10187 відвідувачів онлайн

Німеччина почала розслідування проти "Петрова" і "Боширова"

Німеччина почала розслідування проти

Федеральна прокуратура Німеччини і Федеральне управління кримінальної поліції ФРН почали власне розслідування щодо підозрюваних у справі про отруєння Сергія Скрипаля та його дочки. Перед отруєнням вони могли перебувати в ФРН.

Про це повідомляє в п'ятницю німецький журнал Spiegel, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Згідно з отриманою журналістами інформацією, ймовірні агенти російської військової розвідки Олександр Мішкін (псевдонім "Петров") і Руслан Чепіга (псевдонім "Боширов") у 2014 році провели три дні в Німеччині, зупинившись у районі Франкфурта-на-Майні.

Крім того, в німецькому виданні і розслідувальній платформі Bellingcat вважають, що командир секретного підрозділу ГРУ 29155, ймовірно, мав контакти в ФРН. Цю групу пов'язують як із замахом на Скрипалів, так і з іншими нападами на супротивників Кремля в Європі.

Зокрема, німецькі слідчі органи перевіряють підозри в можливій причетності державних органів Росії або Чечні до організації вбивства колишнього чеченського польового командира Зелімхана Хангошвілі, застреленого 23 серпня в берлінському парку Малий Тіргартен. Вбивцю затримали. Ним виявився чоловік із російським паспортом на ім'я Вадима Соколова.

3 грудня портал журналістських розслідувань The Insider повідомив, що "Вадим Соколов" - насправді 54-річний Вадим Красиков, якого Росія оголошувала в розшук через Інтерпол у 2014 році. 6 грудня The Insider оприлюднив другу частину розслідування про Красикова. Стверджується, що він служив у спецназі ФСБ "Вимпел" і разом із двома напарниками з "Вимпелу" брав участь ще як мінімум у двох замовних убивствах - у Москві і Костомукші.

Нагадаємо, екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль, який проживає у Великій Британії, засуджений у 2006 році за шпигунство на користь британських спецслужб, і його дочка Юлія 5 березня 2018 року постраждали унаслідок отруєння невідомою речовиною в торговому центрі міста Солсбері.

Уряд Великої Британії дійшов висновку, що відповідальність за отруєння в Солсбері колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки, найімовірніше, лежить на Росії. Вона також повідомила, що постраждалих було отруєно нервово-паралітичною речовиною "Новачок", яку розроблено в РФ.

5 вересня 2018 року прокуратура Великої Британії назвала імена двох росіян, яких підозрюють у спробі замаху на життя Сергія та Юлії Скрипалів у Солсбері: Олександр Петров та Руслан Боширов. Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей заявила: "Підозрювані в отруєнні Скрипалів є офіцерами ГРУ Генштабу РФ". Прем'єр закликала країни-союзниці Великої Британії активізувати спільні зусилля, щоб протистояти російській розвідці.

У січні 2019 року виконком Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) проголосував за внесення нервово-паралітичної речовини "Новачок" до списку заборонених речовин.

Топ коментарі
+5
Германия начала расследование против "Петрова" и "Боширова" - Цензор.НЕТ 8972
показати весь коментар
06.12.2019 22:58 Відповісти
+3
немцы долго запрягают и медленно ездят, но к цели придут
показати весь коментар
06.12.2019 22:10 Відповісти
+2
"Об этом сообщает в пятницу немецкий журнал Spiegel" значить вже закінчили.
показати весь коментар
06.12.2019 22:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Об этом сообщает в пятницу немецкий журнал Spiegel" значить вже закінчили.
показати весь коментар
06.12.2019 22:08 Відповісти
І не мрій!! гнід пукінських по всьому світу виколупують і ДУШАТЬ
показати весь коментар
07.12.2019 09:48 Відповісти
"Ба.! Знакомые все лица.."Тільки фото основного вибLJдка, отруювача спокою у світі не повісили разом з ними...?
показати весь коментар
18.04.2021 08:58 Відповісти
Германия начала расследование против "Петрова" и "Боширова" - Цензор.НЕТ 979
показати весь коментар
06.12.2019 22:08 Відповісти
эх промазал на 20 см
показати весь коментар
07.12.2019 06:25 Відповісти
Внезапно!..
показати весь коментар
06.12.2019 22:09 Відповісти
немцы долго запрягают и медленно ездят, но к цели придут
показати весь коментар
06.12.2019 22:10 Відповісти
хочется в это верить...но СП-2 запустят ещё раньше...
показати весь коментар
06.12.2019 22:22 Відповісти
как запустят, так и прикрутят и будет у них вариант давить на рашу.
показати весь коментар
06.12.2019 22:55 Відповісти
Оперативненько!
показати весь коментар
06.12.2019 22:11 Відповісти
Поздно пить «Боржоми»
показати весь коментар
07.12.2019 01:11 Відповісти
Скоріше за все вони давно мають результати, просто тримають козирі перед перемовинами.
показати весь коментар
06.12.2019 22:17 Відповісти
судя по ходу предвыборной гонки и "тактике" Зе на выборах- них_а там нет...тупо будет импровизация...как в "Лиге смеха"...вот только на кону стоит не кубок -а судьба Украины...!!!
показати весь коментар
06.12.2019 22:26 Відповісти
Германия начала расследование против "Петрова" и "Боширова" - Цензор.НЕТ 8972
показати весь коментар
06.12.2019 22:58 Відповісти
такі Ж да!!
пукін - типовий фашист.. Але нацизм в Німеччині то був не фашизмом...
То муссоліні-франко-салазар бокассо-фашисти... і пукін теж
В жовтні 1944р фашисти Італії об'явили війну нацистській Німеччині... так гітлер зняв з фронта 120тис фашистів і деяких РОЗСТРІЛЯВ!!. і саме тому нацисти відступили під мелітополем та не утримали Київ... а не дякуючи людожеру джугашвіллі який закидав трупами наших дідів окопи нацистів
показати весь коментар
07.12.2019 10:00 Відповісти
рабів а не дідів.
і у мене теж 1 дід був рабом. казав шо Лєнін - "великий чоловік"(дід був в Сибіру більше 10-ти років, з бабкою).
вміли суки залякати, навіть поважаю цю мерзоту за це.
показати весь коментар
07.12.2019 12:51 Відповісти
Идиот который сравнил это говно с итальянцами - подобен тому кто это тут высрал, ибо совковые штампы = опиум для быдла. А быдло - не всего лишь все, мало кто небыдлом можид быть то.
показати весь коментар
07.12.2019 12:49 Відповісти
За можливість ввезти на паРашу вагон-два ядерних відходів справу проти шпілі-вілів замнуть.
показати весь коментар
06.12.2019 23:25 Відповісти
та не дуркуй! І пукін=покидьок марив що всі продаються івсе купується..А ВОНО Ж БАЧИШ-ЯК!! лише зробив спробу вплинути і отримав сраною лопатою по-хуцпатому-писку..
А те що ґебельси пукіна розпотякують що то "нібольна" то таке...
показати весь коментар
07.12.2019 09:53 Відповісти
ждите бирюзовых жилетов
цветные революции это изобретение не пендосов
показати весь коментар
07.12.2019 16:24 Відповісти
"Ба.! Знакомые все лица.."Тільки фото основного вибLJдка, отруювача спокою у світі не повісили разом з ними...?
показати весь коментар
18.04.2021 08:57 Відповісти