.2019 18:03 Відповісти
Молодцы! По правилам и только по правилам! Мы же в Европу движемся.
показати весь коментар
28.11.2019 19:18 Відповісти