7166 відвідувачів онлайн
20 392 364

Мінімальна зарплата в Україні вперше перевищила мінімалку в Росії

Мінімальна зарплата в Україні вперше перевищила мінімалку в Росії

Вперше за роки незалежності мінімальна зарплата в Україні, яка з 1 січня збільшилася до 4723 гривень (на 13,2%), в доларовому еквіваленті перевищила мінімалку в Російській Федерації

Як інформує Цензор.НЕТ, на це звернув увагу колишній заступник голови Севастопольської міськадміністрації (2005-2010) Дмитро Базів у Facebook.

За нинішнім курсом мінімалка в Україні становить 199,6 долара.

У Росії так званий мінімальний розмір оплати праці становить 12130 рублів, або 195,5 долара.

Мінімалка в Білорусі - 375 місцевих рублів, або 177,8 долара.

Мінімалка в Молдові - 2775 леїв, або 161,2 долара.

У західних сусідів України - Польщі, Угорщини, Словаччини та Румунії - розмір мінімальної зарплати набагато вищий і становить 500-600 доларів в еквіваленті.

Топ коментарі
+36
Нічого, що це досягнуто, у час коли Україна вєде збройне протистояння, проти агресії підарашки?
показати весь коментар
03.01.2020 16:39 Відповісти
+21
Чекаємо на роз'яснення зради від казкових свідків секти 8 відсотків!
показати весь коментар
03.01.2020 16:38 Відповісти
+19
искусственно обваленый до 23 доллар
Пирамида ОВГЗ - никакого зеленого волшебства
Да и минималка - это несерьезно
то там со СРЕДНЕЙ зарплатой ??
показати весь коментар
03.01.2020 16:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Идиоты,к минималке привязан бешеный налог,чем выше минзарплата,тем больше нагрузка на бизнес дающий людям работу,дожили - в путинской засрашке меньше налоговое давление.
показати весь коментар
03.01.2020 18:04 Відповісти
срочно урезать зп вдвое, тогда заживем!
показати весь коментар
03.01.2020 18:23 Відповісти
Мінімальна зарплата в Україні вперше перевищила мінімалку в Росії - Цензор.НЕТ 8085
показати весь коментар
03.01.2020 18:08 Відповісти
дело в том что и у нас можно ставить минималку в 500 у.е, бизнес потянет, а вот бюджетники вряд ли
показати весь коментар
03.01.2020 18:13 Відповісти
не смешно
показати весь коментар
03.01.2020 18:19 Відповісти
а кому смешно, бюджетникам?))) посмотри сайты по работе , меньше 10-12 тыс никто не предлагает, на нормальные работы конечно, строитель, специалисты работающие на станках , водителя и т.д.
показати весь коментар
03.01.2020 18:50 Відповісти
с ситуацией знаком. Сейчас никому не смешно
показати весь коментар
03.01.2020 18:58 Відповісти
а, вы из зубожилих?)))) ели концы с концами сводите, достали последний чемодан денег?)))
показати весь коментар
03.01.2020 19:13 Відповісти
изначально мне было не смешно то, что бизнес потянет минимальную з п 500 USD. А так, я как и все, эпоха бедности у меня закончилась 21 апреля 2019 года
показати весь коментар
03.01.2020 19:41 Відповісти
...но какже так...наши мілліардери нам же гаварілі чьто ми самая бєдная в мірє страна!...
показати весь коментар
03.01.2020 18:13 Відповісти
Спасибо Петру Алексеевичу за это!
показати весь коментар
03.01.2020 18:17 Відповісти
У нас гораздо все круче!Мы просто миллионеры!А что живем херово,то такэ!
показати весь коментар
03.01.2020 18:21 Відповісти
А зачєм ти живєш хєрово?
показати весь коментар
03.01.2020 18:32 Відповісти
на сколько процентов тебе хотелось бы нарастить добычу? Объемы инвестиций представляешь, с учетом выработки крупнейших действующих месторождений до 75%( У меня в этой сфере много старых знакомых)? Нужны не миллионы, а миллиарды. Где деньги взять?
показати весь коментар
03.01.2020 18:28 Відповісти
В нас мінімалка більша чим в кацабському улусі лише тому, що світ наклав на кацабів санкції... То що, ми тепер повинні недомірку путіну дякувати за цю новину???? Просто путін лошара реально гробить своїх російських громадян... Замість того щоб жити як ОАЕ, кацаби вирішили, що краще як в Венесуелі???
показати весь коментар
03.01.2020 18:32 Відповісти
Мінімальна зарплата в Україні вперше перевищила мінімалку в Росії - Цензор.НЕТ 8307
показати весь коментар
03.01.2020 18:39 Відповісти
Хорошая новость, хотя минималка все равно очень маленькая и должна быть больше.

Еще бы уменьшить максимальные зарплаты, чтобы разница была не такой астрономической, было бы замечательно.
показати весь коментар
03.01.2020 18:43 Відповісти
560 млн. тн. добыто в 2019 г. нефти в параши... куда они деньги прячут, такое бабло нереально потратить, это гдето 200 млрд. долл!!!!!
показати весь коментар
03.01.2020 18:54 Відповісти
Содержание Приднестровья, Абхазии, Ю Осетии, Лугандона, война в Сирии, на Донбассе и великая стройка в Крыму.
показати весь коментар
03.01.2020 20:59 Відповісти
Впервые за годы независимости минимальная зарплата в Украине, которая с 1 января увеличилась до 4723 гривен - який " жах... А "при Парасенку такого не було !" (с)
показати весь коментар
03.01.2020 19:00 Відповісти
Так і зелехрюшка не при чому - у нас кожен тепер президент!
показати весь коментар
03.01.2020 19:54 Відповісти
А какой курс гривны к доллару заложен в бюджете 2020 - вот и считайте. Как только зарубежные компашки поменявшие доллары на гривны и положившие их в украинские банки на депозит начнут забирать свои доллары в зад - тогда курсу будет ж.опа - но и дыра в бюджете рассасётся.
показати весь коментар
03.01.2020 19:19 Відповісти
Как только зарубежные(?) компашки...
показати весь коментар
03.01.2020 19:26 Відповісти
По словам экономического эксперта Виктора Гальчинского, в 2020 году будут вполне допустимы колебания в диапазоне от 24 до 27 грн за доллар. Риск резкого обесценивания гривны остается. На курс гривны негативно повлияет и то, что в 2020 году Украина должна будет вернуть кредиторам около 5 миллиардов долларов.
Эксперт добавил, что укрепление украинской национальной валюты относительно доллара и евро произошло благодаря популярности украинских облигаций среди мировых инвесторов, которые покупают их благодаря высокой доходности.
показати весь коментар
03.01.2020 19:37 Відповісти
Просто не на слуху які саме зарубіжні компанії міняють долари на гривні...цілком можливо, що це "наши люді"...
показати весь коментар
03.01.2020 19:53 Відповісти
Как ни странно, но в основном это пенсионные фонды америкосов и европейцев - депозитные ставки в гривнах самые большие в мире - обычная спекуляция на курсах.
показати весь коментар
03.01.2020 21:54 Відповісти
https://www.segodnya.ua/economics/enews/skolko-ukraina-dolzhna-vernut-kreditoram-v-2019-godu-minfin-nazval-tochnuyu-summu-1205139.html Общий объем платежей по государственному долгу Украины в 2019 году составил 417 млрд гривен, или 14,2 млрд долларов в эквиваленте .
показати весь коментар
03.01.2020 21:09 Відповісти
А внимательней прочесть - речь идёт о 2020 г.
показати весь коментар
03.01.2020 21:57 Відповісти
Если в 19 году отдали 14 млрд, то, что такое 5?
показати весь коментар
04.01.2020 08:56 Відповісти
минималка то ниже, а вот РЕАЛКА?))))
показати весь коментар
03.01.2020 19:24 Відповісти
а какая разніца????
показати весь коментар
03.01.2020 19:27 Відповісти
"ты не правильно бутерброд кушаешь....надо колбасой на язык,так вкуснее будет" - а какая зарплата у власти .по сравнению , с зарплатами чиновников при власти у фрицовской Гериании ,гамериканскаго трамплина главного французкого жабоедв-макарона ,али украинского поляка Дуды и т д...в сравнении с ихней минималкой ,для "я не лох" гамериканского.фрицовского,польского ,али жабоеда с франции из народу ???
показати весь коментар
03.01.2020 19:35 Відповісти
Интересно, у нас минималка выше и при этом у русских цены в перерасчёте на доллары выше. Это получается, что те, кто в россии живёт на минималку, существенно беднее тех, кто на минималку живёт в Украине.
показати весь коментар
03.01.2020 19:35 Відповісти
Оплату на коммуналку с ними сначала сравните. И цены на бензин.
показати весь коментар
03.01.2020 22:31 Відповісти
Можно ещё кредитов набраться под 10% годовых и укрепить гривню до 20 за доллар.Тогда минималка будет ещё выше!А что потом,когда наступит время отдавать долги? Доллар по 45гр ???Азировшина в чистом виде.Нагреблись кредитов,экономику угробят.Прийдет новое правительство на подобие Яцинюка и будет вытягивать страну из ямы в которую загнали популисты,а малоросы начнут визжать о том как им хорошо жилось при яныке(зеле).И опять по кругу?Может пускай зелёная ботва пробудет пару сроков и доведет страну до ручки?Что бы уже до каждого зе-какаяразница дошло ,что нельзя строить страну на лжи,популизме и манипуляциях.Боюсь(хотя уже и не боюсь)что не доживу до того времени когда малоросы поумнеют и станут украинцами.
показати весь коментар
03.01.2020 19:47 Відповісти
Когда нужно будет отдавать долги гастролеллры-кварталовцы спровоцируют майдан, потом сбегут в рашку и свалят все на майданщиков и гонтареву.
А зебильное стадо будет мычать - "вот при зе был доллар по двацать, а щас по шиисят верните зее-е-е-е"
И потом опять выберут какого-нибудь проФФесора голобородька.
показати весь коментар
03.01.2020 21:11 Відповісти
https://glavcom.ua/ru/news/rosta-zarplat-netu-ekspert-oproverg-zayavleniya-ministra-milovanova-650605.html читайте і "радійте", то Фсьо Фігня і доводить економіст та ще і який! Від самих зелених лоханутих.
показати весь коментар
03.01.2020 20:21 Відповісти
і трохи про газ...знову цей плюгавий півтораметровиа шмаркля бреше, як і кремлівський тезка! Ціна в Європі на газ менша за 200 баксів!!! От і рахуйте...це максимум 5 тисяч на наші...а вам з барського плеча знижку(типу), як обглоданий маслак кинули,- їжте...барін добрий...
показати весь коментар
03.01.2020 21:00 Відповісти
Мінімальна зарплата в Україні вперше перевищила мінімалку в Росії - Цензор.НЕТ 9322
показати весь коментар
04.01.2020 01:40 Відповісти
Павло Дура!!!! Мінімальна зарплата в Україні вперше перевищила мінімалку в Росії - Цензор.НЕТ 9120 ДОСИТЬ!!! брехати!!! В ЄВРОПІ ЦІНИ НА ГАЗ ВПАЛИ ДО 10-РІЧНОГО МІНІМУМУ І ПРОДОВЖАТЬ ЗНИЖУВАТИСЬ

Источник: https://kosatka.media/uk/category/gaz/news/v-evrope-ceny-na-gaz-upali-do-10-letnego-minimuma-i-prodolzhat-snizhatsya
Цена на газ в Европе упала ниже $200 за тысячу кубометров

Средняя цена газа на 2019 год на главной европейской площадке - голландской TTF (средневзвешенное значение форвардных контрактов до конца 2019 года и спотовых цен с начала года) упала до $194 за тысячу кубометров, тогда как еще неделю назад она пребывала на уровне $204

показати весь коментар
04.01.2020 01:51 Відповісти
молодець Зеленський - і національну валюту зміцнює і зарплати і пенсії збільшуються !
показати весь коментар
03.01.2020 21:27 Відповісти
надовго?
показати весь коментар
03.01.2020 21:54 Відповісти
в любом случае для порохоботов цэ зрада
показати весь коментар
03.01.2020 22:11 Відповісти
вище почитай спростування лайновкидів Павліка Дури!!!
показати весь коментар
04.01.2020 01:52 Відповісти
где вище и кто такой павлик дури
показати весь коментар
04.01.2020 10:41 Відповісти
лаптеногое, от ти НАСТІЛЬКИ убоге своїм примітивним мозком, шо важаеш це заслугою зебілів меньше ніж за рік при владі?! Блін, я не розумію, як такі примітивні істоти виживають?!
показати весь коментар
04.01.2020 10:30 Відповісти
манкурт если бы ты жил в Украине ты бы не задавал таких глупых вопросов Так что сиди на своей параше и не суй сюда свой сопливый пятак
показати весь коментар
04.01.2020 10:38 Відповісти
Яка радість для ніщебродів! Поки що тільки Грося двічі збілшував пенсії. І суттєво. Тим хто працював і платив внески й пенсійний фонд.
показати весь коментар
03.01.2020 22:41 Відповісти
ЯКА ПІрАМІДА ОВДП !?
показати весь коментар
04.01.2020 01:38 Відповісти
У грудні 2019 року металургійна галузь показала одних з найгірших за всю історію спостережень результат роботи.

Як повідомив в https://www.facebook.com/100002296062071/posts/2710330865720089/?d=n фейсбук керівник приватного інвестиційного фонду на фондовому ринку США Володимир Компанієць, в грудні в металургійній галузі України стався обвал виробництва. "За оперативними даними в грудні металургія показала одні з найгірших результатів роботи за всю історію України", - написав він. Так кількість виробленої сталі в минулому місяці скоротилася на 19,6%, чавуну - на 12,97%, а металопрокату (металовиробів, отриманих в результаті процесу прокату) - на 20,52%.https://bykvu.com/ua/bukvy/metallurgicheskaja-otrasl-pokazala-hudshij-rezultat-za-vsju-istoriju-ukrainy/

Щоб було зрозуміло: 1.показники зарплати в металургії сильно впливають на загальнодержавні. 2.металургія - лідер експорту українських товарів. Не буде валюти через малий експорт металургії - баланс валютного ринку похитнеться в сторону послаблення гривні.
Думай-те.
показати весь коментар
03.01.2020 22:00 Відповісти
не похитнеться.

надрукують ОВДП.
показати весь коментар
04.01.2020 01:36 Відповісти
щас кацапы к нам на зароботки рванут....
показати весь коментар
03.01.2020 22:18 Відповісти
Кому вони потрібні? Тут ті хто отримав за заслуги по "два раба" - вже усіх повиганяли.
показати весь коментар
03.01.2020 22:42 Відповісти
Позор.
показати весь коментар
04.01.2020 01:22 Відповісти
мінімальна зарплата в Україні, з 1 січня збільшилася до 4723 гривень

Мінімальна зарплата в Україні вперше перевищила мінімалку в Росії - Цензор.НЕТ 8280
показати весь коментар
04.01.2020 01:34 Відповісти
Мінімальна зарплата в Україні вперше перевищила мінімалку в Росії - Цензор.НЕТ 5916
показати весь коментар
04.01.2020 01:42 Відповісти
Павлік Дура! Досить брехати!!! Чмо підіслане!!!Мінімальна зарплата в Україні вперше перевищила мінімалку в Росії - Цензор.НЕТ 7920
показати весь коментар
04.01.2020 01:54 Відповісти
Типово.. для порохоботів..

при відсутності аргументів розказувати про "ворогів народу"..

Типовий тупізм..
Платні пропагандисти не розуміють інколи різницю між оптовою та роздрібною ціною...
показати весь коментар
04.01.2020 12:21 Відповісти
дебілоїд! постиш маячню тут різну...чи. може, читачів так "хапає за душу" ціна для заводів бжєні чи ахмєтки? Чи-таки ціна на коммуналки саме для населення??? А "спеціальна" ціна на електрику для бєні в ,.57 грн., яку уряд СПЕЦІАЛЬНОЮ постановою для бородатої бабушки прийняв...Чмо ти підіслане , я привів ціни для побутових споживачів! І про мінімалку, яка в нас зараз ВИЩА, ніж в параші, завдячуючи саме попередньому уряду, який в 3,5 РАЗІВ підняв її а не на ці 550 грн. зараз- також привів цитати зі ЗМІ! А ти продовжуєш постити фсб-ні мєтодічки, сволота!
показати весь коментар
04.01.2020 13:44 Відповісти
Минимальная зарплата в Украине превысила минималку в России
Украина - 199,6 доллара, Россия - 195,5 доллара.

Facebook17

Twitter
Мінімальна зарплата в Україні вперше перевищила мінімалку в Росії - Цензор.НЕТ 3045
Фото: SCANPIX

https://lb.ua/economics/2020/01/01/446257_minimalnaya_zarplata_ukraine.html Минимальная заработная плата в Украине , которая с 1 января увеличилась на 13,2% до 4723 гривен, теперь выше, чем в России или Беларуси.
На это обратил внимание бывший зампред Севастопольской горадминистрации (2005-2010) https://lb.ua/go.php?url=aHR0cHM6Ly93d3cuZmFjZWJvb2suY29tL2RteXRyby5iYXppdi9wb3N0cy8yNTE0ODM4MTU4Nzk1Mjk0 Дмитрий Базив в фейсбуке .
По нынешнему курсу минималка в Украине составляет 199,6 доллара.
В России так называемый https://lb.ua/go.php?url=aHR0cHM6Ly93d3cuaW50ZXJmYXgucnUvYnVzaW5lc3MvNjkwMDA3 минимальный размер оплаты труда составляет 12130 рублей, или 195,5 доллара.
Минималка в Беларуси - 375 местных рублей, или 177,8 доллара.
Минималка в Молдове - 2775 леев, или 161,2 доллара.
У западных соседей Украины - Польши, Венгрии, Словакии и Румынии - размер минимальной зарплаты намного выше и составляет 500-600 долларов в эквиваленте.
показати весь коментар
04.01.2020 01:57 Відповісти
Павло Дура- брехло парашинське!!! Минимальная зарплата в Украине превысила минималку в России
Украина - 199,6 доллара, Россия - 195,5 доллара.
показати весь коментар
04.01.2020 01:58 Відповісти
не зрозумів лише..

Люсі зеботка чи порохобота..
чи може просто тупа блондинка )))
показати весь коментар
04.01.2020 12:22 Відповісти
а ти зачморений фсб-ний троль із застарілими мєтодічками!
показати весь коментар
04.01.2020 13:45 Відповісти
Сторінка 4 з 4