12267 відвідувачів онлайн
11 796 55

Ветерана війни на Донбасі Інну Грищенко (Пуму) суд залишив під вартою

Ветерана війни на Донбасі Інну Грищенко (Пуму) суд залишив під вартою

Суд залишив під вартою ветерана війни на Донбасі Інну Грищенко з позивним "Пума", яку підозрюють у співучасті в замаху на вбивство бізнесмена в Івано-Франківській області в 2018 році.

Таким чином суд не задовольнив апеляційну скаргу захисту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на hromadske.

До цього розгляд апеляційної скарги захисту ветерана війни на Донбасі Інни Грищенко з позивним "Пума" переносили тричі.

Видання "Українська правда" з посиланням на власні джерела написало про ймовірну причетність ветеранів війни на Донбасі Інни та Владислава Грищенків до вбивства журналіста Павла Шеремета.

На запитання hromadske про те, хто вперше сказав Інні Грищенко про її можливу причетність до справи Шеремета, вона відповіла: "Опер, який був старший під час обшуку у мене в квартирі. 5 числа цього місяця. За чоловіка вони нічого не говорили".

Нагадаємо, 6 листопада Печерський суд Києва обрав запобіжний захід Інні Грищенко у вигляді утримання під вартою без права внесення застави.

Жінці інкримінують співучасть у замаху на вбивство бізнесмена в Івано-Франківській області в 2018 році. Сама Інна Грищенко відкидає звинувачення в причетності до злочину.

Наприкінці вересня правоохоронці затримали чоловіка Інни Владислава Грищенка з позивним "Буча", теж ветерана війни на Донбасі. За версією слідства, чоловік вступив у змову з групою осіб і повинен був ліквідувати бізнесмена шляхом підриву.

Зазначимо, Інна Грищенко є колишнім бійцем Добровольчого Українського Корпусу, яка в лавах добровольців була психологом і воювала в складі контррозвідки.

Топ коментарі
+62
Тю, она же не из беркута, чтобы ее отпускать...
показати весь коментар
28.11.2019 18:14
+40
а рыговскую и кацапскую падаль отпускают!
зеЛя и его банда зеленых упырей кончит хуже яныка..и быстрей
показати весь коментар
28.11.2019 18:18
+33
Ветерана войны на Донбассе Инну Грищенко (Пуму) суд оставил под стражей - Цензор.НЕТ 8171
показати весь коментар
28.11.2019 18:16
Коментувати
Сортувати:
Тю, она же не из беркута, чтобы ее отпускать...
показати весь коментар
28.11.2019 18:14 Відповісти
Ветерана войны на Донбассе Инну Грищенко (Пуму) суд оставил под стражей - Цензор.НЕТ 8171
показати весь коментар
28.11.2019 18:16 Відповісти
кто такие эти порохоботы? это соевые мыролюбные свиношныри?
показати весь коментар
28.11.2019 19:40 Відповісти
Кто такие эти зелебобы? Это зелёные контрацептивы.
показати весь коментар
28.11.2019 20:09 Відповісти
*******...а рУБАН З ГАДЄЮ ДЕ??? МІЛЬОНИ ПІД ЗАСТАВУ НЕ ПОТРІБНІ, НЄ? Виродки!!!
показати весь коментар
28.11.2019 18:18 Відповісти
Рубана та Савченко відпустили 16 квітня. Цікаво, хто і навіщо? Зеленський тоді ще не був при владі, як відомо.
Провину Інни та Владислава Грищенко мають довести, якщо вони винні. Принаймні Владислав багато разів був засуджений за крадіжки та пограбування. Треба розібратися, на це потрібен час.
показати весь коментар
28.11.2019 19:55 Відповісти
а рыговскую и кацапскую падаль отпускают!
зеЛя и его банда зеленых упырей кончит хуже яныка..и быстрей
показати весь коментар
28.11.2019 18:18 Відповісти
Ну а подозреваемую в убийстве Шеремета нужно ещё и орденом наградить.
показати весь коментар
28.11.2019 18:20 Відповісти
Точно как при барыге-мародере. "Потужна соєва рехформа судової системи", млять!
показати весь коментар
28.11.2019 19:23 Відповісти
Верняк ,ЙОЛКА будет
показати весь коментар
28.11.2019 18:20 Відповісти
Давай тебе посадимо?
показати весь коментар
28.11.2019 18:27 Відповісти
Хрен его знает, как в этом случае, но, вообще, думаю, среди воевавших очень всякие есть. И отбитых тоже хватает.
показати весь коментар
28.11.2019 18:26 Відповісти
Ты и не воевал и отбитый.
показати весь коментар
28.11.2019 20:10 Відповісти
Чем меньше украинцев на свободе, тем спокойнее неукраинскому блазню.
Гои должны быть в стойле!!!
показати весь коментар
28.11.2019 18:26 Відповісти
Украинцы это же ваше государство ,а не советское где люди без Родины жили, почему вы себя ведёте как в 1937 году ,когда тихо воронок забирал ваших близких,а соседи украинцы подальше прятали своё сало и горилку.и тихо ждали когда за ними приедут,и чтобы не приезжали, то громко кричали "Спасибо товарищу Сталину,за то что он спасает страну от от врагов народа"...блин звучит как сброда
показати весь коментар
28.11.2019 18:27 Відповісти
Це Ви до того, що Інна та Владислав Грищенко не винні? Я б хотів знати більше фактів по цій історії, Ви не поділитесь?
показати весь коментар
28.11.2019 20:15 Відповісти
В годы сралина советские люди тоже так говорили
показати весь коментар
28.11.2019 21:45 Відповісти
"В годи сраліна" процеси велися таємно, без адвокатів (або з номінальним), хід процесу не висвітлювався у ЗМІ. Родичі арештованого і "засудженого" могли навіть не знати предмет звинувачення, обставини та докази у справі.
Зараз, як Ви бачите, справа висвітлюється, адвокати працюють. Яка аналогія з часами сталіна?
Якби хтось написав за часів сталіна щось аналогічне "зелена шмаркля" або "зебоба" або "зелупа", довго він би ще був на волі?
показати весь коментар
29.11.2019 09:54 Відповісти
Чтобы она не совершила её надо отпустить, она же ветеран АТО, я так понял?
показати весь коментар
28.11.2019 18:34 Відповісти
мабуть плешфюрер дав команду зелебобіку почати саджати всіх атошників..
показати весь коментар
28.11.2019 18:37 Відповісти
Вспомнил случайно текст песни, которую уже лет 20 наверно не слышал...

Пегой луной наступает вечер
Лысый швейцар зажигает свечи
Пудрится цирк в ожиданьи встречи
С голодною толпой

И через миг на арене алой
Вырастет мир на утеху залу
Белый маньяк затрясет устало
Битой головой

Белый клоун, белый мученик
Ради смеха пьяно-жгучего
Будет издеваться над собой

Вечером здесь у него заботы
Ведь униженье - его работа

Но посмеятся последним наш
Невидимый герой

Но в час, когда полночь погасит краски
Бывший Пьеро поменяет маску
Новый из тех, кто над ним смеялся
Превратится в гной

Клоун не зря помнит эти лица
Вечером - шут, а теперь - убийца
В душном трактире он отрешиться
С пьяною ордой

В кабаке с визгливой скрипкой
За столом от грязи липким
Будет хохотать он сатаной

Завтра опять у него заботы
Ведь униженье - его работа

Но посмеятся последним наш
Невидимый герой

Кто изгибал на арене спину
Тот испытал, что такое - Сила

Пой же, цыган, зажигай-ка милый
Белую ты кровь
показати весь коментар
28.11.2019 18:44 Відповісти
Зелена банда працює.
показати весь коментар
28.11.2019 18:47 Відповісти
Вже ні, мародерів і бандитів зелено-соєвої банди ловлять і саджають. Все таємне виходить назовні.
показати весь коментар
28.11.2019 20:50 Відповісти
--
Когда продажные ЗЕбилы хватали оппозицию, я молчал: я не был к ним в оппозиции.
Когда они сажали патриотов и националистов, я молчал: я не был националистом.
Когда они хватали всех подряд проукраинских граждан, я молчал: и был равнодушен к политике.
Когда ЗЕбилы уже пришли за мной - заступиться за меня было уже некому..
Что так и дальше молча будем смотреть как продажные кремлёвские холуи Иуды ЗЕбилы - капитулянты, планомерно уничтожают любую оппозицию, все националистические и патриотический силы в Украине. Тогда скоро и самой Украины как суверенного государства не будет.
показати весь коментар
28.11.2019 19:06 Відповісти
Україна як суверенна держава була, є і буде!!!! А от панікерів-провокаторів на цугундер давно потрібно... Гундосиш як сільский пономарь...
показати весь коментар
28.11.2019 19:36 Відповісти
Саджати патріотів-добровольців і "цинічних бєндєравцев" почали ще при сивочолому мародері. Більше того, їх по-підлому, в тилу, просто вбивали( Білий, Лісник і т. д.). В мене просте запитання: а де ж "Разом і до кінця!", "Слава Нації"? Де смолоскипна хода Націоналістів патріотів під ОП? Чому, коли пройтись з смолоскипами по Хрещатику - десятки тисяч "патріотів", а коли треба реально підтримати побратима в суді, тільки близько сотні відчайдух збирається? І навіть вони можуть між собою собачитися. Скажу більше, Хам зі своєю рирівською шоблою, згуртував Українців і вони викинули його за "паребрік", а "цинічний барига-брехло" розсварив Українців, тому так безстрашно поводить себе нинішня влада: ворогів України - на волю, а Патріотів - туди ж, куди і барижна влада - в тюрьми!
показати весь коментар
28.11.2019 19:53 Відповісти
100 років томуhttps://www.zhitomir.info/post_1120.html задуривши голови простому народові гаслами «мир - народам», «заводи - робітникам», «землю - селянам», «владу - народові», більшовики встановили небачений до тих пір у світі червоний терор.
показати весь коментар
28.11.2019 19:09 Відповісти
Псюки, ветенары, волонтёры и тд по вашему имеют право делать, что угодно? или таки закон для всех один?
показати весь коментар
28.11.2019 19:09 Відповісти
Ну что же, давайте немного вспомним, что было раньше:
https://censor.net/news/3159176/vosstavshiyi_donbass_reshili_usmirit_tankami_i_aviabombami_propagandist_kotsaba_na_telekanale_medvedchuka/sortby/tree/order/asc/page/2#comment_72020803

Написано мной же 2 недели назад:
/// И так, давайте посмотрим хронологию.

Вчера Лавров сказал, что националисты мешают мирному процессу - капитуляции.
Сегодня уже по вата-ТВ мысли Лаврова озвучили для масс.
Как думаете, что будет завтра? ///

Интересно совпадение, да?
показати весь коментар
28.11.2019 19:13 Відповісти
Вот подумал, что получается. Мы имеем имеет нас власть, при которой слова Лаврова в Украине не только на следующий же день озвучиваются пропагандонами по ТВ, но буквально сразу начинают выполняться! Да с такой скоростью даже наши собственные законы работать не начинают. Я, кстати, один из тех, кто думал, что хуже не будет))
показати весь коментар
28.11.2019 20:09 Відповісти
Интересно, а вы читали досье на Грищенко или он априори неподсуден, потому что националист.

"У 1995 році його засудили до 4,5 років ув'язнення та конфіскації майна за крадіжку, 3 роки потому - до 5 років за шахрайство та вимагання.
У 2003 році Грищенко знову отримав термін - 7 років за *********** та побиття, за сім місяців йому накинули ще 7 років за грабіж.
На початку 2009 року майбутній АТОвець вийшов за умовно достроковим звільненням, але ненадовго - вже за два з половиною роки чоловіка знову ув'язнили за крадіжку. Грищенко мав просидіти 4 роки, але у кінці 2013 року, у розпал Революції гідності, звільнився раніше строку."
показати весь коментар
28.11.2019 20:36 Відповісти
Ну да.
показати весь коментар
28.11.2019 21:00 Відповісти
Пани Марьяна, у меня в ленте высветился ваш пост и я "споткнулся" об слово "он". А в статье написано ИННА Грищенко. Значит ОНА, а не он...
Инна Грищенко имеет такой шлейф или нет? Помогите разобраться.
показати весь коментар
28.11.2019 21:21 Відповісти
Разбирайтесь.)
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/11/7/7231292/
показати весь коментар
28.11.2019 21:23 Відповісти
Понятно, вы просто ошиблись. Арестовали Инну, а "букет" тянется за ее мужем.
Спасибо.
показати весь коментар
28.11.2019 22:10 Відповісти
Арестовали и Инну, и её мужа, и ни какой ошибки нет, а есть ваша невнимательность, мягко говоря. Я написала ответ на коммент, в котором шла речь о националистах. Не об Инне, а о националистах и раз уж в заметке идет речь об этой семье, естественно, я описала "букет" ее мужа, это во-первых. Во вторых, жить с мужем рецидивистом, это знаете ли о многом говорит. И в-третьих, вы статью прочитали или не читал, но осуждаю.) И если прочитали, то уяснили насколько серьезны те обвинения, которые им выдвигают и как некоторые моменты совпадают? Надеюсь, следствие разберется, если невиновны - отпустят.
показати весь коментар
28.11.2019 22:52 Відповісти
І прийде час коли один скаже «Слава Украіні ! а у відповідь тиша.......
показати весь коментар
28.11.2019 19:34 Відповісти
Це у кращому випадку................ а то почують таке що і вуха в'янутимуть.
показати весь коментар
28.11.2019 21:00 Відповісти
https://twitter.com/Vika_Ruda https://twitter.com/Vika_Ruda Вікторія Мірошніченко https://twitter.com/Vika_Ruda @Vika_Ruda
Прокурор
вимагає від судді не випускати ветерана АТО, ПРАВОСЄКА, бо ВОНА (Інна Грищенко
Пума) може переховуватись на окупованій території.

Задовольнили.
Це .... що????? Я просто лютую... В мене вже немає витримки, щоб підбирати слова...

показати весь коментар
28.11.2019 19:36 Відповісти
ну так реформатор судебной системы у зеленского - портнов раньше ж анонсировал посадки и пересмотр дел Евромайдан. Вот и результат: беркутовца убившего более 40 человек отпустили, а девку которая никого не убила держут под стражей.это еще одно доказательство, что кацапский реванш в Украине произошел. А все благодаря зебилам.
показати весь коментар
28.11.2019 19:36 Відповісти
Ви зробили це разом: "АБИНЕЮЛЬКА!".
показати весь коментар
28.11.2019 19:56 Відповісти
Кожний має відповідати за свої дії, не зважаючи ні на що!
показати весь коментар
28.11.2019 20:59 Відповісти
Всё-таки третий Майдан будет...
И не все его переживут.
показати весь коментар
29.11.2019 00:08 Відповісти
Якось так непомітно в країні почався фашистський антиукраїнський терор.
показати весь коментар
29.11.2019 07:22 Відповісти
Д-У-Р-А-К