7277 відвідувачів онлайн
9 915 12

На Закарпатті знешкоджено банду рекетирів, - СБУ. ФОТО

Служба безпеки України блокувала діяльність угруповання, яке спеціалізувалося на здирництві грошей у представників бізнесу в Закарпатській області.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

На Закарпатті знешкоджено банду рекетирів, - СБУ 01

Групу очолював мешканець Мукачевого, раніше неодноразово засуджений за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. Зловмисники обклали "даниною" місцевих підприємців. Крім того, створюючи штучні конфліктні ситуації, рекетири "вибивали" великі суми грошей з бізнесменів. У разі їх несплати, зловмисники підпалювали автомобілі громадян. Також у ночі з гранатометів вони обстрілювали торгові місця потерпілих.

Під час обшуків за місцями проживання та автомобілях фігурантів справи, зокрема марок "Lexus", "Mercedes-Benz Gelandwagen", "BMW" і "Toyota", правоохоронці вилучили пістолети, мисливський карабін, рушницю, набої різного калібру, мобільні телефони та інші докази незаконної діяльності.

Співробітники СБУ затримали лідера організованого угруповання. Наразі йому вже здійснено повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження чужого майна шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо здійснення повідомлення про підозру іншим фігурантам справи. 

На Закарпатті знешкоджено банду рекетирів, - СБУ 02

Топ коментарі
+6
Уважаемые сотрудники СБУ !Когда уже вы в Донецкой обл наведете порядок с ОПГ, которые грабят Украину?
показати весь коментар
30.11.2019 16:28 Відповісти
+3
А разве не РыгоАналы, а после порохоботы в этом виноваты?
показати весь коментар
30.11.2019 16:38 Відповісти
+2
А МВД чем занимается?
показати весь коментар
30.11.2019 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уважаемые сотрудники СБУ !Когда уже вы в Донецкой обл наведете порядок с ОПГ, которые грабят Украину?
показати весь коментар
30.11.2019 16:28 Відповісти
для этого нужно уничтожить СН
показати весь коментар
30.11.2019 16:32 Відповісти
А разве не РыгоАналы, а после порохоботы в этом виноваты?
показати весь коментар
30.11.2019 16:38 Відповісти
и те и другие мало того крышывали и учавствовали
показати весь коментар
30.11.2019 23:22 Відповісти
да они, СБУ, и до СН не сильно то старались))) Что толку к примеру мэр, сейчас народный депутат Требушкин и его команда организовывали титушек, вывешивали флаги говноДНР на исполкоме, что толку Андрейчнко в Миротворце как сепаратюга, да всем им похрен, требушкин нардеп выдвинутый главарями местных ОПГ, грубо говоря их шестрека, Андрейченко как ездил в городе так и ездит, дальше грабят Украину! Так что хоть СН хоть Порох один куй...
показати весь коментар
30.11.2019 16:41 Відповісти
А МВД чем занимается?
показати весь коментар
30.11.2019 16:33 Відповісти
Так само як мафію може перемогти тільки інша мафія,так і банду рекетирів може перемогти тільки інша банда рекетирів...Поки що державні рекетири є сильнішими...
показати весь коментар
30.11.2019 16:49 Відповісти
Что-то часто подобные новости как в 90-е вернулись. При Кучме криминала меньше всего было. Но с другой стороны силовики сами заменили криминал и дали большой толчок для развития коррупции.
показати весь коментар
30.11.2019 16:56 Відповісти
яка цікава та пропукінська ґидота що тут з лахти скавчить
коли СБУ та ПОЛІЦІЯ звітують що злодіїв ЗНИЩУЮЮТЬ та садять вони скавчать -"відіті шо там праісходіт - варуют пугают-убівают!!"
показати весь коментар
30.11.2019 17:14 Відповісти
та ти що, славента правоохоронна система пару братків повязала ))). Напевно наліво почали "працювати".
показати весь коментар
30.11.2019 18:04 Відповісти
Так и хочется поправить...
На Закарпатті знешкоджено банду рекетирів, - СБУ - Цензор.НЕТ 7202
показати весь коментар
30.11.2019 18:29 Відповісти
почему у участкового патроны холостые..потому что рекэтерам продал...а еще наркотиков в дуло табельного молдаванам на базаре набил и подкинул))
показати весь коментар
30.11.2019 20:54 Відповісти