4172 відвідувача онлайн
3 889 53

2020-й буде оголошено Роком математики в Україні, - Новосад

2020-й буде оголошено Роком математики в Україні, - Новосад

Міністерка освіти і науки України Ганна Новосад заявляє, що 2020 рік буде оголошено Роком математики в Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це вона заявила під час презентації перших результатів міжнародного дослідження якості освіти PISA 2018 у вівторок у Києві.

"Оскільки, згідно з результатами дослідження, найгірші результати з математики, то в нас є попередня домовленість на політичному рівні з президентом і прем'єром, що наступний рік буде Роком математики. У нас є попереднє погодження, працюємо над проєктом указу", - сказала Новосад.

Водночас міністерка наголосила, що розуміє, що політичний документ не є гарантією успіху, але такі символічні інструменти мають допомагати порушувати дискусію, спрямовану на зміну негативної тенденції, яку продемонструвало дослідження.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що згідно з результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA 2018, рівень знань українських школярів нижчий за середній.

Топ коментарі
+15
Ok
2020-й будет объявлен Годом математики в Украине, - Новосад - Цензор.НЕТ 665
показати весь коментар
03.12.2019 12:47 Відповісти
+8
Начните с тех, кто по 4к зарплаты учителям обещал, по стадиону в 3 дня и +40% экономический рост...

2020-й будет объявлен Годом математики в Украине, - Новосад - Цензор.НЕТ 3543
показати весь коментар
03.12.2019 12:49 Відповісти
+7
Когда у нас будет год МОЗГА, чтобы люди думали тем чем надо, а не жопой..
показати весь коментар
03.12.2019 12:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Когда у нас будет год МОЗГА, чтобы люди думали тем чем надо, а не жопой..
показати весь коментар
03.12.2019 12:45 Відповісти
когда из педвузов перестанут вьіпускать полупродукт
показати весь коментар
03.12.2019 15:27 Відповісти
Ok
2020-й будет объявлен Годом математики в Украине, - Новосад - Цензор.НЕТ 665
показати весь коментар
03.12.2019 12:47 Відповісти
А що комусь смішно?! Більшість діточок саме такі зараз.... Тільки тут більше батьки та вчителі винні. Від генетики нікуди не дінешся.....
показати весь коментар
03.12.2019 12:53 Відповісти
Ваша правда, але від гіфки чомусь лілював.
показати весь коментар
03.12.2019 13:03 Відповісти
цікаво, вчителя вчили вкласти в голову, а батьків не вчили, але батьки винні. крута у тебе логіка.
показати весь коментар
03.12.2019 15:28 Відповісти
и что?
по это выделят деньги?
показати весь коментар
03.12.2019 12:48 Відповісти
І всіх у Трускавець на підвищення кваліфікації:

2020-й буде оголошено Роком математики в Україні, - Новосад - Цензор.НЕТ 5146
показати весь коментар
03.12.2019 12:59 Відповісти
2020-й буде оголошено Роком математики в Україні, - Новосад - Цензор.НЕТ 1970
показати весь коментар
03.12.2019 13:01 Відповісти
Рот - табу ?
показати весь коментар
03.12.2019 13:06 Відповісти
показати весь коментар
03.12.2019 13:19 Відповісти
Тогда Колобок сплошное табу. Как ни крути.
показати весь коментар
03.12.2019 13:24 Відповісти
задание не соотв-т логики школьі. продукт, вьібранньій сейчас к власти, никогда не вьіберет "меньше". в школе гигантская коррупция и круговая порука, "меньше" - утопия.
показати весь коментар
03.12.2019 15:31 Відповісти
А че не годом рождаемости??
)))
показати весь коментар
03.12.2019 12:49 Відповісти
патамуша дебилов и так хватает
показати весь коментар
03.12.2019 12:59 Відповісти
Треба на сірниках вчитися рахувати, нє??))
показати весь коментар
03.12.2019 13:07 Відповісти
розумні батьки вчать дитину математиці задовго до того, як довірять сірники
показати весь коментар
03.12.2019 13:13 Відповісти
Якщо не зубожіти, то замість сірників для дітей є ось оце:
2020-й буде оголошено Роком математики в Україні, - Новосад - Цензор.НЕТ 3567
показати весь коментар
03.12.2019 13:22 Відповісти
Начните с тех, кто по 4к зарплаты учителям обещал, по стадиону в 3 дня и +40% экономический рост...

2020-й будет объявлен Годом математики в Украине, - Новосад - Цензор.НЕТ 3543
показати весь коментар
03.12.2019 12:49 Відповісти
Як правильно рахувати зарплату, щоби вийшло 4к зелені?
За умови, що Х = вчитель, У = його зарплата, Й = передвиборчі обіцянки Зеленського.
Складіть та розв'яжіть рівняння із трьома невідомими...
показати весь коментар
03.12.2019 12:54 Відповісти
а тот, кто обещал, у власти?
показати весь коментар
03.12.2019 15:32 Відповісти
Чуть ниже написано, уровень знаний школьников ниже среднего, какой в х...... Год Математики. Все уроки списывают из интернета и то в наушниках, одно списывают, а другое слушают.
показати весь коментар
03.12.2019 12:50 Відповісти
не делай так больше
показати весь коментар
03.12.2019 13:00 Відповісти
Хто з них математик?
2020-й будет объявлен Годом математики в Украине, - Новосад - Цензор.НЕТ 7481
показати весь коментар
03.12.2019 12:52 Відповісти
бухгалтер, який касу тримав.
показати весь коментар
03.12.2019 13:00 Відповісти
братья шефиры
показати весь коментар
03.12.2019 13:28 Відповісти
До речі, одна з найкращих команд КВН була з харківського авіаційного, здається. Там і викладачи були. Математику знали краще ніж 90% коментаторів на цензорі. ХАІ.
показати весь коментар
03.12.2019 14:00 Відповісти
При нинішньому стані навчання треба наголошувати Рік Арифметики.
показати весь коментар
03.12.2019 12:54 Відповісти
І знову в Трускавець - оволодівати знаннями!

2020-й буде оголошено Роком математики в Україні, - Новосад - Цензор.НЕТ 7600
показати весь коментар
03.12.2019 13:01 Відповісти
Нормальне навчання.

"високий" совковий рівень привів до глухого кута саме в царині технологій.
показати весь коментар
03.12.2019 13:05 Відповісти
коли є можливість щось спєрєть. то усі знання ктивуються. тому треба рік правильних формулювань завдань.
показати весь коментар
03.12.2019 15:34 Відповісти
Ага-посчитай снижение цен и платежек от зебилов.
показати весь коментар
03.12.2019 13:02 Відповісти
Зниження платіжок - це коли їх у смітник викидають?
показати весь коментар
03.12.2019 13:34 Відповісти
Скорее годом астрономии. Будем подсчитывать платежки с астронимическими цифрами
показати весь коментар
03.12.2019 13:08 Відповісти
это для того, кто умеет считать
показати весь коментар
03.12.2019 13:19 Відповісти
У нас математику учат по учебникам , разработанным в Кембридже .
показати весь коментар
03.12.2019 13:32 Відповісти
Пани министру надо еще знать, что в ЕС выпускники любой школы должны сдать государственный экзамен по 3 европейским языкам . А еще в некоторых школах обязательна латынь
показати весь коментар
03.12.2019 13:35 Відповісти
Что дает знание 3 языков - это нормальное общение на работе в дальнейшем. Сотрудники легко переходят в беседе . Учитывая, что народ работает в разных европейских странах - это РАЗУМНЫЙ ЗАКОН
показати весь коментар
03.12.2019 13:37 Відповісти
Блин, ДАЖЕ НЕ ПРЕДСТАЛЯЮ , когда 42 млн украинцев догонят европейцев. Руцкий язык с хремлем сильно тормозит Украину
показати весь коментар
03.12.2019 13:39 Відповісти
8,549/2=?
показати весь коментар
03.12.2019 13:34 Відповісти
калькулятор))
показати весь коментар
03.12.2019 14:01 Відповісти
поламаний
показати весь коментар
03.12.2019 14:44 Відповісти
Как я понял ЭТО САМАЯ КРУТАЯ победоносная рехформа образования в 2020 году! А остаток 19-го - усиленная стахановская подготовка к ней!
показати весь коментар
03.12.2019 13:37 Відповісти
Йолочка зажгись ,
но она ****** -
не зажигаецццццо !
показати весь коментар
03.12.2019 13:40 Відповісти
Как будто дело в математике...
показати весь коментар
03.12.2019 13:55 Відповісти
А пани Новосад не хочет признать, что в украинских школах чересчур сложная программа по математике? Интереса ради поинтересовалась программой по математике для итальянских школьников 14 лет: все намного проще. Об это говорят и наши дети, которые, переехав, пошли в итальянские школы. При этом нобелевских лауреатов среди итальянцев не меньше, чем среди представителей других стран. Второй пример: знакомая семья переехала в США. В Украине ребенок должен был идти в 5-й класс, но в США его определили... в 7 класс, и это при том, что ребенок язык знал плохо (ну чему может научить такой репетитор как школьный преподаватель английского). Я удивилась, но родители объяснили, что в США школьная программа проще и вообще другой подход. Вопрос к пани Новосад: зачем в обычной средней школе такая сложная программа по математике? И вообще в школе свет клином сошелся на проблемах математики? Или все-таки дело не в математике?
показати весь коментар
03.12.2019 14:07 Відповісти
Пятью пять - двадцать пять;
Шестью шесть - тридцать шесть;
Семью семь - сорок семь...
показати весь коментар
03.12.2019 14:58 Відповісти
Перестаньте травмировать зебобов жестокой академической наукой. Они только что научились оленя находить, кто на картинке, кто сидящего по соседству, а кто и в зеркале. И тут Вы - Пятью пять - двадцать пять!
показати весь коментар
03.12.2019 15:05 Відповісти
ПС до приколв в третьей строчке они дойдут лет за 10.
показати весь коментар
03.12.2019 15:06 Відповісти
С 30 детей реально учатся хорошо только 8-10 человек ...Остальным желание учиться отбивается сразу после младшей школы! Такое впечатление, что программа специально написана для дебилизации населения, ведь тогда массами легче управлять...( Все помнят министра образования табачника, который нам был поставлен Кремлем и сейчас он находится в Московии)...
Когда-то лидер Сингапура говорил, что для того, чтобы поднять экон.сост.страны начинать надо с реформы образования! ( Но это история явно не о Новосад!)
показати весь коментар
03.12.2019 15:00 Відповісти
Лишат аттестатов и дипломов всех выпускников и школ и ВУЗов, не знающих таблицу умножения?
(70-80%) выпускников.
показати весь коментар
03.12.2019 17:01 Відповісти
Краще роком таблиці множення, бо половина школярів її просто не знають.
показати весь коментар
03.12.2019 17:02 Відповісти
Починати треба з читання,бо поки деякі учні прочитають умову задачі закінчиться урок.Частина учнів не вміє і не хоче читати.
показати весь коментар
03.12.2019 17:53 Відповісти