5196 відвідувачів онлайн
2 085 75

"Євросолідарність" вимагає ухвалити звернення до країн НАТО про надання Україні ПДЧ

"Євросолідарність" вимагає ухвалити звернення до країн НАТО про надання Україні ПДЧ

Українська влада має підтвердити курс України на отримання Плану дій щодо членства в НАТО, тому Верховна Рада зобов'язана на найближчому пленарному засіданні ухвалити відповідну постанову, ініційовану депутатами від фракції "Європейська Солідарність".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу політсили, про це під час погоджувальної ради ВР у понеділок вранці зазначила народна депутатка, співголова фракції Ірина Геращенко.

"У ці дні в Лондоні відбувається захід високого рівня країн-членів НАТО. І завдяки жорсткій критиці фракції "Європейська Солідарність" Міністерство закордонних справ змінило свою позицію і міністр братиме участь у цьому засіданні. У цьому контексті ми вимагаємо від керівництва Верховної Ради вже завтра поставити в порядок денний заяву ВР за реєстраційним номером 2327. Це апеляція до наших партнерів до НАТО щодо надання Україні ПДЧ", – зазначила парламентарка.

"Ця заява вже була ухвалена одноголосно профільним комітетом і підтримана Міністерством закордонних справ України", – додала вона.

Також Ірина Геращенко наголосила, що партнери України по НАТО не до кінця усвідомлюють той великий внесок, який Україна і наші військові щодня роблять для захисту безпеки континенту.

"Учора на сході загинуло ще двоє наших військових – альфівців. Це еліта країни… Європа має цінувати внесок України, ту дорогу ціну, яку ми платимо за безпеку континенту. Ми маємо право отримати ПДЧ. Але для цього й Україна має займати проактивну позицію, а не мовчати", – зауважила політик.

Топ коментарі
+16
Сейчас зебилы, вназло, будут кричать, что нам не нужно НАТО.
показати весь коментар
02.12.2019 14:44 Відповісти
+15
пустопорожний треп, рассчитанный на лохторат. не даром говорят, звиздеть не мешки грузить
показати весь коментар
02.12.2019 14:45 Відповісти
+14
Чтобы открыли дверь,надо в нее настойчиво стучаться.
показати весь коментар
02.12.2019 14:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сейчас зебилы, вназло, будут кричать, что нам не нужно НАТО.
показати весь коментар
02.12.2019 14:44 Відповісти
зачем о чем-то кричать, если курс в НАТО прописан в Конституции Украины? Геращенко и остальные псы пороха просто пиарятся, чтобы их 8-процентных лузеров не забыли Какой смысл сейчас в этом обращении, если нам ПДЧ не дадут с вероятностью 100%? чтобы в очередной раз торопыгами выглядеть? Сколько эпопея с безвизом тянулась? Сколько раз порошенко лоханулся со сроками?
показати весь коментар
02.12.2019 14:50 Відповісти
Чтобы открыли дверь,надо в нее настойчиво стучаться.
показати весь коментар
02.12.2019 14:52 Відповісти
Если постоянно стучатся и предлагать "купить пылесос", то скорее всего вы будите посланы
показати весь коментар
02.12.2019 15:06 Відповісти
Ну если для тебя это одно и тоже,то я,кажется,догадываюсь,за кого ты голосовал.
показати весь коментар
02.12.2019 15:11 Відповісти
ПДЧ ,звичайно, не пилосос,але ,як мені видається, Порошенко осідлав цього коника вже довший час тому..
І просто його"заїздив"...
показати весь коментар
02.12.2019 15:20 Відповісти
А мы то думали надо подходить по требованиям НАТО. ИМХО венгрия хрен подпишет нам нато пока спорные территории.
показати весь коментар
02.12.2019 15:18 Відповісти
в України немає "спірних" територій з угорщиною... в угорщини є спірні території з Словачиною, Румунією, Австрією та Сербією....також, можливо з Хорватією....
показати весь коментар
02.12.2019 15:25 Відповісти
У нас для них спорные территории в парашкой, тот же крым.
показати весь коментар
02.12.2019 15:51 Відповісти
в НАТО есть страны с такими спорными территориями и не чего им не мешает, Турция вообще воюет даже за них.
показати весь коментар
02.12.2019 16:16 Відповісти
Не путай теплое с мягким, турция состоит в нато с 1952 года. Мы же имея сейчас конфликт не сможем вступить и тем более даже убрать этот пункт как абсолют, то остается еще согласие таких стран как Венгрия.
показати весь коментар
02.12.2019 16:35 Відповісти
Так вот. Внос такого решения в Конституцию чуть тенденциозно по сути. Для нас важно конечно. А вот для стран ЕС что видят нас такими как оно есть---к сожалению не факт. Тут давить пора давно. События в Грузии 11 лет назад, 2014 год у нас, Сирия---позволяют нам требовать. Тем более чуть просматривается хорошее начало нашей дружбы с США! Как ни странно---но у нас есть выбор. Не всем так было. Мы не Эстония. Это в США знают. Мы очень сильный базис влияния там где США не сильны. Регион Чёрного моря и не только. Турция слишком сложна. И это всё равно мусульмане. Пора работать громко. Тем более очень скоро через 2 года у наших братанов будет сильный момент---выборы. А там кашка по тихому варится. Только не ясно для кого. Надо подстраховаться. Там если полыхнёт---нам хлебать первыми. Тут сильные друзья только помогут. А мы как идиоты референдумы затеваем! Только богатые страны и народы там такое делают. И главная тема часто---что делать с геями---разгеять их, или загеять по самое оно!
показати весь коментар
02.12.2019 15:18 Відповісти
Пока Зе Пороха не посадит
и в конце сам не сядет
это бега за ипподромным зайцем.
показати весь коментар
02.12.2019 16:10 Відповісти
Эта солидарность-политические трупы
показати весь коментар
02.12.2019 20:00 Відповісти
Так Коломойський что,зря с путиным тему про сто лярдов перетер?Конечно,теперь зебилам НАТО и ЕС не нужны.
показати весь коментар
02.12.2019 14:51 Відповісти
А чего при предьідущей власти єто не сделали? Не хватало времени между распилом бюджета имотдьіхом на Мальдивах?
показати весь коментар
02.12.2019 14:57 Відповісти
При предыдущей власти тема вступления в НАТО звуча лапрактически на каждой международной встрече руководства страны. Нынешние про это ни гу-гу. Тихий слив?
показати весь коментар
02.12.2019 15:16 Відповісти
пустопорожний треп, рассчитанный на лохторат. не даром говорят, звиздеть не мешки грузить
показати весь коментар
02.12.2019 14:45 Відповісти
А вот в Зеленского все по делу,что ни слово то золото.😀
показати весь коментар
02.12.2019 14:55 Відповісти
пока свинаручука не создал, тормос не продал, а по мелочи так кто не без греха?
показати весь коментар
02.12.2019 14:59 Відповісти
Да свинарчук у него в Раде уже есть.А тормос - это вы кацапы так,наверное,Томос называете?
показати весь коментар
02.12.2019 15:09 Відповісти
это ваши свинорылые фнтазии, при этом не важно или вы кацапорылые или хохлы
показати весь коментар
02.12.2019 15:24 Відповісти
Пыхтиш? Пыхти,пыхти...
показати весь коментар
02.12.2019 15:44 Відповісти
Цікаво це чути від свинорилого хохла.
показати весь коментар
02.12.2019 16:04 Відповісти
ти сам себе почув? як правило ви нікого не чуєте.
показати весь коментар
02.12.2019 16:07 Відповісти
/// Европа должна ценить вклад Украины, ту дорогую цену, которую мы платим за безопасность континента. ///
Вот мы 9 декабря посмотрим, ценят нас или нет.
показати весь коментар
02.12.2019 14:46 Відповісти
"Евросолидарность" требует принять обращение к странам НАТО о предоставлении Украине ПДЧ - Цензор.НЕТ 3893"Евросолидарность" требует принять обращение к странам НАТО о предоставлении Украине ПДЧ - Цензор.НЕТ 9722
показати весь коментар
02.12.2019 14:56 Відповісти
Ну при чём тут Зеленский?
показати весь коментар
02.12.2019 16:26 Відповісти
ну примут что-то такое:
план действий по членству в НАТО:
1. изгнать рашистскую гадину со всей территории Украины
2. реформы
выполняйте
показати весь коментар
02.12.2019 14:48 Відповісти
Почему этой дуре еще не выделено койко-место в одной из палат психдиспансера?
показати весь коментар
02.12.2019 14:49 Відповісти
где вы были 5 лет?
показати весь коментар
02.12.2019 14:49 Відповісти
Крали, не до этого было
показати весь коментар
02.12.2019 16:19 Відповісти
А чего они не визжали об этом целых пять лет и кому мы там надо, если у нас идет война? Просто пустой треп. Да и кто об этом заявляет, геращенко ? Хоть рассмешила.
показати весь коментар
02.12.2019 14:51 Відповісти
а как требует? категорически или гневно?
показати весь коментар
02.12.2019 14:53 Відповісти
Потужно требует, аж дым их жопы идет
показати весь коментар
02.12.2019 16:14 Відповісти
"Евросолидарность" требует принять обращение к странам НАТО о предоставлении Украине ПДЧ - Цензор.НЕТ 8629
показати весь коментар
02.12.2019 14:54 Відповісти
А зебилам в Балалайню хочется,там бензин дешевле.
показати весь коментар
02.12.2019 14:57 Відповісти
Им хочется колбасы по 3 рубля, газа по 50 копеек, ни о чем не думать и при этом все иметь. И причем все это уже сегодня. Раньше это называлось где-то так: вы.....ся и не надуться.
показати весь коментар
02.12.2019 15:20 Відповісти
С таким же успехом можно было требовать у гитлера закрыть концлагеря.
Такие вопросы решаются не словами, а силой и только силой
показати весь коментар
02.12.2019 14:55 Відповісти
повторю для особо одаренных тупой треп для лохов.
North Atlantic Treaty Organization, нам очень долго не светит, к сожалению. там есть четкие требования
показати весь коментар
02.12.2019 15:03 Відповісти
Ииииии ??7
И что ..?????
показати весь коментар
02.12.2019 15:09 Відповісти
учи матчасть хотя бы в гугле, я за уроки беру дорого
показати весь коментар
02.12.2019 15:11 Відповісти
И что? Похерить эту тему, как безнадежную? Если хочешь войти - нужно стучать в дверь, узнавать требования и выполнять. Если тупо стоять и смотреть в закрытую дверь - она для тебя никогда не откроется.
показати весь коментар
02.12.2019 15:23 Відповісти
Емм, у НАТО вступила, наприклад, Албанія... Я там був торік, навіть у часи кризи і війни Україна порівняно з Албанією - що Емірати)))) В столиці Тирані 300 євро - це крута зарплата (хоча ціни на все плюс-мінус як у Києві). Армії у Албанії майже нема, тут ми також в рази кращі. Корупція в Албанії не менша, ніж у нас...

То яким-таким вимогам Албанія відповідає?
показати весь коментар
02.12.2019 15:32 Відповісти
Расположением на карте. Мы - фронтир. Ни один здравомыслящий инвестор не станет делать долгоиграющий проект в рисковой зоне.
показати весь коментар
02.12.2019 15:36 Відповісти
Туреччина не фронтір? А це член НАТО з 50-х. Мало того, Грецію і Туреччину прийняли тоді, коли країни ледь не воювали між собою (а потім таки воювали за Кіпр)...
показати весь коментар
02.12.2019 15:41 Відповісти
відсутність територіальних претензій. якщо нас беруть у нато то нато автоматично входить у стадію війни з кацапією. воно їм треба?
показати весь коментар
02.12.2019 16:06 Відповісти
Ато что, хряк громко перднет ?
показати весь коментар
02.12.2019 15:04 Відповісти
Зенелох всрется.
показати весь коментар
02.12.2019 15:21 Відповісти
Петька ты забыл?
---------------
https://censor.net/news/3157288/potrebnosti_v_povtornoyi_podache_ukrainoyi_zayavki_na_pdch_v_nato_net_stoltenberg
показати весь коментар
02.12.2019 15:08 Відповісти
Це не заявка,а вже прохання надати ПДЧ.
показати весь коментар
02.12.2019 15:16 Відповісти
повна дурня.. нема такого в політиці ПРОХАННЯ
показати весь коментар
02.12.2019 15:20 Відповісти
Значит "заява"
показати весь коментар
02.12.2019 16:10 Відповісти
далі буде від "ЄС"
слізне
уклінне
...
прохання..
показати весь коментар
02.12.2019 15:22 Відповісти
"Євросолідарність" вимагає ухвалити звернення до країн НАТО про надання Україні ПДЧ - Цензор.НЕТ 9063
показати весь коментар
02.12.2019 15:10 Відповісти
"Євросолідарність" вимагає ухвалити звернення до країн НАТО про надання Україні ПДЧ - Цензор.НЕТ 1535
показати весь коментар
02.12.2019 15:14 Відповісти
Этот уже к маленьким девочкам пристаёт! Похоже педофил....
показати весь коментар
02.12.2019 20:30 Відповісти
ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ ,,,,,,,??.
. Коломойцы- диетуют...
.
Зеленейсские --ЗАПИСЫВАЮТЬ,,
?!

.
.

"Євросолідарність" вимагає ухвалити звернення до країн НАТО про надання Україні ПДЧ - Цензор.НЕТ 2169
показати весь коментар
02.12.2019 15:16 Відповісти
Ахахахха
5 лет были у власти и ПДЧ не получили а сейчас требуют ?!?
Это рассчитано на 8% не самых умных людей Украины
показати весь коментар
02.12.2019 15:21 Відповісти
у соціумі завжди є певне розділення за розумовими здібностями..
абсолютна більшість -середнього розвитку...
відсотків 5-8 ті трохи розумнішіі 5-8 трохи дурніші..

Це питання.. чому прихильники Бариги записали себе до перших ..
показати весь коментар
02.12.2019 15:27 Відповісти
Зачем без конца тиражировать заведомую муйню? По уставу НАТО страны со спорными территориями не принимают. Крым - спорная территория? Донбасс? Все.
показати весь коментар
02.12.2019 15:23 Відповісти
Нет. Не так. Кипр смотрим.
показати весь коментар
02.12.2019 15:35 Відповісти
с каких пор Кипр в НАТО?
показати весь коментар
02.12.2019 15:43 Відповісти
а ирку срочно выдвинуть сразу в генсеки нато, шоб знали по чем фунт напасти
показати весь коментар
02.12.2019 15:43 Відповісти
А що цім трєбоватєльним вимогатєлям завадило прийняти таке звернення рік, два, чи три тому?
показати весь коментар
02.12.2019 15:49 Відповісти
Лишний раз напомнить не помешает, ОДНАКО?
Как отреагируют ватные избиратели Зели?
Ради них отказаться от такого обращения?
показати весь коментар
02.12.2019 16:05 Відповісти
Жжет! А название какое у сходняка?
И НАТО, и ЕС с самых высоких трибун попросило Украину не беспокоиться о членстве лет этак надцать.
P.S. Что же вы Портнова до приговора не довели за 5 лет?
показати весь коментар
02.12.2019 16:09 Відповісти
Та неспішіть із тим НАТО В Европі уже висказались що колись це і буде обговорюватись а пока ми повинні перетворення різного роду в державі провести. А перш за все встановуити мир щоб некалічились і не гинули українці на тому ідіотському нікому ненужному конфлікті Донбасу. На даний час потрібно меньше триндіть різного роду нісинитнеці і не мішати Презеденту Зеленському провести Нормандську зустріч з головним політиком від якого і залежить мир і розвиток нашої держави а це Путін. А потім слідуючі питання які нам потрібні для розвитку. А все в кучі це нічого. Все потрібно робити планово не наступаючи на граблі які розставив скрізь Петро а то тільки шишки набем і все.З повагою пенсіонер
показати весь коментар
02.12.2019 16:10 Відповісти
Україна нікому нічого не "должна", а от соєва солідарність "должна" повернути награбоване в бюджет ще до суду... А пустоболи Геращенко, Герасимов, Порошенко і К° вже слід зайтися корисною для держави справою. Скільки можна язики чесати про те що ми давно забули...
показати весь коментар
02.12.2019 16:24 Відповісти
Кто же устоит перед Ириной Геращенко ? Даже НАТО в полном составе капитулирует . И кого только не брали за ....рога.
показати весь коментар
02.12.2019 16:27 Відповісти
Верховная рада собакам ничем не обязана, особенно ХЕРАщенкам!
показати весь коментар
02.12.2019 20:27 Відповісти