8381 відвідувач онлайн
4 629 21

США погодили призначення Єльченка послом України, - Пристайко

США погодили призначення Єльченка послом України, - Пристайко

США погодили призначення новим послом України Володимира Єльченка.

Про це розповів глава МЗС України Вадим Пристайко в інтерв'ю УНІАН, передає Цензор.НЕТ.

"Ми вже отримали агреман. Ми визначилися (з кандидатурою посла. - Ред.) ще два місяці тому. Це наш нинішній представник в ООН Володимир Єльченко", - розповів Пристайко, відповідаючи на питання чи отримали погодження американської сторони на видачу агремана для призначення посла Україна в США.

Топ коментарі
+11
https://censor.net/user/139376 - это да...

назовет еще Расею агрессором публично, а путина убийцей.., а Зе потом извиняться по телефону...
показати весь коментар
16.12.2019 10:06 Відповісти
+10
Все ж краще, аніж холокостний єврейчик на чолі Інституту Нацпам'яті...
показати весь коментар
16.12.2019 10:02 Відповісти
+9
У Огрызко через чур проукраинская позиция, а это может разозлить хутина.
показати весь коментар
16.12.2019 10:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чувак не вилазить з Штатів стільки років. Ото влаштувався!!!
показати весь коментар
16.12.2019 09:48 Відповісти
Угу , а перед тим воно не вилазило багато років з Кацапстану( був послом)
показати весь коментар
16.12.2019 10:13 Відповісти
мне нравится солидный комент олюка +5.особенно вот это*через чур*..сразу видно выпускника трускавецкого гарварда..)))
показати весь коментар
16.12.2019 10:44 Відповісти
Хто тобі заважав вчитися,а не крутити підручники на самокрутки та викурювати їх за школою? Отримав би освіту,може посів би його місце.
показати весь коментар
16.12.2019 14:46 Відповісти
Регионал.Сын коммуняки.
показати весь коментар
16.12.2019 09:49 Відповісти
США погодили призначення Єльченка послом України, - Пристайко - Цензор.НЕТ 6088
показати весь коментар
16.12.2019 10:52 Відповісти
Поставили откровенного рыга и совкодрочера. Лишь бы не Прошенко - да, зебилы?
показати весь коментар
16.12.2019 09:51 Відповісти
Зебил, а надо было Прошенка послом в США?
Ты сам то понял чего сморозил?
показати весь коментар
16.12.2019 09:53 Відповісти
ну да....надо бы...
Порошенко во внешней политике очень силен...., раз посадка его в тюрьму отменяется...
Хотя я бы хотел Огрызко...
показати весь коментар
16.12.2019 09:56 Відповісти
У Огрызко через чур проукраинская позиция, а это может разозлить хутина.
показати весь коментар
16.12.2019 10:01 Відповісти
https://censor.net/user/139376 - это да...

назовет еще Расею агрессором публично, а путина убийцей.., а Зе потом извиняться по телефону...
показати весь коментар
16.12.2019 10:06 Відповісти
ольюк..прости мою малограмотность..объясни что это такое*через чур*????)))
показати весь коментар
16.12.2019 10:47 Відповісти
oljik- не томи))что это такое таинственное*через чур*????!!!это через что???)))
показати весь коментар
16.12.2019 10:59 Відповісти
Огрызко умеет огрызаться!
показати весь коментар
16.12.2019 12:52 Відповісти
Дятел винторогий, надо было Шуфрича, правильно?)))
показати весь коментар
16.12.2019 10:23 Відповісти
НОРМ ДЯДЬКА, В ООН ЗНАТНО ТРОЛИЛ КАЦАПОВ
показати весь коментар
16.12.2019 09:53 Відповісти
А тут вон никто и не помнит уже, что именно этот Ельченко - постоянный представитель Украины при ООН с 2015-го года.
показати весь коментар
16.12.2019 09:57 Відповісти
Нормально...хоть не с "95-го квартала" и не охранник Бени...
показати весь коментар
16.12.2019 10:00 Відповісти
Все ж краще, аніж холокостний єврейчик на чолі Інституту Нацпам'яті...
показати весь коментар
16.12.2019 10:02 Відповісти
Хороша новина!Вітаю!
показати весь коментар
16.12.2019 10:09 Відповісти
чалый отчалил?)
показати весь коментар
16.12.2019 10:52 Відповісти