4812 відвідувачів онлайн

Найманці "ДНР" досі не повернули тіло загиблого офіцера спецназу СБУ Каплунова

Найманці "ДНР" досі не повернули тіло загиблого офіцера спецназу СБУ Каплунова

Терористи "ДНР" досі не повернули тіло загиблого співробітника спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ Дмитра Каплунова. Україна продовжує переговори з представниками "ДНР" для повернення сім'ї тіла загиблого.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

З різних причин кілька разів переговори зривалися, незважаючи на залучення до них представників авторитетних міжнародних організацій. Українська сторона ще 2 грудня офіційно звернулася через представника Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування (СЦКК) і СММ ОБСЄ до представників "ДНР" про передачу тіла військовослужбовця. Він загинув під час виконання бойового завдання у так званій сірій зоні.

"Наша країна погоджувалася на всі умови, висунуті представниками "ДНР", але тіло Дмитра досі не повернуто. Зараз переговори тривають і ми віримо, що сім'я найближчими днями отримає можливість попрощатися з рідним", - йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, 1 грудня під час виконання бойового завдання загинуло двоє бійців спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ Денис Волочаєв і Дмитро Каплунов.

Топ коментарі
+20
Хай Сівоха домовляється. Вибачиться і пропрацює "чорним тюльпаном"
показати весь коментар
06.12.2019 18:31 Відповісти
+17
Ці рашинські вилупки бояться і ненавидять навіть неживих українців, як з ними наводити мости.
показати весь коментар
06.12.2019 18:33 Відповісти
+15
no comment.........
P.S. орки-мрази еще и условия выставляют.........😡
показати весь коментар
06.12.2019 18:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Понять,простить,амнистировать,привилегироать
показати весь коментар
06.12.2019 18:30 Відповісти
И пенс
ии? Кол им в зад на Крещатике!!
показати весь коментар
06.12.2019 19:01 Відповісти
No comments!

(........................)
показати весь коментар
06.12.2019 18:30 Відповісти
Про те, що тіло воїна не повернуто, дізнчємо лише тепер. Чому про це не повідомляли раніше?
показати весь коментар
06.12.2019 18:59 Відповісти
вони з самого початку каламутили...як нажаль каламуть і натепер...
показати весь коментар
06.12.2019 19:56 Відповісти
Звісно каламутять, як і про якусь ДРГ ворога. Два снайпери , підполковники СБУ відбивали якусь атаку ДРГ ворога. І при цьому загинули в сірій (не зовсім сірій) зоні від мінометного вогню ворога.
показати весь коментар
06.12.2019 20:40 Відповісти
Я думаю, що місце загибелі якось пов'язане з ділянкам відведення.
показати весь коментар
06.12.2019 20:45 Відповісти
Повідомили, пане Ростиславе. Вже коли розголос пішов. Орки відео зняли, фотки повикладали. Тут ЮБ писав.
https://censor.net/news/3163506/ofitsery_spetsnaza_sbu_kaplunov_i_volochaev_pogibli_v_rezultate_podryva_na_mine_vozvraschayas_iz_seroyi
показати весь коментар
07.12.2019 02:58 Відповісти
Хай Сівоха домовляється. Вибачиться і пропрацює "чорним тюльпаном"
показати весь коментар
06.12.2019 18:31 Відповісти
напишіть тому лайну на фейсбук, коментарі були відкриті
показати весь коментар
06.12.2019 18:44 Відповісти
Мене немає у соцмережах, нажаль. Взагалі
показати весь коментар
06.12.2019 18:54 Відповісти
І вапше . Сівохо ! так пора налаживать контакти зі своїми упирями ? нє ?
показати весь коментар
06.12.2019 19:52 Відповісти
Вот же уроды кацапские.
показати весь коментар
06.12.2019 18:32 Відповісти
Ці рашинські вилупки бояться і ненавидять навіть неживих українців, як з ними наводити мости.
показати весь коментар
06.12.2019 18:33 Відповісти
no comment.........
P.S. орки-мрази еще и условия выставляют.........😡
показати весь коментар
06.12.2019 18:33 Відповісти
Дээнэровцы заявили что тело отдадут только родителям погибшего
показати весь коментар
06.12.2019 18:35 Відповісти
А Україна тела дноєровцев оддавала без всяких родителей!
показати весь коментар
06.12.2019 21:18 Відповісти
ну как можно было при отсутствии огневого контакта бросить тело такого бойца...???
кучу оружия-бп-снаряжения и спецтехники...???
почему не оборонять-вызвать бронь-эвакуировать всё...???

рс= тело бойца со всем гамузом бандиты забрали только через сутки...
показати весь коментар
06.12.2019 18:38 Відповісти
це ще раз доводить неправдивість офіційної версії.
інакше тіло не опинилось би у рашистів.
чому вони були поруч ?
диверсанти заходили ?
показати весь коментар
06.12.2019 18:40 Відповісти
а ты бежало аж до Польши пока не остановилось
показати весь коментар
06.12.2019 18:58 Відповісти
біля сральника
показати весь коментар
06.12.2019 21:48 Відповісти
А потому что Зеленский открыл доступ секретной информации для непонятных людей с сомнительной репутацией. Сейчас идет полный слив служебной информации прямиком в кремль. В том числе и по проведению спецопераций в серой зоне.
показати весь коментар
06.12.2019 19:09 Відповісти
Я дотримуюся версії інших, що група була маленька. Дмитро загинув на місці. Двоє інших були поранені. Їх евакуйовували, тому полишали речі, забрали тільки його зброю.
Була небезпека, що на вибух з*являться орки, тоді б поклали всіх.
показати весь коментар
07.12.2019 03:01 Відповісти
Дикуни і виродки.
Вам одна дорога - в пекло.
показати весь коментар
06.12.2019 18:39 Відповісти
А Старший казав що будуть спільні патрулі
показати весь коментар
06.12.2019 18:45 Відповісти
йому болить за дамбаз..
показати весь коментар
06.12.2019 20:03 Відповісти
Ну тоді нехай доктор Касторкін йому касторки пропише або зеленькою хворе місце, "яке болить за дамбаз", намаже
Може і поможе?
показати весь коментар
07.12.2019 07:59 Відповісти
Выкуп хотят от родственников. "Русский мир" он такой, варварский.
показати весь коментар
06.12.2019 18:45 Відповісти
кто там за амнистию выступал?????????????????
показати весь коментар
06.12.2019 18:47 Відповісти
хочется чтобы те, кто хочет простить и понять, вступили бы в переговоры по выдаче тела, может любовь к ближнему и готовность простить поможет им в переговорах..., потом пусть пообщаются с родственниками и детьми, объяснят им что нибудь про взаимопонимание....
показати весь коментар
06.12.2019 18:52 Відповісти
ЦИНИЗМ РУССКОГО МИРА ВО ВСЕЙ КРАСЕ А ТУТ ПРАВДА СОВМЕСТНЫЕ ПАТРУЛИ И ВСЯКИЙ БОЛЬНОЙ БРЕД ВАТАНИЗМ ГОЛОВНОГО МОЗГА
показати весь коментар
06.12.2019 18:56 Відповісти
И пенс
ии? Кол им в зад на Крещатике!!
показати весь коментар
06.12.2019 19:03 Відповісти
и этих ублюдков хотят интегрировать в Украину...!?
показати весь коментар
06.12.2019 19:14 Відповісти
раньше они тела продавали...
просто не нужно забывать, там полно извратов и маньяков - это страшно.....
показати весь коментар
06.12.2019 21:06 Відповісти
Нахрена было туда лезть.
показати весь коментар
06.12.2019 21:12 Відповісти
обычная практика лишнехромосомных не способно это стадо к прогрессу, к созиданию. Все, кто думающий- подвергаются гонениям. И это очень хорошо, скорее здохнут.
показати весь коментар
06.12.2019 21:57 Відповісти
Виродки. Нелюди.
Інших слів для них нема.
показати весь коментар
07.12.2019 03:02 Відповісти
а как он там оказався?
показати весь коментар
07.12.2019 06:11 Відповісти
Тіло свого товариша ЦСО Альфа зобов'язана забрати не питаючи ніяких дозволів.
показати весь коментар
07.12.2019 07:25 Відповісти