9565 відвідувачів онлайн

Нам не вдалося домовитися про обмін полоненими, - Пристайко

Нам не вдалося домовитися про обмін полоненими, - Пристайко

Учасники Тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі не досягли прогресу в питанні обміну утримуваними особами,

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в ефірі телеканалу "Україна 24" в середу ввечері.

"Як я бачу, на сьогодні, на превеликий жаль, списки оновити в іншій підгрупі, домовитися не вдалося. Я бачу на сьогодні, що нам не вдалося досягти цього прогресу", - сказав Пристайко

Керівник зовнішньополітичного відомства уточнив, що йдеться про переговори, які проходять у даний час у Мінську.

Як зазначає BBC, таку ж інформацію підтвердили російські агентства.

Представники "ДНР" вже повідомили, що сторони домовилися діяти щодо полонених у прискореному режимі і домовлятися надалі в режимі відеоконференцій. Наступне засідання ТКГ має відбутися 16 січня.

Як передає агентство "Інтерфакс", представник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдік розповів, що для обміну сторонам конфлікту треба "зробити низку кроків".

"Є різні технічні моменти, які потрібно уточнити", - заявив він. Додавши, що сторони провели "ґрунтовну роботу" і є бажання провести обмін.

Нагадаємо, домовленості про обмін утримуваними особами були узгоджені на засіданні "нормандської четвірки" 9 травня в Парижі. Очікувалося, що їх підтвердять на засіданні ТКГ.

Топ коментарі
+81
возвращайте ВСУ на прежние позиции, взрывайте мост и восстанавливайте укрепления.... - вас кинули...
показати весь коментар
18.12.2019 21:44 Відповісти
+56
Ну хоть по Парижу зе с супругою погуляв. И то хлеб.
показати весь коментар
18.12.2019 21:44 Відповісти
+42
что и следовало ожидать....
показати весь коментар
18.12.2019 21:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Да нет не может быть.
Это Порошенко войну начал.
Нужно только перестать стрелять и закончить войну....или я это уже говорил?
показати весь коментар
19.12.2019 04:22 Відповісти
які наші важелі? КПП. Після обстрілу закриваєця найближче КПП на місяць. Нема обміну на протязі місяця - закриваюця всі КПП. Всі виплати непідконтрольним припиняюця, рахунки обнуляюця.
показати весь коментар
19.12.2019 04:38 Відповісти
а ше краще - безумовно закрити всяке переміщення через лінію фронту
показати весь коментар
19.12.2019 04:40 Відповісти
при теперішньому гідранті це - фантастика...
показати весь коментар
19.12.2019 11:39 Відповісти
не удалось по пленным али по газу?
показати весь коментар
19.12.2019 05:17 Відповісти
Таки лох, оказывается...
показати весь коментар
19.12.2019 05:45 Відповісти
Всем рассказывал, что нормальный пассажир...
показати весь коментар
19.12.2019 11:41 Відповісти
Пристайко следует дистанцироваться от зеленского,
который занялся расправой над неугодными его бандитским корешам гражданами
позор брехуну владимиру зеленскому
показати весь коментар
19.12.2019 06:03 Відповісти
пристайко - послушний хльопчик і таким лишиця довічно
показати весь коментар
19.12.2019 12:01 Відповісти
Шота пішло не так. І в очі дивився, і либився, і ручку потискав, і фоткався. Ця цього виявилося замало. Бо яєць не мав і не має.
показати весь коментар
19.12.2019 06:51 Відповісти
Мне уже просто интересно - сколько еще,сепарасты и оккупанты,должны КИДАНУТЬ и развести нелоха,чтобы до него дошло?
показати весь коментар
19.12.2019 08:12 Відповісти
Беда для Украины и ее пленных - радость для порохоботных зрадогонов.
показати весь коментар
19.12.2019 08:26 Відповісти
Не смогли определиться - нам шашечки или ехать? (с) Старый одесский анекдот.
Что главное, политические дивиденды или люди ? Политика взяла верх.
показати весь коментар
19.12.2019 08:28 Відповісти
Да, провал за провалом у господина Не Лоха. Теперь ему надо на велосипеде ролики снимать и по две шаурмы в день съедать - для своего электората...
показати весь коментар
19.12.2019 08:28 Відповісти
сдается, землю Зе гораздо быстрее продаст, чем вернет пленных ребят))
показати весь коментар
19.12.2019 08:33 Відповісти
Вот это хреново.
показати весь коментар
19.12.2019 08:34 Відповісти
вариант А с плешивым не прошел. Когда будем строить стену?
показати весь коментар
19.12.2019 08:37 Відповісти
Об обмене пленными не договорился, про перемирие не договорился, про транзит газа не договорился. Чего он в Париж ездил? Просрал наши деньги на поездку, а ещё кучу денег потрачено на рекламу этой бесполезной поездки. Больше Зеленского на такие встречи не посылать, это пустая трата денег, которых и без того не хватает в нищей Украине.
показати весь коментар
19.12.2019 08:38 Відповісти
Ну моніка хоч на фоні Ейфелевої вежі сфоткалась - не зря з'їздила в Париж
показати весь коментар
19.12.2019 09:05 Відповісти
Как неожиданно! Чуть ли не в дёсна с ****** целовались, а тут раз -- и облом. Что же пошло не так? Может, Зеленский мало уступил?
показати весь коментар
19.12.2019 09:11 Відповісти
Да.
показати весь коментар
19.12.2019 10:50 Відповісти
Напомним, договоренности об обмене удерживаемыми лицами были согласованы на заседании "нормандской четверки" 9 мая в ПарижеИсточник: https://censor.net.ua/n3166182

9 мая? Що за дата така "встрєчі в Паріжє"...
показати весь коментар
19.12.2019 09:12 Відповісти
Хронология заявлений
1. Мы договорились
2. Мы договорились, но придется идти на компромис.
3. Мы не договаривались.
Итог: сепарам и парашникам уступили в обмен на "нихуя"
показати весь коментар
19.12.2019 09:20 Відповісти
Оно Вам ничего не обещало. Помните?
показати весь коментар
19.12.2019 09:59 Відповісти
і чому я не здивований? Поки Порох знову не сяде у красло Президента України, далі буде тільки гірше!
показати весь коментар
19.12.2019 09:46 Відповісти
лаптеногіе ви реально не цікаві з вашими примітивними висерами
показати весь коментар
19.12.2019 10:19 Відповісти
Дристайко, як я бачу, теж ще не надивився в ясні чесні очі Грустной Лошаді...
показати весь коментар
19.12.2019 09:48 Відповісти
Так чего же кагальный клоуненок пиарился?
Страну подсдал, обязательства взял, главного - не сделал...
Может, хоть пипеткой на рояле перед ****** удалось сыграть?
Ведь это недоразумение так мечтало, так мечтало...
показати весь коментар
19.12.2019 09:55 Відповісти
Дак зЭ ж отдал весь обменный фонд раньше...чем теперь торговаться? Вангую, что и по остальным вопросам "не получится достигнуть договоренности"
показати весь коментар
19.12.2019 10:14 Відповісти
Получится достигнуть,ежели немедля позакрывать все кпп,отменить сепарам соцвыплаты,двинуть ВСУ на прежние позиции и открывать огонь на упреждение...Для сего нужна воля главковерха и генштаба.,но она отсутствует..
показати весь коментар
19.12.2019 17:47 Відповісти
Більше 300 років історії взаємовідносин із кацапами. Здавалось би у чому проблема? Та відкрийте ви тупі Зелені довб.би підручник із історії та прочитайте!!! Ви ніколи із ними не домовитесь, бо їх мета - наше знищення! Якісь дегенерати, чесне слово..
показати весь коментар
19.12.2019 10:35 Відповісти
Оце так поворот! І це - наш міністр іноземних справ, головний дипломат країни... аб олюдина, яка грає цю роль, притому, вкрай невдало. "Угоди з Росією не варті й паперу, на якому написані", Отто фон Бісмарк.
показати весь коментар
19.12.2019 12:18 Відповісти
Или он выглядит как дурак, или журналисты его слова переврали. ЧТО он хотел сказать?
"Ой, не получилось!" ???
показати весь коментар
19.12.2019 12:35 Відповісти
Сторінка 3 з 3