7684 відвідувача онлайн
26 719 494

У Києві готуються масові акції з десятками тисяч учасників, - Нацполіція

У Києві готуються масові акції з десятками тисяч учасників, - Нацполіція

На 8-9 грудня в столиці заплановано 5 масових заходів, кількість учасників становить кілька десятків тисяч осіб. Порядок забезпечуватимуть 3000 правоохоронців.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Департамент комунікації МВС.

У Головному управлінні Нацполіції напередодні відбулася координаційна нарада, присвячена масовим акціям.

У Києві готуються масові акції з десятками тисяч учасників, - Нацполіція 01

"Ми провели низку зустрічей із організаторами цих акцій. Наша позиція: усі вони мають не переходити межу закону. У цілодобовому режимі вже розгорнуто роботу ситуаційного центру МВС. Ми будемо моніторити ситуацію і оперативно приймати рішення", - сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

У Києві готуються масові акції з десятками тисяч учасників, - Нацполіція 02

Інформація про проведення 4 акцій надійшла в МВС від КМДА. Ще про одну правоохоронці дізналися з інтернету. Для забезпечення громадського порядку буде залучено 3000 співробітників МВС.

"Ми розуміємо стурбованість суспільства. Для України це справді важливі міжнародні переговори, які відбудуться 9 грудня у Парижі. Їх не було декілька років, тому це створює певний ажіотаж і різні бачення цього процесу. Ми це також враховуємо і віримо у відповідальність людей, які збиратимуться під Офісом президента. На випадок будь-яких загострень ситуації, я переконана, що Національна поліція та інші служби докладуть всіх зусиль, щоб все було мирно", - сказала на нараді в ГУ Нацполіції заступник керівника Офісу президента Ганна Коваленко.

У Києві готуються масові акції з десятками тисяч учасників, - Нацполіція 03

Топ коментарі
+65
потому что зе-ботам кинули такую методичку .. мол, валить все на Пороха и на "проплаченность"..

У Києві готуються масові акції з десятками тисяч учасників, - Нацполіція - Цензор.НЕТ 3685 Точь-в-точь как в декабре 2013 года
показати весь коментар
07.12.2019 12:45 Відповісти
+59
Народ дасть відповідь Зєкапітуляції. Зєля прислухайся до вимог народу. Допоки не пізно.
показати весь коментар
07.12.2019 12:19 Відповісти
+52
Чому всі Зєлєботи валять на присутність Петра? Адже там будуть і Свободовці, і радикали , і учасники АТо, і всі кому не байдужа доля УКраїни?
показати весь коментар
07.12.2019 12:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Это типа акция поддержки. Просто патриоты не знают кому, но петролексеисч знает и этого достаточно. Безусловно эта акция облегчит переговоры. Путину.
показати весь коментар
07.12.2019 16:34 Відповісти
все на Майдан!
покажем, что Украинцы - есть!
показати весь коментар
07.12.2019 16:45 Відповісти
соевый был ЕСТЬ и будет есть пока колобки по полю бегают
показати весь коментар
07.12.2019 20:20 Відповісти
акции протеста от обиженных политических лузеров-капитулянтов.
показати весь коментар
07.12.2019 17:15 Відповісти
Они хотят опять людей подставить.
показати весь коментар
07.12.2019 17:30 Відповісти
Ребята вам уже осталось тут не долго орать ,скоро у вас новый президент будет.Одного из двух выберете Юля- Бойко. Все на майдан.
показати весь коментар
07.12.2019 17:46 Відповісти
Ми виберемо Сергія Кривоноса, бо він те -- що треба.
показати весь коментар
08.12.2019 06:01 Відповісти
Женя, путино гундяевские сопли подтяни, или высморкайся в занавеску. Это будет чиста по клоачъному менталитету. И не розмазывай сдесь сопли для хахлов манкуртов и своих подельников из клоаки Лахта -2.
показати весь коментар
08.12.2019 10:28 Відповісти
Главное управление Нацполиции, не присылайте своих титушек и провокаторов и все будет ОК и без вашего обеспечения порядка!
показати весь коментар
07.12.2019 18:05 Відповісти
у них нет денег на титушек
а олигархи пока в розпачи
показати весь коментар
07.12.2019 18:23 Відповісти
А нацжони нацмена?
показати весь коментар
07.12.2019 22:58 Відповісти
Все у рамках закону - слава Богу у нас не Північна Корея і не еРеФія

А змінювати влади силовим шляхом ніхто не хоче, бо всі чекають що може у актора проснеться совість і самоповага і він добровільно піде з влади
показати весь коментар
07.12.2019 18:23 Відповісти
Я не чекаю. У блазня ні совісті, ні самоповаги (як і інших важливих речей) нема.
показати весь коментар
08.12.2019 03:20 Відповісти
Смотрите стрим Сотника "ПАРИЖ - КАПКАН ДЛЯ УКРАИНЫ"!!!
https://www.youtube.com/watch?v=***********
показати весь коментар
07.12.2019 18:32 Відповісти
Раз народ вирішив бути Йолкє, значить Йолка - буде ! 👊
показати весь коментар
07.12.2019 18:36 Відповісти
А ти няшечка приходь на Майдан і спробуй там щось таке вякнути 😁
показати весь коментар
07.12.2019 18:57 Відповісти
і що буде? Що бажаю, те говорю. А всіляких москальських посіпак та корисних ідіотиків )(уйла, які завтра збираються мутити воду на Майдані, всіх буде встановлено поіменно . Всіх 3521 особу.
показати весь коментар
07.12.2019 21:39 Відповісти
" У Києві готуються масові акції з десятками тисяч учасників"

А як же ж.
І "Мою особу" не забудь "встановити".
показати весь коментар
07.12.2019 23:57 Відповісти
это будет славная охота на вас пархатых
показати весь коментар
08.12.2019 02:53 Відповісти
Кому ти то патякаєш, козломордий?
показати весь коментар
08.12.2019 20:28 Відповісти
Во сколько раз перемножили цифру 3521, как думаешь?

У Києві готуються масові акції з десятками тисяч учасників, - Нацполіція - Цензор.НЕТ 7463
показати весь коментар
08.12.2019 20:37 Відповісти
а тебе то там не було. Тягнибоківські піонери виручили трошки Пєтю. . Без них було 3521.
показати весь коментар
08.12.2019 21:10 Відповісти
Я там є на фото, точно. Придивись.

Справа не в Петі та Тягнибоках, а в принципі, за який вийшли люди.
показати весь коментар
08.12.2019 21:14 Відповісти
Який то принцип? Щоб порошенко міг далі користуватись накраденими активами? Чи ця штовханина реально на щось інше впливає?
показати весь коментар
08.12.2019 21:30 Відповісти
Блджад, який у попу порошенко? Тут Україну здають, а ти про порошенка...
показати весь коментар
08.12.2019 21:31 Відповісти
Впливає.
Після минулого Віче, що було 14 жовтня, чарівним чином припинилися всі розмови про "формулу Штанмаєра".
показати весь коментар
08.12.2019 21:32 Відповісти
Ти постарайся будьласка одним постом відповідати. Здають? Хіба ще не здали? в 2013 році? Формулу? То що казали те і кажуть. Та і яка різниця. І так невідомо що будуть підписуватиі про що говорити. І яка Зеленського мета цієї зустрічі. Яка ще може і не відбутись взагалі. А ці волання про зраду, це соєва маячня. Народ обрав Президента. Треба дати йому можливість працювати. Буде конкретна якась фігня, тоді треба його прибирати. А так хай працює. І пєтю може і не треба садити. Так. Хай гроші поверне, що вкрав. Але всіх його поплчників, що розікрали мільярди посадити. І от якщо Зеленський того не зробить, то на майбутніх виборах треба шукати порядну людину, яка всім дасть просратись.
показати весь коментар
08.12.2019 21:43 Відповісти
Розумні тверлження. Але базуються на двох хибних пунктах:

1) Ти перебільшуєш можливості (в тому числі й розумовіі) Зеленського. Він ще не дав жодного приводу оворити про себе як про розумну людину - я не знаю, звідки в тебе цей необгрунтований оптимізм.
А реагувати на його пройоби заднім числрм - не найкраша тактика, простіше упередити.

2) При Порошенко крали так само, як до нього, і як крадуть зараз, і будуть красти після Зе.
Судячи з того, що корупція є в будь-якій країні світу, навіть там, де за неї розстрілюють, як у Китаї, більш того, вона була з людством в усі часи - висновок, що вона є в самій людській природі. І марно сподіватися на "виберемо хорошого президента". Варто створити таку моральну атмосферу (починаючи з себе), та законодавчу базу (це справа ВР), щоби корупції було якомога менше місця. І все одно, побороти її повністю буде неможливо - тільки зменшити до прийнятних розмірів.
показати весь коментар
08.12.2019 22:32 Відповісти
ЧОго би той Зеленський мав бути зурником. Він при грошах зароблених власноруч. І при посаді. Погодься наперед, немаючи реальних вчинків, карати когось є неправильно.

КОрупція то є так. Але ! Коли наша ряба отримує 4 мільярди дотацій з бюджету, я хочу спитати , чого так просто? Взяли і все. А Дубневич? ПРросто взяв гроші. То хай сидять допоки гроші невіддадуть. А не під заставу. Що не так?
показати весь коментар
09.12.2019 10:16 Відповісти
готовься ******** скоро твои гланды пошатнутся
показати весь коментар
09.12.2019 04:31 Відповісти
Ти сама з собою калякаєш, сявка?
показати весь коментар
09.12.2019 10:19 Відповісти
нахъ ты свою кобуру для хера открыл?
показати весь коментар
09.12.2019 23:55 Відповісти
ровер... рендж-ровер

https://twitter.com/syhiv25 Ультра Сихів 🇺🇦‏ @syhiv25

Їду на ровері до Києва, можу взяти 4 людини
показати весь коментар
07.12.2019 22:31 Відповісти
Так що, Лізка Б мала рацію ?
Путч - значить, путч.
показати весь коментар
08.12.2019 03:21 Відповісти
Мені завжди було цікаво знати який прафффєсар пише такі зебільні мєтодічкі для лахтинської ботви 😁
показати весь коментар
07.12.2019 19:00 Відповісти
Кремлівський Геббельс пише. 😁
показати весь коментар
07.12.2019 19:02 Відповісти
І це все, на що ти спромігся відповісти без мєтодічкі?! - Ганьба Лахті 😁
показати весь коментар
07.12.2019 19:06 Відповісти
Дурний і в Лєнінградє не купить розуму 😁

Ганьба Лахті
показати весь коментар
07.12.2019 20:42 Відповісти
https://twitter.com/Njyuschka Спецпроект Сюрреалізму‏ @Njyuschka https://twitter.com/Njyuschka/status/1203407291229319169 1 час назад

Я так розумію, що "нікапітулянти" має бути так само образливо, як і "свідомі".
показати весь коментар
07.12.2019 23:39 Відповісти
Свідомі -- це гідність, і нікапітулянти також, і соєві та порохоботи -- це теж гідність. Сором і ганьба зедебілам несвідомим.
показати весь коментар
08.12.2019 06:07 Відповісти
Всё началось с ФОПов..

не нужно было их трогать зеле
уничтожение мелкого и среднего бизнеса - это начало конца зеленского
показати весь коментар
07.12.2019 18:59 Відповісти
Хтось прийде,бо доля України йому не байдужа,а хтось прийде скористатись ситуацією,щоб знов пропхати Свиночолого рига і агента ***** Порошенка до влади. Будьте пильні,щоб не зашкваритись об зрадника порошенка.
показати весь коментар
07.12.2019 19:01 Відповісти
А це залежить від того що ти одягнеш 😃
показати весь коментар
07.12.2019 19:11 Відповісти
що вдягну? так майдан порохоботи з серпня готують... тож не літню одежу брати буду
показати весь коментар
07.12.2019 20:16 Відповісти
" Вихвалявся гриб гарною шапкою та що з неї, коли голови під нею нема " - Українське народне прислів'я
показати весь коментар
07.12.2019 20:21 Відповісти
Перед каждыми серьезными переговорами с рашкой, ***** пытался давить силой на Украину, начиналась эскалация боевых действий... Вот и сейчас дестабилизирует обстановку в Украине, но уже открыто руками агента Лолиты и украинских олигаров...
показати весь коментар
07.12.2019 19:27 Відповісти
Брехня!
показати весь коментар
07.12.2019 19:56 Відповісти
ДБ
показати весь коментар
07.12.2019 23:58 Відповісти
завтра сковырнут твоего пархача и никаких переговоров с террористами не будет
показати весь коментар
08.12.2019 00:59 Відповісти
Ба ! Стільки бєнєботів сьогодні нагнали на "Цензор" і всі люто сою паскудять .
показати весь коментар
07.12.2019 20:07 Відповісти
Бєники , ви такі цікаві . Якесь роздвоєння особистості . З однієї сторони про клептоман все вірно , але коли мова про 5млрд. викрадених в "Привату" , або Укрнафту де після заходу бєні падіння прибутку на 113 разів , то у вас слів немає . Тобто хто за Україну , але проти бєні у вас порохоботи . На гіляці давно готове місце для юлі , бойка , бєні , ***** , партнова і інших патріотів кремля і своєї кишені .
показати весь коментар
07.12.2019 20:17 Відповісти
Ніяких "гіляк". Довічне з конфіскацією і не більше.
Погано, що Вовік взагалі Пєцю не засудить. Бо це одна і та шобла.
показати весь коментар
07.12.2019 20:31 Відповісти
Ваня, а ти останнє речення уважно прочитав? 😁
показати весь коментар
07.12.2019 20:45 Відповісти
В Украине притихает национально освободительное движение,советские по вылазили и лезут в дёсны целоваться жителями московской Орды,и такая фигня в Украине повторяется с тех времён ,когда казачки юго востока Украины сдали гетмана Мазепу московскому царю Петру 1
показати весь коментар
07.12.2019 20:34 Відповісти
бачу загулявся на волі свиночолий підер. Зеленський його досі терпить. Свята людина.
показати весь коментар
07.12.2019 21:44 Відповісти
ЗЕблаЗЕнь про всяк случай мог бы в репертуаре «лабуха тилипком на рояле» замахнуться на Шопена (на сей случай у дедушки Фрэди имеется такой, весьма минорный сопли-слёзки-вышибающий марш).
P.s. А мо от греха подальше лучшее самому здрыснуть в ЗЕ-лабухи и весело лабать ЗЕ-тилипком на рояле, пока рояль об ЗЕ-голову не разгрохали?
показати весь коментар
07.12.2019 22:26 Відповісти
Сейчас главное не поддаваться провокациям, которые могут пытаться организовать люди П.Порошенко. Это очень опасно. Хватит уже проливать украинскую кровь. Давайте всё будем решать мирно. Будем надеяться что вече пройдут мирно. Господи! Побереги нас!
показати весь коментар
07.12.2019 23:02 Відповісти
Вы правы. Пускай зелебобики наглотаются дерьма под завязку, до рыгачки. А потом всю эту прокацапсинскую хахлятскую слизь, отправлять за паребрик, в васюганские ибеня.
показати весь коментар
08.12.2019 10:31 Відповісти
Сєгодня ти іграєш джаз - а завтра родіну продашь!!!
показати весь коментар
07.12.2019 23:45 Відповісти
От скажіть мені, будь ласка (хоча це - риторичне запитання для зебілів, а відповісти притомно вони не здатні, кірм =аби не ПП=, =гірше вже не буде=): от якого (зараз ще кажуть - нахіба) треба було це все: "новиє" обрізані і московітські морди, блазні, кодло примітивів, щоб тепер ЗНОВУ виходити і протестувати, бо треба ЗНОВУ захищати Україну і її Незалежність від влади, яка хоче те все здати ???

Особливо тішило, як 2%-ні і 73% верещали: блазень - мєньшеє зло ... Серйозно ?
Тобто, ПП - таке страшнюче зло, спокійно досидів каденцію, пішов, їздить по світу, зустрічається з тими самими світовими лідерами, виступає, його запрошують на різні заходи,конференції ... А оце =мєньшеє зло= з величезною ймовірністю не досидить свій термін і, більше того, дуже вірогідно ризикує не подохнути своєю смертю.
Про небезпеку для України тепер при будь-якому сценарії - взагалі мовчу.
Це точно - менше зло ? Чим =ви думали= - не питаю. Нічим у вас думати, а слухати інших ідіоти не хочуть.
Дуже "мудрий" нарІд.
Країну жаль. І тих, хто життя за неї віддав. І то були не останні жертви, на жаль.
Сволота 73-на не загине. Хай би їм хоч прилетіло від Неба. Кожному покидьку.
показати весь коментар
07.12.2019 23:51 Відповісти
Норманди это чтоб отвлечь внимание людей от голосовании во Втором Чтении по Рынку земли. Это главный вопрос. Украина может исчезнуть если ее землю продадут!
показати весь коментар
08.12.2019 02:29 Відповісти
Треба йти,однозначно!З мотузками! Майдан Пагубіїв породив-Майдан їх і вб'є.Приїхали хлопці з фронту,а навколо їхнього містечка поля вже прихватизовані агрохолдингом та продані австрійській компанії.Певне, за це вони там 5-ть років воювали?За тисячі гектарів Поросенків?Зараз їх кличуть на Майдан виродки мародерні.
показати весь коментар
08.12.2019 01:24 Відповісти
Главный вопрос - РЫНОК ЗЕМЛИ!, который "Слуги народа" проголосуют в четверг!. Ясно что готовится что то ужасное для Украины. Продадут Украину и нас с нашей землей с молотка!
показати весь коментар
08.12.2019 02:26 Відповісти
Замість того щоб в першому турі голосувати за українця голосували по приколу за жидів. І вже в другому не було навіть шансу проголосувати за українця. Ну що прикололися манкурти?
показати весь коментар
08.12.2019 02:52 Відповісти
в десятку
показати весь коментар
08.12.2019 02:54 Відповісти
Сядь придурь! Директор-распорядитель МВФ Кристалина Георгиева:
Сумма кредита на три года составит $5,5 млрд
https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-12-07/ukraine-unlocks-5-5-billion-imf-loan-in-preliminary-accord
показати весь коментар
08.12.2019 03:06 Відповісти
Если десятки тысяч, то Мордарю Крищенке кроме дэбэлой ременяки вместо тренчика на фуражку (шоб харя не треснула) понадобятся в достаточном количестве памперсы повышенной вместимости.
показати весь коментар
08.12.2019 03:08 Відповісти
https://www.facebook.com/natasha.belova.792?__tn__=%2CdCH-R-R&eid=**************************************************************-Ht_CFkEEwjVFuNJLl&hc_ref=ARSxQ-*********************************************************-9h8&fref=nf Natasha Belova

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2592796757424848&set=a.204946249543256&type=3 11 hrs

Пішли антимайданівські методички про проплачену акцію 8 грудня.
Усе гімноїдське братсво кинулося вмовляти не виходити на Майдан, а йти молитися.
У мене логічне питання: чому зеленській так боїться акції проти капітуляції, якщо він не збирається капітулювати? Це ж добре, що ти з людьми на одній хвилі. Це ж, як просив *********** Архмарія, підтримка футбольної команди. Це ж, як просила ота зелена неміч, молитва перед зустріччю.
Що не так? Чому узеленські вдягнули памперси? Їм же потрібна підтримка людей. Так в чому проблема? Люди вийдуть і підтримають не капітуляцію.
показати весь коментар
08.12.2019 06:43 Відповісти
У Києві готуються масові акції з десятками тисяч учасників, - Нацполіція - Цензор.НЕТ 9206
показати весь коментар
08.12.2019 06:43 Відповісти
Петя оплатил автобусы и командировочные. За украденное из бюджета бабло
показати весь коментар
08.12.2019 09:00 Відповісти
Вы правы. Азиопскую выгребную клоаку необходимо стерелизовать и сливать в канализацию Истории чисто экономическими методами и всевозможными санкциями. Везде и всюды обитатели выгребной ямы и носители клоачного менталитета, сартирные опарыши, должны чувствовать что они Изгои и глисты приживалы в этом мире и цивилизованных сообществах.
показати весь коментар
08.12.2019 10:50 Відповісти
Замість підтримки, замість єдності, боротьби за спільні інтереси нашої країни - розбрат, ворожнеча, боротьба за владу. ГАНЬБА!
показати весь коментар
08.12.2019 07:45 Відповісти
опять грабли...если не зек, то свинарчук...то шут...пипец народец....жаль тимоха не уруля..._баба толковая
показати весь коментар
08.12.2019 08:51 Відповісти
Не позволим распродать украинскую землю. Нет рынку земли. Долой Сороса и соросят!
показати весь коментар
08.12.2019 08:59 Відповісти
Привет, ватничек!
Не забудь про кастрюлеголовых скакунов!
показати весь коментар
08.12.2019 10:30 Відповісти
я прийдк ОБОВ'ЯЗКОВО!!!
показати весь коментар
08.12.2019 10:09 Відповісти
Вы правы. Пускай зелебобики наглотаются дерьма под завязку, до рыгачки. А потом всю эту прокацапсинскую хахлятскую слизь, отправлять за паребрик, в васюганские ибеня.
показати весь коментар
08.12.2019 10:33 Відповісти
Сторінка 5 з 5