8161 відвідувач онлайн

ФСБ РФ затримала українця в окупованому Криму

ФСБ РФ затримала українця в окупованому Криму

В окупованому Криму повідомляють про затримання російськими прикордонниками громадянина України під час перетинання адмінмежі з Херсонською областю.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".

В інформації управління російської ФСБ по Криму говориться, що житель Херсонської області "намагався перетнути кордон з підробленою міграційною картою".

"У ході опитування чоловік спочатку плутався у свідченнях, проте пізніше розповів, що з метою продовження дозволеного терміну перебування на території Російської Федерації він придбав бланк міграційної карти в Московській області за чотири тисячі рублів", - йдеться в повідомленні.

У ФСБ також повідомляють, що чоловіка передали "правоохоронним органам" окупованого Армянська.

Топ коментарі
+24
Ну и пусть посадят дурачка...
показати весь коментар
11.12.2019 11:02 Відповісти
+23
Ни один адекватный гражданин Украины не поедет на оккупированную территорию.
показати весь коментар
11.12.2019 11:07 Відповісти
+17
Или нефиг шастать
показати весь коментар
11.12.2019 11:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
маленькие дети ни за что на свете не ходите в Африку, в Африку гулять
показати весь коментар
11.12.2019 11:01 Відповісти
Или нефиг шастать
показати весь коментар
11.12.2019 11:02 Відповісти
З дитинства знайомий віршик Чюковскава - нам кацапы-карацапы нипачьом! ныпачьом! мы кацапав-карацапав кирпичьом! кирпичьом! мы кацапав-карацапав малатком! малатком!...і т.д. і т.п...
показати весь коментар
11.12.2019 11:14 Відповісти
Вы бредите. отдохните
показати весь коментар
11.12.2019 12:41 Відповісти
Жалко стало кацапов?
показати весь коментар
11.12.2019 14:25 Відповісти
А в перекладі на мову - українці не потрібно їздити в рашу - це небезпечно для вашого здоров'я.
показати весь коментар
11.12.2019 13:34 Відповісти
Крым не раша.
Однако соваться к врагам - чревато.
показати весь коментар
11.12.2019 14:15 Відповісти
Якщо будемо сидіти підібгавши хвости - це буде ще гірше, ***** не зупиниться на досягнутому - йому потрібна вся Україна. Необхідно терміново встановлювати ядерний статус держави, а потім можна буде і Крим від упиря назад вимагати.
показати весь коментар
12.12.2019 10:59 Відповісти
Ну и пусть посадят дурачка...
показати весь коментар
11.12.2019 11:02 Відповісти
Якби ж то, вони його пустять на обмін замість військово-полоненого українця.
показати весь коментар
11.12.2019 11:54 Відповісти
Потрібно ще набрати заручників.. Ну щоби були підстави і надалі їздити на нікому не потрібні зустрічі.
показати весь коментар
11.12.2019 11:03 Відповісти
Не, не - хай отдохнет и подумает.
Який з нього заручник? Він справжній злодій - купив підробний документ, аби якомога довше бути в рф. Його мрія збулась.
показати весь коментар
11.12.2019 11:53 Відповісти
Так не только купил, так еще и фсбшникам рассказал об этом))) По другому его вычислить не могли))
показати весь коментар
11.12.2019 14:39 Відповісти
Рашка начинает новых заложников захватывать, что бы потом шантажировать ими Украину.
показати весь коментар
11.12.2019 11:03 Відповісти
Зеля дуже сентиментальний, він не тільки Україну, а й труси свої віддасть за полонених заручників, і впаде на коліна. Тільки що він робитиме, коли вже нічого буде зливати і окупанти на його місце поставлять гіркіна, а його прив'яжуть до стовпа на Хрещатику і обмотають українським прапором.
показати весь коментар
11.12.2019 12:03 Відповісти
Будем тоже менять?
показати весь коментар
11.12.2019 11:04 Відповісти
АНОЖЕНАШЧИЛАВЕК!))))
показати весь коментар
11.12.2019 11:12 Відповісти
ну так домовились же всіх на всіх, чим більше назбирають тим більше пафосу..
показати весь коментар
11.12.2019 11:05 Відповісти
Ни один адекватный гражданин Украины не поедет на оккупированную территорию.
показати весь коментар
11.12.2019 11:07 Відповісти
Це ватне МУРЛО тоже будет политическим заложником подлежащим обмену на матерых убийц и диверсантов?)))

пускай зв свою тупость торгует жопой на расейской зоне!
показати весь коментар
11.12.2019 11:09 Відповісти
Пора уже ставить точку в этом бардаке.Неадекватные шастают, туда- сюда,через линию разграничения, а потом гос-во должно думать как их вызволять.Пусть сидит,дятел, пока не поумнеет.Их предупреждали,что в рф могут быть неприятности?Предупреждали.Какого хрена поперся?Забить и забыть о его существовании.
показати весь коментар
11.12.2019 11:15 Відповісти
украинец в Крыму это что то невероятное для оккупанта
показати весь коментар
11.12.2019 11:22 Відповісти
Який українець, просто паспорт.
показати весь коментар
11.12.2019 12:09 Відповісти
Малоросс едет в Россию, там его хватают, потом Клоун с пафосом и фанфарами его меняет на очередные уступки )(уйлу. Хорошо придумано.
показати весь коментар
11.12.2019 11:23 Відповісти
а ты малорос куда ездишь?
показати весь коментар
11.12.2019 11:51 Відповісти
С какой целью интересуемся?
показати весь коментар
11.12.2019 12:05 Відповісти
Малоросская вата, не ценившая Украину☝️☝️
,попала к мокшанам в застенки НКВД, все закономерно 😁😁😁
показати весь коментар
11.12.2019 11:24 Відповісти
Зебіли, це тепер у вашого ЗЕ буде така фішка - кожен місяць добиватися від )(уйла нового обміну.

Зараз за цей обмін скасовують закон про мови.

Наступним обміном внесуть зміни в Коснтитуцію.

І так до нескінченності, доки від України нічого не зостанеться.
показати весь коментар
11.12.2019 11:25 Відповісти
давай ты попадёшь в плен , а мы тут будем твой пост постоянно выкладывать .
показати весь коментар
11.12.2019 11:33 Відповісти
А давай твій ЗЕ буде президентськими справами займатися, а не торгувати людьми та Україною з )(уйлом.
показати весь коментар
11.12.2019 11:35 Відповісти
а где я написал что какой то Зе мой ? Это первый вопрос. Второй . Какую часть Украины продал Зе ? Третий, контрольный в голову. Что, неохота оказаться в плену , лучше всякую муть постить сидя на диване ?
показати весь коментар
11.12.2019 11:43 Відповісти
Відразу після зустрічі з )(уйлом СН подала законопроект про скасування закону про мови.

Що продасть нетвій ЗЕ на наступних торгах, коли буде звільняти цього ідіота?
показати весь коментар
11.12.2019 11:59 Відповісти
Бла бла бла …. Что жизнь не научила прямо отвечать на вопросы ? Шилокрут Балаболович ?
показати весь коментар
11.12.2019 13:53 Відповісти
Який нах полон...?!? Цього мудня хапнули рашамусара через його даблтупість.нєх їздити на окуповану частину та ще й з фуфлижними паперами на право перебування на расєйській(!) території.
показати весь коментар
11.12.2019 14:13 Відповісти
я согласен на счёт мудня , но именно их потом и меняют . А вы бы отказались от такого родственника мудня ?
показати весь коментар
11.12.2019 14:16 Відповісти
Живе в Євпаторії один чорт на ім"я Андрій Андрієнко,мій двоюрідний брат. З 2014-го посланий нах*уй. Ні разу про це не пожалкував.
показати весь коментар
12.12.2019 21:47 Відповісти
Ти не один такий... Я теж став "бандерою"...
показати весь коментар
12.12.2019 21:57 Відповісти
Вони також з Криму?
показати весь коментар
13.12.2019 09:14 Відповісти
Ні... Вони родом з Черкащини, але залишились в Росії... На відміну від мене і моєї сім"ї... Більш того: чоловік, що це сказав - рідний брат моєї дружини...
показати весь коментар
13.12.2019 10:00 Відповісти
Я не знаю які методи впливу окрім масмедіа застосовують москалі але те,що роблять вони це вдало і перетворюють людей на зомбі то є факт
показати весь коментар
13.12.2019 11:14 Відповісти
Люди ЦЬОМУ вчились століттями... Зараз лише "відполірували"... І не тільки "москалі"... Вони свою "бикоту" ще не навчили з "поясами шахіда" на смерть іти... "Москалі", для цього, надто бздикливі...
показати весь коментар
13.12.2019 13:06 Відповісти
В них замість "поясу шахіда" - ЧВК,там правда шанси 50/50
показати весь коментар
14.12.2019 12:17 Відповісти
"шахід" іде на смерть свідомо, з надією на перемогу його ідеї, а ці "вишкребки" - з надією, що вб"ють не його, а "саседа Ваньку"...
показати весь коментар
14.12.2019 13:07 Відповісти
А он попал в плен??? А может сам СДАЛСЯ??? Что там в УПК об этом сказано? Статью сами найдете???
показати весь коментар
11.12.2019 14:42 Відповісти
вы вообще переписку всю прочитали ?
показати весь коментар
11.12.2019 14:49 Відповісти
Конечно читал... Вы первым упомянули термин плен, относительно этого чела.. Вот поэтому я и упомянул добровольную сдачу относительно него... Естественно что оба эти пункта к нему не подходят...
показати весь коментар
11.12.2019 15:33 Відповісти
ФСБ РФ затримала українця в окупованому Криму - Цензор.НЕТ 9769

В среду, 11 декабря, прогремели взрывы и произошел масштабный пожар в Свердловской области РФ, передает телеграм-канал Mash и пресс-службу МЧС РФ.
Стало известно, что на заводе лакокрасочных изделий вспыхнули бочки с краской, затем последовали взрывы.В МЧС сообщили, что разлилась краска - горит на площади 600 квадратных метров.
По словам очевидцев, рядом с источником пожара находится станция с газовыми баллонами.
ФСБ РФ затримала українця в окупованому Криму - Цензор.НЕТ 1590
показати весь коментар
11.12.2019 11:27 Відповісти
Очень хотелось-бы верить, что пламя поднатужится и дойдет все-таки до газовых баллонов!
показати весь коментар
11.12.2019 11:59 Відповісти
тссс... не сглазьте))))
показати весь коментар
11.12.2019 12:10 Відповісти
***** шатстать. Тат тому довбойобу і треба
показати весь коментар
11.12.2019 11:27 Відповісти
Він не лише собі нашкодив. Домовлятися про його звільнення будуть за наш рахунок.
показати весь коментар
11.12.2019 11:37 Відповісти
Фігня. Щас наш бубочка поїде в нормандію і виміняє на якийсь сущій пустяк.
показати весь коментар
11.12.2019 11:41 Відповісти
На жаль, не сущій пустяк.
До кінця року слуги урода збираються скасувати закон про мови. Мотив такий - "Іначє пуцін не атдаст наших рібят!"
показати весь коментар
11.12.2019 12:01 Відповісти
Теперь зе вот таких лохов будет менять на военных преступников которые убивали украинцев
показати весь коментар
11.12.2019 11:42 Відповісти
новый обменный фонд собирают
показати весь коментар
11.12.2019 11:44 Відповісти
Какой же это украинец? Это классический хахол,забирайте его себе там таких мильенны и кацапы называют их украинцами,хотя это хохлы и ватники,вот почему они не требуют укр языка в школах это вата,украинцы Канады,украинцы США высказывают свою позмцию поддерживают целостность Украины постоянно,а "украинцы" Мордора даже не идентифицируют с исторической родиной,ни разу ни в блогах в интернете не так не было поддержки во время майдана не сейчас,на площади вас никто не просит выходить,даже нет в интернете,вывод там в основном хохлы
показати весь коментар
11.12.2019 11:52 Відповісти
ФСБ пополняет обменный фонд.
показати весь коментар
11.12.2019 11:58 Відповісти
зе бил ?
показати весь коментар
11.12.2019 12:00 Відповісти
Согласен с тезой, что это не украинец, а хохол-манкурт. Туда ему и дорога!
показати весь коментар
11.12.2019 12:01 Відповісти
как выйдет, то пусть подает на номинацию премии Дарвина. п.с. а Дарвин, учел такую вот тупиковую ветвь эволюции?
показати весь коментар
11.12.2019 12:06 Відповісти
Кум в СБУ служит, так он сказал, что это нашего агента взяли. Готовили что-то, но улики успел уничтожить при задержании. Скоро вытащат. Обменяют на кого-то. Так что не поднимайте кипиш.
показати весь коментар
11.12.2019 12:07 Відповісти
Наши там работают очень активно, вы просто многого не знаете, а я всего рассказать не могу. Все будет Украина!
показати весь коментар
11.12.2019 12:08 Відповісти
А зачем такие сложности? С вьездом выездом? Зачем так подставляться? Миграционку липовая... Зачем?))
показати весь коментар
11.12.2019 14:58 Відповісти
Нужен документальный факт въезда, впустить должны кацапские погранцы.
Или ты хочешь, чтобы диверсантов с самолета на парашюте сбрасывали?
показати весь коментар
12.12.2019 03:29 Відповісти
А этот человек уже самое большее через неделю будет дома. Меняют на сепара который за паспортом в Украину ехал.
показати весь коментар
12.12.2019 03:31 Відповісти
Завистливые вы ...Пацан четко добился своей цели - за четыре тыщщи хотел продлить время пребывания в Мордоре - и продлил! Сразу лет на пять...Правда место нахождения будет выбирать не сам, но ведь это наверное не существенно
показати весь коментар
11.12.2019 12:14 Відповісти
Для обмена путин за неделю нахватает сколько нужно... А придурок клоун рад, что обмен удался...
показати весь коментар
11.12.2019 12:20 Відповісти
"однако позже рассказал, что в целях продления разрешенного срока пребывания на территории Российской Федерации он приобрел бланк миграционной карты в Московской области за четыре тысячи рублей"

Будем обменивать?
показати весь коментар
11.12.2019 12:39 Відповісти
Насчет, что вычислили по миграционке, полный бред... Не работает у рашиков эта система... Если сам им не ляпнишь, то и не вычислят))) И как у него на руках вообще оказалась миграционка?)) На границе забрали, на границе выдали, у него ее не должно было быть на руках...
показати весь коментар
11.12.2019 15:18 Відповісти
Разве что ехал с рашки, через Крым, домой... Тогда сходится... Но через Крым... Идиот...
показати весь коментар
11.12.2019 15:53 Відповісти
Нове поповнення «ваєннаплєнних» для обміну. Зе його визволить, він припіздент-визволитель.
показати весь коментар
14.12.2019 12:23 Відповісти