5122 відвідувача онлайн

Зеленський на Донбасі присвоїв почесні найменування бойовим підрозділам. СПИСОК

Зеленський на Донбасі присвоїв почесні найменування бойовим підрозділам. СПИСОК

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з військовослужбовцями Операції об'єднаних сил у Донецькій області вручив бойовий прапор, а також присвоїв почесні найменування військовим частинам.

Президент вручив бойовий прапор командиру 46-го окремого штурмового батальйону 54-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України В'ячеславу Власенку, передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ОП.

Крім того, Глава держави вручив стрічки до бойових прапорів командирам військових частин.

46-й окремий штурмовий батальйон 54-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ отримав почесне найменування "Донбас". Стрічку з почесним найменуванням вручено командиру батальйону полковнику В’ячеславу Власенку.

19-й ракетній бригаді Сухопутних військ ЗСУ присвоєно почесне найменування "Свята Варвара". Стрічку з почесним найменуванням отримав командир бригади полковник Федір Ярошевич.

201-й зенітній ракетній бригаді Повітряних сил ЗСУ присвоєно почесне найменування "імені гетьмана Пилипа Орлика". Стрічку з почесним найменуванням отримав командир бригади полковник Валентин Петрушенко.

73-му Морському центру спеціального призначення Сил спеціальних операцій ЗСУ присвоєно почесне найменування "імені кошового отамана Антіна Головатого". Стрічку з почесним найменуванням отримав командир бригади, капітан І рангу Юрій Сидоренко.

Ім'я Героя України полковника Тараса Сенюка присвоєно 13-му окремому десантно-штурмовому батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Стрічку з почесним найменуванням отримав командир батальйону майор Святослав Заїць.

Топ коментарі
+15
Ну спасибо, что пока не переименовали 95-ку в "95 квартал".
показати весь коментар
06.12.2019 15:08 Відповісти
+8
Как может адекватній человек, тем более военный, жать руку этому....
показати весь коментар
06.12.2019 15:06 Відповісти
+8
Воно було там в Донецькій області?!! - Та не смішіть людей. А то чому ж тоді ззаду за говнокамандущім київські багатоверхівки скрізь сітку видніються? 😁
показати весь коментар
06.12.2019 15:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ура-а-а-а-а!!!
показати весь коментар
06.12.2019 15:06 Відповісти
Как может адекватній человек, тем более военный, жать руку этому....
показати весь коментар
06.12.2019 15:06 Відповісти
потому что военный- не порохнявый серун в интернетиках
показати весь коментар
06.12.2019 15:41 Відповісти
Я военный, две ВУС. А ты?
показати весь коментар
06.12.2019 15:50 Відповісти
Ну спасибо, что пока не переименовали 95-ку в "95 квартал".
показати весь коментар
06.12.2019 15:08 Відповісти
На честь сівохо-юзіковської операції!
показати весь коментар
06.12.2019 15:10 Відповісти
У Порошенко було п*ять років щоб перемогти путіна, вийти на кордон з РФією, повернути Донбас і Крим, побудувати сильну Україну, перемогти корупцію і стати великим українським політиком. Але він обісрався. Тож хай пере штанці і не заважає іншим.
показати весь коментар
06.12.2019 15:42 Відповісти
А де в статті про Порошенко?
показати весь коментар
06.12.2019 15:44 Відповісти
Обісрався у твої штані. Перевір негайно.
показати весь коментар
06.12.2019 15:46 Відповісти
все таки такие мероприятия нужно проводить без посторонних.
показати весь коментар
06.12.2019 15:13 Відповісти
Дивина: при сивому "пєтріоті" добровольці П"ЯТЬ РОКІВ не вважалися учасниками бойових дій. Цей статус вони отримали лише при "малоросі" Зеленському.
показати весь коментар
06.12.2019 15:48 Відповісти
Воно було там в Донецькій області?!! - Та не смішіть людей. А то чому ж тоді ззаду за говнокамандущім київські багатоверхівки скрізь сітку видніються? 😁
показати весь коментар
06.12.2019 15:14 Відповісти
З собою привіз.
показати весь коментар
06.12.2019 15:17 Відповісти
Прокол режисера фільму.
показати весь коментар
06.12.2019 15:21 Відповісти
Зеленський з ****** просто угорають із наших військовослужбовців.

Принизили так принизили...
показати весь коментар
06.12.2019 15:20 Відповісти
Спец батальен 95 Анала....
Рота Вечернего квартала...
Полк имени Криворожских ХОХОТУЛЕК...
Звено НЕ ЛОХОВ...
показати весь коментар
06.12.2019 15:21 Відповісти
Военных на чествовании 100% разоружыли и взяли под снайперский прицел...
Бубочка боится что ему на плацу вручат повестку?))))
показати весь коментар
06.12.2019 15:24 Відповісти
За 28 лет украинцы купили российских товаров на 1 трлн дол, в валюте! Это больше чем военный бюджет РФ со всеми скрытыми статьями, причём бюджет в рублях. Украинцы полностью оплатили войну
показати весь коментар
06.12.2019 15:33 Відповісти
Ну тут можна по різному рахувати, за 28 років московія заплатила за транзит стільки, що можна вбити 100 млн росіян.
показати весь коментар
06.12.2019 15:39 Відповісти
https://mil.in.ua/uk/news/z-yavylos-video-polotu-rakety-neptun/ Вражаюче відео: Політ Нептуна, знятий з літака
показати весь коментар
06.12.2019 15:35 Відповісти
вместо современного оружия - новые флаги...... чтож если населения и солдаты позволяют так унижать себя
показати весь коментар
06.12.2019 15:38 Відповісти
Добре хоч це. Хоча, як на мене, зі "Святою Варварою" трохи передали куті меду. Утім, може це має певний сенс.
показати весь коментар
06.12.2019 15:41 Відповісти
фото дня
Зеленський на Донбасі присвоїв почесні найменування бойовим підрозділам - Цензор.НЕТ 8503
показати весь коментар
06.12.2019 15:46 Відповісти
Зеленський на Донбасі присвоїв почесні найменування бойовим підрозділам - Цензор.НЕТ 5469
показати весь коментар
06.12.2019 15:46 Відповісти
Из поздравления Янелоха ВСУ -Ни слова про победу -Ни слова про НАТО -Ни слова про междунардную помощь Зато вы все теперь знаете,что Армия Украины выстояла только благодаря Янелоху и его заботам
показати весь коментар
06.12.2019 15:47 Відповісти
От мені цікаво, що у тій людини всередині, коли вона, чотири рази уклоніст, вручає бойові прапори та стрічки воїнам?
показати весь коментар
06.12.2019 16:10 Відповісти
Страх і ненависть
показати весь коментар
06.12.2019 16:45 Відповісти
«Страх и ненависть в Ласт-Вегасе». Пам'ятаєте їх чумаданчік? У Зе теж такий є.
показати весь коментар
06.12.2019 16:52 Відповісти
Пардон, Лас-Вегасе.
Клята к9
показати весь коментар
06.12.2019 16:53 Відповісти
А "продажные клоны 95 квартала " что его не присвоили присвоили как почетное наименование боевым частям... ?
показати весь коментар
06.12.2019 16:15 Відповісти
Все эти "почетные" именования - совок! Вы ж в НАТУ типа стремитесь. А Мадонна, которую знает весь мир так и не получила "заслуженной артистки США"!
показати весь коментар
06.12.2019 16:58 Відповісти
СВЯТА ВАРВАРА !?)
показати весь коментар
06.12.2019 22:42 Відповісти