10604 відвідувача онлайн
5 679 22

Різанину між військовослужбовцями-контрактниками розслідують на Закарпатті, - Нацполіція

Різанину між військовослужбовцями-контрактниками розслідують на Закарпатті, - Нацполіція

Правоохоронці з'ясовують, чому 31-річний військовослужбовець хотів позбавити життя товариша по службі. За фактом замаху на вбивство 52-річного військового поліція Ужгорода починає слідство.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції Закарпатської області.

Правоохоронці Ужгородського відділення поліції документують факт замаху на вбивство 52-річного військовослужбовця його 31-річним товаришем по службі. Повідомлення про госпіталізацію в лікарню чоловіка з ножовими пораненнями надійшло в поліцію 8 грудня близько 19:20.

Зі слів лікаря, до медзакладу каретою швидкої допомоги з ножовими пораненнями доставлено 52-річного військовика. Слідчо-оперативна група, що прибула за викликом, з’ясувала, що поранення чоловік зазнав у військовій частині, яка дислокується в Ужгороді.

На місці події попередньо встановлено, що у військовослужбовців Збройних сил України за контрактом – 31-річного та 52-річного чоловіків – виник конфлікт. У розпалі молодший службовець завдав декілька ударів ножем своєму старшому товаришу по службі.

За фактом замаху на вбивство у поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 15 частини 1 статті 115 Кримінального кодексу України.

Щодо 31-річного чоловіка вирішується питання про затримання його в порядку ст. 208 КПК України.

У ході досудового слідства, правоохоронці з’ясують усі обставини злочину.

Топ коментарі
+8
порохоботов всего 8 %, сложно поймать такого, а зебилов считай, что на каждом шагу. По этому выбирать не приходится
показати весь коментар
09.12.2019 09:48 Відповісти
+8
причина одна -водка
показати весь коментар
09.12.2019 09:50 Відповісти
+6
Резня.. ух!
показати весь коментар
09.12.2019 09:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Резня.. ух!
показати весь коментар
09.12.2019 09:40 Відповісти
Та ні, просто випадково прочитали їм книгу про батьків і дітей - Кайдашева сімя
показати весь коментар
09.12.2019 09:50 Відповісти
РЕЗНЯ́
Женский род
Массовое жестокое избиение, массовые убийства.
показати весь коментар
09.12.2019 09:52 Відповісти
Резня(с)! между военнослужащими. Не зря Цензор выступает в высшей лиге самых желтушных новостных заголовков.
показати весь коментар
09.12.2019 11:18 Відповісти
Поножовщина - тоже вполне яркое слово, способное привлечь внимание. И тоже жёлтое, чрезмерное для уважаемой журналистики, или просто интеллигентного человека. А этот заголовок - в первую очередь свидетельство крайне низкого культурного уровня. Общего. Люди книг не читают, а впитывают контент такого же уровня мусорной журналистики, киноблокбастеров и сериалов на криминальную тематику. Это уже неизлечимо.
показати весь коментар
09.12.2019 12:27 Відповісти
Просто два молодых человека поспорили сольет ли зеленский в париже Украину или нет
И закончилось все поножовщиной...
показати весь коментар
09.12.2019 09:42 Відповісти
А ведь могли бы вместо этого какого-нибудь порохобота отпинать вместе, вот такая вот ужгородская резня получилась...
показати весь коментар
09.12.2019 09:46 Відповісти
порохоботов всего 8 %, сложно поймать такого, а зебилов считай, что на каждом шагу. По этому выбирать не приходится
показати весь коментар
09.12.2019 09:48 Відповісти
Ничего, зато кучкуются в одном месте. Оно и правильно, психически ненормальным надо держаться вместе, поодиночке-пропадут.
показати весь коментар
09.12.2019 09:54 Відповісти
!!!

Пацталом!
показати весь коментар
09.12.2019 10:24 Відповісти
зачьод!
показати весь коментар
09.12.2019 09:57 Відповісти
Зебил убил порохобота за то что тот называл Зелю писюнистом
показати весь коментар
09.12.2019 09:47 Відповісти
причина одна -водка
показати весь коментар
09.12.2019 09:50 Відповісти
одна водка. а если бы две, или три водки, то, возможно, просто уснули бы.
показати весь коментар
09.12.2019 16:51 Відповісти
На основе этих реальных событий, будет снят бюджетный ужастик "Ужгородская резня штык-ножами"
показати весь коментар
09.12.2019 09:51 Відповісти
що за філологічне ******** на цензорі, пишеш коментар українською а виходить - азіровка? Невже Вітя Астанавітесь і Кіля Рери Лопату вже в Україну повернулись?
показати весь коментар
09.12.2019 09:52 Відповісти
о т к у р в а в ж е н а в і т ь с л о в о " по у к р а ї н с ь к о м у" з а м і н я ю т ь " по - р у с с к и"?
показати весь коментар
09.12.2019 09:55 Відповісти
Хтось з редакторів йде в кільватері Кілі Азірова.
показати весь коментар
09.12.2019 10:08 Відповісти
ну а чего ждать от человеческого материала, согласившегося на такие условия и заработок - идут те, кто не может найти себе работу в других областях: лодыри, бандиты и прочий сброд... если бы платили по человечески, то можно еще как-то отфильтровывать быдло, а пока все закономерно...
показати весь коментар
09.12.2019 10:09 Відповісти
Водка,водка!
Два ножа!
показати весь коментар
09.12.2019 10:22 Відповісти
почему-почему... пьяные были.
показати весь коментар
09.12.2019 11:02 Відповісти
52 года... не стареют душой ветераны.
показати весь коментар
09.12.2019 17:16 Відповісти