4481 відвідувач онлайн

Якби у мене було 100 беркутівців, я б їх віддав, щоб повернути 1 живого українського розвідника, - Зеленський

Якби у мене було 100 беркутівців, я б їх віддав, щоб повернути 1 живого українського розвідника, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що звільнення п'ятьох беркутівців, обвинувачених у розстрілі людей у центрі Києва 20 лютого 2014 року, було умовою проведення обміну утримуваними особами.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Щодо беркутівців - це умова "всіх на всіх". Умова цього обміну - ми забирали наших героїв. Це було складне рішення. Рішення політичне. Це правда. Я вважаю, що наші бійці, наші військові, наші і журналісти - всі вони є героями. І я впевнений, що для нас пріоритет - повернути наших людей.

Я із повагою ставлюся до всіх батьків і родичів, які втратили близьких на Майдані. Ми, на жаль, не можемо повернути тих, кого вже немає, але ми могли повернути живих. І я впевнений, що це - пріоритет", - сказав Зеленський.

Водночас президент запевняє, що це жодним чином не впливатиме на справи Майдану.

"Чому ці беркутівці були без вироків, ми розберемося. Це жодним чином не впливатиме на справи Майдану... Як я і сказав, справи Майдану ми завершимо обов'язково", - запевнив він.

Говорячи про обґрунтованість передачі ексберкутівців у межах обміну, Зеленський сказав: "Якби вони залишилися, ми б не отримали наших розвідників, не отримали б хлопців, які були в Дебальцевому. Навіть якби був вирок суду, вони (ексберкутівці. - Ред.) отримали б п'ять і шість років".

"Я вам скажу: якби у мене було сто беркутівців і мені б запропонували одного розвідника, одного, то я б їм віддав сто беркутівців і повернув би живого розвідника", - підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, 29 грудня відбувся обмін утримуваними особами. В Україну повернули 76 осіб, найманцям РФ передали 127. Пізніше СБУ оприлюднила повний список звільнених українців.

Увечері 29 грудня звільнених українців доставили літаком із Харківської області в київський аеропорт "Бориспіль", де їх зустрів президент України Володимир Зеленський.

Топ коментарі
+62
Посмотрела бы на тебя как бы ты отдал, если бы один из этих беркутовцев был причастен к убийству твоего сына
показати весь коментар
29.12.2019 22:38 Відповісти
+55
Если бы у меня было 100 беркутовцев, я бы их отдал, чтобы вернуть 1 живого украинского разведчика, - Зеленский - Цензор.НЕТ 9383
показати весь коментар
29.12.2019 22:38 Відповісти
+52
глум у тому, що по-перше, для зеленого колаборанта життя майданівців нічого не вартують, їхні вбивці навіть не отримали вироку суду, не кажучи вже про вищу міру.

по-друге, яке відношення злочини беркуту на Майдані мають до війни ? які є реальні правові підстави для їхнього звільнення, окрім бажання ***** ?
показати весь коментар
29.12.2019 23:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 11 з 11
Так вже нема кого роздавати. Те біологічне сміття що залишилось
Кремлю непотрібно. Так що сидіти тому розвіднику до смерті.
показати весь коментар
30.12.2019 21:17 Відповісти
За наступну партію полонених Зєлєнскій віддасть Путіну Харків, чи Запоріжжя?
показати весь коментар
30.12.2019 21:24 Відповісти
Мабуть, Маріуполь.
показати весь коментар
30.12.2019 22:38 Відповісти
Пять лет фарса , которьій назьівали "следствием", по убийствам во время Майдана. За єто должньі ответить не только руководители ГПУ , но и Порошенко лично. Потому и бесятся , имхо
показати весь коментар
30.12.2019 21:24 Відповісти
А Зеленського як судити за всі ці злочини? Скільки українських 200-х за цю "мирну" епопею.
показати весь коментар
30.12.2019 22:45 Відповісти
Нашего зелёного гандончика даже проклинать уже нет сип. Он тупая ширма. Взгляните на Ермака - более типичной ФСБ-ной физиономии трудно найти. Как говорится, "во лбу звезда горит"... Мне кажется, он имеет полномочия в случае необходимости стрелять в затылок нашему херовому пианисту...
показати весь коментар
30.12.2019 21:47 Відповісти
Ні, вони там усі мажори КГБістів.
показати весь коментар
30.12.2019 22:41 Відповісти
Суки, везде зрада
показати весь коментар
30.12.2019 21:52 Відповісти
Він віддав ???
А ким він себе вважає ?
Царем ? Богом ?
Ця людина узурпувала владу в країні. Добрий тиран....
показати весь коментар
30.12.2019 21:55 Відповісти
Отдать сто за одного может любой кретин. Ты попробуй, как путин, отдать одного за сто.
показати весь коментар
30.12.2019 21:56 Відповісти
Йому підсунули якусь херню кацапи, а віні радий таляпнут по сценарію, бо вживу не тягне приймати відповідальні рішення! Фаріон добре по нього сказала, що в нього є своя низька планка, яку він якщо навіть всереться не здолає, на жаль.
показати весь коментар
30.12.2019 22:27 Відповісти
Готовий віддати цілу армію ублюдків-вбивць за одного, сраний говнокомандир, а ті ублюдки скільки наших людей потім покладуть, поки їх зупинять!!! Завтра він і Україну здасть, щоб Єрмак не дай бог чимось ***** не обідив!
показати весь коментар
30.12.2019 22:19 Відповісти
Дожилися!!! Ще їх в сраку розцілувати, ублюдків???
Ще один крок: Росія висунула Україні нахабну вимогу після обміну полоненими
https://patrioty.org.ua/politic/shche-odyn-krok-rosiia-vysunula-ukraini-nakhabnu-vymohu-pislia-obminu-polonenymy-309639.html
показати весь коментар
30.12.2019 22:21 Відповісти
Стаття 102. Президент України є главою держави і виступає від її імені.
Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.
И где он выполняет эту статью?
показати весь коментар
30.12.2019 22:24 Відповісти
Глупо и бездарно. Просто ради популизма и поддержки избирателей. А по факту, он выполняет все условия *****.
показати весь коментар
30.12.2019 22:25 Відповісти
73%-вы соучастники преступления против Украины!!!
показати весь коментар
30.12.2019 22:38 Відповісти
За це вже пора треба робити імпічмент: "РОСІЯ ЗАБРАЛА "СВОЇХ": БУТУСОВ ОПУБЛІКУВАВ ДЕТАЛЬНИЙ ПЕРЕЛІК ЗЛОЧИНЦІВ, ЯКИХ ПЕРЕДАЛА УКРАЇНА, І ЩО ВОНИ ВЧИНИЛИ
https://www.5.ua/suspilstvo/rosiia-zabrala-svoikh-butusov-opublikuvav-detalnyi-perelik-zlochyntsiv-iakykh-peredala-ukrainai-shcho-vony-vchynyly-205588.html?fbclid=IwAR2GDhqwXwu7Tcvb5uuH1WhGcI9DgZZS45gE4JuEFGpRQLDBbr4FKAB_9GM
показати весь коментар
30.12.2019 22:56 Відповісти
будь ты проклят, зеленый презик зеленский! будь прокляты дети твои, ленка твоя и все твои выродки до седьмого колена! иуда!
показати весь коментар
30.12.2019 23:05 Відповісти
добре що їх в тебе немає. А з НР почнуться в тебе проблеми. Так що цікався як там в Ростові?
показати весь коментар
30.12.2019 23:07 Відповісти
Але результат понад 3000 тис. Звільнених без приниження України.
показати весь коментар
03.01.2020 20:51 Відповісти
Че уж там 100 Беркутовцев? А ты Украину поменяй, вот это будет вообще круто.
показати весь коментар
04.01.2020 13:25 Відповісти
Сторінка 11 з 11