10360 відвідувачів онлайн
1 332 18

Україна планує відкрити додаткові потужності для перетоків електроенергії з Європою, - Герус

Україна планує відкрити додаткові потужності для перетоків електроенергії з Європою, - Герус

Голова парламентського комітету з енергетики та ЖКГ Андрій Герус розповів, що Україна планує відкрити додаткові потужності для перетоків електроенергії з Європою.

Про це він повідомив журналістам у кулуарах парламенту, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Ми зараз працюємо над тим, щоб відкрити додаткові лінії, додаткові потужності, якими можуть бути перетоки електроенергії з Європою. Це наш базовий план, і сподіваюся, що ми його за цю каденцію президента реалізуємо, і збільшиться наша інтеграція з європейськими країнами", - сказав Герус.

Нагадаємо, у четвер, 4 грудня Верховна Рада підтримала законопроєкт, що забороняє імпорт електроенергії з Росії.

Топ коментарі
+7
Гарно Ляшко повліяв на херуса.
показати весь коментар
04.12.2019 13:18 Відповісти
+2
Здесь Паша Эмильевич, обладавший сверхъестественным чутьем, понял, что сейчас его будут бить, может быть, даже ногами. (С)
показати весь коментар
04.12.2019 13:31 Відповісти
+2
Ляшко молодец)))) вот как анал чудотворный подействовал на мозг зелебобика Олег Валерьевич пора открывать курсы без вас пропадём)))
показати весь коментар
04.12.2019 14:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А яка ціна буде тих перетоків?
показати весь коментар
04.12.2019 13:17 Відповісти
европейская - а как по другому)))
показати весь коментар
04.12.2019 13:25 Відповісти
Да Герусу срочно нужно компенсировать откаты из раши. Вот же ж Ляшко, гад какой!
показати весь коментар
04.12.2019 13:17 Відповісти
Ляшко молодец)))) вот как анал чудотворный подействовал на мозг зелебобика Олег Валерьевич пора открывать курсы без вас пропадём)))
показати весь коментар
04.12.2019 14:08 Відповісти
Якщо і відкривати транзит ординської ел/енергії в Європу, то лише в обмін на транзит ординського газу в Європу через ГТС України.. І лише за європейськими тарифами...

Якщо ні, то ні....
показати весь коментар
04.12.2019 17:25 Відповісти
А дарувати Орді таку можливість, в умовах її відмови від транзиту газу через Україну - то злочин і зрада...
показати весь коментар
04.12.2019 17:30 Відповісти
Гарно Ляшко повліяв на херуса.
показати весь коментар
04.12.2019 13:18 Відповісти
Здесь Паша Эмильевич, обладавший сверхъестественным чутьем, понял, что сейчас его будут бить, может быть, даже ногами. (С)
показати весь коментар
04.12.2019 13:31 Відповісти
Как карась на сковордке: его жарят, а он кричит: "Как вкусно пахнет"!.
показати весь коментар
04.12.2019 13:19 Відповісти
воно скоріш нагадує рибку гупію: саме такий погляд - без розуму та емоцій))
показати весь коментар
04.12.2019 13:27 Відповісти
Герус, бойся Ляшко! Твой кошмар только начинается!!!
показати весь коментар
04.12.2019 13:20 Відповісти
любое деяние преследует определенную цель, иначе просто не бывает. похоже на новую схему какого то дерибана, ведь не объяснил румб направления и зачем?
показати весь коментар
04.12.2019 13:27 Відповісти
Тепер для блаЗЄнського має бути не "...щас пазваню баканову...", а "...щас пазваню Ляшку..."
показати весь коментар
04.12.2019 13:48 Відповісти
ЯКЕ ВОНО ДУРНЕ
показати весь коментар
04.12.2019 13:52 Відповісти
Ця шавка Герус співає так,як вітер дує.Дуже слизький чинуша.
показати весь коментар
04.12.2019 13:55 Відповісти
З однієї сторони ми продаємо електроенергію,з другої купляємо її...Як так може бути?..Це може бути лише в одному випадку - коли купляємо дешевше,а продаємо дорожче...Тоді чому ті,які продають нам дешевше не не продають напряму тим,хто купляє в нас дорожче?...А тому,що дешевше вони хочуть продавати тільки нам...А чому тільки нам?..А тому,щоб наші власні тепло-гідро-атомні електростанціі виявились непотрібні і відповідно потроху зліквідувались...І все стає на свої місця,якщо додати,що продає нам дешево Росія...І відразу видна роль наших уряду і президента як підлих зрадників і жадібних хапуг...
показати весь коментар
04.12.2019 14:29 Відповісти
ваша соєва методичка гавно
показати весь коментар
04.12.2019 16:46 Відповісти
Ну для Гейруса росія - це теж Європа.
показати весь коментар
04.12.2019 14:39 Відповісти