4589 відвідувачів онлайн
7 562 120

Спроби Коломойського повернути "Приватбанк" загрожують економіці України крахом, але Зеленський побоюється конфронтації, - FP

Спроби Коломойського повернути "Приватбанк" загрожують економіці України крахом, але Зеленський побоюється конфронтації, - FP

Якщо Трамп хоче боротися з корупцією в Україні, він має звернути пильну увагу на суперечку між країною і МВФ щодо одного з її найбільших банків.

Про це пише у статті для FP оглядач Кріс Міллер, інформує Цензор.НЕТ.

Він зазначає, що на кону 5 млрд доларів і відновлення контролю над банківською системою країни, в якій олігархи протистоять уряду України та її західним прихильникам: "Битва ризикує підштовхнути уряд України до банкрутства та економічної кризи. Поки що Білий дім, схоже, цього не помітив" .

Журналіст намагається відповісти на питання, чому українські лідери можуть повернути "Приватбанк" Коломойському?

"Новий президент України Зеленський позиціонує себе як антикорупціонер. Але в нього довга історія ділових відносин із Коломойським, відколи комедійне шоу Зеленського транслювалося на телеканалі Коломойського. Деякі думають, що Зеленський у боргу перед Коломойським. Найімовірніше, Зеленський побоюється, що, якщо він переступить через Коломойського, олігарх спрямує свій телеканал проти Зеленського, нападаючи на президента і знижуючи його популярність", - пише він.

Міллер також наголошує на риториці МВФ і західних партнерів України: Україні буде важко отримати подальшу фінансову підтримку, поки Київ не гарантує скасування націоналізації "Приватбанку". "Найближчим часом Київ потребує більшого фінансування з боку МВФ, без якого йому буде важко оплачувати рахунки наступного року. Коломойський стверджував, що Україна має поліпшити відносини з Росією і не дивитися на Захід. Він навіть припустив, що, якщо МВФ не надасть більше готівки, можливо, це зробить Росія", - додає він.

"Президентство Зеленського на роздоріжжі. МВФ навряд чи надаватиме подальшу допомогу без гарантій, що гроші будуть витрачені належним чином. В.о. посла США в Києві Вільям Тейлор публічно попередив Зеленського про вплив Коломойського. Але Трамп і держсекретар Майк Помпео мовчали. Якщо самопроголошений американський борець з корупцією справді стурбований верховенством закону в Україні, то зараз саме час щось сказати", - підсумовує Міллер.

Топ коментарі
+27
Каких еще олигархов?...Нет в Украине олигархов, а есть бизнесмены...и контрабанды нет, и коррупции...
показати весь коментар
05.12.2019 13:28 Відповісти
+27
Так у пана Президента - "конфлікт інтересів"? У політичній та економічній сферах, в усьому світі, це вимагає відставки...
показати весь коментар
05.12.2019 13:30 Відповісти
+16
Попытки Коломойского вернуть "Приватбанк" угрожают экономике Украины крахом, но Зеленский опасается конфронтации, - FP - Цензор.НЕТ 4605
показати весь коментар
05.12.2019 13:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
От тут я с вами имею несогласие, за полужида. А в остальном сказано таки смачно.
показати весь коментар
05.12.2019 13:49 Відповісти
Да хрен с ним, с ЗЕ-фигляром и его генеалогическим древом - пусть он хоть трижды жид в кубе. Просто слово «Полужид» гораздо смачнее с литературной точки зрения.
показати весь коментар
05.12.2019 13:57 Відповісти
Он боится конфронтации с Беней? Глупый 42-х летний лоботряс, котрого на высшую ступень в Украине вознесли меди технологии и умственно отсталые в своём развитии люди, ему бы бояться конфронтации с активной частью народа и конфронтации с Фемидой США и Британии, а не с Беней.
показати весь коментар
05.12.2019 13:47 Відповісти
Охрана назначена Беней. Грохнут в момент, за любой шаг влево-вправо.
показати весь коментар
05.12.2019 13:51 Відповісти
Спроби Коломойського повернути "Приватбанк" загрожують економіці України крахом, але Зеленський побоюється конфронтації, - FP - Цензор.НЕТ 2742

.
показати весь коментар
05.12.2019 13:48 Відповісти
Там на "Г+Г" уже лежить сюжет про те, що блаЗЄнський збагатився в 85 разів і вбив свого брата, а сестру покалічив.

73% не дуже задумуватимуться над фактажем
Тому блаЗЄнський ніколи не зачепить коломИйського, знаючи "інтелектуальний" рівень своїх виборців
показати весь коментар
05.12.2019 13:58 Відповісти
Если Президент не может справиться с отдельно взятой жирной Беней, то какой он , нах..р, Президент..!? Тогда он просто, ЛОХ, 42- летний..
показати весь коментар
05.12.2019 14:03 Відповісти
Поляки, чехи, прибалты и др... легко выкарабкались, потому что не допустили у себя олигархов....

Лихорадит только нищую МОЛДОВУ с олигархом Плохатнюком, Грузию с Иванишвили, Украину с этими 4-5 олигархами-упырями..... Особый разговор про нищих москалей в такой богатой на ресурсы России... Там около сотни этих упырей, типо Аликперова, Абрамовича, Дерепаски, Роттенбергов и Тимченко......
Еще както можно представить как Украина справится с этими 4-5 олигархами..... Но как России с этой сотней упырей? Так что походу МОСКАЛИ - это потомственные рабы и крепостные у своих олигархов.....
показати весь коментар
05.12.2019 14:13 Відповісти
Трамп и Коломойский в одной команде, - оба играют за putin-team! Ворон ворону глаз не выклюет
показати весь коментар
05.12.2019 14:17 Відповісти
"Попытки Коломойского вернуть "Приватбанк" угрожают экономике Украины крахом, но Зеленский опасается конфронтации" с Каломойским больше, чем конфронтации со всей Украиной.
показати весь коментар
05.12.2019 14:56 Відповісти
А может всё-таки по закону и решению суда лучше??? И как-нибудь без Трампа...
показати весь коментар
05.12.2019 15:14 Відповісти
Да прям таки... Главная угроза съе...хала в Лондон - теперь той экономике уже почти ничего не угрожает. И мало что поможет.

Спроби Коломойського повернути "Приватбанк" загрожують економіці України крахом, але Зеленський побоюється конфронтації, - FP - Цензор.НЕТ 5847

Спроби Коломойського повернути "Приватбанк" загрожують економіці України крахом, але Зеленський побоюється конфронтації, - FP - Цензор.НЕТ 7573
показати весь коментар
05.12.2019 15:20 Відповісти
Оглядач Кріс Міллер вважає.
показати весь коментар
05.12.2019 16:35 Відповісти
Именно так и должно быть: как только ЗЕленский переступит через Коломойского 1+1 и прочии медиа Бени направят шквал своих эмоций на марионетку,которая вроде как 73% от учавствовавших в выборах получила голосов,но не без помощи" Карабаса-Барабаса". и "прекрасных"журналистов последнего.ПреЗЕдент возможно боится,возможно не решается,но в итоге он вынужден будет (чтобы не повторить судьбу януковича) отказаться от коломойских,богданов,шефиров,ермаков и прочих друзей и бизнес-партнеров.
показати весь коментар
05.12.2019 16:37 Відповісти
Надо срочно снять продолжение сериала про Голобородька с апофеозным финалом, и действовать в дальнейшем по нему.
показати весь коментар
05.12.2019 19:33 Відповісти
Надо срочно снять продолжение сериала про Голобородька с апофеозным финалом, и действовать в дальнейшем по нему.
показати весь коментар
05.12.2019 19:33 Відповісти
Зелебобик, да верни ты уже этому президенту его Приватбанк и объяви дефолт, лохторат поддержит!
показати весь коментар
05.12.2019 19:56 Відповісти
чмо
показати весь коментар
05.12.2019 22:31 Відповісти
Беня тихонько хихикает. Ему действительно Приват не нужен, как и говорит. В этом не врет, просто лукавит и не договаривает Ему нужна вся система целиком.
показати весь коментар
05.12.2019 22:57 Відповісти
Сторінка 2 з 2