10251 відвідувач онлайн
1 532 44

Кабмін спростив надання громадянства добровольцям, які захищали Україну на Донбасі, - Гончарук

Кабмін спростив надання громадянства добровольцям, які захищали Україну на Донбасі, - Гончарук

Раніше добровольці з інших країн не мали можливості отримати посвідку на проживання в Україні.

Про це в Telegram повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що зараз Кабмін затвердив відповідний механізм.

"Важливо, що рішення Уряду спрощує подання документів на отримання громадянства, однак рішення ухвалюється відповідно до норм законодавства", - зауважив прем'єр.

Нагадаємо, раніше Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким спростив набуття громадянства України іноземцями та особами без громадянства, які захищали Україну, а також громадянами Росії, що зазнали політичних переслідувань.

Кабмін спростив надання громадянства добровольцям, які захищали Україну на Донбасі, - Гончарук 01

Топ коментарі
+18
А при Порошенко такого не було. Зрада!!!
показати весь коментар
27.12.2019 12:34 Відповісти
+13
а пеця взагалі в буцигарні їх кидав
показати весь коментар
27.12.2019 12:39 Відповісти
+12
Шо-то пошло не так? Рой методичку. Где-то обязательно должна быть зрада.
показати весь коментар
27.12.2019 12:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А при Порошенко такого не було. Зрада!!!
показати весь коментар
27.12.2019 12:34 Відповісти
Вася угомонись.
показати весь коментар
27.12.2019 12:38 Відповісти
Шо-то пошло не так? Рой методичку. Где-то обязательно должна быть зрада.
показати весь коментар
27.12.2019 12:44 Відповісти
А може в тому, що зє пробачив рашці 12 лярдів??
показати весь коментар
27.12.2019 12:45 Відповісти
Нашел? Молодец. Это как раз на прямую связано с темой в статье.
показати весь коментар
27.12.2019 12:48 Відповісти
Ну давай згадаємо ще і Марусю Звіробій,Антоненка. Достатньо?
показати весь коментар
27.12.2019 12:51 Відповісти
Не останавливайся.
показати весь коментар
27.12.2019 13:02 Відповісти
Не издевайся, оно еще молодое и неквалифицированное петярасто. )))
Старые уже начали сбегать от Пети.
показати весь коментар
27.12.2019 13:17 Відповісти
Цікаво почитати зєлепнів малороських.
показати весь коментар
27.12.2019 13:53 Відповісти
Штаб командования ВМС в Одессе переселили в заброшенное здание: моряки вынуждены жить в палатках на улице. ФОТОрепортажШтаб ВМС ВСУ, который находится в Одессе с апреля 2014 года в квартале Мариинской и Пироговской улиц, скорее всего, будет вынужден переехать в заброшенный военный городок на 6-й станции Большого Фонтана - прямо в палатки под открытым небом.Об этом сообщает https://www.048.ua/news/2616060/v-odesse-stab-komandovania-vms-pereezzaet-v-palatki-fotoreportaz?fbclid=IwAR2CvPVH2JOIsFfnIANo4HlIw7jZqi8OQB07cp6yoCgUE842IJeASBnnMNE 048.ua , информирует https://censor.net/.
показати весь коментар
27.12.2019 20:17 Відповісти
Скоріше у тому, що ти дурень і навіть не розібрався у тому, що то за "12 міліардів", акі нібито "пробачили рашці".
Бо насправді то лише позов на 12 міліардів, який мав сенс тільки, якщо рашка не погодилась би на продовження транзиту українською ГТС. Позов був лише для того, щоб надавити на Рашку під час переговорів - і Коболев це казав ще на початку 2019го, коли той позов подавав. Рашка погодилась - предмет позову зник, позов відізвали, як і планували. Де тут зрада? А ніде - але ж для пєтєфілів розбиратися у ситуації непритаманно - краще волати про зраду, так дупоголовцю?
показати весь коментар
27.12.2019 13:20 Відповісти
Ти такий вумний, що аж дурний.
показати весь коментар
27.12.2019 13:54 Відповісти
Рашка месяц назад приняла закон который позволяет им не исполнять решения международных судов, поэтому позовы на 12 лярдов она выполнять не будет даже если мы их выиграем, а контракт на 5 лет + увеличение тарифа на транспорт это реальная живая копейка.
показати весь коментар
27.12.2019 14:10 Відповісти
Та мені пох.
показати весь коментар
27.12.2019 14:16 Відповісти
Ну если пох, то ПНХ от сюда.
показати весь коментар
27.12.2019 14:17 Відповісти
Не підгорай зєбіл. І сайт до речі не твій особистий. Гуляй малорос.
показати весь коментар
27.12.2019 14:23 Відповісти
Оно й видно, що на правду тобі пох - тобі не за це платять, егеж?
показати весь коментар
27.12.2019 19:30 Відповісти
А что кто-то их уже выиграл ???? Или может Украина выиграет через 3-5 лет.
Ну так может ты в гринкард выиграешь ,если каждый год будешь участвовать!
показати весь коментар
27.12.2019 16:42 Відповісти
а пеця взагалі в буцигарні їх кидав
показати весь коментар
27.12.2019 12:39 Відповісти
Генерал Марченко? Зє все робить правильно?
показати весь коментар
27.12.2019 12:40 Відповісти
Давай Шурик, топи, весь соево-мальдивский партком смотрит на тебя. Ты лидируешь в предновогодней акции - лизни "шоколадку" и получи поллитра под елочку
показати весь коментар
27.12.2019 12:52 Відповісти
Президент України Володимир Зеленський відстояв свою позицію у стосунках з російським лідером Володимиром Путіним краще, Петро Порошенко. Про це заявив тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор у інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня. Україна", передає УНН.
"Що стосується того, об'єкт Україна або суб'єкт, то на мою думку, Україна при цій адміністрації займає більш впевнену позицію щодо пана Путіна. Чотири телефонні розмови, особиста зустріч, протистояння в яких було, принаймні, на рівних, створюють враження, що Зеленський відстояв свою позицію краще, ніж це вдавалося пану Порошенку", - сказав Тейлор.
показати весь коментар
27.12.2019 16:15 Відповісти
А петя тоже им упростил - посадку.
показати весь коментар
27.12.2019 12:47 Відповісти
А забудь за Пороха.
показати весь коментар
27.12.2019 12:49 Відповісти
С радостью.Так не угомонится ж никак пока не сядет,курва.
показати весь коментар
27.12.2019 12:52 Відповісти
Так вимагай в зелених аби посадили. Навіщо його згадуєш де не попадя?
показати весь коментар
27.12.2019 13:53 Відповісти
Шо,ото так тошнит уже от свят-петра?
показати весь коментар
27.12.2019 13:57 Відповісти
Нє, очі не муляє, і ладно. Посадять - то й грець з ним, не посадять - блаЗЄнь залишиться таким же балаболом, як і попередники.

Якщо і нудить, то більше від зебіліків, що замість вимог до своїх кумирів, згадую папередників.
показати весь коментар
27.12.2019 14:25 Відповісти
"З паршивої вівці бодай шерсті клок". Звісно, якщо це повідомлення правда.
показати весь коментар
27.12.2019 12:35 Відповісти
брэхня,то при янєолігархє була одна правда,чистєйшая.
показати весь коментар
27.12.2019 12:51 Відповісти
Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор вважає, що Офіс президента займає більш упевнену позицію щодо Кремля, ніж за керівництва п'ятого президента Петра Порошенка. Про це він розповів в інтерв'ю Дзеркалу тижня.
"Що стосується того, об'єкт Україна або суб'єкт, то як мені здається, Україна за цієї адміністрації займає більш впевнену позицію щодо пана Путіна», - сказав він. Дипломат додав, що низка розмов і зустрічей українського та російського президентів «створюють враження, що Зеленський відстояв свою позицію краще, ніж це вдавалося Порошенку».

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/10811969-zelenskiy-krashche-vidstoyav-svoyu-poziciyu-pered-putinim-nizh-poroshenko-teylor.html
показати весь коментар
27.12.2019 12:43 Відповісти
Поживемо-побачимо.
показати весь коментар
27.12.2019 12:48 Відповісти
не Порошенку, а Порошенко, не образованное чмо.....)
все вы зебилы, как ужи на сковородке, ваши перемоги, пыль и ничто, особенно на фоне тотальной сдачи Украины...(
показати весь коментар
27.12.2019 12:56 Відповісти
О, так Порошенко - женщина?

Вчи українську, свинособака.
показати весь коментар
27.12.2019 13:12 Відповісти
показати весь коментар
27.12.2019 13:19 Відповісти
В украинском языке слова, заканчивающиеся на О склоняются. Или может быть, вы не заметили, что https://censor.net/user/459286 писал именно на украинском?
показати весь коментар
27.12.2019 13:22 Відповісти
Спасибо за урок грамматики,но хочу быть честным,писал не я,а "Дзеркало тижня".Я лишь скопировал часть статьи и выложил на форум Цензора.Всего лишь.
показати весь коментар
27.12.2019 13:37 Відповісти
дай то боже, что бы это было правдой.... хотя, с трудом верится, когда нечисть набирает силу...(
показати весь коментар
27.12.2019 12:53 Відповісти
Отличный закон . Барыга ненавидел тех .кто нам помогал .Такие люди нам нужны .
показати весь коментар
27.12.2019 12:54 Відповісти
Які люди ? ХТО ці люди ? З якої країни ? З яким минулим ? В яких підрозділах перебували,і як вони туди потрапили ? Чому відмовляються від власного громадянства ? Чому обрали саме українське ?
показати весь коментар
27.12.2019 13:38 Відповісти
Вот и славно, дошла очередь, а то 5 лет с начала войны и кое-кому не хватило на это времени.
показати весь коментар
27.12.2019 12:54 Відповісти
Прессуют добровольцев и ветеранов не по-детски!
показати весь коментар
27.12.2019 13:17 Відповісти
Я пам'ятаю видачу ворогу добровольця Тимура Тумгоєва Баригою .
показати весь коментар
27.12.2019 15:53 Відповісти
Эти шелудивые говночерпальщики так неогигинальны....
Сперва Петя у них уничтожал добровольцев, теперь Зеля у них уничтожает добровольцев...
Жуть!