6657 відвідувачів онлайн

Підозрювані у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова можуть вийти на свободу, - адвокат потерпілих

Про це "Громадському" розповів адвокат сім’ї Тлявових Олександр Щербина, інформує Цензор.НЕТ.

Він заявив, що захист робитиме все, аби встигнути продовжити підозрюваним тримання під вартою. Якщо зробити це не встигнуть — усі підозрювані у вбивстві Кирила Тлявова вийдуть на свободу.

Переяславський райсуд міг би розглянути продовження запобіжного заходу підозрюваним на засіданні у четвер, 26 грудня. Але суддя Ігор Опанасюк спочатку дав відвід судді Ярославі Керез, а потім і сам узяв відвід бо дружить з одним з підозрюваних, поліцейських Володимиром Петровцем.

У підсумку суд вирішив скерувати матеріали справи до Київського апеляційного суду, який має визначити її підсудність — тобто, де справу розглядатимуть далі. Продовжити розгляд у Переяслав-Хмельницькому неможливо, бо це могли робити тільки двоє суддів — Опанасюк і Керекеза, яких відвели.

Адвокат сім'ї Тлявових Щербина вважає, що захист підозрюваних затягує справу. Адвокат підозрюваного Івана Приходька Віктор Чевгуз відкинув звинувачення і нагадав, що клопотання про продовження тримання під вартою прокуратура направила до суду лише 26 грудня — за 5 днів до того, як сплине термін чинного запобіжного заходу.

"Чому вони не подали клопотання за 10 днів, за 15?", — сказав він.

Нагадаємо, 2 червня двом працівникам патрульної поліції повідомили про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ст. 128 КК України - в необережному тяжкому тілесному ушкодженні, скоєному за попередньою змовою групою осіб.

Правоохоронці встановили, що ці працівники патрульної поліції 31 травня в Переяславі-Хмельницькому під час відпочинку вживали спиртні напої, потім домовилися постріляти з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах. У результаті пострілів влучили в малолітнього хлопчика, який перебував на дитячому майданчику.

Увечері 3 червня хлопчик помер у лікарні.

Президент Зеленський пообіцяв сприяти винесенню справедливого покарання для співробітників поліції, які можуть бути причетні до заподіяння вогнепальних ушкоджень 5-річному хлопчику.

Раніше директор ДБР Роман Труба повідомив, що досудове розслідування у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова завершено.

Топ коментарі
+13
Всем :«Только нє Порошенко», і прочім «патріотам» посвящаєтся:
Подозреваемые в убийстве 5-летнего Кирилла Тлявова могут выйти на свободу, - адвокат потерпевших - Цензор.НЕТ 3997
показати весь коментар
26.12.2019 23:05 Відповісти
+13
https://www.facebook.com/profile.php?id=100006981015136&__tn__=%2CdlC-R-R&eid=ARCWE27apuvCEyo8wfHBpphmha7gOtwmnb1DuDFGrUmQNvNA8gWi98cMe46WvyX64dO3LUG3_FCPxw5F&hc_ref=ARSe86cc3Hkj1SuPrSdqWw8295Ov2FpzCcVT78LIF-Pmgi_I8DL6kzxCcPoHFHgkKNA&ref=nf_target "Светлана Самборска https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2602170200025655&id=100006981015136 4 hrs

У нас принято считать, что за Зеленского голосовала вата и часть патриотов, которая "не разобралась". Мне кажется, что давно пора освободиться от этой иллюзии. Ну, правда. Ну что, кто-то действительно верит, что "неразобравшиеся патриоты" тупее ваты, которая прекрасно понимала, за что голосует?
ВСЕ ВСЁ ПОНИМАЛИ. Вата понимала, за что голосует. И эти типа-патриоты точно также прекрасно понимали, за что они голосуют.
Эй, зелень, мечты сбываются. Пойдите возьмите с полки пирожок. Вашего избранника хозяева хвалят. Не грех отметить."
показати весь коментар
26.12.2019 23:09 Відповісти
+13
А аваков, с зеленой шмарклей и со *своим* генпрокуром не хочет собрать брифинг, как они сделали *сенсацию* об убийстве журналиста Шеремета?
Или убийство пятилетнего ребенка полицейскими, это как называется?
В европейской стране, такого министра МВД уже уволили!
показати весь коментар
26.12.2019 23:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
26.12.2019 23:09 Відповісти
Сам сварганил?
показати весь коментар
27.12.2019 09:22 Відповісти
Твари, специально тянут время, чтоб они вышли на свободу. Зе, куда ты только смотришь, наверное на коломойского?
показати весь коментар
26.12.2019 23:36 Відповісти
А аваков, с зеленой шмарклей и со *своим* генпрокуром не хочет собрать брифинг, как они сделали *сенсацию* об убийстве журналиста Шеремета?
Или убийство пятилетнего ребенка полицейскими, это как называется?
В европейской стране, такого министра МВД уже уволили!
показати весь коментар
26.12.2019 23:38 Відповісти
Да кто бы сомневался ведь ребенка убили менты и было ясно из самого начала что эта гнилая ментовская система Украины их отпустит без наказания.
показати весь коментар
26.12.2019 23:46 Відповісти
Єто "реформа" полоиции и судов от Петра. Хавайте ... Теперь нужно не один год разгребать єто га.но за любителями сладкой сои. Мало того, они страшно сопротивляются, полчища ботов тут строчат каждий день с утра до вечера пости против Зеленского и сами же себе и лайки ставят сотнями. " Дибильі пля... С. Лавров"
показати весь коментар
27.12.2019 09:24 Відповісти
Мне кажется что надо вернуть грузинку начавшую реформу пусть доведет дело до логического завершения,она начала в правильном направлении но ее когда она добралась до состава из большими звезами просто уничтожили.
показати весь коментар
27.12.2019 10:33 Відповісти
Ага, це ви про Чурчхелу та її "мальчікав"? Та вже довела.
показати весь коментар
27.12.2019 11:16 Відповісти
ЗІ: запам'ятайте, тут ніхто і не збирається чіпати "вельмишановних" бо, це порушить рівновагу в Системі, настане кінець світового порядку, станеться апокаліпсис і охлос прийде до влади.
показати весь коментар
27.12.2019 11:18 Відповісти
Подозреваемые в убийстве 5-летнего Кирилла Тлявова могут выйти на свободу и стать депутатами партии "Слуга Народа", - адвокат потерпевших

...
fixed
показати весь коментар
27.12.2019 00:20 Відповісти
что значит могут, что за чушь? В Украине установилось полицейское государство, так что их обязаны выпустить. Отныне всякий мент что бы он не совершал в любой момент является невиновным - это новая элита.
показати весь коментар
27.12.2019 07:24 Відповісти
Совершай, а потом пусть они обжалуют в суде.
показати весь коментар
27.12.2019 11:14 Відповісти
В сизо и тюрьмах нужно срочно освобождать места, куда то ведь нужно сажать патриотов и волонтеров. Голосовали? Получите!!!!
показати весь коментар
27.12.2019 08:19 Відповісти
З такою владою - не дивно..
Хто там бовкнув про ручного генпрокурорва ? Той і буде відповідати.
показати весь коментар
27.12.2019 08:29 Відповісти
если не известно, кто произвёл смертельный выстрел, то судить некого
оружие создано для того, чтобы убивать ...
показати весь коментар
27.12.2019 09:41 Відповісти
Кажете що, тільки поліція має мати зброю?
показати весь коментар
27.12.2019 11:13 Відповісти
Хто зробив постріл суду не відомо, але відомо хто покриває вбивцю, а це теж злочин і співучасть.
показати весь коментар
27.12.2019 11:29 Відповісти
Ну, ось вам і парелелі між справами Тлявова та Шеремета. В одному випадуку є все і неможуть навіть термін утримання продовжити, а у іншому немає нічого але людей тримають в заручниках.
показати весь коментар
27.12.2019 11:12 Відповісти
По-суті, ми вже маємо факт зловживання службовим становищем з метою покриття тяжкого злочину. Що найменше всіх затриманих, а може і їх керівництво вже можна судити за цією статею, а справу з вбивством продовжувати далі без необхідності вирішувати питання з утриманням під вартою. Потім вже можна судити і за вбивство, додавши звинувачення за співучасть.
показати весь коментар
27.12.2019 11:26 Відповісти
Трагическая случайность.
Непреднамеренное убийство.
Про ЧТО гавно?
показати весь коментар
27.12.2019 11:38 Відповісти
Тут вже не йдеться про "трагическую случайность" це, на цеглина з даху впала. Хай вбивство і "Непреднамеренное" але, є факт незаконного поводження зі зброєю, який привів до смерті потерпілого і є факт приховування злочинця та факт використання службового становища з метою ухилення від відповідальності. І все це кримінальні статті самі по собі.
показати весь коментар
27.12.2019 11:49 Відповісти
" факт використання службового становища з метою ухилення від відповідальності. " - это что?
показати весь коментар
27.12.2019 12:02 Відповісти
Злочин.
показати весь коментар
27.12.2019 12:26 Відповісти
Где ФАКТ?
показати весь коментар
27.12.2019 12:58 Відповісти
#вывсёврёте, а де факти по звинуваченим у вбивстві Шеремета? А хто які факти відносно мусорів бачив в Україні, доки народ не виходив? Може були якісь факти по Врадіївці чи по Кривому Озеру?
показати весь коментар
27.12.2019 13:44 Відповісти
Гнилой базар. Всех мусоров повесить - и дело с концом!
показати весь коментар
27.12.2019 15:51 Відповісти
Аваківців ображати неможна. Ну,випили... Ну дитину вбили... Вони хороші і більше так небудуть.
показати весь коментар
27.12.2019 13:17 Відповісти