10397 відвідувачів онлайн

Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Апеляційний суд Києва залишив Андрія Антоненка під вартою.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із зали суду.

Суддя Апеляційного суду Києва прийняла рішення залишити підозрюваного у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненка в СІЗО.

Таке рішення озвучила колегія суддів після повернення в зал засідань із дорадчої кімнати.

Біля будівлі суду залишається кілька сотень активістів.

Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою 01
Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою 02
Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою 03
Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою 04
Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою 05
Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою 06
Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою 07
Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою 08

Фото: Олег Богачук, Цензор.НЕТ

Нагадаємо, апеляцію захисту підозрюваного у вбивстві Шеремета рок-музиканта, воїна ССО Андрія Антоненка, сьогодні розглядали вдруге. Раніше засідання перенесли, а сьогодні - обмежили доступ у зал слухачів і журналістів.

Нагадаємо, 12 грудня поліція затримала трьох підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Це військова медсестра Яна Дугарь, волонтерка Юлія Кузьменко, ветеран АТО Андрій Антоненко. Крім них, за версією слідства, до вбивства причетне подружжя ветеранів - Владислав та Інна Грищенки. Мотивом підозрюваних слідчі вважають спробу дестабілізувати соціально-політичну ситуацію в Україні.

13 грудня суд відправив під цілодобовий домашній арешт Дугарь, волонтерку Кузьменко взято під варту до 8 лютого 2020 року, так само, як і сержанта ССО Андрія Антоненка.

Павло Шеремет загинув вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху машини.

Топ коментарі
+67
А могло быть по другому при власти сепаров?
показати весь коментар
23.12.2019 16:35 Відповісти
+49
Зеленский стал преступником,переступив порог зала,где проводился брифинг Авакова по поводу якобы раскрытия убийства Шеремета.
показати весь коментар
23.12.2019 16:36 Відповісти
+43
Позор судилищу.
показати весь коментар
23.12.2019 16:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
нет двух одинаковых устройств собранных кустарным способом.
показати весь коментар
23.12.2019 18:49 Відповісти
Игорь Д.: Вы способны логически мыслить? Вы сопоставили барабанный шум на пресс-конференции во главе с президентом? Вы вникли в описания личностей обвиняемых? Тогда нет другого вывода:
Причина этих обвинений невиновных людей, обвинений фальшивых, грубо сляпанных, немедленно, в спешке, незаконно и торжествующе объявленных преступниками властью, - очевидна!
Самому Зеленскому срочно необходимо постоянно поддерживать его падающий рейтинг. Вот это самое главное для Зеленского и его «команды». Он ведь - абсолютно не подходящий для президенства человек - попал на эту должность благодаря надутому олигархическим телевизором рейтингу. И ему плевать на Украину, она ему чужая, был бы рейтинг! А вся «команда», набранная кто в шоу-бизнесе, кто в подворотнях («вы за Зеленского?») на нём и держится.
показати весь коментар
23.12.2019 19:25 Відповісти
Причем тут личности обвиняемых? Хорошая профессия не является защитой от любого преступления. Важны только ФАКТЫ! Которые говорят, что подозреваемых нужно держать до суда под стражей.Иначе у нас будет каста неприкасаемых. Именно об этом говорила по телефону обвиняемая -" Что было до 2014 года уже никого не интересует". Типа война любое преступление спишет.
показати весь коментар
23.12.2019 19:42 Відповісти
Цей пан навіть не володіє темою, про яку діскутує. Він навіть не бачив те, що знайшли в Антоненка, що саме становить цей предмет, який називається "вихолощена міна, учбовий макет". Він думає, що Антоненко сам зібрав цю міну, кустарно. Отак люди беруть гріх на душу
показати весь коментар
23.12.2019 19:18 Відповісти
Он просто считает, что это Порошенко виноват. Собственно отсюда такая любовь к следствию. Кем бы там ни был Порошенко, но сажать людей просто так нельзя. Это неправильно.
показати весь коментар
23.12.2019 19:21 Відповісти
Вихолощена міна - так. Учбовий макет - під сумнівом. Тому що (слідкуйте за думкою): переробка бойової міни на ММГ має відбуватися на підприємстві, що має відповідний дозвіл. Кожен ММГ після переробки перевіряється на безпеку і отримує ПАСПОРТ, що підтверджує призначення і безпеку цього виробу. Існує такий паспорт до міни, знайденої у Антотенка?
Заборонено самостійно виготовляти з бойової зброї макети, розумієте?
Тепер про "кустарну міну". Якщо б Ви почитали матеріали слідства, то побачили б, що мова не про те, що Антоненко чи хтось інший зібрав кустарно ЦЮ (знайдену) міну. Кустарного виробництва були вибухові пристрої, які використовувалися під час невдалого замаху у Івано-Франківській області, та той, що спрацював і вбив Шеремета. Головне, ці кустарно виготовлені вибухові пристрої містили вражаючі елементи з міни МОН-50. Це доступна, оприлюднена інформація.
То що у Вас не збігається за логікою?
Втім, ці обставини не доводять провину у вбивстві. Потрібна експертиза, яка встановить (чи не встановить) зв'язок між вибуховими пристроями та знайденою вихолощеною міною. Так само треба встановити обставини її деактивації. Можливо, це відбувалося законно. А можливо і ні.
показати весь коментар
23.12.2019 22:40 Відповісти
Почему подозревают именно их?
Ах, да. Выключенные телефоны и живут рядом... Точно.
Но почему тогда пол-Киева с ними не посадили? Многие люди выключают ночью телефон. И рядом тоже живёт много.
показати весь коментар
23.12.2019 22:55 Відповісти
Умиляйся, сколько хочешь своими выводами манипулятивными. )))Доводы защиты совсем не ЭТИ! А ДРУГИЕ. И лепить к этому порохоботство просто смешно и паливно.

Есть презумпция невиновности этих "хороших ребят." ))) Доказательства не предоставлены в том, что они виновны. Даже наоборот: разбиты все псевдокосвенные доказательства. А им все равно по-россиянски лепят обвинения. Бред по-россиянски. Стиль.
показати весь коментар
24.12.2019 11:11 Відповісти
Ст. 383. Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.
1. Завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину-
карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.
2. Ті самі дії, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів,-
караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
показати весь коментар
23.12.2019 17:57 Відповісти
Стаття 17. Презумпція невинуватості та забезпечення доведеності вини
1. Особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому цим Кодексом, і встановлено обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили.
2. Ніхто не зобов'язаний доводити свою невинуватість у вчиненні кримінального правопорушення і має бути виправданим, якщо сторона обвинувачення не доведе винуватість особи поза розумним сумнівом.
3. Підозра, обвинувачення не можуть ґрунтуватися на доказах, отриманих незаконним шляхом.
4. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на користь такої особи.
5. Поводження з особою, вина якої у вчиненні кримінального правопорушення не встановлена обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, має відповідати поводженню з невинуватою особою.
показати весь коментар
23.12.2019 18:28 Відповісти
Расскажите это тем, кто считает что можно любого посадить в СИЗО просто так. И я понимаю если бы там были какие-то улики, которые указывали на этих ребят. Меня бы в этих темах бы не было. Но этот суд это же прямая иллюстрация того, что завтра они начнут сажать велосипедистов и собирателей марок. Первых за то что носят шлемы, а вторых за организацию тайных сообществ.
показати весь коментар
23.12.2019 18:36 Відповісти
Савченко за фуру динамита выпустили, боевая мина дома у Антоненко по сравнению с фурой не улика. Правда порохобот?
показати весь коментар
23.12.2019 18:38 Відповісти
Это не боевая мина, а макет. И про улики написал. Велосипедный шлем как улика, разные марки как улика.
показати весь коментар
23.12.2019 18:44 Відповісти
Враньё хоть фильтруйте, макет они деактивировали, ага. На изъятой у Антоненко мине, скорее всего, есть и мои отпечатки: мы деактивировали ее, - спикер ССО Никифоров.
показати весь коментар
23.12.2019 18:49 Відповісти
Ну так тренировались. Она же учебная.
показати весь коментар
23.12.2019 19:00 Відповісти
Савченко с Рубаном тоже макеты наверное возили, Порошенко же выпустил.
показати весь коментар
23.12.2019 18:50 Відповісти
Порошенко имел право кого-то выпустить?
показати весь коментар
23.12.2019 22:05 Відповісти
Неправда, козел!
Мина не боевая!!!
Панове спамьте ету мразь. Они хотят создать видимость что народ все понял и целиком поддерживает методьі власти.
Сппмьте гнид.
Пока виртуально
показати весь коментар
23.12.2019 20:01 Відповісти
"целиком поддерживает методьі власти" хорошо сказал, понимаю, истерика, могут не заплатить, но что сказано то сказано. А вы мародеры поддерживаете воров, убийц и террористов возящих грузовиками ворованное оружие с фронта и убивающих украинских детей снайперов.
показати весь коментар
23.12.2019 20:07 Відповісти
Сученок, с тобой имело бьі смьісл про что-то говорить, будь у тебя на аватаре Украинский стяг.
Тьі еще, говно, должно понимать следующее: случись етот "диалог" ТАМ, то за второй репликой вместо етой очереди слов, в тебя пошла бьі вполне конкретная очередь ПСов.

Пенове, спамьте ету гниду.
Сейчас мое обостренное чувство не даст сбрехать по поводу етих мразей.
показати весь коментар
23.12.2019 22:01 Відповісти
Але вона ж була бойовою, так? Зараз встановлено, де і коли було виготовлено корпус, де і коли вона була споряджена. Коли і як вона стала макетом, от питання. Погодьтеся, що це могло відбуватися як законно, так і приватним способом. Якщо ММГ виготовлено легально, має бути паспорт, що підтверджує її безпеку та призначення. Якщо ні, то не дивлячись, що вона вже "не бойова", це кілька статей.
показати весь коментар
23.12.2019 22:52 Відповісти
Ага. Була бойовою та Антоненко її розібрав і вона стала учбовою))

Зебілоидьі у вас декабрьский вьіпуск трусковецких курсов по вьімьіванию мозгов?

Или их отродясь не бьіло?
показати весь коментар
24.12.2019 06:35 Відповісти
А якщо спробувати без образ і згадування особливостей мого мозку?
Якщо вона (міна), НЕ була бойовою, то що "деактивував" Нікіфоров?
Учбові ММГ, зокрема, інколи роблять з бойових - встановленим чином їх деактивуючи. Зазвичай це пропили, висвердлювання отворів, і звичайно видалення вибухового і детонуючого зарядів.
То чи не могли б Ви, як власник видатного мозку, пояснити мені: ця міна від початку була учбовою? Тоді навіщо знадобилося її "деактивувати", як стверджує пан Нікіфоров? Якщо вона таки була бойовою, то де паспорт, який повинні мати ММГ, що перероблені з бойових на учбові вироби?
p.s. Правильно писать "трускАвецких".
показати весь коментар
24.12.2019 06:59 Відповісти
Ага, дяку. Я й гадки не маю хто такий Нікіфоров і що він деактував. Мені це просто не цікаво бо я чомусь переконаний в тому, що всі, хто звинувачує Антоненка, брешуть.
Раджу вам сомому зробити з бойової міни МОН учбову.
Про результат розвосте.
Чи ні...
показати весь коментар
24.12.2019 11:53 Відповісти
Мені доводилося встановлювати такі міни поблизу Луганська. Робити ММГ - ні, я не маю такого хоббі. А ось товариші по службі вихолощували гранати, щоб був сувенір. Мені це дивно, звичайно, але це сумна правда.
Я розумію, що у Вас надзвичайно іскромьотний гумор, але прошу його притримати і все-таки пояснити мені: експертиза встановила, що це міна була виготовлена промислово як бойова. Потім її вихолостили, тобто видалили вибухівку. На сусідніх гілках форуму переконують, що ММГ саме так і виготовляють: з бойових виробів шляхом переробки. Ви дотримуєтесь іншої думки?
Завважте, що всередині корпусу міни експертиами знайдено залишки вибухівки.
p.s. Ніяк не можу забути Ваш жарт: "Зебілоидьі у вас декабрьский вьіпуск трусковецких курсов по вьімьіванию мозгов?" Жгітє єщьо.
показати весь коментар
24.12.2019 12:20 Відповісти
Мені чомусь здається що учбова міна виглядає трохи інакше ніж бойова.
І її рівно половина по фронтальній площіні.
Все.
показати весь коментар
24.12.2019 16:08 Відповісти
ММГ - "макет масо-габаритный", за визначенням має ті самі розміри і вагу.
Експертиза вилученого предмету містить його розміри і вони збігаються з розмірами оригінальної міни. Тільки треба вміти читати.
Але якщо "здається", то нехай буде. Все.
показати весь коментар
24.12.2019 16:31 Відповісти
чисто любопытно, как, при таком раскладе, вы относитесь к аресту, и теперь уже освобождению регионала Ефремова? знаю, не по теме, любопытно.
показати весь коментар
24.12.2019 10:09 Відповісти
Страшно ворам и мародерам что стуканут организатора и поедет он вместо мальдив в тюрягу.
показати весь коментар
23.12.2019 18:36 Відповісти
главзебил до мальдив точно не доедет
показати весь коментар
23.12.2019 19:12 Відповісти
Его уже следует множить на ноль
показати весь коментар
23.12.2019 20:02 Відповісти
Вам хотя бы за идиотские комментарии деньги платят?
показати весь коментар
23.12.2019 22:07 Відповісти
Зато Ефремова сегодня оправдали, все возвращаются и скоро Януковича, с фанфарами встретят.
показати весь коментар
23.12.2019 18:46 Відповісти
https://www.facebook.com/usofcom/photos/a.1708124116085892/2544811429083819/?type=3&eid=ARBwKnO1fJ42KxNB59upqsYkfpBNf4kuJ2qvZwdB5gE969F1DTJ-8zds5mVg7K4qoDmRu7vg9hS-vIMd&__xts__%5B0%5D=68.ARCUq-MgYZh8LQokRH1KBrza0Ws_-8J8heCWrRNkqDL7L-8qVtOu9J_0VGOATJPNKMfXtYff2EnoJjxO3MExSTdDB_5qg6qvq-15***********************************-bq0oLZVvJx7tyEh9HCiUbSRvVfAb8XvblrcQC3XnhCDOi_V56cESlW7FtGVKIR8WeXf7VvqiHuXE0_tEZPH13HP4X9WFv298w0sA6Zacdjov1PJPDDzIDXox5D3oGBqc5FdWUL_X3sTAEYsFB1DhkIgKXHxoxmsRV05XxGU7Rosd-Vj1o1JLFe1RPIdqPSb59pW0yvVcVk8a-w_-MreQ&__tn__=EEHH-R Апеляційний суд залишив Антоненка під вартою - Цензор.НЕТ 8555

Сержант - це лідер для солдат, зразок для підлеглих, опора для командира.

З Днем сержанта Збройних Сил України!
https://www.facebook.com/usofcom/?fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARCUq-MgYZh8LQokRH1KBrza0Ws_-8J8heCWrRNkqDL7L-8qVtOu9J_0VGOATJPNKMfXtYff2EnoJjxO3MExSTdDB_5qg6qvq-15***********************************-bq0oLZVvJx7tyEh9HCiUbSRvVfAb8XvblrcQC3XnhCDOi_V56cESlW7FtGVKIR8WeXf7VvqiHuXE0_tEZPH13HP4X9WFv298w0sA6Zacdjov1PJPDDzIDXox5D3oGBqc5FdWUL_X3sTAEYsFB1DhkIgKXHxoxmsRV05XxGU7Rosd-Vj1o1JLFe1RPIdqPSb59pW0yvVcVk8a-w_-MreQ&__tn__=K-R Командування Сил спеціальних операцій ЗС України
https://www.facebook.com/3po1k/?fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARCUq-MgYZh8LQokRH1KBrza0Ws_-8J8heCWrRNkqDL7L-8qVtOu9J_0VGOATJPNKMfXtYff2EnoJjxO3MExSTdDB_5qg6qvq-15***********************************-bq0oLZVvJx7tyEh9HCiUbSRvVfAb8XvblrcQC3XnhCDOi_V56cESlW7FtGVKIR8WeXf7VvqiHuXE0_tEZPH13HP4X9WFv298w0sA6Zacdjov1PJPDDzIDXox5D3oGBqc5FdWUL_X3sTAEYsFB1DhkIgKXHxoxmsRV05XxGU7Rosd-Vj1o1JLFe1RPIdqPSb59pW0yvVcVk8a-w_-MreQ&__tn__=K-R 3-й окремий полк СпП імені князя Святослава Хороброго
https://www.facebook.com/8regimentUkraine/?ref=py_c&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARCUq-MgYZh8LQokRH1KBrza0Ws_-8J8heCWrRNkqDL7L-8qVtOu9J_0VGOATJPNKMfXtYff2EnoJjxO3MExSTdDB_5qg6qvq-15***********************************-bq0oLZVvJx7tyEh9HCiUbSRvVfAb8XvblrcQC3XnhCDOi_V56cESlW7FtGVKIR8WeXf7VvqiHuXE0_tEZPH13HP4X9WFv298w0sA6Zacdjov1PJPDDzIDXox5D3oGBqc5FdWUL_X3sTAEYsFB1DhkIgKXHxoxmsRV05XxGU7Rosd-Vj1o1JLFe1RPIdqPSb59pW0yvVcVk8a-w_-MreQ&__tn__=K-R 8 полк спеціального призначення ССО
https://www.facebook.com/NavalSOFCenter/?ref=py_c&fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARCUq-MgYZh8LQokRH1KBrza0Ws_-8J8heCWrRNkqDL7L-8qVtOu9J_0VGOATJPNKMfXtYff2EnoJjxO3MExSTdDB_5qg6qvq-15***********************************-bq0oLZVvJx7tyEh9HCiUbSRvVfAb8XvblrcQC3XnhCDOi_V56cESlW7FtGVKIR8WeXf7VvqiHuXE0_tEZPH13HP4X9WFv298w0sA6Zacdjov1PJPDDzIDXox5D3oGBqc5FdWUL_X3sTAEYsFB1DhkIgKXHxoxmsRV05XxGU7Rosd-Vj1o1JLFe1RPIdqPSb59pW0yvVcVk8a-w_-MreQ&__tn__=K-R 73 морський центр спеціального призначення
https://www.facebook.com/andrew.antonenko?fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARCUq-MgYZh8LQokRH1KBrza0Ws_-8J8heCWrRNkqDL7L-8qVtOu9J_0VGOATJPNKMfXtYff2EnoJjxO3MExSTdDB_5qg6qvq-15***********************************-bq0oLZVvJx7tyEh9HCiUbSRvVfAb8XvblrcQC3XnhCDOi_V56cESlW7FtGVKIR8WeXf7VvqiHuXE0_tEZPH13HP4X9WFv298w0sA6Zacdjov1PJPDDzIDXox5D3oGBqc5FdWUL_X3sTAEYsFB1DhkIgKXHxoxmsRV05XxGU7Rosd-Vj1o1JLFe1RPIdqPSb59pW0yvVcVk8a-w_-MreQ&__tn__=K-R Андрій Антоненко
****************************************************
"Про мину, которую фотографировали, выкладывали фотографии в соцсети, потому что это красивая фотография сержанта - она деактивирована. Следы, которые там, скорее всего там мои отпечатки пальцев. Я готов дать следствию свои руки, проверьте пожалуйста", - заявил Никифоров.
показати весь коментар
23.12.2019 18:52 Відповісти
Авакова на нары за фальсификацию! Судей уволить за профнепригодность!
показати весь коментар
23.12.2019 19:18 Відповісти
100%. І негайно.
показати весь коментар
23.12.2019 19:20 Відповісти
Не його, а рябу шавку! Він же прокурор, він повинен перевірити правильність доказів і лише тоді іти в суд!
показати весь коментар
23.12.2019 21:23 Відповісти
годинник цокає, каток іде...

https://www.facebook.com/vladimir.sarkisyan?hc_ref=ARSefhyxnk3bHnoTjjcLVdhE9ZeV493YLJR94dSs2ZP8b3B37ftSuA-JUdORX4AvaU4&ref=nf_target Володимир Саркісян настроен оптимистично.
https://www.facebook.com/vladimir.sarkisyan/posts/2804417359622857 3 ч. · https://www.facebook.com/vladimir.sarkisyan/posts/2804417359622857#

Я от тут вже два тижні думаю, що Аваков згаяв свій останній шанс.
На тій прес-конференції він міг сказати: "Тверезо оцінюючи дії цих двох, - і так зневажливо рукою у бік запрошених, - Я бачу усі ознаки державної зради. Тому заарештовую їх за звинуваченням по статтям 109-111 ККУ".
У приміщенні МВС, оточений власними клевретами, він був майже всесильний. А далі міг би брехати про роботу "під прикриттям", "надсекретну спецоперацію" тощо. При всій його непопулярності хіба що шолом каудільйо йому все одно не світив, але ніхто б його скривдити не дозволив.
Стратив, стратив. Злився у сортир. Ну що ж тепер?
Чуєш, сурми заграли?
показати весь коментар
23.12.2019 23:38 Відповісти
Причина этих обвинений невиновных людей, обвинений фальшивых, грубо сляпанных, немедленно, в спешке, незаконно и торжествующе объявленных преступниками властью, - очевидна!
Самому Зеленскому срочно необходимо постоянно поддерживать его падающий рейтинг. Вот это самое главное для Зеленского и его «команды». Он ведь - абсолютно не подходящий для президенства человек - попал на эту должность благодаря надутому олигархическим телевизором рейтингу. И ему плевать на Украину, она ему чужая, был бы рейтинг! А вся «команда», набранная кто в шоу-бизнесе, кто в подворотнях («вы за Зеленского?») на нём и держится.
показати весь коментар
23.12.2019 19:19 Відповісти
Зєлю геть? Думаю, що вже час.
показати весь коментар
23.12.2019 19:21 Відповісти
Никто не утверждает, что они виновны, выдвинуто только подозрение. Дождитесь суда.
показати весь коментар
23.12.2019 19:44 Відповісти
"Адвокат Чибирдин освобожден из СИЗО, где он пробыл 30 месяцев, - Национальная ассоциация адвокатов"

Тобто, мєнти його тримали 30 місяців, це 2,5 роки, чекаючи що він визнає себе винним!
Вони нездатні нічого довести, не здатні нічого розслідувати крім очевидної битовухи, де все як на долоні, тому причиняють людину і тримають у нелюдських умовах, поки та людина не "зізнається" в тому чого не робила.



Відкрию тобі таємницю. Тебе теж можуть причинити і триматимуть поки не "зізнаєшся".
показати весь коментар
23.12.2019 21:26 Відповісти
суд подонков
показати весь коментар
23.12.2019 19:20 Відповісти
Зеленский и Аваков - бандиты
показати весь коментар
23.12.2019 19:21 Відповісти
Наскільки я міг зрозуміти з уцього всього пі#дьожу,то обвинувачений відказався взагалі давати хоч якісь покази,ну хоча б стосовно того,а звідки,власне,у нього взагалі взялася міна МОН-50.Хоча вже саме її зберігання є складом злочину.Тому я вважаю дії захисту абсолютно не компетентими.А наш суд,як відомо-самий гуманний,суд у світі,діє,як це не дивно,за законом.А закон,як це не дивно,встанавлює наша верховна з-рада.Отака #уйня,малята...
показати весь коментар
23.12.2019 19:42 Відповісти
Там даже командир с ООС сказал, что это учебная мина сделана в армии. Далее - макет не являеться оружием и хранить его - не преступлени.
показати весь коментар
23.12.2019 19:46 Відповісти
Та це аваківський платний троль. Мусор якийсь, скоріше за все
показати весь коментар
23.12.2019 19:48 Відповісти
Та ні,це- #уйоль авакіський.До речіу,убогий, ти хоч знаєш,хто такий троль?Ну так як ти,бидло,звісно,не знаєш,то поясняю- троль-це герой скандінавських міфологій,дуже негативний,м"яко кажучи...чорт,по їхньому...
показати весь коментар
23.12.2019 20:46 Відповісти
Процес переробки бойової зброї у легальний ММГ не простий. Тобто, якщо хтось притягнув з АТО гранату, самостійно її розібрав, вихолостив, то це не ММГ. Це по-перше крадіжка, по-друге - порушення правил поводження зі зброєю та вибуховими матеріалами.
Легальні ММГ мають виготовлятися на спеціалізованих підприємствах, після переробки вони обстежуються і отримують паспорт. Все решта - поза Законом.
Дехто з хлопців, з якими довелося разом служити, прямо на позиціях переробляли гранати на "ММГ" і намагалися провезти при поверненні додому. Звичайно, такі макети не є легальними.
показати весь коментар
23.12.2019 22:21 Відповісти
Челавєк-Іванов...
показати весь коментар
23.12.2019 19:59 Відповісти
Чєлавек-різель...різєль,пля.... так нормально до речі,різєль,ти серьйозно вважаєш,що мене звати іванофф?
показати весь коментар
23.12.2019 20:13 Відповісти
Бачите,в чому справа- сказав один командир- це не є доказом по кримінальній справі.Доказом є висновок єксперта,якого,в свою чергу,перед тим,як він щось там напише,попереджають про кримінальну відповідальність за те,що він там напише...
показати весь коментар
23.12.2019 19:51 Відповісти
почему тебя это смущает?
показати весь коментар
23.12.2019 19:54 Відповісти
Мене смущаєт те, шановний рускаязичний,що адвокати,які взялись його захищати,не обладають не обладають хоч якоюсь кваліфікацією.От і все.
показати весь коментар
23.12.2019 20:16 Відповісти
...а вы типа шановный, украиномовный хороший адвокат? Может об этом судить?
показати весь коментар
23.12.2019 20:30 Відповісти
вас не украиномовная фамилия не смущает?
показати весь коментар
23.12.2019 20:36 Відповісти
Ну звісно,можу,тому що я кваліфікований юрист,кажу це без зайвої скромностіну, а тому, кому,як не мені,про це разглагольствавать с рускаязичнимі?
показати весь коментар
23.12.2019 21:08 Відповісти
Тобто як напише не те, що порібно, то буде кримінальна відповідальність, я правильно зрозумів?
показати весь коментар
23.12.2019 21:27 Відповісти
За завідомо неправдивий висновок,відмову без поважних причин від виконання покладених обов"язків у суді,невиконання інших обов"язків експерт несе відповідальність,встановлену законом.
показати весь коментар
23.12.2019 23:10 Відповісти
«Предоставленный на исследование предмет в форме неправильного параллелепипеда является выхолощенной промышленной боевой противопехотной миной направленного действия - МОН-50, которая в предоставленном на исследование виде к категории взрывчатых боеприпасов и взрывных устройств не относится»,

короче фуфло
показати весь коментар
23.12.2019 19:54 Відповісти
Скотская,сепарская власть, когда ей придет конец.
показати весь коментар
23.12.2019 22:06 Відповісти
Инстинкт самосохранения отсутствует начисто. Только хватательный работает.
показати весь коментар
23.12.2019 22:26 Відповісти
Зеленська влада якцапових гнід...
показати весь коментар
23.12.2019 22:45 Відповісти
Сепарское судилище
показати весь коментар
23.12.2019 23:08 Відповісти
зеленский чмо
показати весь коментар
23.12.2019 23:23 Відповісти
Скажитє. А от ви, коли Шеремета вбиваєте, теж потім залишки міни под ліжком валяються вдома три роки?
(C)
@DarkSoulsFan12
🤔
показати весь коментар
24.12.2019 01:20 Відповісти
Сторінка 3 з 3