6481 відвідувач онлайн

Відбулося нагородження переможців конкурсу на найкращу артилерійську батарею ЗСУ. ФОТО

Стали відомі переможці конкурсу на найкращу артилерійську (мінометну, причіпну, самохідну, реактивну, протитанкову) батарею Збройних сил України.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Армія.Інформ.

Відбулося нагородження переможців конкурсу на найкращу артилерійську батарею ЗСУ 01

На конкурсі було представлено підрозділи всіх видів Збройних сил, загалом 14 батарей.

Конкурс передбачав випробування у чотирьох номінаціях. Перша - тактична, де оцінювалась злагодженість батарей. Друга - індивідуальна зі стрільби й керування вогнем - виконання залікових вогневих завдань на комп’ютерному артилерійському полігоні. Третя номінація - спеціальна, де звертали увагу на практичні навички воїнів зі спеціальної та технічної підготовки. Четверта - спортивна.

Відбулося нагородження переможців конкурсу на найкращу артилерійську батарею ЗСУ 02

Найкращими причіпною та протитанковою батареями визнано представників 55-ї окремої артилерійської бригади "Запорізька Січ". Їх нагороджено перехідними макетами артилерійських установок та грошовими преміями в розмірі 440 тисяч та 410 тисяч гривень відповідно.

Звання найкращої мінометної батареї здобули військовослужбовці 25-ї окремої повітряно-десантної Дніпропетровської бригади. Перемога в цій номінації передбачає грошову премію у 340 тисяч гривень.

Відбулося нагородження переможців конкурсу на найкращу артилерійську батарею ЗСУ 03

Найкращою реактивною батареєю визнано артилеристів 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. Вони отримають 310 тисяч гривень.

Відбулося нагородження переможців конкурсу на найкращу артилерійську батарею ЗСУ 04

А найкращою самохідною артилерійською батареєю стали бійці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. На них чекає грошова премія - 290 тисяч гривень.

Відбулося нагородження переможців конкурсу на найкращу артилерійську батарею ЗСУ 05

Топ коментарі
+12
Слава героям!
показати весь коментар
30.11.2019 20:07 Відповісти
+10
Смерть врагам! Что то не видно не одного ЗЕбота?
показати весь коментар
30.11.2019 20:18 Відповісти
+4
Щоб голодувати?
показати весь коментар
30.11.2019 20:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Слава героям!
показати весь коментар
30.11.2019 20:07 Відповісти
Смерть врагам! Что то не видно не одного ЗЕбота?
показати весь коментар
30.11.2019 20:18 Відповісти
Ты наводишь на них ужас поэтому они все разбежались
показати весь коментар
30.11.2019 20:29 Відповісти
Я стараюсь. Уже все пальцы о клаву стёр.
показати весь коментар
30.11.2019 21:51 Відповісти
Перехідні макети на ОЛХ купляли? Чи на Алі Ек пресі?
показати весь коментар
30.11.2019 20:18 Відповісти
Десь там, а що може гірше купувати озброєння у потенційного ворога..
показати весь коментар
30.11.2019 20:21 Відповісти
Я про ПЕРЕХІДНІ!!!! іграшкові макети, які можна залишати розрахунками батарей назавжди. Перехідним може бути ексклюзивна річ - вимпел, булава ручної роботи, рюпрапор зрештою.
показати весь коментар
30.11.2019 20:28 Відповісти
І шо?
показати весь коментар
30.11.2019 20:31 Відповісти
І що-що? От мені якось не до вподоби чисто прапорщицький (кусковський) підхід до нагородження хлопців.
показати весь коментар
30.11.2019 20:35 Відповісти
Хто мішає?
показати весь коментар
30.11.2019 20:38 Відповісти
Мішає що? Борошна? ,😁 Що сказати хотіли, шановний? Мішає ЩО?
показати весь коментар
30.11.2019 20:40 Відповісти
Маєте отримувати, служити треба державі!
показати весь коментар
30.11.2019 20:47 Відповісти
Добре, поясню. Перехідним призом є іграшка, яка не є ні надто дорогою, ні унікальною. Мій племінник займається дзю-до. І у нього є дві вітрини з кубками за перемоги. Ніхто ці кубки не забирає і не передає наступним переможцям. І хлопець має пам'ятку про перемогу. Іграшок можна було закупити з десяток і залишати в разі перемоги у частині. І у кімнаті бойової слави вони були б хорошим стимулом для поповнення. А купити по одному екземпляру недорогих іграшок - це жлобство. Так зрозуміло?
показати весь коментар
30.11.2019 20:56 Відповісти
получили 400 к. купят себе что нибудь на память.главное не волноваться
показати весь коментар
30.11.2019 23:15 Відповісти
А що там з харчуванням зараз?
Знову совєцкі пайки?
Пєрловка і мойва?
показати весь коментар
30.11.2019 20:19 Відповісти
а що, в армію йдуть, щоб пожрати?
показати весь коментар
30.11.2019 20:23 Відповісти
Щоб голодувати?
показати весь коментар
30.11.2019 20:27 Відповісти
Для откосівших:
- В совєцьку армію, не йшли до неї ЗАБІРАЛІ.
показати весь коментар
30.11.2019 21:13 Відповісти
це на якій мові забіралі, косарь?
показати весь коментар
01.12.2019 23:53 Відповісти
Уж не Танюшка ли Черновол лучшей батареей https://censor.net/video_news/3081991/narodnyyi_deputat_tatyana_chornovol_zavershila_kurs_podgotovki_ofitserov_zapasa_ministerstva_oborony
Ох,шалунья!
показати весь коментар
30.11.2019 20:25 Відповісти
***
До наших ша́нців ворог не підійде,
ми сектор фронту бачим крізь приціл.
До того часу, як на сході сонце зійде,
в нас бойове завдання і ворожа ціль.

Артилерійські залпи гавкають далеко,
вогонь гарматний палить горизонт.
Вже чути свист - триматися нелегко,
це "нульова позиція", ми на війні, це фронт.

Бій уночі ми витримали з честю
і, Богу дякуєм, двохсотих не було.
********** в ша́нці треба ще піднести
перш, ніж у сні забути про ОРДЛО.

Ми вдень у снайпера ворожого на мушці,
над териконом майорить російський триколор.
Поранених бійців забрали на "вертушці",
а я дбайливо кулеметний змащую затвор...

30.11.2017,
показати весь коментар
30.11.2019 20:56 Відповісти
Ну у нас 24 героя моряка. Сдали катера без единого выстрела....
показати весь коментар
30.11.2019 21:55 Відповісти
І вам, навіть цього вистачило, пів року качатися в гімні і піні, з криками: «Карррррвуууууул! Порошенко послал на смєрть морякоооооооов !!!!»
показати весь коментар
30.11.2019 21:59 Відповісти
А сумчане участвовали? Что за рейтинги в артиллерии могут быть без них? Там реактивщики не с последних, а самоходчики - из первых. 2С3 - это ж их прямая тема. И вообще там солидная старая уважаемая школа. Что за дела?
показати весь коментар
30.11.2019 22:45 Відповісти
Как-то совком потянуло...