4821 відвідувач онлайн
2 409 23

Зеленський призначив Погуляйка головою Волинської ОДА

Президент України Володимир Зеленський своїм указом призначив Юрія Погуляйка головою Волинської обласної державної адміністрації (ОДА).

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це йдеться в президентському указі.

"Призначити Погуляйка Юрія Михайловича головою Волинської обласної державної адміністрації", - йдеться в тексті указу №871/2019 від 2 грудня.

Юрій Погуляйко народився в 1978 році в с.Верхньошевирівка Краснодонського району Луганської області. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Проходив службу на посадах рядового і начальницького складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській і Луганській областях, потім - в Національній поліції України.

У серпні 2019 року Погуляйко був призначений першим заступником голови Луганської обласної державної адміністрації.

Топ коментарі
+10
Зеленский назначает сепаров в самые патриотичные области чтобы побыстрее сдать Украину ху*лу
показати весь коментар
03.12.2019 17:25 Відповісти
+6
Нє,нє.
Сєпаров назначілі тє хто 21.04.2019 проголосовал «по пріколу»
показати весь коментар
03.12.2019 17:28 Відповісти
+5
Це т.зв. "эзопов язык".
показати весь коментар
03.12.2019 17:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зеленский назначает сепаров в самые патриотичные области чтобы побыстрее сдать Украину ху*лу
показати весь коментар
03.12.2019 17:25 Відповісти
Нє,нє.
Сєпаров назначілі тє хто 21.04.2019 проголосовал «по пріколу»
показати весь коментар
03.12.2019 17:28 Відповісти
там бесполезно..
волыняки освежуют любого,кто рыпнется против Неньки..
показати весь коментар
03.12.2019 17:30 Відповісти
Вопрос к Цензору, почему эта новость у вас в разделе :" https://censor.net/news/all/page/1/archive/0/category/101/sortby/date, https://censor.net/news/all/page/1/archive/0/category/103/sortby/date" ?
показати весь коментар
03.12.2019 17:25 Відповісти
Це т.зв. "эзопов язык".
показати весь коментар
03.12.2019 17:29 Відповісти
ееежопов ...
показати весь коментар
03.12.2019 17:34 Відповісти
Це коли основну суть кажуть, е-е-е, через зопу... )))
показати весь коментар
03.12.2019 17:51 Відповісти
А Ви вважаєте, що це повинно бути в розділі Кримінал?
показати весь коментар
03.12.2019 17:30 Відповісти
Это два похожих раздела, что пишется через запятую?
показати весь коментар
03.12.2019 17:33 Відповісти
Скорее в рубрике. Насильники в Верховной Раде и других органах власти.
показати весь коментар
03.12.2019 17:39 Відповісти
классно звучит... эпично - Погуляйко Волынский....
показати весь коментар
03.12.2019 17:26 Відповісти
Та не не так. То Пристайко--и на тебе---Погуляйко. Тут далее по тексту уже просится Наливайко и в Ростов Вылетайко!
показати весь коментар
03.12.2019 17:39 Відповісти
Зебилко, как там тебе что бюджет на 80% выполняйко? Будешь пос...айко
показати весь коментар
03.12.2019 17:40 Відповісти
подскажите букву не указаную в средине слова---я теряюсь в догадках. Рифма не прёт.
показати весь коментар
03.12.2019 17:45 Відповісти
Там две.
показати весь коментар
03.12.2019 17:48 Відповісти
Ну всё. Пегас ускакал на розовом коне! Не пошло.
показати весь коментар
03.12.2019 17:52 Відповісти
мабудь, зєлі зовсім погуляйка не шкода?)))
УПА створена в чорному лісі неподалік турійська)
а,ще до створення УПА на Волині була "Поліська Січ" під проводом Тараса Бульби-Боровця і лише пізніше реорганізована в УПА-північ
показати весь коментар
03.12.2019 17:45 Відповісти
Та чиновники історію вчили по методичкам кпрс. Там про таке не писали.
показати весь коментар
03.12.2019 17:48 Відповісти
Луганського на Волинь? Навіть Яник був розумніший, шукав місцевих покидьків.
показати весь коментар
03.12.2019 17:56 Відповісти
Та ні... Пам'ятаєте в 2014 році в Луцьку губернатора на ланцюг посадили...
Теж риг був, зараз до речі в ВР...
показати весь коментар
03.12.2019 18:08 Відповісти
У нас знайшовся місцевий малорос, Папіїв, його просто за барки виволокли з ОДА і по сходам спустили.
показати весь коментар
03.12.2019 18:37 Відповісти