10479 відвідувачів онлайн
1 396 28

Міноборони повністю виконало державне оборонне замовлення, - заступник міністра Петренко

Міноборони повністю виконало державне оборонне замовлення, - заступник міністра Петренко

Міністерство оборони України повністю виконало державне оборонне замовлення за 2019 рік.

Як передає Цензор.НЕТ, про це 26 грудня під час брифінгу заявив заступник глави Міноборони Анатолій Петренко, передає  "ГОРДОН".

"У 2019 році ми оперували в рамках бюджетного ресурсу 16 млрд 790 млн грн на все. Цей фінансовий ресурс профінансований державою для потреб ЗСУ в повному обсязі на 100%. Ефективність нашого виконання цього бюджету складає 99,3%. 0,7% – це ті контракти, за якими продовжується вивчення стану справ, беручи до уваги ризики, які повинні бути нейтралізовані", – зазначив Петренко.

Він розповів, що у війська у 2019 році доправлено 7434 одиниці озброєння та військової техніки, зокрема приблизно 700 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, приблизно 900 одиниць бронетанкової і автомобільної техніки, 90 літальних апаратів різних типів, п'ять бойових катерів і кораблів, приблизно 700 зразків озброєння та військової техніки, які забезпечують зв'язок, автоматизацію процесів управління військами і кіберзахист.

Петренко додав, що у 2019 році Міноборони було реалізовано три контракти: два контракти – з урядом США за програмою іноземних військових продажів, а також один контракт з Агентством НАТО щодо підтримки та постачання.

Топ коментарі
+5
https://gordonua.com/news/politics/v-minoborony-ukrainy-zayavili-chto-v-2019-godu-na-100-vypolnili-oboronzakaz-1480787.html В Минобороны Украины заявили, что в 2019 году на 100% выполнили оборонзаказ ....С таким воинственным соседом как Московия,нужно чтобы наши военные заводы работали в четыре смены без выходных,Московия ещё не применяла в войне самолёты,так Минобороны отчиталось ,как в лужу пукнули.
показати весь коментар
26.12.2019 22:21 Відповісти
+4
Бреше... Закупівля однострою, сухпаїв, броників було припинено... Припинено будівництво казарм та общаг... Он штаб ВМС у намети виселяють, бо будівлі для переселення не відремонтовано... Думаю Бірюков більш ретельніше відпишеться,з цифрами... Інша річ, що гроші вони такі десь, як то казали раніше у совку, освоїли...
показати весь коментар
26.12.2019 22:25 Відповісти
+4
Чим більше моніка становится моллю тим наявніше видно що там одна й та сама режисерська команда.
показати весь коментар
26.12.2019 22:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://gordonua.com/news/politics/v-minoborony-ukrainy-zayavili-chto-v-2019-godu-na-100-vypolnili-oboronzakaz-1480787.html В Минобороны Украины заявили, что в 2019 году на 100% выполнили оборонзаказ ....С таким воинственным соседом как Московия,нужно чтобы наши военные заводы работали в четыре смены без выходных,Московия ещё не применяла в войне самолёты,так Минобороны отчиталось ,как в лужу пукнули.
показати весь коментар
26.12.2019 22:21 Відповісти
Не выполнили - плохо, выполнили - плохо, т.к. мало нужно больше. Странный Вы человек. Везде ищите плохое.
показати весь коментар
27.12.2019 08:35 Відповісти
Ваня в годы войны военные заводы так вяло не работают,можешь у своего Рагозина спросить
показати весь коментар
27.12.2019 08:42 Відповісти
Получается по-вашему россияне работают лучше украинцев? Опять пессимизм?
показати весь коментар
27.12.2019 08:50 Відповісти
Россияне постоянно работают.потому что постоянно воюют с соседями
показати весь коментар
27.12.2019 09:51 Відповісти
Думаю , что ждёт их самый жёсткий аудит .
показати весь коментар
26.12.2019 22:22 Відповісти
Само Міноборони нічого не вміє робити. Працювали різні підприємства, які виконували ці замовлення. Не факт, що надалі вони працюватимуть
показати весь коментар
26.12.2019 22:24 Відповісти
бюджет міноборони провалений! 104 млрд грн не витрачено!
показати весь коментар
26.12.2019 22:25 Відповісти
Бреше... Закупівля однострою, сухпаїв, броників було припинено... Припинено будівництво казарм та общаг... Он штаб ВМС у намети виселяють, бо будівлі для переселення не відремонтовано... Думаю Бірюков більш ретельніше відпишеться,з цифрами... Інша річ, що гроші вони такі десь, як то казали раніше у совку, освоїли...
показати весь коментар
26.12.2019 22:25 Відповісти
Так Бирюков и есть одним из "освоителей".
показати весь коментар
26.12.2019 22:39 Відповісти
Так це Бірюков грав хєром на роялі, поки війна йшла і в нього італійська дача за бєнін відкат, і у Криму, під час окупації власність він купив, а не літак ремонтував на свій рахунок, для військових???
показати весь коментар
26.12.2019 22:53 Відповісти
Міноборони повністю виконало державне оборонне замовлення, - заступник міністра Петренко - Цензор.НЕТ 4914
показати весь коментар
26.12.2019 23:03 Відповісти
Зрозуміло... Порох поганий та барига... Всі радники та співробітники аферисти, але армія з'явилась, економіка налагодилась, у світі почали рахуватись... Зара прийшли чесні та прозорі, але дупа повсюди... Чи займався Бірюков у довоєнні часи аферами мені невідомо, й зараз не збираюсь тими дослідженнями займатись але якщо би щось було зараз в тої зеленої команди на нього, вони б використали обов'язково бо страх й ненависть аж з носа в них капає... Але й на Пороха в них нічого немає, тому портнов всяку маячню зі стелі зішкрябує...
показати весь коментар
26.12.2019 23:28 Відповісти
Виконали? Молодці. Відпочивайте. Найближчих чотирі роки замовлень не буде
показати весь коментар
26.12.2019 22:26 Відповісти
Подивимось .
показати весь коментар
26.12.2019 22:38 Відповісти
На розпил бабла? Дивіться. Двадцять лярдів на військо вже віддані Вовочці у особисте користування
показати весь коментар
26.12.2019 22:48 Відповісти
Потужна ЗЕлена брехня!
показати весь коментар
26.12.2019 22:28 Відповісти
Чим більше моніка становится моллю тим наявніше видно що там одна й та сама режисерська команда.
показати весь коментар
26.12.2019 22:44 Відповісти
Що характерно, буквально тиждень чи два тому (точно не пам'ятаю, але цього місяця) була новина про ґепічний фейл оборонпрому на 100 з ґаком мільярдів.
І тут - раптом! - "все хорошо, прекрасная маркиза".
Тут потрібен неабиякий Гандон (https://www.uaportal.com/ukr/news/sud-viznav-ukrainskogo-mera-gandonom.htm письменник-фантаст ), щоб пояснити, якими футуристичними технологіями отак взяли і гіперударними темпами http://lurkmore.to/%D0%9A%D0%BB%D0%B5%D0%B8%D1%82%D1%8C_%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B8%D0%BA%D0%B8 наклеїли панцерів ...
показати весь коментар
26.12.2019 23:22 Відповісти
Зам министра Петренко очень смахивает на сержанта Петренко из анекдотов))) Интересно какой заказ он выполнил?)
показати весь коментар
26.12.2019 22:30 Відповісти
Минобороны полностью выполнило государственный оборонный заказ, - замминистра Петренко - Цензор.НЕТ 9065
показати весь коментар
26.12.2019 22:34 Відповісти
Міноборони повністю виконало замовлення кукловодів зєбіла по замовчуванню втрат на фронті.
Кожно дня купа обстрілів, а втрат "немає".
показати весь коментар
26.12.2019 22:42 Відповісти
Замовляли папірєднікі. Подивимось що назамовляють кловуни.
показати весь коментар
26.12.2019 22:45 Відповісти
Анекдот.
Зустрічаються у морі два риболовецьких судна:совкове та японське.
Японці:
-привіт! В вас риба є?
Совкові:
- ні. А в вас???
- в нас теж нема, але ж вам легше...
- ???
- риби нема - давай собраніє!
Міноборони повністю виконало державне оборонне замовлення, - заступник міністра Петренко - Цензор.НЕТ 2333
показати весь коментар
26.12.2019 23:37 Відповісти
у свинарчуків знову зрада.
мимо їх кишень
показати весь коментар
27.12.2019 08:22 Відповісти
Врёт падло и не заикается, как и все в команде зе !!! Как можно было выполнить весь оборон заказ на 100% если вы бездари от слуги народа более 6-7 месяцев заблокироавали выпуск БТРов из -за брони??? заблокировали закупку, якобы бракованных бронежелетов???, заблокировали покупку запчастей из россии для наших танков и самолётов????. заблокировали закупку продуктов и кормление наших защитников по новым правилам снабжения!!! Вопрос?? Куда и на что же вы могли " так быстро" потратить такую огромную суммму денег? Вывод !!!Распилили среди своих свинарчуков!!!! Потому, что освоить столько млрдов за 2-3 месяца не возможно физически!!!! Можно только быстро украсть одним росчерком пера!!!!!
показати весь коментар
27.12.2019 13:28 Відповісти
Все эти бтры, танки и самолёты были отремонтированы и модернизированы благодаря усилиям Порошенко и его команды!!! Так, что сопливые, зелёные бездари, не примазывайтесь к чужим заслугам!!! Что и сколько вы отремонтируете,. мы посмотрим в следующем декабре!!
показати весь коментар
27.12.2019 13:34 Відповісти