5623 відвідувача онлайн

Передача російських терористів не може суперечити законам України, - Народний фронт

Передача російських терористів не може суперечити законам України, - Народний фронт

Народний фронт поділяє обурення української громадськості з приводу відвертого правового свавілля, яке супроводжує звільнення з-під правосуддя російських вбивць.

Закликаємо керівництво держави не допустити фатальних помилок, які підірвуть політичну і суспільну стабільність в країні, говориться в заяві політсили, передає  Цензор.НЕТ.

"Визволення наших в’язнів - справа найвищого значення. Кремль свідомо зробив їх об’єктами торгу. Але його плани - значно ширші. Москва прагне підірвати правові основи нашої держави і спровокувати нові конфлікти.

Щоб не допустити цього, передача російських терористів не може суперечити нашим законам і за жодних обставин не може призвести до демонтажу всієї багатолітньої роботи задля покарання усіх російських вбивць - від тих, хто розстрілював героїв Майдану, до тих, хто чинив теракти і вбивав наших людей у всій країні.

Звільнення Цемаха, колишніх "беркутівців", а також багатьох інших злочинців - це планомірна тактика президента Путіна, щоб уникнути відповідальності за злочини проти нашого народу і людяності.

Примирення з ворогом за будь-яку ціну не принесе миру, а лише загострить його апетит. Поступки ворогу у площині суверенної внутрішньої політики, в енергетичній сфері чи в дотриманні цивілізованих правових принципів здатні завдати виняткової шкоди.

Але ані відкритий, ані прихований реванш в Україні не пройде. Проти нього об’єднаються і постануть всі національні сили.

Закликаємо керівництво держави не допустити фатальних помилок, які підірвуть політичну і суспільну стабільність в країні", - резюмували в Народному фронті.

Топ коментарі
+12
Кроме всего прочего создается правовой прецедент по выдаче граждан Украины. Ждемс запросов из США на экстрадицию граждан Коломойского и Зеленского в рамках дела по отмыванию денежных средств на территории США.
показати весь коментар
29.12.2019 12:05 Відповісти
+11
Все всегда познается в сравнении. Почему-то пятому президенту Порошенко удавалось обменивать наших пленников тысячами, не отдавая россиянам свидетелей по МН-17 преступников и убийц Майдана, а новая власть даже прокуроров убирает и плюет на законодательство.
Профессиональные патриоты так любили рассказывать о «договорняке Порошенко с Путиным», что оба они зарабатывают на войне, поэтому ее не прекращают.
Интересно, как теперь они объяснят такое поведение президента Зеленского.
показати весь коментар
29.12.2019 12:14 Відповісти
+11
Петру удавалось обменивать наших пленников тысячами, не отдавая россиянам свидетелей по МН-17 преступников и убийц Майдана
показати весь коментар
29.12.2019 12:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
сеня с народом
показати весь коментар
29.12.2019 11:59 Відповісти
Новый Год, это праздник, а на празник что? Жаркое готовят! Вот Сеня-кролик себя и предлагает...
показати весь коментар
29.12.2019 12:33 Відповісти
Земрази п.. предатели.
показати весь коментар
29.12.2019 12:50 Відповісти
ще одні виповзли)
показати весь коментар
29.12.2019 11:59 Відповісти
арсена подайте голос пусть аваков скажет ведь он из НФ
показати весь коментар
29.12.2019 12:01 Відповісти
Какой НФ!? Конюктура давно изменилась! Сейчас в моде не рюкзаки а "эбонитовые палочки", держи нос по ветру!..
показати весь коментар
29.12.2019 12:35 Відповісти
Какой нынче рейтинг наротного фронта? Нулевой или уже ушел в минус?
показати весь коментар
29.12.2019 12:01 Відповісти
Давай посчитаем Яйценюк раз, Пацанюк два, Цуценюк три, Сцикунюк четыре.! Вместе сколько будет? Правильно! 28 миллионов Коболеву в месяц.! Плюс 8 лимонов премии маме в Америку...
показати весь коментар
29.12.2019 12:39 Відповісти
Передача российских террористов не может противоречить законам Украины, - Народный фронт - Цензор.НЕТ 6477
показати весь коментар
29.12.2019 12:02 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2019 12:03 Відповісти
"Куля в лоб так куля в лоб" зробив заяву? А що там з парканом на кордоні з рашкою? Яценюк і взагалі звідки ти робиш цю заяву? З США?
показати весь коментар
29.12.2019 12:03 Відповісти
Больше всего хочется, чтобы главный клоун страны прочувствовал то, что чувствует сейчас батя Даниила Дидыка
показати весь коментар
29.12.2019 12:04 Відповісти
менять наших святое - вашему бы кудрявому мальдивскому инкогните так же!!!
показати весь коментар
29.12.2019 12:06 Відповісти
Зебилоид, кудрявый вытащил с плена 3000 и при этом беркутят не передавал. Но те
показати весь коментар
29.12.2019 12:30 Відповісти
30000
показати весь коментар
29.12.2019 13:15 Відповісти
Нужно не заявы писать. А взять Народному фронту во главе с Яцынюком и поменять себя на украинских заложников которых мучают в донецких подвалах и российских тюрьмах. Вот это бы было по народному
показати весь коментар
29.12.2019 12:04 Відповісти
И Пэтю пусть с собой прихватят!
показати весь коментар
29.12.2019 12:09 Відповісти
Петру удавалось обменивать наших пленников тысячами, не отдавая россиянам свидетелей по МН-17 преступников и убийц Майдана
показати весь коментар
29.12.2019 12:17 Відповісти
...а те, що головнокомандувач допустив взяття у полон "тисяч", це нічого? Може це вони самі "лоханулись"? Петро тут ні до чого? Чи це питання "не на часі"?...
показати весь коментар
29.12.2019 13:53 Відповісти
Уточни про допустив взяття у полон "тисяч"?
показати весь коментар
29.12.2019 17:25 Відповісти
Уточнюю.
Ніяких тисяч, Порошенко ніколи не міняв.
Комент(стьоб) адресовано Діду Трохиму(див. вище), де він меле про ці "тисячі" полонених.
Якщо він говорить про "тисячі наших полонених", логічно, що їх хтось взяв у полон.
Потрапити в полон ці уявні "тисячі", могли за умови тупого головнокомандувача.
Відповідно - своє питання постав Трохиму...
показати весь коментар
29.12.2019 18:19 Відповісти
Зррзумів, дякую.
показати весь коментар
29.12.2019 20:02 Відповісти
Меняет Зюзя, вот пусть его портновы и прочая мразь и предложит себя в заложники. Тем более, что Портнов в Москву сбежал, когда жареным запахло, туда и вернется
показати весь коментар
29.12.2019 12:16 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2019 12:14 Відповісти
Цікаво, а на кого обмінював Порошенко "тисячі" наших полонених? На "тисячі" сєпаров, "тисячі" рашинських зольдат, взятих нашими у полон? Чи може за бабки викупляв? І чому це робилось не публічно, з судами, вироками, журналістами?
Балаболить, і виділяти "жирним шрифтом", це пафосно і ефектно - але, по суті, виглядає дешево і замовно...
показати весь коментар
29.12.2019 14:03 Відповісти
ПАПе было на кого обменивать.Активных противоправных сепаров и россияк у него было в достатке.Но, осужденных террористов обменивать это нонсенс.Пу теперь может их спокойно нам на акции засылать гарантируя им свободу по обмену.Неуж- то до поклонников "зелени"это не доходит?
показати весь коментар
29.12.2019 15:30 Відповісти
Я прихильник жовто-блакитного. Але дехто, вже настільки захопився коричневим і зеленим, що забуває про національні кольори.
А про - "Активных противоправных сепаров и россияк у него было в достатке" - розкажи своїй бабці. Заодно, і про те, як хубло їх засилатиме взад на акціїї. Не намагайся виглядати дурнішим, ніж ти є насправді.
показати весь коментар
29.12.2019 15:58 Відповісти
Что-то в тебе много "зеленого",ежели так усердно катишь на ПАПу.Погляди какой контингент в основном обменяли и сделай достойный вывод.Про путлера не беспокойся, оно может заслать к нам по проходным кпп любых отморозков способных на террор обещая им в случае провала включить в список на обмен..Мы сами для этого подали нехороший пример..
показати весь коментар
29.12.2019 16:17 Відповісти
...щось у тебе забагато коричневого, якщо так впрягаєшся за Пороха.)
Пояснювати тобі про те, що світ не чорно-білий, як сліпому за веселку. Особливо із твоїм рівнем аргументації. Я переконаний, що тебе хубло заслав раніше, аби ти мутив воду і налаштовував українців проти українців, ліплячи на них кольорові наклейки...
показати весь коментар
29.12.2019 17:06 Відповісти
Зеленую наклейку ты уже поцепил и далее ее ничего не видишь..
Конец связи
показати весь коментар
29.12.2019 17:36 Відповісти
истинно в точечку !
показати весь коментар
29.12.2019 12:19 Відповісти
И как ощущение?)))
показати весь коментар
29.12.2019 12:32 Відповісти
я ответил на пост Ю Булкина .правильно он все написал .
пс - Когда засаживают Пепе в точечку .то я рад .
показати весь коментар
29.12.2019 12:37 Відповісти
Чего же этому кролику неймется?
Сказал же куля у лоба,то куля у лоба.
Ну вот взял бы и застрелился!
показати весь коментар
29.12.2019 12:08 Відповісти
Кроликов нельзя стрелять, шкурка испортится! Яйценюков кроликов нужно убивать тупым предметом по голове...
показати весь коментар
29.12.2019 12:44 Відповісти
Нужно отчетливо понимать, что обмен «беркутовцев» это не только шантаж со стороны Кремля, как многие считают. Это еще и манипуляция Офиса президента.

Цель этих манипуляций заложниками не только рейтинг Владимира Зеленского.
Цель нивелировать и переврать Революцию достоинства, события Майдана. В искажении истории они вместе - Зеленский и Кремль. Здесь их цели совпадают.
показати весь коментар
29.12.2019 12:11 Відповісти
Искатели зрады. Закройте свои поганые рты!
Домой возвращаются ребята, которые прикрыли ваши слюнявые задницы пять лет назад! Оторвагые от симей с поломанной психикой, потерянным здоровьем, прошедшие ад эсбэшного плена! А вы верещите что обменяли на говно беркут..
Украинцы,встретьте своих Героев ДОСТОЙНО!
показати весь коментар
29.12.2019 12:14 Відповісти
"Абмєн любой ценой стоя на каленях ?" . І яка може бути війна , якщо там вбивають ? Приклад для молоді - зєпрєзєдєнт який чотири рази відкосив від призову . Хоча є такий обов'язок захищати Батьківщину . Але 73% біомаса "усталаатвайни" і мовчки повторює "Бєрі шінєль пашлі дамой". .
показати весь коментар
29.12.2019 13:29 Відповісти
Кроль патриот того народа . который щедро наполняет его щеки и пазухи !
показати весь коментар
29.12.2019 12:17 Відповісти
а ты точно знаешь, шо у сени за пазухой и за щекой?
показати весь коментар
29.12.2019 13:56 Відповісти
конечно - отсутствие совести , жадность , обман ,страх . лень и деньги .
показати весь коментар
29.12.2019 14:12 Відповісти
Оно-то так, но один из главных деятелей НФ и ближайший соратник Яценюка
Аваков самый активный участник выдачи беркутов.

Старается как может, чтобы они и их кукловоды избежали наказания.
показати весь коментар
29.12.2019 12:18 Відповісти
https://twitter.com/GoshaGo06574197

https://twitter.com/GoshaGo06574197 Стрєлок Воз борн ту Хєлл

https://twitter.com/GoshaGo06574197 @GoshaGo06574197



Но
коммент. Помилки беркутні учтєни..
Передача російських терористів не може суперечити законам України, - Народний фронт - Цензор.НЕТ 797
показати весь коментар
29.12.2019 12:19 Відповісти
У кожного підрозділу є командир, який несе відповідальність за дії своїх пілеглих, це вже краще ніж нічого.
показати весь коментар
29.12.2019 12:35 Відповісти
Підлеглі не роботи, які бездумно виконують будь-які накази командира, навіть протизаконні.
В них мають бути мозок і совість, як у ЛЮДИНИ, законослухняного громадянина.
І кожен з них повинен мати знаки ідентифікації. Це буде стимулювати до правильної поведінки.
показати весь коментар
29.12.2019 12:41 Відповісти
А зраду и искать не надо ее все видят.
Раньше возвращали пленных, не предавая при этом Родину

Есть в каждой нравственной системе
идея, общая для всех:
нельзя и с теми быть, и с теми,
не предавая тех и тех.
показати весь коментар
29.12.2019 12:20 Відповісти
Чому "обмін" названо "передачею"? Це що, синоніми? Чи це, свідома маніпуляція?
І взагалі, заголовок виглядає кострубато.
показати весь коментар
29.12.2019 12:28 Відповісти
Це ж хто з НФ вирішив "вчасно приєднатися"? Вони завжди вчасно "приєднуються", тільки після їхнього "приєднання" чомусь "куля в лоб" українцям, а Турчиново СНБО та мільйони, Яценюку - премєрство і мільйони, Кубіву - посада і мільйони, Авакову - МВС і мільйони, Пашинському - посада, мільйони і безкарність, Петренко - Мінюст і мільйони... Може якось без них обійдемось?!
показати весь коментар
29.12.2019 12:38 Відповісти
Дело даже не в обмене как таковом....дело в том с кем и где происходит обмен...
Раньше меняли с паРашай...а в этот раз с лугандоном...
Тем самым дефакто Украина признала лугандонию...
Следующий этап это признание того что это внутренний конфликт...а паРаша белая и пушистая....тем более что всех свидетелей этой же паРаше и отдают...
показати весь коментар
29.12.2019 12:39 Відповісти
ху@ло завтра знову нахапає цивільних українців і таким чином всіх вбивць українського народу звільнить выд відповыдальності... Але що ще чекати від презіка Нелоха???
показати весь коментар
29.12.2019 12:40 Відповісти
Та вже кажуть що "концепція змінилась" і тепер ЗЕ "Такилох".
показати весь коментар
29.12.2019 12:48 Відповісти
А що, Народний фронт правий на 100%. Правова система в Україні зараз "нагадує актрису з німецьких фільмів для дорослих. Тобто готова прийняти в будь-якій кількості з будь-якої сторони". Як з Офісу президента чи Кремля накажуть, таке і рішення винесуть. І це не тільки рішення судів, де убивць відпускають під особисте зобов'язання ...
Якщо, трохи раніше це були поодинокі випадки, то тепер конвеєр.
показати весь коментар
29.12.2019 12:46 Відповісти
Откуда это дерьмо всплыло?
показати весь коментар
29.12.2019 12:47 Відповісти
Отсюда Передача російських терористів не може суперечити законам України, - Народний фронт - Цензор.НЕТ 9272
показати весь коментар
29.12.2019 13:01 Відповісти
Весь вопрос сводится к равноценности обмена.
Условно говоря - обмен какого-нибудь Гриба, поехавшего в к девочке в Белоруссию, на деда, подсунувшего на блок-пост банку мёда с гранатой.
И?
Оценка возможна только после обмена путём сопоставления списков.
показати весь коментар
29.12.2019 12:58 Відповісти
Оценка должна быть До обмена ПРИ составленнии списков. Потом уже поздно пить Боржоми...
показати весь коментар
29.12.2019 13:04 Відповісти
можливо треба запропонувати тим хто пише таке себе ....замість тих хто сидів в сепарських підвалах...авось погодяться...як колись таке Ісус Христос пропонував
показати весь коментар
29.12.2019 13:51 Відповісти
оказываеца, шо загробная жизнь существует на самом деле
показати весь коментар
29.12.2019 13:55 Відповісти
https://ubr.ua/ukraine-and-world/society/v-ukraine-snizilsja-uroven-sobljudenija-zakonnosti-i-uroven-demokratii-3889477.html В Украине снизился уровень демократии и соблюдения законности
показати весь коментар
29.12.2019 15:02 Відповісти
Все проще!!! Надо было призвать своего Авакяна не допуститьсдачу нац интересов!
показати весь коментар
29.12.2019 16:47 Відповісти