9203 відвідувача онлайн
6 401 145

Україна не готова до повернення прямих поставок газу з Росії, - Кулеба

Україна не готова до повернення прямих поставок газу з Росії, - Кулеба

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що Україна ще не готова для повернення до прямих постачань газу з Росії і має намір це робити тільки в рамках загальноєвропейського енергетичного ринку і за його правилами.

Про це він розповів в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

"Я вважаю, що ми ще не дозріли для повернення до прямих постачань. Але питання навіть не в цьому. Моя мета як віцепрем'єр-міністра з євроінтеграції полягає в тому, щоб газовий ринок України функціонував виключно на підставі норм Європейського Союзу, Третього енергетичного пакета, і щоб наша енергетика була інтегрована в європейську енергетику. Ніде в правилах Євросоюзу не написано, що ти не повинен купувати газ у певної країни", - повідомив Кулеба в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

На його думку, питання в тому, щоб РФ більше ніколи не використовувала газ як інструмент шантажу або корумпованості національних еліт, як це було всі попередні роки незалежності до 2014 року.

"Тому, коли ми створимо цілісний енергетичний газовий ринок за нормами ЄС, ми не можемо заборонити компаніям купувати газ у "Газпрому" відповідно до їхніх домовленостей, але "Газпром" гратиме в Україні виключно за європейськими правилами та нормами. Він не матиме монополії, не матиме можливості нав'язувати свої умови, підкуповуючи чиновників, він буде одним із гравців", - додав віце-прем'єр.

Він зазначив, що в 2014 році Україна була найбільшим клієнтом "Газпрому", й висловив переконання, що Україна вже ніколи не буде найбільшим клієнтом "Газпрому", оскільки диверсифікація ринків і функціонування газового ринку в нормах Євросоюзу не дозволить цьому статися.

"Хтось купуватиме безпосередньо в "Газпрому", значить, так буде. Можливо, теоретично, "Нафтогаз" купуватиме безпосередньо в "Газпрому" на певному етапі, але виключно в рамках ринкових механізмів, без корупції, шантажу та без "газової голки". Я переконаний, що все це ми залишимо позаду", - наголосив Кулеба.

Топ коментарі
+19
Украина не должна вообще торговать с врагом. Разве что транзит газа в ЕС, это такое. А налаживать прямые продажи во время рос. агрессии это аморально и экономически поддерживает врага. Нужно резко сокращать торговлю, а не наращивать как пытаются зеленые рептилии.
показати весь коментар
02.01.2020 12:31 Відповісти
+12
Не нужно придумывать велосипед. Покупайте у Газпрома через словаков, а нам впаривайте что это газ норвежский. 5 лет прокатывало и сейчас прокатит.
показати весь коментар
02.01.2020 12:26 Відповісти
+9
А ты свинья чего расхрюкалась??? Тебе зебил культурно всунули в задний проход что кацапский газ это хорошо и не война так ты и рад жрать это дерьмо.... Чем тебе свинья не угодил словацко-австрийский газ при котором Порошенко реально нагнул *****???
показати весь коментар
02.01.2020 13:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
улыбнула формулировка "мы ещё не созрели" )) в войне роз, "зелёные ещё"- сказали бы воины "сладкой розы" )) они ещё те фрукты, оба два лагеря. когда созреют, поменяют цвет, станут тоже сладкими и приятными на чей то вкус )) от же приколисты ))
показати весь коментар
02.01.2020 12:40 Відповісти
Справжнім петріотам відлягло буквально від всього - без посередників не обійдеться!
А вони ж так переживали, так переживали...
показати весь коментар
02.01.2020 12:43 Відповісти
Україна не готова до повернення прямих поставок газу з Росії, - Кулеба - Цензор.НЕТ 999
показати весь коментар
02.01.2020 12:45 Відповісти
министр по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Кулеба заявил/ Кто такой Кулеба? Какая такая интеграция? Если хозяин сказал :Дайте 5-10 лет и кровь забудут. Россия все равно сильнее, отношения нужно улучшать, - Коломойский/ Россия с радостью примет нас в новый Варшавский договор. Мы возьмем 100 млрд долларов у россиян, - Коломойский/ А слуга Коломойского растолковал: "Не выстрелить бы себе в ногу ": у Зеленского поддержали торговлю с РФ. -Это делает нашу экономику сильнее, рассказал Герус.
показати весь коментар
02.01.2020 12:45 Відповісти
Украине выгоднее переводить страну на отопление электричеством! нафиг тот газ всрался.
показати весь коментар
02.01.2020 12:52 Відповісти
Электричество на деревьях не ростёт.Уголь из России.Газ,нефть,ТВЭЛы.Даже Вестингауз делает твэлы из российского сырья!
показати весь коментар
02.01.2020 13:08 Відповісти
Уголь и нефть и газ - это источники исчерпаемые и в любом случае придется переходить на электричество. Нужно больше строить альтернативной энергетики и нужно строить ГЭС и мини-ГЭС и Ветряков нужно ставить больше и т.п. Также нужно делать глубокое бурения там, где термальные источники и получать, как в Рейкьявике дешевое электричество в большом объеме. И множество других видов добычи электричества! Еще интересно получится во Франции создать Итер и если выйдет это, то нужно тоже строить его и тогда вообще отпадет необходимость в других источниках, кроме электричества! Все можно будет на электричество переводить и это будет еще и дешево в конце концов! Нужно больше вкладывать денег в создание источников добычи электричества и больше вкладывать в хранилища электричества промышленных масштабов.
показати весь коментар
02.01.2020 13:44 Відповісти
Думаю термояд навряд стане в найближчі років 100 економічно конкурентноздатним джерелом енергії, лише величезні вливання бюджетних грошиків зможуть до середини цього століття запустити його в комерційну експлуатацію. А за цей час можуть інші види запасів вуглеводнів довести до рентабельних, як би там зеленочне лоббі не намагалось це задушити. А опалюватись "зеленкою" готові до росту ціни втричі?
показати весь коментар
02.01.2020 15:04 Відповісти
Если бы были люди у власти были бы порядочные, то можно было бы переводить страну не сразу, но постепенно на полностью электричество. ресурсы нефти и газа и угля за лет 50 закончатся! Потому электричество - это самая простая альтернатива. Нужно внедрять программы по увеличению добычи электричества и делать его дешевле для отопления. Мне некоторые люди в сети с Украины наши говорили, что они используют отопление электричеством и им выходит дешевле, чем стоит централизованное. не знаю правда или нет, но такое мне говорили в ютубе в комментариях. Потому нужно делать программы, которые будут делать выгодным переход на электричество и отказ от централизованного отопления. И тоже по горячей воде, чтобы люди бойлеры ставили. И нужно постепенно слазить с газовой иглы и угля и т.п. А Зеленые тарифы эти нужно выгодные олигархам законодательно убирать! Вообщем, если будут порядочные власти, то они смогут законодательно создать такие рамки, которые обязаны будут и олигархи и государство слазить со старых ресурсов и вести страну по пути увеличения электрификации отопления и т.п. И делать это без зеленых тарифов можно! На то власти и получают право издавать законы. Но власти это люди олигархов и они под них делают все, как тем удобнее и это не на благо государству. Украине нужно делать что то с выборной системой. Потому что все кандидаты на выборах - это люди олигархов и олигархи сразу по 5 своих кандидатов пропихивают и люди выбирают из тех, кого олигархи согласовали выставлять на выборы и там нету человека, который бы представлял народ, а не олигархов. Как народу обыграть эту систему с кандидатами олигархов и с деньгами и СМИ олигархов. фиг знает. Хотя возможно знаю как! Главная власть считается Рада и там тоже олигархов ставленники руководители партий и депутаты тоже. Но если в Украине добиться, чтобы ввели прямую демократию, когда народ получит право такое же законодательное, как Рада, чтобы люди онлайн на сайте созданном прямой демократии голосовали и могли и выдвигать законы и голосовать за них, то тогда можно обыграть олигархов и систему изменить с олигархической на действительно демократию! Вот тогда народ сможет столько полезных инициатив на голосование и какие инициативы будут поддержаны большинством народа, те и будут вступать в действие. Можно будет даже увольнять министров и президентов. Тогда народ сможет и продвигать хорошие инициативы! Нужно еще будет сделать или канал, где люди смогут выступать и объяснять суть проектов или можно будет создать на этом сайте функцию в которой можно будет видео размещать и там записи люди будут вставлять и там в комментариях можно будет обсуждать и возможно люди будут находить поправки усовершенствования. Читал книгу по бизнесу одну и там была такая штука, как мозговой центр или как то так называется и там говорят, что когда вы 1 управляете и придумываете идеи, тогда эффективность меньше, чем если бы вы созвали всех друзей и сотрудников и с ними начали придумывать, то бишь такой коллективный мозг. и вот если создать такой коллективный мозг из всей Украины я подумал, то это будет море всяких идей интересных по улучшению. И вот на сайте прямой демократии в комментариях тоже такие сообщества бы создавались по выработке хороших идей. Интересно конечно, что Зе говорил про страна в смарфоне и насколько будет сила этой прямой демократии, но от нее можно отталкиваться для значительных перемен и захвата власти народной демократией и забрать власть у олигархов!
показати весь коментар
02.01.2020 16:45 Відповісти
" ресурсы нефти и газа и угля за лет 50 закончатся!"
Хто Вам таке набрехав? Є проблема скорочення частки легкодобувних, це веде до поступового здорожчання. Але як тільки ціна виростає, то й в число рентабельно добувних запасів автоматично попадає більше, та й технічний прогрес видобутку не стоїть на місці.
Якщо буде суцільно-ринковий підхід, то вітрячки і панелі відразу програють конкуренцію вугіллю й газу та зникають з ринку. Лише наддешева акумуляція їх може врятувати. Панацей нема, а енергопотреби зростають експоненційно.

"они используют отопление электричеством и им выходит дешевле, чем стоит централизованное. "

Вигідніше, якщо в основному половинним нічним тарифом напалювати та врахуйте, що й газ монополька парить за подвійним цінником.

"Если бы были люди у власти были бы порядочные, то можно было бы переводить страну не сразу, но постепенно на полностью электричество."

Якби були порядні та з мізками, то пріоритети були б інші. По-перше є свої ресурси вуглеводнів, які недовикористовуються, по-друге біомаса марнується, це і відходи плюс енергетичні культури на малородючих землях могли б більшу частину споживання газу замістити, по-третє, треба відновлювати нафтопереробку та диверсифікувати імпорт нафти, створити запаси, по-четверте, енергозбереження зовсім в сраці, по-п'яте, мережі зношені, як мінімум цей пункт робить неможливим упор на електрику, та й в газі є кричуща корупція, яку теж легко прибрати - нема бажання, по-шосте, потрібно планувати програму заміщення атомних потужностей та створення свого ядерного паливного циклу. Це все потребує багато десятків млрд дол. капвкладень, тому є з чого вибирати по найбільшій важливості. Натомість в нас пішли по максимально вигідному для паразитів шляху нав"язування зеленого тарифу та росту вартості енергії.
показати весь коментар
02.01.2020 18:21 Відповісти
Весь мир переходит на электричество - это мировой тренд! Только отсталые страны с этим тупят! Технологии развиваются и Маск создал вроде новые батареи промышленные, которые позволяют хранить электричество, то бишь ночью падает потребляемость и поток на хранение перенаправляется в эти повербанки, только не для телефона, а для пром мощностей. Считаю, что Украине тоже нужно переводить все в стране на электричество и машины и автобусы и полностью стать страной на электричестве! Экологию нужно беречь тоже ибо планеты видел снимки разных годов и сейчас планета в разных спектрах видно, что стала красная аж. Скоро летом люди будут задыхаться от такой погоды и каждый год температурные рекорды. Нужно модернизировать страну всю!
показати весь коментар
02.01.2020 19:25 Відповісти
Я реаліст і такими проповідями в електросекту не заманите
показати весь коментар
02.01.2020 20:02 Відповісти
Тем более не покупая ресурсы у РФ, тем самым это будет бить по их экономике! А нам это выгодно! Меньше у них денег, меньше оружия они будут строить!
показати весь коментар
02.01.2020 19:27 Відповісти
Переводить надо.Вопрос в источниках энергии.Термояд.Остальное экзотика.
показати весь коментар
02.01.2020 23:26 Відповісти
Снова нам будут впаривать "словацкий" по "реверсу". Но добытый в рф и поступающий через восточную границу.
показати весь коментар
02.01.2020 12:53 Відповісти
Ти коли труси купуєш, теж вважаєш що вони тобі не належать?
показати весь коментар
02.01.2020 14:14 Відповісти
ты "немецкие" трусы из "германии" покупаешь (с переплатой) и считаешь их немецкими, если они произведены в сибири и завезены через восточную границу с рф?
показати весь коментар
02.01.2020 14:19 Відповісти
Лаптестан НИКОГДА не мог произвести конкурентоспособную одежду, обувь, бытовую технику, машины. Как гонялись со времен совка за всем этим импортного производства, та и делают это сейчас.
Упакованные в импортное лилипутин и его игрушечный медвепутик тому пример.
показати весь коментар
02.01.2020 14:39 Відповісти
браво.
показати весь коментар
02.01.2020 14:41 Відповісти
А порохоботи ніколи не вміли в аналогії
показати весь коментар
02.01.2020 15:11 Відповісти
Ти, коли купуєш "Мерседес", зібраний, приміром, в Індії чи Бразілії, вважаєш що це вже не "Мерседес"?
Тут справа в тому, кому належить завод, і хто його продає. Якщо завод належить «Daimler AG», то ти купуєш німецьке. А стосовно газу, то якщо вже його продали комусь, то він належить тому, хто його купив. Крапка!
І так - іноді простіше купити у того, хто продає трохи дорожче, але не ставить неприйнятні умови. Бесплатний сир сам знаєш де.
Але насправді ціна газу на Європейських ХАБах нижча, ніж "Газпром" продає його по довгостроковим контрактам, і https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/cena-rossiyskogo-gaza-v-evrope-rukhnula-do-minimuma-za-15-let-1028730342 про це навіть російськи економісти говорять , але зелебобікі повторюють медведчуковські мантри, і вважають, що не паляться!
показати весь коментар
02.01.2020 20:48 Відповісти
твой образный "мерседес" в данном случае всё таки поступает напрямую от врага из условного "третьего рейха" просто мы платим "словакам". а нужно покупать джип "виллис" у союзников.
показати весь коментар
03.01.2020 02:32 Відповісти
Особенно прикольно, что мы платим словакам меньше, чем платили бы "Газпрому" даже с условием 25% скидки, но ты не способен это понять, ибо в мантрах ЗаЖОпа этого нет!
показати весь коментар
03.01.2020 03:52 Відповісти
а "мерседес" всё одно из "рейха". и не обзывай потужного папередника зажопом.
показати весь коментар
03.01.2020 04:19 Відповісти
А що ти скажеш про транзит росгазу через прокладку монополіста, в європах це дуже прийнято?
показати весь коментар
02.01.2020 12:54 Відповісти
Красава, дождались подписания договоров, теперь можна и подосрать.
показати весь коментар
02.01.2020 12:58 Відповісти
"Я считаю, что мы еще не созрели для возвращения к прямым поставкам." - Кулеба.
Источник: https://censor.net/n3168169

Зеленые - это недозревшие красные.
Хоть бы климат наш им не подошел, и они не дозрели.
показати весь коментар
02.01.2020 12:58 Відповісти
шуткі йумара пряміком з будки
показати весь коментар
02.01.2020 13:04 Відповісти
Це був не жарт, а констатація факту і побажання на цей рік.

Газмяс SE, очікувано, на своєму посту...
показати весь коментар
02.01.2020 13:07 Відповісти
Вам, лахтінським порохоботам, видніше
показати весь коментар
02.01.2020 14:24 Відповісти
"ляп-ляп-ляп..." Аби не мовчки.
Зараз шанувальниці ляпання прибіжать відлайкатись.
Цікаво, чому вони не схвалюють коментарі SE, які хоча би якось стосуються теми статей, а підтримують виключно срач від SE?
показати весь коментар
02.01.2020 14:34 Відповісти
Цікаво, а чого приснопамятна Алла тут знову флудить, офтопить та срачі провокує?
показати весь коментар
02.01.2020 15:05 Відповісти
Хто би писав про флуд.............

https://censor.net/comments/locate/3168169/01921531-6106-70c9-ad71-b595471cd86e
https://censor.net/comments/locate/3168169/01921531-6106-70c9-ad71-b595471cd86e
https://censor.net/comments/locate/3168169/01921531-6106-70c9-ad71-b595471cd86e
показати весь коментар
02.01.2020 15:09 Відповісти
Та я ж за вас переживаю, як би вібрації від патужно-рішучих ********** не розламали вщерть будку
показати весь коментар
02.01.2020 15:29 Відповісти
Та я бачу, ніяк не виходить пройти повз мовчки.
Ні щоб поспілкуватись зі своїми, пооблайкувати одне одного...
показати весь коментар
02.01.2020 15:36 Відповісти
А тепер йуморіздка перейшла до скиглення, мету досягнуто
показати весь коментар
02.01.2020 15:59 Відповісти
Фантазер. То гумор побачив, то скиглення, там, де їх немає.
Міг би наодинці дивитись мультики в своїй голові, але ж ні, несе їх в люди.
показати весь коментар
02.01.2020 16:06 Відповісти
А на хрена Украине российский газ по прямым договорам, который даже со скидкой 25%, дороже на 25% словацкого или венгерского!
показати весь коментар
02.01.2020 13:10 Відповісти
Люди,які нагрівають руки на поставках російського газу через Словаччину ще не готові відмовитись від надприбутків і перейти до прямих поставок...І так як вони зі мною вже поділились баблом то я теж став не готовим - сказав Кулеба...
показати весь коментар
02.01.2020 13:17 Відповісти
"Ще не готова"? Он ьопнулся? И никогда не будет готова!!!
показати весь коментар
02.01.2020 13:47 Відповісти
В Украине приватизировано уже около 90 % предприятий. С момента приватизации государство не имеет никаких обязательств по их снабжению любыми ресурсами, включая энергетические. Хотели рынок - получите. Отныне все необходимое для них ресурсы они должны покупать сами на свободном рынке, где хотят, сколько хотят и где им выгодно. Поэтому к поставкам всех энергоресурсов нужно относиться именно так. Государство же должно делать закупки только для госпредприятий, коммунального сектора и нужд населения. А для этого хватает газа собственной добычи. Если государство хочет заработать маржу на перепродаже частному бизнесу купленных им энергоресурсов, то оно должно отделить эту тему от обязательных общегосударственных закупок.
показати весь коментар
02.01.2020 15:16 Відповісти
Кулеба, золотце моё, а как ты думаешь - ЗАЧЕМ Путин продаёт газ компаниям Медведчука-Фирташа газ по дешёвке?
Это такой, млять, европейский бизнес?
показати весь коментар
02.01.2020 15:41 Відповісти
А яким компаніям?
показати весь коментар
02.01.2020 18:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2