9320 відвідувачів онлайн
6 596 51

ГПУ повернула без погодження проєкт підозри Федині та Звіробій, - ДБР

ГПУ повернула без погодження проєкт підозри Федині та Звіробій, - ДБР

Проєкт повідомлення про підозру народному депутату Софії Федині та волонтерці Марусі Звіробій повернули з Генпрокуратури у Державне бюро розслідувань без погодження.

Про це у коментарі журналістам заявила речниця ДБР Анжеліка Іванова, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"З приводу проєкту повідомлення про підозру, наскільки мені відомо, він був повернутий з Генеральної прокуратури без погодження, аргументуючи це тим, що немає рішення по іншій особі, а саме — яка є народним депутатом України. І, власне, допоки не буде прийнято рішення по цій особі, то, відповідно, і цей проєкт повідомлення про підозру наразі є таким, який не погоджено", - сказала Іванова.

Вона наголосила, що наразі не може передбачити, як надалі буде розвиватися ситуація у цій справі.

"Тому що тут уже в подальшому, в міру того, як буде розвиватися слідство, в міру того, скільки доказів буде здобуто, в тому числі, і по народному депутату, і власне, по громадянці, відповідно, можливо, буде підготовлений інший документ або якось скоригований", - уточнила Іванова.

Нагадаємо, сьогодні Маруся Звіробій прийшла на допит у ДБР.

Пізніше вона повідомила, що під час допиту в неї запитували про ставлення до Президента України Володимира Зеленського, а також про нардепа Софію Федину.

Маруся Звіробій - волонтерка, ветеран. ДБР підготувало їй підозру в погрозах президенту Володимиру Зеленському. 27 жовтня вона разом із нардепом Софією Фединою під час спільної трансляції в соцмережах, присвяченій візиту президента Володимира Зеленського в Золоте Луганської області, припустили, що під час однієї з поїздок на Донбас президент може потрапити під обстріл або стати жертвою замаху. "Хтось думає, що він безсмертний", - сказала тоді Федина про Зеленського.

Топ коментарі
+34
Дают заднюю)) Столько судов и присутствие на них патриотично настроенных граждан,
и представителей добробатов с Марусей во главе, власть просто не переживет)
показати весь коментар
26.12.2019 17:02 Відповісти
+32
короче говоря - сервантерия обосралась
показати весь коментар
26.12.2019 16:59 Відповісти
+28
Испугали бубочку...)))))))))
показати весь коментар
26.12.2019 17:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
короче говоря - сервантерия обосралась
показати весь коментар
26.12.2019 16:59 Відповісти
Як при Луценкові - погаласують, а потім все розсипається. Так як і із справою Шеремета.
показати весь коментар
26.12.2019 17:03 Відповісти
а Шеремет ту ту причём ту покушение на святое на зелёную щелю гундосую
показати весь коментар
26.12.2019 17:04 Відповісти
в ведомсте Рябого и безщ шапки наверное не понимают... что делать?
Так ОНО "Бессмертное" или "Безмозговое"
показати весь коментар
26.12.2019 17:37 Відповісти
...рябий без шапки )))) *** !! Упав під стіл))) браво !
показати весь коментар
26.12.2019 18:19 Відповісти
Да кому этот шеремет нахер надо был кроме кацапов???
показати весь коментар
26.12.2019 19:06 Відповісти
Мабуть, там нічого розслідувати було. Вірніше, не варто було сили тратити, щоб за якогось кацапчика розслідувати. Чим він "крутіше" вбивства звичайного громадянина?
показати весь коментар
26.12.2019 19:19 Відповісти
Дают заднюю)) Столько судов и присутствие на них патриотично настроенных граждан,
и представителей добробатов с Марусей во главе, власть просто не переживет)
показати весь коментар
26.12.2019 17:02 Відповісти
"аргументируя это тем, что нет решения по другому лицу, а именно - которое является народным депутатом Украины. И, собственно, пока не будет принято решение по этому лицу, то, соответственно, и этот проект сообщения о подозрении в настоящее время является таким, который не согласован"

А вы продолжайте верить в "патриотично настроенных граждан", которые якобы решают как должен идти суд.
показати весь коментар
26.12.2019 17:08 Відповісти
Так в демократическом государстве граждане все и решают.
И то как должен идти суд.
Просто в развитых для этого есть цивилизованные инструменты.
показати весь коментар
26.12.2019 17:22 Відповісти
Согласен. Сам видел, как в США и Канаде десяток патриотов забегали в суд, кричали "ганьба", матюкали прокуроров и угрожали им. И суд сразу же отпускал подозреваемых.
показати весь коментар
26.12.2019 17:26 Відповісти
В США судей выбирают,а не назначают как у нас судья Вовк.
Хотя это бесполезно.
Кого могут выбрать наши храждане?
Гаранта конституции уже выбрали.

А у тебя мозаичное сознание?
показати весь коментар
26.12.2019 17:29 Відповісти
...от тільки, якось так виходить, що людину, яка пише без матюччя, іронічно і по темі - відправляють у спам. А людина, яка презирливо називає частину українців "храждане", комфортно і вільно себе почуває на цензорі. І це - тенденція...
Ну - хто "на кнопці"?))
показати весь коментар
26.12.2019 21:47 Відповісти
Чья бы корова мычала,а ваша молчала.
Это к тому как вы презрительно называете граждан Украины ( их часть).
А звание гражданин надо еще заслужить.
показати весь коментар
27.12.2019 02:27 Відповісти
...заслужити? Чи не у тебе часом, "гражданін"? Не забагато на себе береш? Ти то вже заслужив звання громадянина,"служивий"? Промукай щось дотепне...
показати весь коментар
27.12.2019 08:19 Відповісти
Попробував би суд у штатах вчудити таку виставу! Забігли б сотні патрійотів з нарізною автоматичною зброєю і судили б суддів разом губернатором судом лінча.
показати весь коментар
26.12.2019 17:33 Відповісти
А что ЗЕ сказал? Каждый из нас - президент, значит, каждый из нас - судья. Пусть дрожат.
показати весь коментар
26.12.2019 19:21 Відповісти
Вот именно,себе дороже.Короче-опять штанга,как с Н.Савченко.
показати весь коментар
26.12.2019 17:25 Відповісти
Трагедия окажется фарсом. Вопрос времени.
показати весь коментар
26.12.2019 17:02 Відповісти
Та закривайте справу ! Не ганьбітеся !
показати весь коментар
26.12.2019 17:03 Відповісти
Придуркам дела Савченко-Рубана мало.
показати весь коментар
26.12.2019 17:26 Відповісти
Там трохи інше. Більш очевидне. А тут просто слова і більше нічого.
показати весь коментар
26.12.2019 17:38 Відповісти
там ганьба - триб життя
показати весь коментар
26.12.2019 17:29 Відповісти
Они уже и так зганбились что дальше некуда.
Не понятно как они вообще это дело состряпали, в отсутствии потерпевшего, а для обвинений по этой статье нужен потерпевший, который должен был подать заявление или ХОТЯ БЫ дать показания, что их слова показались ему угрозой и он очканул по полной. Но заяву подал не сам Зе (поскольку заявить, что очканул он не может), а его "компашка", что вообще нонсенс
показати весь коментар
26.12.2019 20:57 Відповісти
и тут зебанатам мешком с кирпичем по башке...
показати весь коментар
26.12.2019 17:07 Відповісти
Цікаво, як почувається той зебілко депутат, який у ДБР донос настрочив? Прізвище я забув. І ще - Рябошапка таки не зовсім дурень. Почуття самозбереження у нього на висоті.
показати весь коментар
26.12.2019 17:40 Відповісти
слуга Качура

Його адвокатська фірма «Kachura Lawyers» в різний період часу https://klawyers.com.ua/ ця фірма представляла інтереси музичного артиста Олега Винника, групи «RS music», студії «Квартал 95», бізнесмена і мера міста Глухів - Мішеля Терещенка, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка і багатьох інших.
Особливу увага його адвокатська фірма і сам Олександр Качура отримали в 2019 році, коли фірма Качури виграла справу про заборону серіалу «Свати». Адвокатське бюро діяло в інтересах студії «Квартал 95». Тоді адміністративний Київський суд скасував заборону на показ серіалу «Свати» в Україні і знову було дозволено акторові Федору Добронравову в'їжджати на територію України.
Адвокат і депутат "Слуги народу" Олександр Качура був лідером Солом'янського осередку організації Віктора Медведчука "Український вибір".
показати весь коментар
26.12.2019 19:38 Відповісти
подозрение в чем ? а состав преступления какой ?
показати весь коментар
26.12.2019 17:07 Відповісти
Испугали бубочку...)))))))))
показати весь коментар
26.12.2019 17:08 Відповісти
да сдачи непроизвольной анализов в штаны
показати весь коментар
26.12.2019 17:11 Відповісти
Паркан сечі та тин калу на аналізи.
показати весь коментар
26.12.2019 17:33 Відповісти
Не шукайте логіки там, де її нема.
показати весь коментар
26.12.2019 17:09 Відповісти
Скоро в Конституцїї з'явиться стаття, згідно якої "президент є вищим за усі закони і має право самостійно виносити будь-які вироки на власний розсуд".
показати весь коментар
26.12.2019 17:32 Відповісти
Состав преступления по статье 346 части 1.
показати весь коментар
26.12.2019 19:59 Відповісти
оштрафовать на стоимость стирального порошка, ушедшего на отстирку порток бубачки!
без пощады!!!
показати весь коментар
26.12.2019 17:18 Відповісти
А за моральный ущерб ?
показати весь коментар
26.12.2019 17:23 Відповісти
а у моники есть мораль?
показати весь коментар
26.12.2019 21:06 Відповісти
Не еще за амортизацию прогонки стиральной машины + электричество! Со всей шмарклявой ненавистью!!!
показати весь коментар
26.12.2019 17:25 Відповісти
За предупреждение , что на Домбасе можно попасть под обстрел , шьют дело .
показати весь коментар
26.12.2019 17:21 Відповісти
Пристайкин рассказывал, что они силой удерживали Зелю в станице Луганской, чтоб тот не убежал - тоже ведь предупреждали! зачем предупреждали - непорядок! судить Пристайкина!
показати весь коментар
27.12.2019 22:00 Відповісти
А может это опять коварный петя делает свои темные делишки.
Вот взял и сделал Марусю сакральной жертвой как и в прошлый раз?
Взял и приказал беркутам отлупцевать студентов?
Что скажете зелеботы?
показати весь коментар
26.12.2019 17:25 Відповісти
Якщо клоунів так легко розвести, то хто їм доктор.
показати весь коментар
26.12.2019 19:41 Відповісти
Бубочка-уклонист ещё и жидкосер Испугалось двух тёток.42 года а кишка тонка!
показати весь коментар
26.12.2019 17:34 Відповісти
не всё мне понятно в ьвоем тексте... бубочка - понимаю...уклонист - согласен.... а вот кто такой "косер"???
показати весь коментар
26.12.2019 18:01 Відповісти
главное пробелы правильно поставить ))))
показати весь коментар
26.12.2019 21:08 Відповісти
Що, твір не зараховано?
показати весь коментар
26.12.2019 17:58 Відповісти
Изя - всё (с)
показати весь коментар
26.12.2019 18:06 Відповісти
На зону ************............... на зону.
показати весь коментар
26.12.2019 19:30 Відповісти
это которые в гбр трутся?
показати весь коментар
26.12.2019 21:09 Відповісти
ГПУ повернула без погодження проєкт підозри Федині та Звіробій, - ДБР - Цензор.НЕТ 7703