10763 відвідувача онлайн
1 155 23

Рада вирішила працювати в січні один пленарний тиждень замість двох

Рада вирішила працювати в січні один пленарний тиждень замість двох

Верховна Рада внесла зміни до календарного плану своєї роботи і тепер в січні буде лише один пленарний тиждень замість запланованих раніше двох.

За відповідну постанову №2609 проголосували 325 народних депутатів, повідомляє Цензор.НЕТ.

Постанова передбачає, що 20-24 січня народні депутати працюватимуть з виборцями, а про час закриття другої сесії оголосять 17 січня в кінці пленарного засідання.

Раніше календарний план проведення сесії передбачав, що в січні мали відбутися два пленарні тижні 13-17 січня і 20-24 січня.

Топ коментарі
+16
Шо, ...ляді, перепрацювалися ?
показати весь коментар
18.12.2019 11:57 Відповісти
+13
Гроші вже заробили, поїдуть по эвропах тринькати
показати весь коментар
18.12.2019 11:58 Відповісти
+6
чартер в штаты на тренинг уже забронировали?
показати весь коментар
18.12.2019 11:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шо, ...ляді, перепрацювалися ?
показати весь коментар
18.12.2019 11:57 Відповісти
Нет, они едут на похороны Ленина, и заодно до марта месяца, можно без загранпаспорта лапти плести.
показати весь коментар
18.12.2019 12:19 Відповісти
Та хай собі їдуть - може хоч двійко "ласти склеїть" .
показати весь коментар
18.12.2019 12:43 Відповісти
Гроші вже заробили, поїдуть по эвропах тринькати
показати весь коментар
18.12.2019 11:58 Відповісти
"эвропеська солідарность", - "Есть такая партия!", сказал, то-ли Ленин, то-ли Порошенко
показати весь коментар
18.12.2019 12:28 Відповісти
чартер в штаты на тренинг уже забронировали?
показати весь коментар
18.12.2019 11:59 Відповісти
Вони будуть проводити засідання на морях.......
показати весь коментар
18.12.2019 12:02 Відповісти
Плохо турбину подмазали, вот она и накрылась пи медным тазом. А ведь водители в курсе, что турбина любит хорошую смазку.
показати весь коментар
18.12.2019 12:03 Відповісти
нада на работе шефу тоже сказать о таком решении коллектива, думаю пойдет на встречу с огромным удовольствием
показати весь коментар
18.12.2019 12:03 Відповісти
Окромя "удовольствия" пущай захватит и канистру ЦИАТИМа. Оно как-то легче пойдёть...
показати весь коментар
19.12.2019 11:00 Відповісти
И половину своей (незаработанной) зарплаты добровольно перечислят детям?
показати весь коментар
18.12.2019 12:04 Відповісти
Своим детям.
показати весь коментар
18.12.2019 12:05 Відповісти
- Товарищи! - продолжал Остап. - Нужна немедленная помощь! Мы должны вырвать детей из цепких лап улицы, и мы вырвем их оттуда! Поможем детям! Будем помнить, что дети - цветы жизни. Я приглашаю вас сейчас же сделать свои взносы и помочь детям. Только детям, и никому другому. Вы меня понимаете?
- Попрошу делать взносы. Ипполит Матвеевич подтвердит мои полномочия.(с)
показати весь коментар
18.12.2019 12:19 Відповісти
Работа с избирателями. Поскольку на новогодние праздники большая часть избирателей двинется на южные моря, то слуги народа последуют за ними.
показати весь коментар
18.12.2019 12:04 Відповісти
Вы избиратель? Я хочу с вами на море. Мальдивы не предлагать.
показати весь коментар
18.12.2019 12:34 Відповісти
нічого нового, такі ж фізично кволі люди ім все більше і більше потрібно часу для лікування похмільного синдрому
показати весь коментар
18.12.2019 12:08 Відповісти
Який синдром!?!?!? КОКС РУЛИТ!!!
показати весь коментар
19.12.2019 11:04 Відповісти
показати весь коментар
18.12.2019 12:10 Відповісти
ліхо началі - в турборєжимє! Я ж казав - поработаєм до нового года, а там...(С)
показати весь коментар
18.12.2019 12:17 Відповісти
Кто там требовал от врачей работать по выходным?
Депутат дуболёт?
показати весь коментар
18.12.2019 12:47 Відповісти
А хто буде вести контроль,як депутати на місцях будуть "працювати" з виборцями??? Це звичайнісіньке бла-бла-бла.
показати весь коментар
18.12.2019 14:30 Відповісти
Будет работа на округах на Багамах и Мальдивах
показати весь коментар
18.12.2019 15:15 Відповісти
Краще б вони взагалі саморозпустилися. Користі від них ніякої. Всі прийняті ними закони - антинародні.
показати весь коментар
18.12.2019 16:54 Відповісти