10777 відвідувачів онлайн

"Легке штовхання було і все", - Лерос про бійку з Бужанським

"Легке штовхання було і все", - Лерос про бійку з Бужанським

Нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос заявляє, що не ображав у листуванні колегу по фракції Ірину Верещук. Він закликав Верещук оприлюднити листування.

Про це він сказав журналістам у кулуарах парламенту, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що листування стосувалося того, що Верещук засуджує деякі рішення фракції.

"Йдеться про стратегічні питання. Якщо ми ухвалюємо рішення як фракція, що ми підтримуємо, то ми підтримуємо. А якщо людина ухвалює рішення, засуджує публічно цю позицію і при цьому є частиною фракції, то це неправильно. Ти можеш вийти з фракції і далі засуджувати", - сказав Лерос.

Він уточнив, що йдеться про п'ять законопроєктів, серед яких питання відкриття ринку землі і про електроенергію.

"Йдеться про те, що я висловлююсь так, як я вважаю за потрібне, я нікого не ображав", - сказав Лерос.

Він не уточнив, що саме сказав: "Ви можете підійти до Ірини Верещук, попросити, щоб вона вам показала цей чат, показала вам конкретно, що я написав і що адресував їй і, якщо там буде якась образа, адресована їй конкретно, то я вибачусь. А якщо брати окремі слова, вирвані, які описують ситуацію, то можна ситуацію назвати фігньою, по-різному, але особисто їй я нічого не адресував", - додав Лерос.

Він так прокоментував бійку з Бужанським: "У нас почалося з одного (обговорення. - Ред.), перейшло в інше, і легке штовхання було і все".

Лерос сказав, що в листуванні не був присутній нардеп Максим Бужанський.

"Бужанський міг отримати дуже суб'єктивно спрямовану інформацію і це було приводом для початку розмови. У що розмова переросла - що далі сталося, я вважаю, це внутрішньопартійної історією", - вважає Лерос.

Раніше в ході сьогоднішнього засідання Ради нардепи від "Слуги народу" Бужанський і Лерос влаштували бійку за колоною сесійної зали. Пізніше стало відомо, що нардепи побилися в Раді через Верещук. За її словами, Лерос грубо висловився на її адресу, і Бужанський попросив його вибачитися.

Топ коментарі
+13
Куди ти Тетяна будеш бігти після того, як виженуть зевладу?
показати весь коментар
05.12.2019 14:25 Відповісти
+12
"Легкое толкание было и все", - Лерос о драке с Бужанским

В попу?
показати весь коментар
05.12.2019 14:20 Відповісти
+8
Твоё лицо, когда за ТВОЕЙ колонной устроили толчок два янелоха. "Легке штовхання було і все", - Лерос про бійку з Бужанським - Цензор.НЕТ 7772
показати весь коментар
05.12.2019 14:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Легкое толкание было и все", - Лерос о драке с Бужанским

В попу?
показати весь коментар
05.12.2019 14:20 Відповісти
Раньше Бужанский намекал, что он нетрадиционный.
показати весь коментар
05.12.2019 14:37 Відповісти
він просто ****** контрацептив
показати весь коментар
05.12.2019 14:38 Відповісти
На фоне гомиков Яременко выглядит красавчиком.
показати весь коментар
05.12.2019 14:40 Відповісти
В Гео з Максом вийшло щось, як в Ржевського, після побачення з Наташею Ростовою. Описуючи в казармі принади Наташі, на запитання, яка в неї п-зя, порівняв: "Ви годували, коли небуть, з руки кобилу?"
показати весь коментар
05.12.2019 15:59 Відповісти
Тот упоротый ватник это понятно. А это тоже ненавидит Украину и украинцев?
показати весь коментар
05.12.2019 14:21 Відповісти
Лерос вірмен. Вірменія голосує в ООН проти України.
показати весь коментар
05.12.2019 14:23 Відповісти
прізвище у нього скоріш грецьке, ні?
показати весь коментар
05.12.2019 14:26 Відповісти
Режисер і художник Гео Лерос балотується під 23-м номером від партії "Слуга народу" на парламентські вибори. Виявивши кандидата в оновлених списках політичної сили Президента, журналісти відразу пригадали Леросу, справжнє ім'я якого Курехян Георг Багратович, скандальні мурали і освоєння бюджетних коштів
показати весь коментар
05.12.2019 14:33 Відповісти
тобто Лерос - це псевдо.
Та і йух з ним.
Лише одне зауваження: я особисто знаю росіян, грузин та вірмен, які воювали та воюють за Україну, тому як поводяться їх країни в ООН, у цьому випадку для мене - неважливо.
показати весь коментар
05.12.2019 14:38 Відповісти
Є такі, але це виключення.
показати весь коментар
05.12.2019 14:39 Відповісти
не знаю, не досліджував.
Просто вдячний кожному іноземцю, який приїхав захищати Україну
показати весь коментар
05.12.2019 14:43 Відповісти
Я це підтримую.
показати весь коментар
05.12.2019 14:54 Відповісти
А шо, у них у слугах разве кто есть нормальный? Скажите, кто-то из адекватных в принципе туда пошел? Нет, конечно. Нормальные люди в этот ******** цирк уродцев никто не пошел. У них там как не конченный сепар, то убийца или насильник или рыговское ворье, на котором пробы ставит негде,и кАломойные аферисты и мошенники, остальные- просто тупая биомасса одобрямса- шлюхи, гомики, фотографы, маникюрши и прочая шушара. Мне кажется, что блок "зажопу" мертветчука просто ох...л от такого количества запроданцев и бандитов, раньше это была их парафия в парламенте)))) Но такого количество зашкваров на всех уровнях, этапах и по всем персоналиям просто в мире никогда и нигде не было! Каждый день скандалы с этити тварями- воруют нещадно и везде, схемы крутят, законы такие принимают- что сразу можно давать каждому 10 лет расстрела, Родиной торгуют в открытую оптом и в розницу, постоянно брешут, лучше чем дышат , сплошной мрак и треш!
Но не это главное! Главное зеленогнойному лохторату нравится! Это пи..ц товарищи!
показати весь коментар
05.12.2019 14:59 Відповісти
Ты татарин. Татары Казани за расию.
показати весь коментар
05.12.2019 14:26 Відповісти
У мене більше турецького і половецького. Половці з 1274 року були за Русь-Україну.
показати весь коментар
05.12.2019 14:28 Відповісти
После того как не стало сил грабить. И монголы с другой стороны придавили.
показати весь коментар
05.12.2019 14:34 Відповісти
Вивчи історію, бо це не так.
показати весь коментар
05.12.2019 14:36 Відповісти
Что не так ? Половцы в соплях и слезах на коленях умоляли киевского князя простить их за былое.А в качестве аргумента привели,что сперва монголы их разобъют,а потом примутся за Киев. И опять же предали во время совместной битвы,когда татары начали теснить,- просто ускакали.
показати весь коментар
05.12.2019 14:42 Відповісти
Починаючи з 1070-х років деякі руські князі стали залучати половців до спільних походів на Угорщину й Польщу, а також на землі князів-суперників, а від 1090-х років - заходилися одружуватися із доньками половецьких ханів[1].
У Золотій Орді половці займали провідні військові й управлінські посади, а їхня мова була мовою міжнаціонального спілкування. Серед видатних ординських темників половецького походження був Мамай Кият, предок українського шляхетського роду Глинських.
Також почитай про ВКЛ та чому вся Сіверщина у 15 сторіччі була заселена половцями😯
показати весь коментар
05.12.2019 14:51 Відповісти
Обычных разбойников,приглашали на совместный разбой.При случае,мутузили друг друга. Что было после,летопись прервана.
показати весь коментар
05.12.2019 14:56 Відповісти
Нічого не перервано. Ще раз: прочитайте про часи ВКЛ та вивчіть, що для Сіверщини означає род Мамай - Глінські, які були половцями.
показати весь коментар
05.12.2019 14:59 Відповісти
Турки більше 350 років воювали проти росії, у тому числі мої родичі по крові.
показати весь коментар
05.12.2019 14:35 Відповісти
А ты в курсе,что Донбасс был территорией Турции ? Аж до границе по Северскому Донцу.
показати весь коментар
05.12.2019 14:37 Відповісти
західніше кордон з отоманами пролягав по берегу реки Конка, це зараз 10 км на південь від Запоріжжя
показати весь коментар
05.12.2019 14:40 Відповісти
Османської імперії, а не Турецької республіки Мустафи Кемаля. Звичайно я це знаю.
показати весь коментар
05.12.2019 14:41 Відповісти
Нігоян теж вірмен.. Може ти хочеш йому могилу знести чи нагадити на неї? Які ви ПЕСики недороблені по життю.. Тьху і розтерти б вас.. Правильно вам пєндєля українці дали
показати весь коментар
05.12.2019 16:11 Відповісти
Серар Бужанский побил Лероса за проукраинскую позицию
Тот же Гео лерос месяц назад про депутата Шевченко.

Лерос:Депутат (тот что матрешка) Шевченко подставляет Президента, когда выносит свою ватную риторику в публичную плоскость. Его с радостью приглашают на каналы, где он извергает свой сепарский бред, натягивая его на всю партию. Не в защиту Европейской Солидарности, он как раз своими высказываниями даёт почву для критики оппонентов всей политической силы. Это его одинокое мнение, мнение ущербного и травмированного российской пропагандой человека, который либо делает это по задаче Москвы, либо от своей недоумковатости.
показати весь коментар
05.12.2019 16:46 Відповісти
Те ж схиляюся до такої думки. бужанський гамнюк рідкісний і він знайде привід щоб показати свою зверхність, бо він же ж шнурок самого коломойші.
показати весь коментар
05.12.2019 17:25 Відповісти
Монобільшісь, монолітність. Нема що дати по харі Рабіновичу.
показати весь коментар
05.12.2019 14:21 Відповісти
Якось пох.
показати весь коментар
05.12.2019 14:21 Відповісти
***
кому кохання - кому штовхання ( легке))))
показати весь коментар
05.12.2019 14:23 Відповісти
Ни о чем, это ж не желтая газета, а политический форум. Просто раздули , но на событие , очерняющее Зе, все равно не тянет. Так , что три статьи по этому 'глобальному событию' даже для того издания, в которое превратился Цензор - и то много
показати весь коментар
05.12.2019 14:23 Відповісти
Куди ти Тетяна будеш бігти після того, як виженуть зевладу?
показати весь коментар
05.12.2019 14:25 Відповісти
Я предпллагаю что к своей тирадиционно отправной точке - высказывать свое личное мнение
показати весь коментар
05.12.2019 14:29 Відповісти
Росіся велика, та й російськомовним по два гектари землі в Сибіру дають... Не пропаде.
показати весь коментар
05.12.2019 14:35 Відповісти
просто слуги потолкались..єто обічное занятие на работе..
показати весь коментар
05.12.2019 14:25 Відповісти
здравствуйте Татьяна - вы соизволили посетить цензор - вау?
показати весь коментар
05.12.2019 14:26 Відповісти
твое вау ну никак не тянет на индианское
показати весь коментар
05.12.2019 14:31 Відповісти
надо подстраиваться под нашу цензоровскую - Татьяну - людоедку(персонаж) - не людей они не есть ,в этом плане, у нее все как надо
показати весь коментар
05.12.2019 14:33 Відповісти
легенький петтинг был
показати весь коментар
05.12.2019 14:24 Відповісти
шо шо?)
показати весь коментар
05.12.2019 14:26 Відповісти
Следующий раз ( по просьбе зрителей) просим устроить толкания между Стефанчуком и Юзиком, руками они тогда точно не достанут, а вот потолкаться это да.. Забавно..
показати весь коментар
05.12.2019 14:26 Відповісти
Вы любитель сумо?
показати весь коментар
05.12.2019 14:57 Відповісти
Они вдвоем зашли за колонну и там один другому слегка "натолкал" . Малохольные 73% - кого вы выбрали извращенцы)?
показати весь коментар
05.12.2019 14:26 Відповісти
Шииди вонючі та брехливі
показати весь коментар
05.12.2019 14:26 Відповісти
токает значит любит - зачем только при людях - вот заигрались в ролевые игры - слуги))
показати весь коментар
05.12.2019 14:27 Відповісти
Новые лица.... а где же зеля с автоматом?
показати весь коментар
05.12.2019 14:27 Відповісти
це така брачна гра у зєлєєк - дупами штовхаються))
показати весь коментар
05.12.2019 14:28 Відповісти
в общем два зебаната подрались за бабло, а верещучка возомнила, что из за нее... А не пошли бы вы..., тупые шмаркли -хоть кислотой облейтесь
показати весь коментар
05.12.2019 14:28 Відповісти
Перепихнулись по-дружески за колонной.
показати весь коментар
05.12.2019 14:28 Відповісти
а че на них дела не открывают за нападение на депутата (друг друга) как на ляшко?
показати весь коментар
05.12.2019 14:28 Відповісти
Зеленые шалунишки! За колонной потолкались!
Теперь это "толканием" называется у Зебобиков. А Кива смотрел на это и драчил?
показати весь коментар
05.12.2019 14:29 Відповісти
Жаль, Кива не успел поучавствовавать в "толкотне"
показати весь коментар
05.12.2019 14:31 Відповісти
Ему же голая задница чувака с видео лицо закрыла.
показати весь коментар
05.12.2019 14:37 Відповісти
Лжец, брехун- поправку Геруса не обсуждали на фракции,а втихаря провели в комитете. Похоже Верещук поняла куда попала .
показати весь коментар
05.12.2019 14:31 Відповісти
Твоё лицо, когда за ТВОЕЙ колонной устроили толчок два янелоха. "Легке штовхання було і все", - Лерос про бійку з Бужанським - Цензор.НЕТ 7772
показати весь коментар
05.12.2019 14:36 Відповісти
А депутатка Иришка собирается победителя дуэли вознаградить безвозмездным доступом к мандату?
показати весь коментар
05.12.2019 14:39 Відповісти
Верю грызуну!
показати весь коментар
05.12.2019 14:48 Відповісти
What the geologist?
показати весь коментар
05.12.2019 14:50 Відповісти
Армянин vs еврей. Кто сильней?
показати весь коментар
05.12.2019 14:50 Відповісти
Вірмен завжди перемагає.
показати весь коментар
05.12.2019 14:52 Відповісти
Верещук підстилка ЖОПАблоку, а імено такого собі Козака. Тому і прихильник руШкого міра Бужанський рве жопу за "тупу вівцю" Верещук.
показати весь коментар
05.12.2019 14:52 Відповісти
Гео лерос вже всі гроші повернуву бюджет?? Чи ніяку організацію України це не цікавить??
показати весь коментар
05.12.2019 14:56 Відповісти
Легкие поталкивания скорее) я се представляю их рожи, если бы кличко взял кого то за воротничек) геруса там или ляшка того же) лероса) они бы обгадились наверно еще до того как поняли что случилось) клоуны.
показати весь коментар
05.12.2019 14:57 Відповісти
Может Лерос назвал ее "тупой овцой", а Бужанский оскорбился плагиатом?
Короче, как пел Высоцкий -" Билась нечисть, грудью в груди и друг-друга извела".)
показати весь коментар
05.12.2019 15:04 Відповісти
- Что за срач на болотах Беримор?
- 3.14дары из СН, легонько толкаються, сєр.
показати весь коментар
05.12.2019 15:33 Відповісти
из-за жопы кивы возились...