10731 відвідувач онлайн

Два українські військовослужбовці зазнали поранень, підірвавшись на вибуховому пристрої

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сторінці штабу ООС у фейсбуці в суботу ввечері.

"Сьогодні, 4 січня, під час пересування між взводними опорними пунктами, два військовослужбовці Об'єднаних сил зазнали поранень внаслідок підриву на невстановленому вибуховому пристрої. Постраждалих було доставлено до медичного закладу та надано кваліфіковану допомогу", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що упродовж поточної доби збройні формування Російської Федерації 1 раз порушили режим припинення вогню. Зі станкового автоматичного гранатомету та великокаліберного кулемету противник обстріляв позиції українських захисників поблизу населеного пункту Новолуганське, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ".

За інформацією штабу, на ділянках розведення сил і засобів у суботу ситуація залишається стабільною.

"На ділянці розведення №1 ситуація залишається стабільною. Режим тиші дотримується. Перевезення населення між відновленим мостом та КПВВ "Станиця Луганська" здійснюється автобусом та двома електромобілями. Перевезено близько 4000 пасажирів. 

Представники ДСНС України щоденно з обох боків дороги проводять обстеження місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів. Співробітники Міжнародного комітету Червоного Хреста, у разі потреби, надають людям медичну допомогу.

На ділянках розведення №2 та №3 обстановка стабільна. Тривають заходи щодо дотримання режиму "тиша", – додали в пресцентрі штабу.

Топ коментарі
+14
Одужання воїнам........
показати весь коментар
04.01.2020 18:43 Відповісти
+11
Знову підрив ???
Не вірю !
Це точно був обстріл.
Одужання пораненим.
показати весь коментар
04.01.2020 18:43 Відповісти
+4
Поздравляю Вас Зедебилоиды с большой победой на всех франтах, скажите какая разница, главное что не Порошенко
показати весь коментар
04.01.2020 18:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знову підрив ???
Не вірю !
Це точно був обстріл.
Одужання пораненим.
показати весь коментар
04.01.2020 18:43 Відповісти
Так міни з гранатометів закидають....а чагарнику не видно
показати весь коментар
04.01.2020 19:34 Відповісти
Одужання воїнам........
показати весь коментар
04.01.2020 18:43 Відповісти
Главное не стрелять может парашостанские прихвостни смылуются над военнослужащими Украины
показати весь коментар
04.01.2020 18:51 Відповісти
Поздравляю Вас Зедебилоиды с большой победой на всех франтах, скажите какая разница, главное что не Порошенко
показати весь коментар
04.01.2020 18:54 Відповісти
Двое украинских военнослужащих получили ранения, подорвавшись на взрывном устройстве - Цензор.НЕТ 1442
показати весь коментар
04.01.2020 18:56 Відповісти
При Порошенко не взрывались.
показати весь коментар
04.01.2020 18:59 Відповісти
При Порошенко все было заминировано и велся огонь на упреждение..что орки голову поднять не могли..не то что мины забрасывать или тем более устанавливать
показати весь коментар
04.01.2020 19:36 Відповісти
не отводили в одностороннем порядке
показати весь коментар
04.01.2020 21:06 Відповісти
Двое украинских военнослужащих получили ранения, подорвавшись на взрывном устройстве - Цензор.НЕТ 7614
показати весь коментар
04.01.2020 19:16 Відповісти
Одужання пораненним воїнам України!!!! Смерть клятим расіянсько-масковським окупантам!!!!
показати весь коментар
04.01.2020 22:25 Відповісти
Так буденно інформують...ніби то пальчики порізали... щоб суспільство війною бдь не турбувати, ми ж вже "майже друзі", будем міріца ( там же такіє жє украінци как ми, между намі нет разніци, оні ведь даже пенсію украінскую получают)...А військові ж ( по словам третякової, взагалі гроші поїхали заробляти)...А от Зєля "устал" , в Карпатах паdло відпочиває...
Коротше, Хлопцям - одужання, зе зрадникам ....всі зрозуміли!
показати весь коментар
04.01.2020 23:17 Відповісти