Івано-Франківськ подарує Конотопу пам'ятник Бандері

Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в фейсбуці.
За його словами, це буде найсхідніший пам'ятник в Україні Бандері, ще й під московським кордоном.
"Мені важливо під яким пам'ятником зустрічатися! Знаєте, буквально перед цим говорив з мером Конотопа Артемом Семеніхіним. Це місто, яке за 40 км від кордону з Москвою. Він у нас найсхідніший мер-націоналіст. Я висловив бажання, щоб ми разом попрацювали і цього року подарували їм пам’ятник Степану Бандері й встановили в Конотопі на вулиці Бандери", - написав Марцінків.
Як повідомлялося 1 січня 2020 року минуло 111 років з дня народження провідника ОУН Степана Бандери. У Києві та Львові відбулися урочисті заходи.
Топ коментарі
+40 Ned Stark
показати весь коментар
05.01.2020 21:25 Відповісти Посилання +35 Ринат Амедов
показати весь коментар
05.01.2020 21:22 Відповісти Посилання +33 5 копійок
показати весь коментар
05.01.2020 21:17 Відповісти Посилання