Помпео подякував Зеленському за засудження нападу на посольство США в Багдаді

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється в заяві офіційного представника Держдепартаменту Моргана Ортагуса.
Під час розмови Помпео обговорив із Зеленським ситуацію на Близькому Сході і подякував українському лідеру за засудження нападу на посольство США в Багдаді.
Також держсекретар США порушив питання перенесення його поїздки до Києва.
Держсекретар Помпео підтвердив рішучу підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України і наголосив на довгостроковому стратегічному партнерстві між країнами.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2613823582193650&id=100006981015136 4 hrs ·
"Пройде час і простілюди(тм) зненавидять В. Зеленського так, як свого часу зненавиділи П. Порошенка".
Неа. Оставьте эти иллюзии. Порошенко - умный образованный компетентный трудоголик, не боящийся брать на себя ответственность. Ломовая лошадь, которая и тянет, и дотягивает до результата. А Зеленский - невежественный рукожоп, жалкое ничтожество, попадающее впросак даже там, где напортачить в принципе нельзя было. Для которого высокая должность - возможность лизать Путину лично и в отпуск ездить, сколько захочется за чужой счет.
Зеленский - свой, такой же, с понятными желаниями, и никакие простілюди(тм) его ненавидеть не будут. Так, разочаруются, конечно, но животной иррациональной ненависти, как в непонятному Порошенко, не будет никогда.