9548 відвідувачів онлайн
9 914 75

Президент Хорватії Грабар-Кітарович програла вибори опозиціонеру

Президент Хорватії Грабар-Кітарович програла вибори опозиціонеру

У Хорватії в неділю відбувся другий тур президентських виборів.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Укрінформ.

За даними місцевого центрвиборчкому, попередні підсумки голосування свідчать про те, що в країні буде новий президент - соціал-демократ Зоран Міланович. У 2011-2016 роках він очолював уряд Хорватії, при ньому країна стала членом Європейського Союзу. У 2007-2016 роках був лідером Соціал-демократичної партії Хорватії.

За Мілановича проголосували близько 52,8% виборців, за чинного президента Колінду Грабар-Кітарович (займала пост з 2015 року) - 47,2%.

У першому турі, який відбувся 22 грудня, за Мілановича проголосували 29,5% виборців, а за Грабар-Кітарович - 26,7%.

Міланович буде п'ятим президентом Хорватії.

Топ коментарі
+27
Зато с Пуйлом на ЧМ 2018 пофоткалась - будет что вспомнить...
показати весь коментар
06.01.2020 00:19 Відповісти
+20
Всем, кто топит за эту курицу!
Президент Хорватии Грабар-Китарович проиграла выборы оппозиционеру - Цензор.НЕТ 3561
показати весь коментар
06.01.2020 00:39 Відповісти
+19
А в итоге обос...сь вся Украина, у кого не спросишь никто не голосовал за плесень.
показати весь коментар
06.01.2020 01:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шкода...
показати весь коментар
06.01.2020 00:19 Відповісти
Зато с Пуйлом на ЧМ 2018 пофоткалась - будет что вспомнить...
показати весь коментар
06.01.2020 00:19 Відповісти
пукінські "перемоги" в виборах то таке... його клоуни лише згуртовують ЛЮДЕЙ проти бидла.. і це ФАКТ
показати весь коментар
06.01.2020 09:07 Відповісти
53 на 47 это проиграла.... А вот 75 на 25 это обосрался!
показати весь коментар
06.01.2020 00:21 Відповісти
А в итоге обос...сь вся Украина, у кого не спросишь никто не голосовал за плесень.
показати весь коментар
06.01.2020 01:32 Відповісти
Чому? Ось тут на сайті багато таких, які свято вірять в зелений фонарь.
показати весь коментар
06.01.2020 06:03 Відповісти
ага.. і більшість таких це ґебельси пукіна з лахти та савушкіна55
а корисних пукіну ідійотів тут обмаль.. вони переважно малописьменні та переважно "по-пиву-з-вареням , грачкам"в танки" та нічним клубам з дурью
показати весь коментар
06.01.2020 09:11 Відповісти
Шокогомелясу поросятам більше не давайте-і так дурні.
показати весь коментар
06.01.2020 06:17 Відповісти
Ты свою взорваную жопу с Украиной не равняй!
показати весь коментар
06.01.2020 08:38 Відповісти
Ти, мабудь, живеш в патріотичному краї, в нас на Запоріжжі ніхто не соромиться, що обрали лайно.А, навіть, пишаються і захищають, витріщив очі.
показати весь коментар
06.01.2020 11:37 Відповісти
53 на 47 это проиграла... А вот 75 на 25 это обосрался!
показати весь коментар
06.01.2020 00:22 Відповісти
Жаль, видная Президент была
показати весь коментар
06.01.2020 00:22 Відповісти
1
показати весь коментар
06.01.2020 02:23 Відповісти
Жаль, видная Президент была !
показати весь коментар
06.01.2020 00:23 Відповісти
гн6к
показати весь коментар
06.01.2020 00:34 Відповісти
Жаль, видная Президент была !
показати весь коментар
06.01.2020 00:25 Відповісти
Клоуны среди кандидатов были? А что ж так?
показати весь коментар
06.01.2020 00:26 Відповісти
У них всі займаються своїми справами, тому і країна успішна.
показати весь коментар
06.01.2020 00:55 Відповісти
Видать кроме больших сисек толком из себя ничего не представляла
показати весь коментар
06.01.2020 00:33 Відповісти
Прочиталось, шо ...в картьі...
Пора в люлю...
показати весь коментар
06.01.2020 00:37 Відповісти
канешна пара.другу добу біля станка,це забагато.
показати весь коментар
06.01.2020 02:27 Відповісти
Канешна пара.Другу добу біля станка,це забагато
показати весь коментар
06.01.2020 02:30 Відповісти
Всем, кто топит за эту курицу!
Президент Хорватии Грабар-Китарович проиграла выборы оппозиционеру - Цензор.НЕТ 3561
показати весь коментар
06.01.2020 00:39 Відповісти
a
показати весь коментар
06.01.2020 00:40 Відповісти
Б
показати весь коментар
06.01.2020 04:03 Відповісти
Президент Хорватии Грабар-Китарович проиграла выборы оппозиционеру - Цензор.НЕТ 9820
показати весь коментар
06.01.2020 00:41 Відповісти
Президент Хорватии Грабар-Китарович проиграла выборы оппозиционеру - Цензор.НЕТ 2734
показати весь коментар
06.01.2020 01:14 Відповісти
Такое фото для Хорватии - это минус 5-7 процентов на выборах. А может и больше.
показати весь коментар
06.01.2020 11:17 Відповісти
Президент Хорватии Грабар-Китарович проиграла выборы оппозиционеру - Цензор.НЕТ 7485
показати весь коментар
06.01.2020 00:49 Відповісти
Дааа.... Есть чем дышать и есть на чем сидеть, но как политик полное ..... (с) ( Л.И.Брежнев)
показати весь коментар
06.01.2020 04:02 Відповісти
Жители Хорватии на референдуме в 2013 году проголосовали за запрет однополых браков, поддержав таким образом внесение в конституцию страны четкого определения брака как союза мужчины и женщины. Премьер-министр Хорватии Зоран Миланович, выступая против запрета на гей-браки заявил: Это печальный и бессмысленный референдум.
Либерастическая соросятина.
показати весь коментар
06.01.2020 00:57 Відповісти
Слышь, а ты эксперт?
показати весь коментар
06.01.2020 01:19 Відповісти
Їхспєрди це ті що квантовою теорією пояснюють роботу їх макітр.
показати весь коментар
06.01.2020 09:42 Відповісти
вашисти-камуняки-сіоністи-нацисти від ЛЮДЕЙ відрізніяються тим,що заради своїх "ідей" готові вбивати ЛЮДЕЙ
показати весь коментар
06.01.2020 09:17 Відповісти
свободные выборы, свободная страна.етож не сербы, шо скажут то и выбирут.хорватам витання!
показати весь коментар
06.01.2020 01:17 Відповісти
майже такі да..
АЛЕ ДОСТЕМЕННО ВІДОМО ЩО В КОЖНИХ виборах в СВІТІ пукін через своїх гебельсів "піднімає" тих хто йому зручніше на 3-6%!!!
показати весь коментар
06.01.2020 09:21 Відповісти
Хрвати братья
показати весь коментар
06.01.2020 01:25 Відповісти
тю... і тут примітиви не опохмілившись..
показати весь коментар
06.01.2020 09:22 Відповісти
розрив в 3-5 % означає що вибори дійсно пройшли в конкурентній боротьбі ідей , програм а не в суцільній брехні і маніпуляціях громадською свідомісту як у нас
показати весь коментар
06.01.2020 01:36 Відповісти
Ага, Яник теж пеший раз з таким розривом "перемог"...
показати весь коментар
06.01.2020 09:19 Відповісти
а чого ти покидька=хама крімінального що продавав Україну і оптом і в роздріб з великої літери пишеш? а може ти й фашистів =пукіна з лукою так само"поважаєш"
показати весь коментар
06.01.2020 09:25 Відповісти
Не забувай яник "переміг" у суді коли портняга по техніці просто не прийшов на суд юльки!
А тут все ніби без кидка в суді просто населення Хорватії надивились на великі, а хочуть вже якихсь змін.
показати весь коментар
06.01.2020 09:47 Відповісти
Хай би тыльки вони були розумныйшими за наше стадо...
показати весь коментар
06.01.2020 11:06 Відповісти
В загальній масі так! Подивіться ""республіка Дубровник"- цим слов'янам повезло - мокша від них була задалеко!
показати весь коментар
06.01.2020 11:22 Відповісти
ну и ладушки.
показати весь коментар
06.01.2020 01:40 Відповісти
ну и ладушки.
показати весь коментар
06.01.2020 01:41 Відповісти
повна пазуха цицьок i оберемок сраки
показати весь коментар
06.01.2020 02:05 Відповісти
А, что ты тут делаешь вообще?
показати весь коментар
06.01.2020 08:47 Відповісти
С путиным фоткаться, це типо,як в тюрьме с петухом пообщаться))
показати весь коментар
06.01.2020 04:32 Відповісти
С Путиным фоткаться,це типо,як в тюрме законтачится))
показати весь коментар
06.01.2020 04:33 Відповісти
От тобі Галько і похвоткалась))
показати весь коментар
06.01.2020 04:36 Відповісти
выражаем свою обеспокоенность...
показати весь коментар
06.01.2020 07:19 Відповісти
Жду не дождусь, когда пирамида ОВГЗ вытеснит биткоин, то сюда потянутся поляки, затем итальянцы и в самом конце ОВГЗ-благодати приедут немцы дупы мыть нашим старикам.
показати весь коментар
06.01.2020 07:19 Відповісти
Пирамида ОВГЗ закончится тем же,чем заканчиваются все пирамиды подобного рода-полным кирдыком нашей экономики и дефолтом,который будет гораздо жестче,ввиду неадеквадного,клоунского руководства страны.
показати весь коментар
06.01.2020 15:07 Відповісти
выражаем свою обеспокоенность...
показати весь коментар
06.01.2020 07:21 Відповісти
Вітаю Хорватію з новим президентом!
показати весь коментар
06.01.2020 08:00 Відповісти
Сглазил пуйло @опастенькую, карма.
показати весь коментар
06.01.2020 08:11 Відповісти
Хто з ****** повидется, у него и набирется
Тоже наверное поздравляла многоходовочника
показати весь коментар
06.01.2020 09:11 Відповісти
Одним фриком в мировой политике меньше! Поздравляем хорватов с нормальным президентом. Навсегда запомним как пошловатая Катарович катала шарики и мяла вялого господниу Путину на ЧМ! Прилюдно через ширинку гоняла малого отцу чи даже живому богу всех православных сербов, давних врагов хорватов и всего прогрессивного человечества.
показати весь коментар
06.01.2020 10:05 Відповісти
Отметим, что отец всех живых и нерожденных сербов и вообще всех православных на Земле, не особо был доволен приставаниями бойкой хорватской стралетки. Оно и понятно там Дзюба бегает с зрелой, состоявшейся круглгой задницей а тут какая то напомаженная бабка мешает насладиться. Поэтому в Кремле и не дали хорватоязычных троллей дурочке на выборы.
показати весь коментар
06.01.2020 10:10 Відповісти
Просто ***** - не по милфам, а по "маленьким мальчикам" и собакам типа Конни выступает. Оно нетрадиционной сексуальной ориентации. Вот потому у него скандальный Панин - "любимый актер Путина".
показати весь коментар
06.01.2020 11:43 Відповісти
Нечего было с ****** ручкаться обниматься на футболе, хорваты такого не простят!
показати весь коментар
06.01.2020 10:54 Відповісти