8946 відвідувачів онлайн
18 098 57

Бахмутського волонтера Мірошниченка вбили не через українську мову, - суд

Бахмутського волонтера Мірошниченка вбили не через українську мову, - суд

Суд спростовує інформацію про те, що напад на Бахмутського волонтера Артема Мірошниченка, який згодом помер через побої, стало те, що він говорив українською мовою.

Заяву Артемівського міськрайонного суду опубліковано на порталі"Судова влада України", інформує Цензор.НЕТ.

"У публікаціях та особистих коментарях в соціальних мережах розповсюджується інформація про те, що цей злочин був скоєний на ґрунті ненависті до української мови та України. Поширена інформація ґрунтується на неправдивих даних та є недостовірною. У ході закритого судового засідання, яке проводилось судом 02 грудня, таких фактів не встановлено та не виявлено", - сказано в повідомленні.

На активіста і волонтера з Бахмута Артема Мірошниченка увечері 29 листопада напали двоє п'яних неповнолітніх.

6 грудня Мірошниченко помер від завданих побоїв.

Місцевий активіст Павло Островський заявляє, що причиною нападу на Мірошниченка стала його проукраїнська позиція і те, що він говорив українською мовою.

У суді один із підозрюваних в нападі і його адвокат попросили, за словами одного з місцевих активістів, перекладача з української мови на російську.

Топ коментарі
+65
Удивлён, что портновские судьи не опровергли, что его убили. Суки
показати весь коментар
09.12.2019 23:00 Відповісти
+33
Вірити суддям ?! Особливо "суддям" Артемовского суда?! Вони Ісуса Христа засудять!
показати весь коментар
09.12.2019 23:05 Відповісти
+24
Звичайно, то вже інша стаття....За вбивство на етнічному( національному) грунті покарання набагато жорсткіше ( від 10 років ув'язнення до довічно). Хлопчиків , су₴ки, пожаліли? А це "не мальчики", це просто мразі, і це буде у них не останнє вбивство!
показати весь коментар
09.12.2019 23:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Удивлён, что портновские судьи не опровергли, что его убили. Суки
показати весь коментар
09.12.2019 23:00 Відповісти
об эпохальной реформе судов лексеич так громко и надрывно орал, что аж осип..а тут потнов..я шото пропустил..?
показати весь коментар
09.12.2019 23:04 Відповісти
ты пропустил шо реформировали только верховный суд.
а низовые ватные суды еще не успели
показати весь коментар
09.12.2019 23:07 Відповісти
тогда при чём тут потнов..?
показати весь коментар
09.12.2019 23:10 Відповісти
Верховний суд - це дуже багато, це вершина.
Але стався прорив в судочинстві? - так віз і нині там.
показати весь коментар
09.12.2019 23:23 Відповісти
Може Верховний суд сам змінює першу інстанцію? Або він здатний вплинути на того чорноротого правозахисника-журналіста?
показати весь коментар
09.12.2019 23:36 Відповісти
Верховний суд - про це багато писали - відірвався від нижчих інстанцій і, коли стало питання про скорочення кількості Верховного суду нижчі інстанції віднеслився до цього байдуже.
Верховний суд міг би багато зробити в реформуванні судів , але не зробив. По факту - ми маємо той самий ще совєтський суд + хамство суддів і незнання законодавства
показати весь коментар
09.12.2019 23:42 Відповісти
> хамство
Але ж це не в ВС.
Щодо "багато", це питання дискусійне, з огляду на те, що Верховний суд не має встановлених законом повноважень впливати на інші судові органи. Тобто я згоден, що міг би. Але за умови, якби законодавець встановив би прямі норми. Навіть, якби суд став учасником у процесі реформування системи, чи ви дійсно вважаєте, що це та інстанція, яка б могла це робити швидше за Раду?
показати весь коментар
10.12.2019 00:01 Відповісти
В
травні 2014 року президентом України було обрано Петра Порошенка, в передвиборчій програмі якого реформування
судової системи визначалося як одне з ключових завдань


Порошенко: судебная реформа - одно из главных решений моего президентства

https://www.bbc.com/ukrainian/ukraine_in_russian/2016/06/160603_ru_s_poroshenko_presser

Сама судова реформа
не була самоціллю. Це був інструмент для політичних торгів з усіма - з суддями,
прокурорами, політичними опонентами. 2 останні роки судді знаходилися у
підвішеному стані, вони проходили "переатестацію"- саме так були
прописані поправки до КУ. Саме цього і добивався петя щоб зломати судову систему під
себе. Частково це йому вдалося зробити.

Останніми
змінами до Основного Закону були введено адвокатську монополію, триланкову
судову систему, змінено та оновлено Верховний Суд України, неконституційно
розширено повноваження і можливості Президента України, як найвищої посадової
особи виконавчої влади, щодо формування іншої гілки влади - судової, а,
відповідно, й посилено з його боку (нехай і протягом 2-х років) впливу на неї.
Так, зокрема, змінився і порядок призначення на посаду суддів, шляхом надання
Президенту України виключних повноважень за поданням Вищої ради правосуддя
призначати суддів безстроково (ст. 126, 128 Конституції України). Одночасно з
цим призначення суддів на 5-річний строк було скасовано, що не зовсім
однозначно сприйнято суспільством, якого, до речі, про це ніхто й не запитував.
Верховну Раду, як представника народу України, фактично позбавили повноважень
брати будь-яку участь як у процесі призначення на посаду суддів, так і в
наданні згоди на їх арешт чи затримання (це питання тепер також буде вирішуватися
Вищою радою правосуддя), тим самим відсторонивши сам народ, як носія влади, від
реалізації наданого йому «права голосу». У цьому законі також не визначено: чи
реалізація главою держави такого повноваження є його правом, чи обов'язком, а
тому виходить, що Президент України може як призначити кандидата на посаду
судді, так і проігнорувати чи затягнути вирішення даного питання
показати весь коментар
09.12.2019 23:45 Відповісти
Ненаворовались, будкостроевцы мальдивские?
показати весь коментар
10.12.2019 09:38 Відповісти
Спорить с зебилом - все равно, что тыкать палочкой в кучку зелёного говна-занятие неблагодарное и весьма зловонное.
Я ответил?
показати весь коментар
09.12.2019 23:08 Відповісти
Бахмутського волонтера Мірошниченка вбили не через українську мову, - суд - Цензор.НЕТ 3471 https://censor.net/user/22212
об эпохальной реформе судов лексеич так громко и надрывно орал, что аж осип..а тут потнов..я шото пропустил..?
показати весь коментар
09.12.2019 23:27 Відповісти
как всегда скромно..

Порошенко: судебная реформа - одно из главных решений моего президентства
https://www.bbc.com/ukrainian/ukraine_in_russian/2016/06/160603_ru_s_poroshenko_presser
показати весь коментар
09.12.2019 23:40 Відповісти
Ублюдки,вы рашистские ,за шмат гнилои ковбаси…
показати весь коментар
10.12.2019 00:23 Відповісти
Ну да, шо то я не помню, что бы убивали за русский язык, а за украинский убивают и это в Украине. Получается, что рашисты убийцы. А где же украинские типа нацики? Или про Бандеру и нациков все враньё?
показати весь коментар
10.12.2019 07:46 Відповісти
Это лишь начало. Скоро убийцы подадут аппеляцию и суд присудит родным Мирошниченко выплату компенсации убийцам за испорченную кровью одежду и моральный ущерб.
показати весь коментар
09.12.2019 23:20 Відповісти
не так: что он напал на 2х отморозков за то, что они не говорили на укр. языке. За что и поплатился на почве нетерпимости...
показати весь коментар
10.12.2019 00:26 Відповісти
Вірити суддям ?! Особливо "суддям" Артемовского суда?! Вони Ісуса Христа засудять!
показати весь коментар
09.12.2019 23:05 Відповісти
Нє клєвєщітє на " "судєй" Артемовского суда", Іісуса розіп'яли жиди руками римлян, ну власне, як завжди, па-жидівськи чужими руками.
показати весь коментар
11.12.2019 02:14 Відповісти
И это еще луганщину и донеччину не объединили с ОРДЛО якобы в "составе" Украины.
показати весь коментар
09.12.2019 23:09 Відповісти
Теперь если этим судьям отрежут голову, то точно не из-за профессиональной деятельности.
А просто потому, что отрезавший будет студентом кулинарного техникума, который хотел убедиться, или достаточно у него навыков чтобы отрезать голову!
показати весь коментар
09.12.2019 23:11 Відповісти
И до кучи заключили пари, сколько метров он пробежит после отрезания - как курица или больше?
показати весь коментар
10.12.2019 09:02 Відповісти
Та вы шо! Ну все, отпускайте невинных пацанов.
показати весь коментар
09.12.2019 23:14 Відповісти
Ну а хоть на 15 лет обоих фигурантов посадят, за убийство с отягчающими, совершенное группой лиц? Или тоже "таких фактов не установлено и не обнаружено"
показати весь коментар
09.12.2019 23:16 Відповісти
Ага, тот случай. Сивуха ж сказал что надо попросить прощения. Так что дадут хулиганка и отпустят на условный
показати весь коментар
09.12.2019 23:22 Відповісти
Вбили не через українську мову? А, тоді все ок, відпускайте виродків
показати весь коментар
09.12.2019 23:17 Відповісти
"У публікаціях та особистих коментарях в соціальних мережах розповсюджується інформація про те, що цей злочин був скоєний на ґрунті ненависті до української мови та України. Поширена інформація ґрунтується на неправдивих даних та є недостовірною. У ході закритого судового засідання, яке проводилось судом 02 грудня, таких фактів не встановлено та не виявлено", ---а чому ж вбли?
показати весь коментар
10.12.2019 01:45 Відповісти
Пошла отмазка "анижедети"?
показати весь коментар
09.12.2019 23:19 Відповісти
Шемякин суд. Що з сєпарів візьмеш крім мата і поганих аналізів.
показати весь коментар
09.12.2019 23:22 Відповісти
Звичайно, то вже інша стаття....За вбивство на етнічному( національному) грунті покарання набагато жорсткіше ( від 10 років ув'язнення до довічно). Хлопчиків , су₴ки, пожаліли? А це "не мальчики", це просто мразі, і це буде у них не останнє вбивство!
показати весь коментар
09.12.2019 23:24 Відповісти
Вечная Память..
судьи начинают отмазывать убийц сепаров, это всем понятно..
показати весь коментар
09.12.2019 23:25 Відповісти
много до этого сепаров посадили..? ни тех, кто с битой по блох-постам..
показати весь коментар
09.12.2019 23:49 Відповісти
як може суд давати такі коментарі? якщо ще немає судового рішення!
щось незрозуміле дуже.
показати весь коментар
09.12.2019 23:26 Відповісти
а шо там незрозумілого - Україна окупована усілякою сранню...

https://uatv.ua/pidozryuvanomu-u-vbyvstvi-myroshnychenka-sud-obrav-zapobizhnyj-zahid-u-vyglyadi-domashnogo-areshtu/ Підозрюваному у вбивстві Мирошниченка суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту .
показати весь коментар
09.12.2019 23:31 Відповісти
мало гранат в суд приносили треба ще носить і носить! яку країну з цими виродками в мантіях можно побудувати?
показати весь коментар
09.12.2019 23:27 Відповісти
То це суд вів слідство? І перекладача з української мови, утирок з адвокатом, не вимагали?
показати весь коментар
09.12.2019 23:28 Відповісти
Забули ще заперечити, що ці поци: підозрюваний і адвокат перкладача просили(((
показати весь коментар
09.12.2019 23:29 Відповісти
Если в Украине начали убивать украинцев за украинский язык то к сожалению не далеко до повторения нового и уже последнего Геноцида как в 1918-1933. Очередной Геноцид украинцы боюсь уже не переживут.
показати весь коментар
09.12.2019 23:34 Відповісти
Не пам'ятаю хто сказав, але сказано вірно: "За Україну треба не вмирати, а вбивати!"
показати весь коментар
10.12.2019 01:27 Відповісти
Брехуни-манкурти.
показати весь коментар
09.12.2019 23:47 Відповісти
Чому в замітці нема прізвищ та фото тих суддів, які вже почали фальсифікувати справу вбивць-українофобів? Треба відразу це повідомляти, щоб потім, в разі введення воєнного стану, постіше було інтернувати рашистських колаборантів.
показати весь коментар
10.12.2019 00:04 Відповісти
Ну судя по ходу этой пьесы к концу недели останется одна версия и как основная---гололёд виноват! После Ганзюк вообще не стоит верить. Чуть субъективно. Давно предавно, ещё при совдепии приметил и не только я, при самых простых даже делах по разводу например, стоит только заговорить любой стороне на украинском языке---та судьи морщились противно. Ни в одной из гоструктур у нас так ненавидят всё украинское как в судах. С небольшим конечно противовесом в Западной Украине. Но бабло гребут везде одинаково.
показати весь коментар
10.12.2019 00:21 Відповісти
Тобто адвокат з суддею намагаються прибрати обтяжуючу обставину "умисне вбивство з мотивів расової, національної або релігійної нетерпимості" на якесь "з необережності"
Чи не тому,часом ,зробили засідання закритими ?
Родичам покійного треба вимагати про передачу справи в інший суд.
показати весь коментар
10.12.2019 00:22 Відповісти
януковощська тітушня перейшла в на службу в порохоботи.
Як не прикидаються українцями, в тіпішне бидло.
до цього часу або на язикє ботаєть, або машинним перекладом.
І ВСІ під ссикливими придурошними ніками.
Ось і тут смердять.
показати весь коментар
10.12.2019 00:30 Відповісти
Лікуйся
показати весь коментар
10.12.2019 08:10 Відповісти
Порохнява судова рехворма дєйствує.
показати весь коментар
10.12.2019 00:31 Відповісти
Тітушня порохоботна, підкажіть чому українських волонтерів і добровольців відправляли на "суд" в Маріуполь?
показати весь коментар
10.12.2019 00:40 Відповісти
Патриотам всегда нужны сакральные жертвы.
показати весь коментар
10.12.2019 00:46 Відповісти
В ходе закрытого судебного заседания, которое проводилось судом 02 декабря, таких фактов не установлено и не обнаружено", - сказано в сообщении.Источник: https://censor.net/n3164388
показати весь коментар
10.12.2019 08:07 Відповісти
Ясно-понятно, установил по показаниям этих двух пи#дюков...
Интересно, если бы Мирошниченко убил их, обороняясь, его показания тоже бы сходу воспринимались как истина?
По крайней мере, хоть бы жив тогда остался...
показати весь коментар
10.12.2019 09:06 Відповісти
Скоро выяснится, что он пьяный сам напал на двух детишек и чуть их не убил, но поскользнулся и стукнулся головой.
показати весь коментар
10.12.2019 10:25 Відповісти
А есть предыстория убийства, а то все как-то на домыслах. Ни в одной новости не сказано, что именно произошло. Один написал - потому что на украинском говорил. Как это было, за ним следили, то есть готовились к нападению, или он случайным гопникам по украински ответил "нi, не палю i вам не раджу" на вопрос: слыш, браток, сигаретки не будет?
показати весь коментар
10.12.2019 11:39 Відповісти