9659 відвідувачів онлайн
4 872 41

Підозрюваний вкрав у поліцейського пістолет і втік з відділу у Львові

Підозрюваний вкрав у поліцейського пістолет і втік з відділу у Львові

5 грудня 48-річний львів’янин, підозрюваний у скоєнні крадіжки, перебуваючи у приміщенні Личаківського відділу поліції, заволодів табельною зброєю одного із поліцейських, а також електронним ключем від вхідних дверей у приміщення відділу та втік.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Для розшуку й затримання зловмисника на території Львова та області негайно було введено поліцейську операцію, до якої були задіяні працівники усіх служб та підрозділів поліції Львівщини.

Близько 4:25 оперативники карного розшуку встановили місце перебування втікача та затримали його. Зброю та електронний ключ у зловмисника вилучено.

За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ч.1 ст.262 (викрадення, привласнення, вимагання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин чи радіоактивних матеріалів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживанням службовим становищем) та ч.3 ст.357 (викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, – від трьох до семи років позбавлення волі.

Топ коментарі
+17
Коламбія Пікчерс просто курить )
показати весь коментар
06.12.2019 08:19 Відповісти
+7
поліцейського на підвищення
показати весь коментар
06.12.2019 08:17 Відповісти
+7
Ремба - первая кровь))
показати весь коментар
06.12.2019 08:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
...было бы, если было бы не так грустно
показати весь коментар
06.12.2019 08:23 Відповісти
Что смешного,КОЗЛОМОРДЫЙ?
показати весь коментар
06.12.2019 08:28 Відповісти
поліцейського на підвищення
показати весь коментар
06.12.2019 08:17 Відповісти
ага, в ту команду, шо в аэропорту, при досмотре, наркодельца "упустили".
там такие кадры нужны
показати весь коментар
06.12.2019 08:25 Відповісти
я просто охреневаю з той славной полiцii )))))))))))))))))Браво Аваков !
показати весь коментар
06.12.2019 08:18 Відповісти
Ремба - первая кровь))
показати весь коментар
06.12.2019 08:18 Відповісти
Підозрюваний вкрав у поліцейського пістолет і втік з відділу у Львові - Цензор.НЕТ 4534
показати весь коментар
06.12.2019 10:58 Відповісти
Коламбія Пікчерс просто курить )
показати весь коментар
06.12.2019 08:19 Відповісти
Побег из ШОУ_ЩЕНКА
показати весь коментар
06.12.2019 10:56 Відповісти
А что этому полицейскому розяве за это, интересно?
показати весь коментар
06.12.2019 08:19 Відповісти
Підозрюваний вкрав у поліцейського пістолет і втік з відділу у Львові - Цензор.НЕТ 4216
показати весь коментар
06.12.2019 10:56 Відповісти
Прикольі нашего городка.
показати весь коментар
06.12.2019 08:22 Відповісти
Ну и кто должен быть полицейским?Кто не на своем месте?
показати весь коментар
06.12.2019 08:23 Відповісти
За разпи........ во идиота несколько статей получил человек. Умора, а не полицейские, спровоцировали на преступление.
показати весь коментар
06.12.2019 08:24 Відповісти
думаете, спланированная операция?
вполне возможно
показати весь коментар
06.12.2019 08:26 Відповісти
Может ничего и не было,полиция просто выгадала? Чтобы дать срок?
показати весь коментар
06.12.2019 08:27 Відповісти
Воришку задержали ,а он оказался креативным.
показати весь коментар
06.12.2019 08:25 Відповісти
Понабирали детей, а молока не дают...
показати весь коментар
06.12.2019 08:28 Відповісти
подозреваемoмy - по делам.
a полицая присесть, не всю же жизнь на работе спать
а в перерывах между сном соотечественников грабить?
показати весь коментар
06.12.2019 08:32 Відповісти
Реформы МВД-рулят.
показати весь коментар
06.12.2019 08:33 Відповісти
Хорошо шо на бутылку не посадил стражуна правобеспорядка)

\\\\\\\Максимальное наказание, предусмотренное санкциями статей - от трех до семи лет лишения свободы. Источник: https://censor.net/n3163756\\\\\\\

"грамотно" написано.

Кит наиболее тяжелое животное в мире, весит от 2-х, до 50-ти тонн
показати весь коментар
06.12.2019 08:34 Відповісти
Тепер озброєні поліцаї будуть тільки з охороною
показати весь коментар
06.12.2019 08:36 Відповісти
Отпустите, он ничего не крал !!
Взял имущество, находящееся в открытом доступе без присмотра.
Так квалифицирует полиция подобные инциденты.
В офисе украли сумочку, находящуюся на полке в столе сотрудницы. Пришел поговорить, попросил водички. Пока она отошла, его и след простыл.
Полиция на заявлении поставила резолюцию: (сторока 2).
показати весь коментар
06.12.2019 08:38 Відповісти
Ещё изнасиловал в извращённой форме.
показати весь коментар
06.12.2019 08:51 Відповісти
показати весь коментар
06.12.2019 09:43 Відповісти
За кражу табельного еще и полицейского вздрючат.
показати весь коментар
06.12.2019 09:08 Відповісти
Табельна зброя має бути або в місці постійного зберігання (КЗЗ), або тимчасового зберігання (сейф), або в кобурі, або в руці. Враховуючи, що про покарання поліцейського (службове розслідування) нічого не написано, можна припустити, що він під час викрадення був без свідомості .
показати весь коментар
06.12.2019 09:09 Відповісти
Тебе б книжки писать,фантазёр!
показати весь коментар
06.12.2019 09:27 Відповісти
Почему не сказано по каким статьям возбуждено дело против полицейского?
показати весь коментар
06.12.2019 09:38 Відповісти
!!!!!

Даешъ рэхформу!
показати весь коментар
06.12.2019 09:41 Відповісти
От дійсно - понабирали по оголошеннях)
показати весь коментар
06.12.2019 09:42 Відповісти
Наші поліціянти беззахисні, треба до кожного з них держохорону приставляти, щоб бува не скривдили бідненьких. Один поліціянт- два бодігарда з машингеверами.
показати весь коментар
06.12.2019 09:55 Відповісти
А многие говорят,что Украине нужно восстановить ядерный статус...
показати весь коментар
06.12.2019 11:01 Відповісти
А как порохоботы от радости кипятком ссали, когда был набор всех желающих в новую полицию. Всё грезили что теперь полиция будет сильная, смелая, справедливая... В отличии от слабой, трусливой, жадной милиции.
показати весь коментар
06.12.2019 11:51 Відповісти
Вот лохи, копец. Как можно пролюбить пистолет. У нас на сутках с пистолетом не расставался никто. Ночью ходили по отделу в перерывах между рейсами в тапочках, пижамах, но подпоясанные с кобурой.
показати весь коментар
06.12.2019 13:08 Відповісти
Ага, в нашем забитом пробками Львове, они то и пешком хрен кого догонят)растяпы)
показати весь коментар
06.12.2019 13:53 Відповісти