7461 відвідувач онлайн

Для пошуку замовників убивства Шеремета залучать СБУ і розвідку, - Аваков

Для пошуку замовників убивства Шеремета залучать СБУ і розвідку, - Аваков

Для визначення замовників вбивства відомого журналіста Павла Шеремета необхідна допомога Служби безпеки та головного управління розвідки.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", інформує Цензор.НЕТ.

"Щоб визначити замовників, мені потрібна допомога, мені не вистачить Генеральної прокуратури - потрібно з СБУ говорити і потрібно говорити з головним управлінням розвідки. Я сьогодні ( 13 грудня) вже мав контакт із главою СБУ, він сьогодні зустрічався з главою поліції. Ми підключимо певні наші можливості", - сказав Аваков.

Нагадаємо, 12 грудня поліція затримала трьох підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Це військова медсестра Яна Дугарь, волонтерка Юлія Кузьменко, ветеран АТО Андрій Антоненко. Крім них, за версією слідства, до вбивства причетне подружжя ветеранів - Владислав та Інна Грищенки. Мотивом підозрюваних слідчі вважають спробу дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в Україні.

13 грудня суд відправив під цілодобовий домашній арешт Дугарь, підозрювану у справі про вбивство Шеремета.

Нагадаємо, Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху машини.

Павло Шеремет - уродженець Білорусі. Він працював на телебаченні в Білорусі і Росії, в 1990-2000-х роках - завідувач білоруським бюро, а також керівник відділу спеціальних інформаційних проектів ОРТ, потім - "Першого каналу". Протягом останніх п'яти років жив у Києві, працював в інтернет-виданні "Українська правда", був ведучим на радіо "Вести". Також Шеремет був одним із засновників "Білоруського партизана".

Топ коментарі
+24
Французские вертолеты и катера привлеки, барыга.
показати весь коментар
14.12.2019 00:37 Відповісти
+20
Дестабилизировать ситуацию путём убийства журналиста - невероятный бред.
показати весь коментар
14.12.2019 00:38 Відповісти
+18
Для сериала в самый раз.
показати весь коментар
14.12.2019 00:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Та що там шукати. Замовник - Орест Лютий. Склепати відповідні записи - які проблеми? В президента звукотехніки найкращі в Україні.
показати весь коментар
14.12.2019 07:02 Відповісти
Авакове, ти ще виконавців не знайшов, а вже замовників берешся шукати. Таке враження, що вже наперед вирішили, хто виконавець, без суду. А чому? Та, мабуть, це комусь вигідно. Авакове, ти вже знайшов вбивць Сашка Білого? Ні? А чому? Замовників? Ні? А чому? Ти прослухав тисячі телефонних дзвінків, щоб знайти вбивць Сашка Білого? Ні? А чому? Бо він українець? А для Шеремета прослуховував? Так? А чому? Мабуть, бо він не українець!
показати весь коментар
14.12.2019 07:05 Відповісти
Цей злочин має бути розкритий, а злочинці - покарані.
показати весь коментар
14.12.2019 07:19 Відповісти
Авакове, а чому ви думаєте, що Шеремета вбили? Чому ви не можете здогадатися, що його не вбивали. Це ж було самогубство. Ви ж змогли здогадатися,що Сашко Білий вчинив був самогубство, два рази вистріливши собі в серце? А тут, чомусь не можете здогадатися, що Шеремет сам собі підклав вибухівку.
показати весь коментар
14.12.2019 07:22 Відповісти
Слабо це, не допоможе. Потрібно МОССАД і ФБР підключити.
показати весь коментар
14.12.2019 07:25 Відповісти
фбр, цру слились
показати весь коментар
14.12.2019 08:42 Відповісти
і ще, звичайно,дрони і підрозділ "бойових плавців'
показати весь коментар
14.12.2019 09:50 Відповісти
Один из резидентов фсб на совести которого убийство не только патриота Сашка Музичко, но и другие преступления
Враг захватил практически все ключевые посты в силовых структурах Украини.
Проник в армию, органи безопасности, разрушая
нашу страну изнутри ...
показати весь коментар
14.12.2019 08:41 Відповісти
Версія мотиву злочину - дестабілізація суспільства, абсурдна. Вона лише відводить слідство від реального замовника. Зверніть увагу на того, хто цю версію висуває. Значно реальніша версія - професійна діяльність журналіста. Наприклад, (нічого і нікого не підозрюю конкретно) за рік до вбивства Шеремет їздив у Бендери (Придністров'я), батьківщину Порошенка, який був тоді і на момент вбивства Президентом України.
показати весь коментар
14.12.2019 08:54 Відповісти
Теперь расскажи, почему на Бабченко наняли киллера атошника?
показати весь коментар
14.12.2019 09:05 Відповісти
досить ймовірна версія..

Зауважте-Барига не реагував на різні звинувачення в пресі..
а от на натяки на вбивство брата зреагував..
показати весь коментар
14.12.2019 09:54 Відповісти
Вакаров: сегодня https://youtu.be/z15LrBqG3qk?t=441 Порошенко обвиняют в убийстве Шеремета, как когда-то Кучму в деле Гонгадзе 20.07.18



•19 лип. 2018 р.

показати весь коментар
14.12.2019 10:21 Відповісти
Зачем его искать, он сидит на месте.
Для поиска заказчиков убийства Шеремета привлекут СБУ и разведку, - Аваков - Цензор.НЕТ 3011
показати весь коментар
14.12.2019 09:03 Відповісти
та не форсируйте так процесс, уже и авто наверное утилизировали, и доказательной базе прийдет капец, а найденная мина, так человек скажет, когда возвращался с войны сослуживцы так пошутили в рюкзак ее положили, а я ее не заметил, и делов.
показати весь коментар
14.12.2019 09:52 Відповісти
Ти б ще агента Малдера,і скалі підключив!
Вийшов би непоганий 96-й квартал.
показати весь коментар
14.12.2019 09:54 Відповісти
у меня простой вопрос - где они ( группой) проходили спец подготовку - все сделано профессионально - значит у исполнителей была спец подготовка - вопрос - где,когда, за какое время и главное кто учил - минимум надо 3 месяца - как то так
показати весь коментар
14.12.2019 10:02 Відповісти
диверсантов для нас, готовят в цапии, под Ростовом, а может в странах НАТО(ну это так,на всякий случай) - но как то так
показати весь коментар
14.12.2019 10:04 Відповісти
шото слишком много стало Авакова - обычного, казалось бы, министра ВД..
показати весь коментар
14.12.2019 10:03 Відповісти
ну СБУ понятно, а разведка что разведывать будет?
показати весь коментар
14.12.2019 10:09 Відповісти
розвідка (КОНТРРОЗВІДКА СБУ)ПІДЕ У НІРВАНУ.
БУДЕ "КОПАТИСЬ У СОБІ"

ГАРАНТОВАНО ПЕВНІ ЛАНКИ ЛАНЦЮГА "НАКОПАє'

ВІД БІЛОРУСЬКОЇ ЧАСТИНИ(КГБ бІЛОРУСІ) ДО ВИКОНАВЦІВ(НЕ ЦИХ 5-Х ОЗВУЧЕНИХ ГЛАВМЄНТОМ)
показати весь коментар
14.12.2019 10:15 Відповісти
Легитимный, [13.12.19 22:13]
#Слухи
Аваков так и не сказал прямо, что всем этим подозреваемым в убийстве Шеремета помогали «люди» внутри силовой системы. Скорее всего, высокие чины.
Наш источник в силовых ведомствах сообщает, что подозреваются некоторые «личности» в контрразведки СБУ.
показати весь коментар
14.12.2019 10:10 Відповісти
Д.Корнейчук.

«А тем временем президент Зеленский в пятницу, втихаря, внёс в Раду изменения в Конституцию о децентрализации власти.

Вот там и будет особый статус Донбасса.

В понедельник от царя Зеленский команду в Париже получил ускорить выполнение «Минска», вылизав попутно царский сапог языком. Уже в четверг продлили особый статус Донбасса в виде закона. А в пятницу - и изменения в Конституцию подсуетили.

У Путина не забалуешь. Особенно - если ты просто зелёная марионетка и «фунт»…».
показати весь коментар
14.12.2019 10:31 Відповісти
Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди.
показати весь коментар
14.12.2019 10:33 Відповісти
Для пошуку замовників вбивства Шеремета залучать СБУ і розвідку, - Аваков. Правильно. Адже СБУ розпочало своє розслідування ще ДО теракту. Недарма співробітника СБУ Ігора Устименко було помічено біля будинку Шеремета принаймні упродовж кількох годин тієї ночі, коли під автівку журналіста було закладено вибухівку.

https://censor.net/ua/user/395846

Як повідомлялося, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 р. у Києві, в результаті вибуху автомобіля о 7:45 ранку, машина вибухнула на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка. Основними версіями щодо причини злочину було названо професійну діяльність, а також неприязні стосунки та участь російських спецслужб.

Згідно з даними розслідування, співробітника СБУ Ігор Устименко був помічений біля будинку Шеремета принаймні упродовж кількох годин тієї ночі, коли під автівку журналіста було закладено вибухівку. Вот в это я больше верю.
https://censor.net/ua/comments/locate/3165134/01921539-6420-701f-9568-638a4b48032eВідповісти
Більше не подобається 12
показати весь коментар
14.12.2019 11:11 Відповісти
Поздно вкрались вьі со своим Шереметом - кому он сдался, кроме Литвина ?
показати весь коментар
14.12.2019 11:14 Відповісти
зеплесень поменяло СБУ на фсбу теперь все пойдет по сценарию и домашняя работа будет выполняться.
показати весь коментар
14.12.2019 12:44 Відповісти
Шукати замовників ....тоб то самі проти себе....."цікаво дівки танцюють".
показати весь коментар
14.12.2019 14:21 Відповісти
Зачем столько шума вокруг таких как шеремета, Бузина и прочих ? Они получили то, к чему сами осознано стремились! Это должно было случиться рано или поздно! А аваков сегодня разводит всех как котят и отвлекает народ от нищеты. бедности ,малых пенсий и з\плат, от продолжающейся войны, от безправия народа, от наглости министров дебильной Зе команды, которым мала з\палта в 30-40 тысяч, от насилия и засилия на многих каналахТВ , (особенно Медведчуковских), пророссийскими экспертами и открытыми врагами Украины, от отрицания заслуженных заслуг наших ВСУ и добровольцев, которых сейчас всякими путями дискриминируют и очерняют И ЕЩЁ МНОГИМИ ОТ......
показати весь коментар
14.12.2019 19:19 Відповісти
нет, вот тут ты не прав, они не стремились к своей такой смерти, как им подстроили, не надо такую херню нести.
показати весь коментар
14.12.2019 22:23 Відповісти
Сторінка 2 з 2