6677 відвідувачів онлайн
7 712 33

Підозрюваних у пограбуванні "Ощадбанку" на Русанівці затримано, - Пишний

Підозрюваних у пограбуванні "Ощадбанку" на Русанівці затримано, - Пишний

Вранці в неділю, 1 грудня, співробітники Національної поліції затримали підозрюваних у пограбуванні та підриві відділення "Ощадбанку" на Русанівці в Києві.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в фейсбуці повідомив голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний.

"Кілька годин тому поліція затримала осіб, що підозрюються у пограбуванні та підриві минулої ночі відділення Ощадбанку. Менше доби знадобилось поліції для того, щоб не лише встановити, але й затримати підозрюваних, вилучивши необхідні докази. Безсумнівна оперативна та професійна робота поліції на усіх рівня: Дніпровське управління поліції, Головне управління поліціі в місті Києві у співпраці зі службою безпеки Ощаду", - написав він.

Нагадаємо, в ніч на суботу, 30 листопада, невідомі підірвали і пограбували відділення "Ощадбанку" на Русанівці в Києві.

Голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний заявляв, що зловмисники викрали близько 250 тисяч гривень.

Топ коментарі
+17
250 тисяч гривень... Це ж такі гроші... А хто 150 млрд лямзанув, того заарештувати не пробували? Якщо адреса невідома, підзказка - постійно приходить у ОП.
показати весь коментар
01.12.2019 10:08 Відповісти
+9
Могут найти, если хотят.
А если не хотят, то получается як с хатинкой Гонтаревой.
показати весь коментар
01.12.2019 09:57 Відповісти
+8
Патсани i пляшку Хортицi не встигли купити на чесназаработанние деньги * )
показати весь коментар
01.12.2019 09:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дилетанты ,попались как первоклассники ,позор .
показати весь коментар
01.12.2019 09:47 Відповісти
250 тисяч гривень... Це ж такі гроші... А хто 150 млрд лямзанув, того заарештувати не пробували? Якщо адреса невідома, підзказка - постійно приходить у ОП.
показати весь коментар
01.12.2019 10:08 Відповісти
На ІВК натякаєте?
показати весь коментар
01.12.2019 10:44 Відповісти
Злодіїв ловлять, а "кабанчиків" (чиновників які крадуть мільйонами) спершу "відгодовують" (дають вкрасти дуже багато!) а потім всією правоохоронною системою "доять". В результаті "всі щасливі" - кабанчики трошки худнуть, а "мєнти" гладшають. "А нам? Фуй вам! Нарада закінчена. Всі по домам!"
показати весь коментар
01.12.2019 11:08 Відповісти
Затримувпта "Альфа", чи служба безпеки "Ощадбанку"? Переживаю, бо "Альі
фа" була зайнята обшуком у Марусі Звіробій.
показати весь коментар
01.12.2019 11:02 Відповісти
У Маруси ? У Зверобой ? Ну и сколько при этом Маруся забила зверей ?
показати весь коментар
01.12.2019 13:05 Відповісти
То ти не вкурсі, що зі слідчим і пин, тими Трубадура до Марусі ціла "Альфа" приходила? А щодо звірів, то раджу спитати я у самої Марусі. Вона достатньо публічна і відпоавідажює на пости і коментарі.
показати весь коментар
01.12.2019 13:44 Відповісти
Патсани i пляшку Хортицi не встигли купити на чесназаработанние деньги * )
показати весь коментар
01.12.2019 09:53 Відповісти
Могут найти, если хотят.
А если не хотят, то получается як с хатинкой Гонтаревой.
показати весь коментар
01.12.2019 09:57 Відповісти
Лєрка незадовго до пожежі застрахувала свою "хатинку". Телекартинка "загрози для життя, замаху на убивство" нєуінауатай, найчеснішої з чесних банкірів, створена. Можна і далі в лондонах сидіти, постити селфі з вальцманами та їх марЫнами.
показати весь коментар
01.12.2019 10:45 Відповісти
Дай Бог щоб то була правда і затримали саме тих хто грабував. А то в нас по різному буває - згадайте Гандзюк.
показати весь коментар
01.12.2019 09:57 Відповісти
лохи. их по камерам отбили
показати весь коментар
01.12.2019 10:03 Відповісти
І воно того варто було за якихось 250 тисяч? 😕
показати весь коментар
01.12.2019 10:11 Відповісти
Ну, щоб виходило більше красти - треба було народитися Коломойським
показати весь коментар
01.12.2019 13:02 Відповісти
Тайна, о которой знают трое хранится только тогда, когда двое из трех мертвы! Так и с этими "бомберами" - там блин ниток к ним начиная от взрывчатки и до ключей от Ощадбанка столько, что только слепой-глухонемой мент с болезнью Дауна не смог бы раскрыть.
Скорее всего начальник охраны Ощада раскрыл, определив, кто из сотрудников на следующий день пришел невыспавшимся...
показати весь коментар
01.12.2019 10:28 Відповісти
Краще надутий хай розкаже, як розслідують крадіжки в помешканнях простих громадян ... Хоча їх навіть не розслідують...
показати весь коментар
01.12.2019 10:31 Відповісти
Цікаво коли в Україні розслідування приватних детективних агенств прирівняють до роботи мусарви?? Для держави це просто необхідно!! Так само як і журналістські розслідування...
показати весь коментар
01.12.2019 10:32 Відповісти
сексоты сработали?
показати весь коментар
01.12.2019 10:44 Відповісти
А ви впевнені, що затримали саме грабіжників, а не для "галочки" хтось підвернувся? Я - ні!
показати весь коментар
01.12.2019 10:49 Відповісти
Страшно то,что взрыв произошёл в жилом доме.И надо государству делать оперативно выводы.Ограбления банкоматов -повальное.При савке ,при взломе сейфов деньги окрашивались несмываемой краской.Попадало и медвежатникам.А данном случае оконченный случай терроризма.На пожизненное тянет.
показати весь коментар
01.12.2019 10:57 Відповісти
Да. Я был в этом банке пару раз. На первом этаже 9-ки. Соседи наверно охренели от взрыва. Особенно кто над банком живёт. Там весь первый этаж не жилой.
показати весь коментар
01.12.2019 15:26 Відповісти
Подозреваемые задержаны и дают признательные показания..
Підозрюваних у пограбуванні "Ощадбанку" на Русанівці затримано, - Пишний - Цензор.НЕТ 5207
показати весь коментар
01.12.2019 11:02 Відповісти
На ці гроші хлопаки нормального адвоката не наймуть.
Тим більше, що і грошей вже немає.
показати весь коментар
01.12.2019 11:05 Відповісти
сам пышный с яценюком задерживали, ой вей зухен вей
показати весь коментар
01.12.2019 11:42 Відповісти
Ей, коні, це не "ограблєніє", це крадіжка
показати весь коментар
01.12.2019 13:03 Відповісти
Нашли. Потому что банковская система - ошейник власти иудоглобализаторов над обществом потребителей.

А этих не найдут.

facebook.com/molokoferma.com.ua/videos/1239557852917753/
потому что средний класс мешает власти иудоглобализаторов.
показати весь коментар
01.12.2019 15:44 Відповісти