9275 відвідувачів онлайн
1 757 21

Авдіївка на добу залишиться без світла

Авдіївка на добу залишиться без світла

Електроенергію в місті відключать через аварію.

Про це повідомляє пресслужба військово-цивільної адміністрації Авдіївки, повідомляє Цензор.НЕТ.

Місто знеструмлять о 6 ранку в п'ятницю, 3 січня. Відключення триватиме добу.

"У зв'язку з аварійною ситуацією, яка склалася через пошкодження дволанцюгової опори №12 ПЛ-110 кВ "ГПП2-ГПП1 № 1,2 відгалуження Авдіївка", 03.01.2020 року з 06-00 год. на добу буде знеструмлене місто Авдіївка. Відновлення електропостачання відбудеться після повного усунення аварійної ситуації", - сказано в повідомленні.

Авдіївка на добу залишиться без світла 01

Топ коментарі
+9
А Буковель зі світлом, яка різниця?
показати весь коментар
02.01.2020 19:11 Відповісти
+4
Тобто коли Вишгород і Бориспіль зустріли новий рік без світла-то все норм ?
http://www.mykyivregion.com.ua/2020/01/01/u-dvoh-mistah-na-kiyivshini-lyudi-zalishilisya-bez-vodi-j-svitla-pid-novij-rik-foto/ У двох містах на Київщині люди залишилися без води й світла під Новий рік
показати весь коментар
02.01.2020 19:17 Відповісти
+3
А що роблять люди, якщо нема світла?
показати весь коментар
02.01.2020 19:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Буковель зі світлом, яка різниця?
показати весь коментар
02.01.2020 19:11 Відповісти
Велика!
Майже - тиждень
показати весь коментар
02.01.2020 19:13 Відповісти
Авдіївку потрібно повністю евакуювати, це місто неможливо обороняти якщо в ньому будуть масові жертви цивільних від обстрілів терористів! Авдіївка не має захищених шляхів для евакуації місцевого населення, тому це пастка, як тільки почнуться терористичні обстріли всі цивільні будуть в ролі заручників терористів, не можна буде ані вивезти поранених, ані доправити медичну допомогу! Всі шляхи до Авдіївки пристріляні терористами зі всіх калібрів аж до 203мм вже кілька років! Потрібно або звільняти Ясинувату та частину Донецька, щоб унеможливити обстріли з території Донецька та Ясинуватої житлових кварталів Авдіївки та під'їзних шляхів до Авдіївки, або проводити евакуацію цивільних з міста!
показати весь коментар
02.01.2020 20:08 Відповісти
А що роблять люди, якщо нема світла?
показати весь коментар
02.01.2020 19:11 Відповісти
Піст взагалі то.
показати весь коментар
02.01.2020 19:15 Відповісти
А мені сказали, що дотримуються посту ті, у кого грошей нема🤫
показати весь коментар
02.01.2020 19:19 Відповісти
Доба - це не кінець світу...
показати весь коментар
02.01.2020 19:12 Відповісти
Морозів не передбачається, труби не полопають.
показати весь коментар
02.01.2020 19:14 Відповісти
Доречі, не знаю, як у вас, а у нас, на Миколаївщині, осінь була набагато холодніша, аніж півзими
показати весь коментар
02.01.2020 19:19 Відповісти
Тобто коли Вишгород і Бориспіль зустріли новий рік без світла-то все норм ?
http://www.mykyivregion.com.ua/2020/01/01/u-dvoh-mistah-na-kiyivshini-lyudi-zalishilisya-bez-vodi-j-svitla-pid-novij-rik-foto/ У двох містах на Київщині люди залишилися без води й світла під Новий рік
показати весь коментар
02.01.2020 19:17 Відповісти
разве не знаете кого всегда нужно слышать первым?
показати весь коментар
02.01.2020 19:20 Відповісти
КОРМІЛЬЦЕВ.
показати весь коментар
02.01.2020 19:26 Відповісти
У нас не будо часа 4 . Дякую бригаде ресов..
показати весь коментар
02.01.2020 19:23 Відповісти
Зебіл! Для мене це велика різниця!
Авдіївка на добу залишиться без світла - Цензор.НЕТ 957
показати весь коментар
02.01.2020 19:25 Відповісти
Кому цікава ця новина за межами авдіївського району чи як там він називається?
Ось наприкінці 2014 року була більш драматична подія: приїхав я на офіційне СТО корейського бренду, район потрапив під "віяльні відключення". На підйомнику зависло відремонтоване авто посла Кореї, поруч бігає шофер-кореєць і щось кричить ламаною англійською. Весь персонал автосалону забігав, шукаючи новеньку автівку схожого кольору, тепміново її мили, перевішували номери, перестилали килимки, перечіпляли прапорці і перевіряли сканером роботу необкатаного двигуна.
Ото справді був шухер. Це вам не Авдіївка.
показати весь коментар
02.01.2020 19:26 Відповісти
А не простіше було знайти дизель-генератор?
показати весь коментар
02.01.2020 19:30 Відповісти
Звідки я знаю? Я приїхав оформити заміну лобового скла (за полісом КАСКО). Манагер сфотографував, скинув на комп, а мережа зупинилася.
показати весь коментар
02.01.2020 19:38 Відповісти
беда!
показати весь коментар
02.01.2020 19:28 Відповісти
По всей Украине если что-то случается, то тут не пишут, а то прям конец света.
показати весь коментар
02.01.2020 19:29 Відповісти
какая разница (с)
показати весь коментар
02.01.2020 19:41 Відповісти