6713 відвідувачів онлайн
849 19

Понад 3 тисячі добровольців зможуть отримати статус УБС, - Коляда

Понад 3 тисячі добровольців зможуть отримати статус УБС, - Коляда

Завдяки прийнятому Верховною Радою окремому закону статус учасника бойових дій зможуть отримати понад три тисячі добровольців.

Про це заявила під час брифінгу у Кабміні міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Прийняття закону 2045-1 надасть змогу понад 3 тисячам ветеранам-добровольцям отримати в майбутньому статус учасника бойових дій і, як наслідок, усі соціальні гарантії, які є в Україні для наших ветеранів", - зазначила Коляда.

Вона також подякувала громадськості, громадським організаціям і ветеранам, які займаються і опікуються питаннями добровольців.

"Цю несправедливість потрібно було вже вирішити і, врешті-решт, на те сьогодні була політична воля - понад 300 голосів у Верховній Раді ми отримали за цей законопроєкт", - додала міністр.

Закон про отримання статусу учасника бойових дій добровольцям, формування яких не увійшли до силових структур, був прийнятий Верховною Радою в четвер, 4 грудня.

 Цього ж дня стало відомо, що в текст законопроєкту випадково внесли "помилкову" поправку. Для виправлення помилки депутати збираються прийняти окремий законопроект.

Топ коментарі
+5
Вы для начало выпустите 8 000 добровольцев которых Падлошенко посадил по фиктивным выдуманым обвинениям
Иначе вы зеленомордые и говна собачьего не стоите
показати весь коментар
04.12.2019 16:09 Відповісти
+5
Анука прахоботы....... скоким там добровольцам ваш пэжэ УБД дал ?
показати весь коментар
04.12.2019 16:18 Відповісти
+3
При Порошенко такого не было.
показати весь коментар
04.12.2019 16:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
При Порошенко такого не было.
показати весь коментар
04.12.2019 16:03 Відповісти
Понад 3 тисячі добровольців зможуть отримати статус УБС, - Коляда - Цензор.НЕТ 9260
показати весь коментар
04.12.2019 16:28 Відповісти
а с той стороны, тоже добровольцы....
показати весь коментар
04.12.2019 16:08 Відповісти
Вы для начало выпустите 8 000 добровольцев которых Падлошенко посадил по фиктивным выдуманым обвинениям
Иначе вы зеленомордые и говна собачьего не стоите
показати весь коментар
04.12.2019 16:09 Відповісти
А ты за кого, если против пороха и зели.
показати весь коментар
04.12.2019 16:13 Відповісти
Понад 3 тисячі добровольців зможуть отримати статус УБС, - Коляда - Цензор.НЕТ 6316
показати весь коментар
04.12.2019 16:31 Відповісти
Обязательно быть За кого? Я не раб мне царьки не нужны
Если есть за что критикую всех
показати весь коментар
05.12.2019 14:00 Відповісти
А хіба не 17 000?
показати весь коментар
04.12.2019 16:29 Відповісти
Не 8 000,а 2 300 по данньім добровольческих организаций,а остальньіе-такие как оппозиция Петру еще с Майдана,где он их фотографировал,когда ему кричали"Ану-ка давай-ка ******* отсюда!" получали статьи за совершенно другие,не связанньіе с Майданом собьітия и разобраться с етим будет теперь очень сложно.
показати весь коментар
04.12.2019 16:43 Відповісти
Более 3 тысяч добровольцев смогут получить статус УБД, - Коляда - Цензор.НЕТ 4546
показати весь коментар
04.12.2019 16:13 Відповісти
А що таке статус УБС??? Мабуть автор заголовку сам доброволець і від радості кнопки на клавіатурі попутав.
показати весь коментар
04.12.2019 16:17 Відповісти
Анука прахоботы....... скоким там добровольцам ваш пэжэ УБД дал ?
показати весь коментар
04.12.2019 16:18 Відповісти
А чего молчим, что после Слуганародных правок, УБД могут получить и сепары
показати весь коментар
04.12.2019 16:21 Відповісти
Твои "побратимы" УБД не получат.
показати весь коментар
04.12.2019 16:25 Відповісти
Зеленський все робить, щоб дискредитувати нашого сизоносого вождя. Зеля, астанавісь, не добивай невдаху!
показати весь коментар
04.12.2019 16:25 Відповісти
Сивохе и Ко дайте... а то зебобики скавчат - остальным, не важно когда!
показати весь коментар
04.12.2019 16:47 Відповісти
Це зрада-наш Петро Всея Украиньі их туда не посьілал!
показати весь коментар
04.12.2019 16:47 Відповісти
НЕ правда Порошенко много чего "сделал" для добровольцев - ОН оставил свой кровавый след бросив добровольцев и бойцов ВСУ в Иловайском котлу, Дебальцево, в аэропорту.
показати весь коментар
04.12.2019 17:47 Відповісти