5652 відвідувача онлайн
6 128 92

Чоловік потрапив у реанімацію через вибух салюту на Житомирщині, - ДСНС

Чоловік потрапив у реанімацію через вибух салюту на Житомирщині, - ДСНС

На Житомирщині чоловік зазнав важких травм через феєрверк, який різко вибухнув.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДСНС.

1 січня у реанімаційне відділення обласної лікарні з опіками обличчя і переломами черепа і кістки правого ока госпіталізовано 40-річного жителя с. Миколаївка Ємільчинського району.

Як з'ясувалося, напередодні, під час святкування новорічного вечора в сільському клубі чоловік запалив салют від чого останній різко вибухнув. Очевидці події відразу ж викликали медиків, які госпіталізували травмованого в медичний заклад.

Топ коментарі
+18
Чоловік потрапив у реанімацію через вибух салюту на Житомирщині, - ДСНС - Цензор.НЕТ 9167
показати весь коментар
01.01.2020 16:13
+17
Чоловік потрапив у реанімацію через вибух салюту на Житомирщині, - ДСНС - Цензор.НЕТ 4659
показати весь коментар
01.01.2020 16:06
+11
каждый год..(под новый год)...в приемные отделения больничек на "скорых" сначала (еще до застолья) везут сердечников... потом сразу после 00.00 везут "салютнокриворуких", потом с ножевыми и др.... а где-то через 2-3 часа алкогольнонеуравновешенных (интоксикантов) и под утро жлобов-обжор, язвенников и диабетиков... - это статистика
показати весь коментар
01.01.2020 15:43
Коментувати
Сортувати:
Давно уже больше хлопушки ничего в руки не беру...
Не тот случай, когда нужно рисковать
показати весь коментар
01.01.2020 14:49 Відповісти
залповая на 24-48 салютов иногда долго горит стартовый шнур.. не выдержал наклонился и тут бабах..и снесло представляете!! ПЕРЕЛОМ костей лица челюсти косте черепа.... это какая была сила удара то... в 40 лет надо бы немного думать.... жаль мужика и поддержка его родным и близким..
показати весь коментар
01.01.2020 15:02 Відповісти
Чоловік потрапив у реанімацію через вибух салюту на Житомирщині, - ДСНС - Цензор.НЕТ 4659
показати весь коментар
01.01.2020 16:06 Відповісти
Ліл Чоловік потрапив у реанімацію через вибух салюту на Житомирщині, - ДСНС - Цензор.НЕТ 1782
показати весь коментар
01.01.2020 16:29 Відповісти
Чоловік потрапив у реанімацію через вибух салюту на Житомирщині, - ДСНС - Цензор.НЕТ 106
показати весь коментар
01.01.2020 18:33 Відповісти
Дарвин зачел попытку.
показати весь коментар
01.01.2020 21:11 Відповісти
У нас и рпг-шками салютуют)
http://uzhgorod.net.ua/news/144883
показати весь коментар
01.01.2020 15:08 Відповісти
Суворо.
показати весь коментар
01.01.2020 19:14 Відповісти
Особенно китайские кооперативные
показати весь коментар
01.01.2020 16:54 Відповісти
видно, багатий опит, многократний
показати весь коментар
01.01.2020 18:28 Відповісти
Згадав оце відео
(довбойобиста розвага обійшлася без жертв і травм... але з руйнуваннями )
https://youtu.be/s04P5KqsouU Взрыв канализации
показати весь коментар
01.01.2020 18:51 Відповісти
а рібята по краю ходили
показати весь коментар
01.01.2020 18:58 Відповісти
Цікаво, чи оцінили "підземне випробування вакуумної бімби" мешканці будинків поблизу?
За ідеєю, в них у туалетах мав статися раптовий копро-фонтан...
показати весь коментар
01.01.2020 19:06 Відповісти
Хотят люди зрелищ. Шо ж поделать.
показати весь коментар
01.01.2020 14:52 Відповісти
Переломи черепа??... Він ії поцілувати хотів перед стартом?
показати весь коментар
01.01.2020 14:52 Відповісти
Хай дивиться 1+1, достатньо.
показати весь коментар
01.01.2020 14:53 Відповісти
Облвоенкоматы с радостью подпишут с вами контракт на прохождение воинской службы. Вне очереди любители фейерверков, уставшие от войны и знающие как прекратить войну не стреляя.
показати весь коментар
01.01.2020 14:57 Відповісти
"Кости правого глаза"? В очах є кістки?
Може, "глазницы"?
показати весь коментар
01.01.2020 14:59 Відповісти
Мабуть, мається на увазі кістки, що навколо очей...
показати весь коментар
01.01.2020 15:09 Відповісти
Орбіта / очниця.
показати весь коментар
01.01.2020 16:07 Відповісти
Я ж про це й кажу - очниця (глазница).
Бо "кости правого глаза" - це нагадує перл "до самых костей мозга" (з класики військових афоризмів)
показати весь коментар
01.01.2020 16:16 Відповісти
По перше - З Днем Народження Провідника Вас!
І тут інша дивина !
Вперше, новина на українській гілці, за часом співпала з русскою !!!!
Невже діждались?
Переберемось туди, де «рузьґоязичная чєлюсть» зможе лише мукати і бекати !
показати весь коментар
01.01.2020 15:11 Відповісти
...отримуючи при цьому травми мови в роті - бо генетичний шлюб щелепи
показати весь коментар
01.01.2020 16:12 Відповісти
Чоловік потрапив у реанімацію через вибух салюту на Житомирщині, - ДСНС - Цензор.НЕТ 9167
показати весь коментар
01.01.2020 16:13 Відповісти
СЛАВА УКРАIНI!!!
показати весь коментар
01.01.2020 18:17 Відповісти
Героям Слава!
показати весь коментар
01.01.2020 18:41 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Cnq_9HE9F4M #інфоВАРТА: смолоскипна хода
показати весь коментар
01.01.2020 18:52 Відповісти
Знов Бандери голос чути у лiсi
Кулемет приховано у стрiсi
А нквд i карний рошук
У нашей хати марно роблять обшук.
Ще не затупилися багнети
Не заiржавили кулемети
I когоcь у садочку,у тихомy куточкy
Жде мотузка, жде.
показати весь коментар
01.01.2020 18:22 Відповісти
это не ракета быстро взорвалась, это пьяный мужик медленно отходил
показати весь коментар
01.01.2020 14:59 Відповісти
Саме так напевно і було. Одного разу сам був свідком та рятівником від такого. Не хочу розтинатись в подробицях, але - файєр шоу не для п'яної руки.
показати весь коментар
01.01.2020 15:18 Відповісти
Да видимо мужик уже был в таком состоянии что ему было все равно с какой стороны поджигать фитиль.Иначе это ,,резко взорвался,, обяснить нельзя,у гранаты и то есть задержка перед взрывом.
показати весь коментар
01.01.2020 15:03 Відповісти
Нарешті, пішла інфа про карму...
Хто не в курсі, з початку агрессії Россіі, всілякі світлошумові порохові забавки, на території України, ЗАБОРОНЕНІ.
показати весь коментар
01.01.2020 15:05 Відповісти
Вже відмінили. Тому і бахають
показати весь коментар
01.01.2020 15:33 Відповісти
Ні.

«Рішення про заборону використання піротехнічних засобів приймається кожною міською (селищною) радою на виконання http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/405/2014 Указу Президента про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони. Де заборонене використання піротехніки
У 2014-2017 роках такі рішення прийняли міськради Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя, Вінниці, Черкас, Луцька, Тернополя, Сум, Івано-Франківська. Так само феєрверки заборонені на Донеччині, а також у багатьох менших містах, зокрема - у Кременчуці, Маріуполі, Ірпені, Миргороді, Борисполі.»
https://24tv.ua/zaborona_feyerverkiv_chomu_de_i_yak_dovgo_n910096
показати весь коментар
01.01.2020 15:37 Відповісти
Зелебобик был наверное...
показати весь коментар
01.01.2020 15:07 Відповісти
???
показати весь коментар
01.01.2020 15:10 Відповісти
Порохобот в курсі, що в Україні ці забавки під забороною.
показати весь коментар
01.01.2020 15:12 Відповісти
...але всеодно він цю забавку запустив
показати весь коментар
01.01.2020 15:20 Відповісти
Але, все одно, ти як був манкуртом -стрілочником, ним і позостався.
показати весь коментар
01.01.2020 15:40 Відповісти
Бачу, в соєвих наразі велика криза...
показати весь коментар
01.01.2020 15:49 Відповісти
Подарити йому дятла!
показати весь коментар
01.01.2020 15:14 Відповісти
Нащо? Там в сім'ї вже один є.
показати весь коментар
01.01.2020 15:16 Відповісти
может не феерверк?
ргд-5 как раз могла бы так сделать.
может заплатили чтобы высрала полиция - ой, а это он петардочки поджигал
показати весь коментар
01.01.2020 15:20 Відповісти
І охота людям піднімати економіку Китая і купувати їхнє травмонебезпечне барахло... До речі всіх з Новим роком ну і в подарунок новий хіт Сердючки https://www.youtube.com/watch?v=-yqP0wqj9S8
показати весь коментар
01.01.2020 15:21 Відповісти
ЕСТЕСТВЕННЫЙ ОТБОР ЕЩЕ НИКТО НЕ ОТМЕНЯЛ !!!
показати весь коментар
01.01.2020 15:23 Відповісти
ну да, обично фєйєрвєркі взриваюца нє рєзко, а так плавнєнька, нє спєша
показати весь коментар
01.01.2020 15:32 Відповісти
Це якщо естонські феєрверки
показати весь коментар
01.01.2020 16:27 Відповісти
Наш феерверк подарит вам незабывемые ощущения.
показати весь коментар
01.01.2020 15:33 Відповісти
А хіба не було заборонено феєверки під час війни Росії з Україною?
показати весь коментар
01.01.2020 15:42 Відповісти
каждый год..(под новый год)...в приемные отделения больничек на "скорых" сначала (еще до застолья) везут сердечников... потом сразу после 00.00 везут "салютнокриворуких", потом с ножевыми и др.... а где-то через 2-3 часа алкогольнонеуравновешенных (интоксикантов) и под утро жлобов-обжор, язвенников и диабетиков... - это статистика
показати весь коментар
01.01.2020 15:43 Відповісти
Штурмовщина, як завжди, при виконанні річного плану.
У данному випаду - Дарвіна.
показати весь коментар
01.01.2020 15:49 Відповісти
😁 розумію, що гріх над убогими сміятися, але втриматися не можна
показати весь коментар
01.01.2020 15:56 Відповісти
Забули ще отих, в кого "сир-сир" через сумнівний сир та інші інгредієнти святкового столу (а деякі взагалі влаштовують шаурма-паті "чиста как президент, епта" - окрім жартів, позавчора бачив, як представники "інтелектуальної більшості" потужно закупалися у сумнівній шаурмячечній - "нам с собой на новогодний стол")
показати весь коментар
01.01.2020 16:22 Відповісти
их можно отнести к интоксикантам ))))
хто несвежими харчами, хто паленкой, кто самодельными деликатесами (молчу про грибы...там классика)...поэтому - все к интонсикантам ))))
показати весь коментар
01.01.2020 16:26 Відповісти
А чого сердечників ?
показати весь коментар
01.01.2020 18:23 Відповісти
мабудь, від хвилювання чи перевтоми...не знаю...така дійсно статистика (не вигадка)
показати весь коментар
01.01.2020 18:32 Відповісти
от я не встигав нарядити ялинку. Сердечнків будь яка спєшка виключає. Спасає тільки повний пофігізм, але він нам, сєрдєшним, не доступєн
показати весь коментар
01.01.2020 18:38 Відповісти
Боже, Ви - сердечник ? Ой.
Чесно - мусите тоді навчитися =перемикатися= і сприймати через позитив різні ситуації (звичайно, все - абсолютно не можливо, але якісь побутові, буденні речі - так).
От не встигли б: нічого - налляли б келих, дощик на себе і з посмішкою (значить, так треба - докінчуватиму якісь справи у новому році ...) зустріли-випили-закусили, а потім би продовжили і помилувалися б результатом ...
Я вчора не встигла перемалювати нігті (уявляєте ?!) , бо їхати вже треба було ... а спеціально ж купила два нових лаки ... Нічого. Подивилася: у мене й цей манікюр гарний, блискучий ... І вопше ...
Є такий вислів (від інших чула): торопитесь медленно (с).

З Новим Роком Вас, з новим щастям.
Чоловік потрапив у реанімацію через вибух салюту на Житомирщині, - ДСНС - Цензор.НЕТ 199
показати весь коментар
01.01.2020 19:17 Відповісти
Ой, спасіба за теплі слова! Вирішив, шо ялинка - то крісмас трі - різдв'яне дерево, то я до Різдва ше встигу нарядити. Але ялика - то тільки епізод, а в остальном, прєкрасная Маркіза, всьо харашо... Там було і цькування бійцівським псом, і нищення майна, і наряд поліції, і погоня, і ...
показати весь коментар
01.01.2020 20:00 Відповісти


Це - життя. На жаль.

Тримайтеся. Ось з таким настроєм - легше. Ви ситуацію вже назад не перекрутите, не зміните (у мене теж була не дуже приємна пригода на Миколая, ще, напевне, до кінця не відійшла ...), вона сталася. Тепер треба заспокоїтися і через голову перепустити (емоції вже були).

Хай у Вас все буде добре.
Щасливого Нового Року !
показати весь коментар
01.01.2020 20:21 Відповісти
Хай тебе Бог береже, добра Vedana!
показати весь коментар
01.01.2020 20:59 Відповісти
дочка моя в Дніпрі всю ніч таких шила.
показати весь коментар
01.01.2020 21:41 Відповісти
если человек пытается бахнуть петарду в общественном месте то он уже дурак ну молодым простительно может с возврастом ума добавится а если взрослый то это дол-б неважно праздник или нет небудет нормальный человек бахкать и сцаться от восторга поэтому и живем плохо что одни дол-бы другие алкашня
показати весь коментар
01.01.2020 15:51 Відповісти
Да, не повезло мужику, ну, что можно ему посоветовать, кроме одного, - не вздумай больше такой фигнёй заниматься, не надо.
показати весь коментар
01.01.2020 16:03 Відповісти
"...кістки правого ока"? Це точно новина про гуманоїда? Вірно - кісток правої очниці або орбіти. Найміть в штат коректорів статей хоча б фельдшера, який правитиме опуси, пов'язані з медициною/здоров'ям.
показати весь коментар
01.01.2020 16:04 Відповісти
Вище написав - згадується фраза "до самых костей мозга" (класичний перл з колекції військових афоризмів)
показати весь коментар
01.01.2020 16:25 Відповісти
Я емоційніше написала про редакторів. Подягнуло на бан.
показати весь коментар
01.01.2020 18:26 Відповісти
*потягнуло ...
Ще сонна.
показати весь коментар
01.01.2020 18:27 Відповісти
Пуля дура, а граната вообще идиотка...
показати весь коментар
01.01.2020 16:12 Відповісти
У нас у студентські роки (70-ті) була інша забавка: у спортивно-оздоровчих таборах ми просили дівчат не викидати балончики з аерозолями. В останню ніч зміни вбивали у землю під кутом "напрявляючі" з рівних очищених гілок, ставили балончики соплом донизу, підпалювали хмиз і залягали неподалік за бруствером. Деякі балончики вибухали, інші летіли і крутилися. Якщо руки не криві, то травм не було. А у шкільні роки натирали пасатижами сірку з кількох сотень сірників, замотували тканинною ізоляційною стрічкою, з одного краю шилом робили дірку, примотували до неї голівки кількох сірників. Черканеш - і кидай! Якщо замотати туго - бахкало гучніше. А якщо у сірку додати алюмінієву пудру (для малярних робіт) і замотати зі щілинами - "бомбочка" летіла, розсипаючи кольорові іскри. Кожний натертий метал давав свій неповторний колір іскор.
показати весь коментар
01.01.2020 16:33 Відповісти
бєртолєтова сіль з червоним фосфором - вау!
магній з авіаколеса теж вау
карбід у сварщиків поцуплений в металеву банку, а банку в болото забиваєш та поруч кидаєш смолоскип
показати весь коментар
01.01.2020 18:21 Відповісти
Ось ще видовищний ефект:

Чоловік потрапив у реанімацію через вибух салюту на Житомирщині, - ДСНС - Цензор.НЕТ 4157
показати весь коментар
01.01.2020 18:46 Відповісти
красата!!!
показати весь коментар
01.01.2020 18:54 Відповісти
а ти глянь як лід тріснув - рівно шість променів по структурі кристалу льоду
показати весь коментар
01.01.2020 21:03 Відповісти
>>магній з авіаколеса<<
Ми на "кладовищі літаків" (Жуляни) діставали або вимінювали на щось клапани двигунів поршневих літаків. Вони містили натрій. Якщо прорізати металеву оболонку і кинути клапан у воду, було дуже видовищно.
показати весь коментар
01.01.2020 20:38 Відповісти
натрій в клапанах автомобільних двигунів теж наявний. Не в усіх. В дитинстві розрізняв впускні-випускні, а зараз вже й не пам'ятаю
показати весь коментар
01.01.2020 20:56 Відповісти
Раджу прочитати:

http://fad13.narod.ru/old/DickShad/dick-12.html GENERATION <В> Или ХОЛОДИЛЬНИК ВЕРТИКАЛЬНОГО ВЗЛЕТА
показати весь коментар
01.01.2020 21:03 Відповісти
нахлинулі воспомінанія!!! Ми ж це теж чворили: і шифер в багаття, і балончики. А ше патрони - цікаво, де вони брались у нас, малих. Але в мене завжди були і від мєлкашки (пачками) і від макарова. Траплялись і від карабіна. Охотнічі вважались, ващє, ігрушками. І таблєтки від салютів на схилах Дніпра - там їх сила силенна
показати весь коментар
01.01.2020 21:22 Відповісти
Ось із чим я не бавився, так це з патронами та самопалами. Батько (хірург, який працював далеко від Києва) регулярно присилав мені власноруч зроблені фото відірваних пальців і самопальних стволів, які стирчали з голови пацієнта. А саморобні електрозапали для забавок з 3V лампочок з акуратно сточеном склом були моєю коронною фішкою.
показати весь коментар
01.01.2020 21:48 Відповісти
То є курва природній відбір для дебілів. Після армії не переношу навіть звук петарди, коли десь поруч щось зненацька бахає рука інстиктивно тягнеться до кобури...
показати весь коментар
01.01.2020 16:43 Відповісти
Сьогодні на центральній площі мого міста десь до 3-ї години пускали феєрверки і підривали взривпакети... Кончені дебіли. Хочеться адреналіну ??? - На "нуль" - там і феєрверки і трасери і мелодії пролітаючих куль...
показати весь коментар
01.01.2020 16:48 Відповісти
Взрыв кугеля даст травмы другого типа. Перелом костей черепа возможен только от попадания неразорвавшегося кугеля на вылете, а значит мужик держал голову над салютной установкой. Это что то типа "На станции метро резко примчавшийся поезд отбил башку мужику, который стоял на перроне и высматривал его прибытие".
показати весь коментар
01.01.2020 17:08 Відповісти
По ожидаемому и полученному результатам напоминает последние выборы президента. Сначала радостное предвкушение, а потом реанимация всей страны.
показати весь коментар
01.01.2020 17:13 Відповісти
підпалив гуцул смереку - а згоріла тУЯ
показати весь коментар
01.01.2020 17:45 Відповісти
Просив президент, просили бійці в 14 році не пускати феєрверки, але бидло бидлом, пацани гинуть на фронті, а бидлу весело!
показати весь коментар
01.01.2020 20:00 Відповісти