8918 відвідувачів онлайн
2 778 22

Поліція Аахена спростувала інформацію про затримання екснардепа Онищенка

Поліція Аахена спростувала інформацію про затримання екснардепа Онищенка

Правоохоронці німецького міста Аахена заявили, що не затримували колишнього народного депутата України Олександра Онищенка. Раніше про його затримання повідомила САП.

Поліція Аахена не має відомостей про затримання українського підприємця, колишнього народного депутата Олександра Онищенка. Про це виданню DW повідомили в пресслужбі поліції, інформує Цензор.НЕТ.

Напередодні ЗМІ повідомили про те, що в поліції Аахена нібито підтвердили затримання Онищенка. У четвер, 4 грудня цю інформацію підтвердили в пресслужбі САП. Але з'ясувалося, що йшлося про затримання іншої людини.

Крім того, про відсутність затриманого з таким ім'ям DW повідомили і в Федеральній поліції Німеччини. Вона відповідає у ФРН за прикордонний контроль і також працює в Аахені, розташованому на кордоні з Бельгією та Нідерландами.

Нагадаємо, 27 липня 2018 року НАБУ повідомило, що завершило розслідування щодо Онищенка, підозрюваного в організації корупційної схеми з розкрадання коштів на видобутку і продажу природного газу.

За версією слідства, в період з січня 2013-го по червень 2016- го члени злочинної організації протиправно заволоділи коштами, отриманими від реалізації газу в розмірі понад 1,6 млрд, в результаті чого "Укргазвидобування" зазнала збитків на більш ніж 740 млн грн.

Серед фігурантів справи, крім Онищенка, зазначені його мама, 75-річна Інеса Кадирова, і адвокат Валерій Пісний - у минулому бізнес-партнер Ігоря Коломойського.

5 липня 2016 року Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт нардепа Онищенка. На момент голосування нардеп вже втік за кордон.

26 липня 2019 року матір нардепа-втікача Онищенка Інесу Кадирову затримали в аеропорту "Бориспіль". 74-річній Кадировій заборонили залишати Київ і зобов'язали співпрацювати зі слідством. Рішення ухвалив Солом'янський райсуд столиці.

Топ коментарі
+14
брехня на каждом шагу...
показати весь коментар
04.12.2019 15:55 Відповісти
+8
Сплошной квартал...
Поліція Аахена спростувала інформацію про затримання екснардепа Онищенка - Цензор.НЕТ 5002
показати весь коментар
04.12.2019 16:07 Відповісти
+6
когда власть перестанет тупо врать внаглую?
они даже не заботятся о прикрытии своей лжи. тупо врут.
показати весь коментар
04.12.2019 15:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
брехня на каждом шагу...
показати весь коментар
04.12.2019 15:55 Відповісти
На цензоре половина новостей придумана на утренней пятиминутке.
показати весь коментар
04.12.2019 17:30 Відповісти
Значит его задержала полиция Ёхена, а не Аахена.
показати весь коментар
04.12.2019 15:56 Відповісти
Йоханого Бабая
показати весь коментар
04.12.2019 19:15 Відповісти
от засада...
показати весь коментар
04.12.2019 15:56 Відповісти
когда власть перестанет тупо врать внаглую?
они даже не заботятся о прикрытии своей лжи. тупо врут.
показати весь коментар
04.12.2019 15:56 Відповісти
хорошие учителя были --кумовья барыга и югик
показати весь коментар
04.12.2019 16:19 Відповісти
, в результате чего "Укргаздобыча" понесла убытки на более чем 740 млн грн. Источник: https://censor.net/n3163417
А премию никому не выписали , зря .
показати весь коментар
04.12.2019 15:57 Відповісти
Может его САП задержала в Аахене? Так сказать виртуально. Надо чтоб САП дала подтверждение.
показати весь коментар
04.12.2019 15:57 Відповісти
Может они задержали Кадырова?
показати весь коментар
04.12.2019 15:59 Відповісти
та и я думаю..., хрена он делал в Германии? в Ростове его нужно искать....
показати весь коментар
04.12.2019 16:03 Відповісти
Оказывается в них полиция коррумпирована, а они и не знают.
показати весь коментар
04.12.2019 16:05 Відповісти
Сплошной квартал...
Поліція Аахена спростувала інформацію про затримання екснардепа Онищенка - Цензор.НЕТ 5002
показати весь коментар
04.12.2019 16:07 Відповісти
Поліція Аахена спростувала інформацію про затримання екснардепа Онищенка - Цензор.НЕТ 2968
показати весь коментар
04.12.2019 16:10 Відповісти
Цирк на дроти...
показати весь коментар
04.12.2019 16:13 Відповісти
Аби Зеленський став Президентом РФ, Москва б уже за місяць стала наша.
показати весь коментар
04.12.2019 16:21 Відповісти
"Накануне СМИ сообщили о том, что в полиции Аахена якобы подтвердили задержание Онищенко. В четверг, 4 декабря эту информацию подтвердили в пресс-службе САП. Но выяснилось, что речь шла о задержании другого человека."©
В четверг... аккурат после дождичка...
"Подтвердили" вчера, а четверг - завтра, снова кто-то обкурился.
показати весь коментар
04.12.2019 16:21 Відповісти
Овцу подстригли и отпустили.
показати весь коментар
04.12.2019 16:34 Відповісти
пнх-змі
показати весь коментар
04.12.2019 17:11 Відповісти
значит соевые снова сбрехали.
показати весь коментар
04.12.2019 17:18 Відповісти
Відкупився.
показати весь коментар
04.12.2019 17:35 Відповісти
Понятно. Шас эти рыговские козлы этого урода Онанищенко ещё и за ваш счёт привезут из Германии и объявят его ценным свидетелем. Думаю, украинцы ему уже компенсацию за моральный ущерб готовятся выплатить, надо только правильный суд выбрать.
показати весь коментар
04.12.2019 17:42 Відповісти