9671 відвідувач онлайн
9 541 132

Батько дружини Зеленського працює помічником депутата від СН Бондаренка, - "ЧЕСНО"

Батько дружини Зеленського працює помічником депутата від СН Бондаренка, - "ЧЕСНО"

Батько дружини президента Олени Зеленської займається темою переробки промислових відходів у дорожнє покриття.

Про це в коментарі руху "ЧЕСНО" розповів народний депутат із фракції "Слуга народу", голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко, передає Цензор.НЕТ.

Саме в цього нардепа працює помічником на громадських засадах Володимир Кияшко, батько дружини Президента України Володимира Зеленського. За даними розслідування "Наші гроші", Олег Бондаренко під виглядом збереження лісів протягнув через Раду вирубку Карпат.

"Для мене Володимир Кияшко – це не батько першої леді. Для мене він у першу чергу фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля, і саме цим він у мене займається як помічник. Він допомагає мені в місті Кривий Ріг, фактично він є моїм представником", – розповів Бондаренко.

Водночас нардеп зазначає, що Володимир Кияшко – не професійний еколог, але він спеціалізується на темі промислових відходів.

За словами Бондаренка, з батьком Олени Зеленської він познайомився після парламентських виборів і входження до Верховної Ради. Володимир Кияшко тоді начебто підійшов до нардепа разом з іншими помічниками та запропонував свою допомогу як помічника-консультанта.

"Я поспілкувався з ним і погодився співпрацювати, узяти його кандидатуру. Він працює над важливою темою – позбавлення України промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах, а також шламових відвалів (шлам – частинки породи, які утворюються під час свердління гірських порід або подрібнення корисних копалин. – Ред.) на "Криворіжсталі", "Запоріжсталі" та інших промислових підприємствах. Їх там мільйони тонн, і з цим щось потрібно робити", – наголошує нардеп Бондаренко.

Депутат каже, що є технологія переробки шламових відходів у дорожнє покриття, чим і займається Кияшко.

"Його напрацювання будуть подані у вигляді методики для подальшого використання, зокрема й для держпідприємства "Укравтодор"", - повідомив нардеп.

Зазначимо, що Володимир Тимофійович Кияшко є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри "Будівельні конструкції та споруди" Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну "Будівельні конструкції та будівлі на транспорті".

За даними системи YouControl, Володимир Кияшко раніше був керівником ТОВ "Криворіжмонолітбуд" і ТОВ "Техноімпульс", які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини.

Нагадаємо, згідно із законом "Про статус народного депутата України", кожен парламентар може мати до 31 помічника-консультанта. Вони можуть допомагати нардепам на громадських засадах або працювати за трудовим договором, отримуючи заробітну плату з держбюджету. 2019 року загальний фонд виплат для оплачуваних помічників депутата становить близько 48 тисяч гривень на місяць.

Топ коментарі
+44
Грёбанное Шапито в полном составе ....давайте шапитошные мародёры ..всех клоунов и их родичей пристроили ..но остались же ещё охранники, уборщицы, секретарши...не стисняйтесь Скоты УРода давайте их тоже пристройте, 73% ЗЕбилов не против ..Тож барига был мародёр, а для ЗЕбубачки ничего не жалко..
показати весь коментар
04.12.2019 00:21 Відповісти
+38
Олег Бондаренко под видом сохранения лесов протянул через ВР вырубку Карпат.

А помните как ЗЕкловун на дебатах на стадионе и у фейсбуке своим ЗЕбилам расказывал как барига мародёр Карпаты вырубает, и каждый первый ЗЕбил тут кукарекал про вырубку Карпат. Смотрите как ЗЕбилы после выборов резко заткнулись за те Карпаты... А оказываеца там уже Скоты Урода дело взяли в свои руки...вот почему ЗЕбилы сразу забыли за Карпаты...теперь уже можно вырубать..
показати весь коментар
04.12.2019 00:26 Відповісти
+25
Зебил только от Коломойского получил 41$ млн за то чтобы стать президентом, а ему все мало и он своих людей везде устраивает
показати весь коментар
04.12.2019 00:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
разве это кумовство?
не..е..е это толшько батькивство..))))
зебильчики, ну ведь правда?
показати весь коментар
04.12.2019 07:47 Відповісти
"работает помощником на общественных началах" Источник: https://censor.net/n3163263
І шо тобі чешеться?
показати весь коментар
04.12.2019 14:42 Відповісти
ага общественные начала это УЖЕ ксива...
так что заткнись и пей зеленкину россссу
показати весь коментар
04.12.2019 15:17 Відповісти
Тесть президента слуга слуги народу. Так би мовити кільце слуг замкнулось.
показати весь коментар
04.12.2019 08:06 Відповісти
Іншими словами всі токсичні промислові відходи разом з дорожнім покриттям завдяки зусиллям "слуг урода" опиняться на вулицях населених пунктів ... Для здоровя населення це є дуже недобре перспектива , але зате тепер чувіха Лєнка зможе дозволити собі подарувати Вофкє новий рояль на новорічний корпоратив у баби Юлі.
показати весь коментар
04.12.2019 08:07 Відповісти
это не іншими словами , а сугубо твоими словами и бурной фантазией .
показати весь коментар
04.12.2019 08:16 Відповісти
Нехай твой Пєця Вофку замовляє собі на корпоратив. Юля такою фігньою не займається
показати весь коментар
04.12.2019 08:25 Відповісти
Ой Ваня, не тринди горохом по стінках... Юлька вже запросила Вофку збацати на роялі в неї на корпортивах. Навіть відео таке з її запрошенням є 😃
показати весь коментар
04.12.2019 09:36 Відповісти
Да, "Пеця" в отличии от Люльки может себе позволить...
показати весь коментар
04.12.2019 09:45 Відповісти
Он не профессионал, он ленын папа. За это ему должность и деньги из бюджета. Икона стиля для зебила.
показати весь коментар
04.12.2019 09:00 Відповісти
статью читал вообще ?
показати весь коментар
04.12.2019 10:17 Відповісти
Отметим, что Владимир Тимофеевич Кияшко - кандидат технических наук, доцент кафедры "Строительные конструкции и сооружения" Киевского института железнодорожного транспорта, преподает дисциплину "Строительные конструкции и здания на транспорте". Источник: https://censor.net/n3163263
показати весь коментар
04.12.2019 10:18 Відповісти
Все ведь законно? И депутат под крылом. Последим за его карьерой.
показати весь коментар
04.12.2019 08:19 Відповісти
Чию дупу ще зебіл не пристроїв???)))
показати весь коментар
04.12.2019 08:25 Відповісти
нормальний батько - не те що у мародера і старий мародер, ще і із відсидкою,
ну а молодший мародер поки ще не сиділо
показати весь коментар
04.12.2019 08:34 Відповісти
да не волнуйся ты так все этих зеленых мародеров ждет тюрма..и сроки без всяких скидок савченко и на поруки никто не возьмет..
показати весь коментар
04.12.2019 08:47 Відповісти
Якось дивно: людина з таким "послужним списком" і раптом в помічники до якогось трускавецького "проффесора".
показати весь коментар
04.12.2019 08:42 Відповісти
Мабуть екологія в Кривому Розі таки поганенька.
показати весь коментар
04.12.2019 14:49 Відповісти
семейный подряд по грабежу украины...эколог с 3 класами заочной школы..
показати весь коментар
04.12.2019 08:44 Відповісти
Никакогокумовства! неткоррупции!
Ну наконец то, дожили до светлых времен!
Как мне казал знакомый зебил - "а ты бы не кИздил, если бы дорвался?!"...
показати весь коментар
04.12.2019 09:21 Відповісти
І де там коррупція?
показати весь коментар
04.12.2019 14:45 Відповісти
"Отец супруги" - почему просто не написать "тесть Зеленского"?
показати весь коментар
04.12.2019 09:47 Відповісти
А это чтобы тупорылые ЗЕбилы не догадались что ейный чувак тоже из 95 кагала...
показати весь коментар
04.12.2019 09:52 Відповісти
А что есть хоть один комментатор который стал бы депутатом не потянул бы родственника помощником? Нету ни одного в Украине ,нету. Пример нынишняя Верховна рада.
показати весь коментар
04.12.2019 09:49 Відповісти
Тут дело не в родственнике как таковом, а в предвыборном 3,14здеже янеЛоха о том то пришел конец эпохи кумовьёв, бизнес-партнёров, родственников...
показати весь коментар
04.12.2019 09:57 Відповісти
ты вообще знаешь кто такие помощники депутатов ? с такой доцей я вообще считаю что это зашквар быть у кого то помощником хоть и номинальным .
показати весь коментар
04.12.2019 10:20 Відповісти
У кого на что ума хватает... Не важно куда оно полезло, факт что полезло! Да ещё с таким "Стартапом"... Это ж сколько ума и "научных званий" нужно, чтобы догадаться что пустую породу и шлак, в бетон можно подмешивать!..
Это конечно глупо и смешно.
- Пока! Но со временем именно из таких жлобов (янеЛохов) и вырастают бацки Ляксандры Рягоровичи Лукашенки!
Станет не до смеха если через несколько лет это жлобство диктатурой вылезет.
показати весь коментар
04.12.2019 11:08 Відповісти
Крутой помощник, типа замаскировался)
показати весь коментар
04.12.2019 09:50 Відповісти
Чего разорались припадочные?
"Именно у этого нардепа работает помощником на общественных началах Владимир Кияшко, отец супруги президента Украины Владимира Зеленского. "

Вопрос в том, занимается он продвижением идеи или своего бизнеса!
показати весь коментар
04.12.2019 11:08 Відповісти
Сторінка 2 з 2